Oferty pracy Zakupy w Niemczech

1 - 10 z 29 praca Zakupy Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Coesfeld
Walter-Fach-Kraft
02-08-17
Gowork.pl
(...) magazynu, kompletowanie zamówień, ścisła współpraca z magazynem oraz działem obsługi klienta. Wymagania: znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny), motywacja  i gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz,  dokładność i (...)
Wörth am Rein
Walter-Fach-Kraft
02-08-17
Gowork.pl
(...) w Centrum Logistycznym Mercedes-Benz,  współpraca z kontrolą jakości,  pomoc logostyczna w komisjonowaniu czesci sachochodowych do LKW  Wymagania: znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny), zdolności (...)
Zwickau
Walter-Fach-Kraft
01-08-17
Gowork.pl
(...) przy produkcji łożysk, współpraca z kontrolą jakości, produkcja materiałów zgodnie z wytycznymi. Wymagania: znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny), zdolności manualne, doświadczenie w pracy na produkcji (...)
Kehl-Kork
jobconnection24.pl
31-07-17
Gowork.pl
(...) pośrednictwa pracy w branży hotelarskiej i turystycznej z własnym działem w Polsce. Współpracujemy aktualnie z ponad 2000 hotelami, restauracjami oraz biurami turystycznymi w Niemczech *** dojazd do miejsca pracy z zaufanym partnerem.... Ciągle (...)
Schwarzwald
jobconnection24.pl
31-07-17
Gowork.pl
(...) aktualnie z ponad 2000 hotelami, restauracjami oraz biurami turystycznymi w Niemczech *** dojazd do miejsca pracy z zaufanym partnerem.... Ciągle szukamy specjalistów z tej branży, ale także tych, którzy dopiero chcą nimi zostać. Oferujemy (...)
Todtnau- Herrenschwand
jobconnection24.pl
31-07-17
Gowork.pl
(...) aktualnie z ponad 2000 hotelami, restauracjami oraz biurami turystycznymi w Niemczech *** dojazd do miejsca pracy z zaufanym partnerem.... Ciągle szukamy specjalistów z tej branży, ale także tych, którzy dopiero chcą nimi zostać. Oferujemy także naukę (...)
Oberried
jobconnection24.pl
31-07-17
Gowork.pl
(...) wynagrodzenie *** umowa z niemieckim pracodawcą *** zakwaterowanie i wyżywienie *** Jesteśmy niemiecką agencją pośrednictwa pracy w branży hotelarskiej i turystycznej z własnym działem w Polsce. Współpracujemy aktualnie z ponad 2000 hotelami, (...)
Feldberg
jobconnection24.pl
31-07-17
Gowork.pl
(...) niemieckim pracodawcą *** zakwaterowanie i wyżywienie *** Jesteśmy niemiecką agencją pośrednictwa pracy w branży hotelarskiej i turystycznej z własnym działem w Polsce. Współpracujemy aktualnie z ponad 2000 hotelami, restauracjami oraz biurami (...)
Feldberg
jobconnection24.pl
31-07-17
Gowork.pl
(...) i turystycznej z własnym działem w Polsce. Współpracujemy aktualnie z ponad 2000 hotelami, restauracjami oraz biurami turystycznymi w Niemczech *** dojazd do miejsca pracy z zaufanym partnerem.... Ciągle szukamy specjalistów z tej branży, ale (...)
Laichingen
jobconnection24.pl
31-07-17
Gowork.pl
(...) pracodawcami. Do każdego kandydata podchodzimy indywidualnie. Zawsze przedstawiamy ofertę pracy dopasowaną do konkretnych wymagań i oczekiwań. Poszukujemy pilnie osób z min. 2 letnim doświadczeniem w pracy na stanowisku RECEPCJONISTY. Recepcjonista/ka w (...)
Przesuń do początku
123
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email