Oferty pracy Zakupy w Niemczech

1 - 10 z 29 praca Zakupy Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Coesfeld
Walter-Fach-Kraft
02-08-17
Gowork.pl
(...) współpraca z magazynem oraz działem obsługi klienta. Wymagania: znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny), motywacja  i gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz,  dokładność i sumienność w wykonywaniu (...)
Wörth am Rein
Walter-Fach-Kraft
02-08-17
Gowork.pl
(...) socjalne oraz zdrowotne.  Płatne urlopy i premie świąteczne. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie. Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz gwarancję (...)
Zwickau
Walter-Fach-Kraft
01-08-17
Gowork.pl
(...) materiałów zgodnie z wytycznymi. Wymagania: znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny), zdolności manualne, doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem   Oferujemy: Stałą niemiecką (...)
Kehl-Kork
jobconnection24.pl
31-07-17
Gowork.pl
(...) i wyżywienie *** Jesteśmy niemiecką agencją pośrednictwa pracy w branży hotelarskiej i turystycznej z własnym działem w Polsce. Współpracujemy aktualnie z ponad 2000 hotelami, restauracjami oraz biurami turystycznymi w Niemczech *** dojazd do (...)
Schwarzwald
jobconnection24.pl
31-07-17
Gowork.pl
(...) *** legalne zatrudnienie *** pewne wynagrodzenie *** umowa z niemieckim pracodawcą *** zakwaterowanie i wyżywienie *** Jesteśmy niemiecką agencją pośrednictwa pracy w branży hotelarskiej i turystycznej z własnym działem w Polsce. Współpracujemy aktualnie z (...)
Todtnau- Herrenschwand
jobconnection24.pl
31-07-17
Gowork.pl
(...) *** Jesteśmy niemiecką agencją pośrednictwa pracy w branży hotelarskiej i turystycznej z własnym działem w Polsce. Współpracujemy aktualnie z ponad 2000 hotelami, restauracjami oraz biurami turystycznymi w Niemczech *** dojazd do miejsca pracy z (...)
Oberried
jobconnection24.pl
31-07-17
Gowork.pl
(...) turystycznymi w Niemczech *** dojazd do miejsca pracy z zaufanym partnerem.... Ciągle szukamy specjalistów z tej branży, ale także tych, którzy dopiero chcą nimi zostać. Oferujemy także naukę zawodów jak np. kucharz lub technik hotelarstwa w ramach partnerstwa z (...)
Feldberg
jobconnection24.pl
31-07-17
Gowork.pl
(...) cart. Co oferujemy: Legalne zatrunienie z pakietem socjalnym i ubezpieczeniem. Pracę od zaraz. Zarobki 0 1300-1700 Euro netto przy pracy 6 dni w tygodniu po 8h ( nie licząc napiwków- ok 100euro). Darmowe zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym oraz wyżywienie. Wi- Fi - 30 (...)
Feldberg
jobconnection24.pl
31-07-17
Gowork.pl
(...) w Niemczech *** dojazd do miejsca pracy z zaufanym partnerem.... Ciągle szukamy specjalistów z tej branży, ale także tych, którzy dopiero chcą nimi zostać. Oferujemy także naukę zawodów jak np. kucharz lub technik hotelarstwa w ramach partnerstwa z niemieckimi (...)
Laichingen
jobconnection24.pl
31-07-17
Gowork.pl
(...) pracy z zaufanym partnerem.... Ciągle szukamy specjalistów z tej branży, ale także tych, którzy dopiero chcą nimi zostać. Oferujemy także naukę zawodów jak np. kucharz lub technik hotelarstwa w ramach partnerstwa z niemieckimi szkołami hotelarstwa. Wszystkie oferty (...)
Przesuń do początku
123
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email