Oferty pracy Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia w Niemczech

1 - 10 z 277 praca Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Niemcy
LIMNUSWORK
16-08-17
Gowork.pl
(...) CATERINGU praca w hotelach Miejsce pracy: Niemcy Zadania: Praca w restauracjach oraz hotelach cztero- i pięciogwiazdkowych Obsługa gości np. wydawanie, roznoszenie posiłków oraz napojów   Wymagania: Komunikatywna znajomość (...)
Niemcy
LIMNUSWORK
16-08-17
Gowork.pl
(...) niemieckiego lub angielskiego (warunek konieczny) Doświadczenie na w/w stanowisku mile widziane Wykształcenie kierunkowe mile widziane Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd   Oferujemy: Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach Pomoc (...)
Schwarzwald
jobconnection24.pl
14-08-17
Gowork.pl
(...) każdego kandydata podchodzimy indywidualnie. Zawsze przedstawiamy ofertę pracy dopasowaną do konkretnych wymagań i oczekiwań. Szukamy kelnera/ki do 3 * hotelu  MożliwośPilnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku szefa/szefowej recepcji hotelowej. Hotel 4* w niezwykle (...)
Oberried
jobconnection24.pl
14-08-17
Gowork.pl
(...) lub technik hotelarstwa w ramach partnerstwa z niemieckimi szkołami hotelarstwa. Wszystkie oferty pracy są przez nas sprawdzane. Współpracujemy tylko z zaufanymi pracodawcami. Do każdego kandydata podchodzimy indywidualnie. Zawsze przedstawiamy ofertę pracy dopasowaną do (...)
Feldberg
jobconnection24.pl
14-08-17
Gowork.pl
(...) restauracjami oraz biurami turystycznymi w Niemczech *** dojazd do miejsca pracy z zaufanym partnerem.... Ciągle szukamy specjalistów z tej branży, ale także tych, którzy dopiero chcą nimi zostać. Oferujemy także naukę zawodów jak np. kucharz lub (...)
Fryburg
jobconnection24.pl
14-08-17
Gowork.pl
(...) oferty pracy są przez nas sprawdzane. Współpracujemy tylko z zaufanymi pracodawcami. Do każdego kandydata podchodzimy indywidualnie. Zawsze przedstawiamy ofertę pracy dopasowaną do konkretnych wymagań i oczekiwań. Kelner/ke do hotelu 4* [51/KEL] Miejsce (...)
Oberried
jobconnection24.pl
14-08-17
Gowork.pl
(...) pośrednictwa pracy w branży hotelarskiej i turystycznej z własnym działem w Polsce. Współpracujemy aktualnie z ponad 2000 hotelami, restauracjami oraz biurami turystycznymi w Niemczech *** dojazd do miejsca pracy z zaufanym partnerem.... Ciągle szukamy (...)
Kehl-Kork
jobconnection24.pl
14-08-17
Gowork.pl
(...) wynagrodzenie *** umowa z niemieckim pracodawcą *** zakwaterowanie i wyżywienie *** Jesteśmy niemiecką agencją pośrednictwa pracy w branży hotelarskiej i turystycznej z własnym działem w Polsce. Współpracujemy aktualnie z ponad 2000 hotelami, (...)
Todtnau- Herrenschwand
jobconnection24.pl
14-08-17
Gowork.pl
(...) języka niemieckiego na poziomie B1/B2 oraz min. 1 letnie doświadczenie w zawodzie. Kelnerka do hotelu 3* w Todtnau- Herrenschwand. [58/KEL] Miejsce pracy: Todtnau- Herrenschwand Nr referencyjny: [58/KEL] Obowiązki: Wynagrodzenie w wysokości 1150 euro. Praca na zmiany: (...)
Sankt Martin
jobconnection24.pl
14-08-17
Gowork.pl
(...) dojazd do miejsca pracy z zaufanym partnerem.... Ciągle szukamy specjalistów z tej branży, ale także tych, którzy dopiero chcą nimi zostać. Oferujemy także naukę zawodów jak np. kucharz lub technik hotelarstwa w ramach partnerstwa z niemieckimi szkołami (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email