Oferty pracy Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia w Niemczech

41 - 50 z 277 praca Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Fulda
Walter-Fach-Kraft
11-08-17
Gowork.pl
(...) przy wyborze dań z karty, przestrzeganie zasad higieny osobistej i BHP, utrzymywanie czystości w sali i na stołach. Wymagania: wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja, otwartość na potrzeby klientów, znajomość języka niemieckiego w (...)
Bitburg
PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O.
11-08-17
Gowork.pl
(...) na stanowisko:  Kelner/Kelnerka Miejsce pracy: Niemcy – 30 km od Bitburga Nr referencyjny: D 03/04/KL Nasza oferta: Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest w miejscowości położonej 30 km od Bitburga (Nadrenia (...)
Bitburg
PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O.
11-08-17
Gowork.pl
(...) przez nas stanowisko zlokalizowane jest w miejscowości położonej 30 km od Bitburga (Nadrenia Północna-Westfalia) Praca od: zaraz na minimum 6 miesięcy (z możliwością przedłużenia) Czas pracy: 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu W ramach współpracy pomagamy w (...)
Fulda
Walter-Fach-Kraft
11-08-17
Gowork.pl
(...) menu, obsługa gastronomiczna imprez okolicznościowych, przestrzeganie wymogów sanitarnych, dbanie o czystość miejsca pracy. Wymagania: znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny), wykształcenie gastronomiczne (...)
okolice Halle
Quickjobs.de
10-08-17
Gowork.pl
(...) umowe na czas nieokreślony praca na 3 zmiany, na początek praca bez nocnych zmian  mile widziane prawo jazdy (warunek niekonieczny) dodatek od pracodawcy za Świeta, niedziele i nocki koszt zakwaterowania ok. 130 - 200,- € miesięcznie Zapraszamy do (...)
Münster
Walter-Fach-Kraft
10-08-17
Gowork.pl
(...) o czystość miejsca pracy. Wymagania: znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny), wykształcenie gastronomiczne będzie dodatkowym atutem, dyspozycyjność i umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: Stałą niemiecką umowę (...)
Fulda
Walter-Fach-Kraft
10-08-17
Gowork.pl
(...) nienaganna prezencja, otwartość na potrzeby klientów, znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny). Oferujemy: Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji oraz pokrycie 60 % (...)
Schwarzwald
jobconnection24.pl
10-08-17
Gowork.pl
(...) *** legalne zatrudnienie *** pewne wynagrodzenie *** umowa z niemieckim pracodawcą *** zakwaterowanie i wyżywienie *** Jesteśmy niemiecką agencją pośrednictwa pracy w branży hotelarskiej i turystycznej z własnym działem w Polsce. Współpracujemy aktualnie z (...)
Kehl-Kork
jobconnection24.pl
10-08-17
Gowork.pl
(...) Współpracujemy tylko z zaufanymi pracodawcami. Do każdego kandydata podchodzimy indywidualnie. Zawsze przedstawiamy ofertę pracy dopasowaną do konkretnych wymagań i oczekiwań. Niepowtarzalna oferta pracy w znakomitej restauracji w Kehl-Kork wyróżnionej w przewodniku (...)
Oberried
jobconnection24.pl
10-08-17
Gowork.pl
(...) zatrudnienie *** pewne wynagrodzenie *** umowa z niemieckim pracodawcą *** zakwaterowanie i wyżywienie *** Jesteśmy niemiecką agencją pośrednictwa pracy w branży hotelarskiej i turystycznej z własnym działem w Polsce. Współpracujemy aktualnie z (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email