Oferty pracy Zakupy w Niemczech

1 - 10 z 29 praca Zakupy Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Coesfeld
Walter-Fach-Kraft
02-08-17
Gowork.pl
(...) współpraca z magazynem oraz działem obsługi klienta. Wymagania: znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny), motywacja  i gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz,  dokładność i sumienność w wykonywaniu (...)
Wörth am Rein
Walter-Fach-Kraft
02-08-17
Gowork.pl
(...) w Centrum Logistycznym Mercedes-Benz,  współpraca z kontrolą jakości,  pomoc logostyczna w komisjonowaniu czesci sachochodowych do LKW  Wymagania: znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny), zdolności (...)
Zwickau
Walter-Fach-Kraft
01-08-17
Gowork.pl
(...) przy produkcji łożysk, współpraca z kontrolą jakości, produkcja materiałów zgodnie z wytycznymi. Wymagania: znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny), zdolności manualne, doświadczenie w pracy na (...)
Kehl-Kork
jobconnection24.pl
31-07-17
Gowork.pl
(...) *** zakwaterowanie i wyżywienie *** Jesteśmy niemiecką agencją pośrednictwa pracy w branży hotelarskiej i turystycznej z własnym działem w Polsce. Współpracujemy aktualnie z ponad 2000 hotelami, restauracjami oraz biurami turystycznymi w (...)
Schwarzwald
jobconnection24.pl
31-07-17
Gowork.pl
(...) wynagrodzenie *** umowa z niemieckim pracodawcą *** zakwaterowanie i wyżywienie *** Jesteśmy niemiecką agencją pośrednictwa pracy w branży hotelarskiej i turystycznej z własnym działem w Polsce. Współpracujemy aktualnie z ponad 2000 hotelami, (...)
Todtnau- Herrenschwand
jobconnection24.pl
31-07-17
Gowork.pl
(...) nimi zostać. Oferujemy także naukę zawodów jak np. kucharz lub technik hotelarstwa w ramach partnerstwa z niemieckimi szkołami hotelarstwa. Wszystkie oferty pracy są przez nas sprawdzane. Współpracujemy tylko z zaufanymi pracodawcami. Do każdego kandydata podchodzimy (...)
Oberried
jobconnection24.pl
31-07-17
Gowork.pl
(...) nie jest wymagane. Wymagania: Wymagana znajomość języka niemieckiego na poziomie B1/B2 oraz min. 1 letnie doświadczenie w zawodzie. Oferujemy: Praca od zaraz! Praca 5dni w tygodniu/8h (40h/tydzień). Praca na dwie zmainy: zmiana poranna od 6:30 i nocna od 21:00 Zakwaterowanie (...)
Feldberg
jobconnection24.pl
31-07-17
Gowork.pl
(...) restauracjami oraz biurami turystycznymi w Niemczech *** dojazd do miejsca pracy z zaufanym partnerem.... Ciągle szukamy specjalistów z tej branży, ale także tych, którzy dopiero chcą nimi zostać. Oferujemy także naukę zawodów jak np. kucharz lub (...)
Feldberg
jobconnection24.pl
31-07-17
Gowork.pl
(...) dopasowaną do konkretnych wymagań i oczekiwań. Praca w luksusowym hotelu położonym w atrakcyjnej turystycznie części Badenii-Wirtembergii Barman lub barmanka w hotelu 4* - Feldberg [BAR/23] Miejsce pracy: Feldberg Nr referencyjny: [BAR/23] Obowiązki: Przygotowywanie (...)
Laichingen
jobconnection24.pl
31-07-17
Gowork.pl
(...) pracodawcami. Do każdego kandydata podchodzimy indywidualnie. Zawsze przedstawiamy ofertę pracy dopasowaną do konkretnych wymagań i oczekiwań. Poszukujemy pilnie osób z min. 2 letnim doświadczeniem w pracy na stanowisku RECEPCJONISTY. Recepcjonista/ka w (...)
Przesuń do początku
123
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email