Oferty pracy Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia w Niemczech

241 - 250 z 277 praca Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Monachium, zagranica
ImpactJob
03-08-17
employsystem.com
(...) Austrii i Holandii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu. Nie czekaj i znajdź pracę już dziś! Obecnie dla naszego klientów z Berlina i Monachium poszukujemy kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK OBSŁUGI CATERINGOWEJ NA STADIONACH  ZAKRES (...)
Niemcy, Zagranica
B&W
03-08-17
infopraca.pl
(...) do pracy w hotelach na terenie Niemiec.   Oczekujemy: Zaangażowania, lojalności oraz pracy zespołowej - kładziemy wielki nacisk na dobrą atmosferę pracy Znajomości języka niemieckiego na (...)
Północne Niemcy
SILVERHAND
02-08-17
gazetapraca.pl
(...) Region: Cała Polska Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy: przygotowywanie posiłków Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego  doświadczenie min.3 lata na ww. stanowisku prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane) Oferujemy: zatrudnienie na warunkach niemieckich - (...)
Niemcy
SILVERHAND
02-08-17
gazetapraca.pl
(...) zakwaterowanie GRATIS, opłacone przez Pracodawcę składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna ? informujemy o tym) (...)
Niemcy
SILVERHAND
02-08-17
gazetapraca.pl
(...) pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnym oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech. Warunek konieczny: komunikatywna znajomość j. niemieckiego. Kucharz Miejsce (...)
Forbach-Hundsbach, Zagranica
Zeitmann
01-08-17
gratka.pl
(...) pracowników na stanowisko: Kelner/Kelnerka (Niemcy)  Obowiązki: profesjonalna obsługa klientów na sali (zbieranie zamówień, przynoszenie potraw) w restauracji hotelowej dbanie o czystość sali i stolików   Wymagania: min. komunikatywna znajomość języka (...)
Forbach-Hundsbach, Zagranica
Zeitmann
01-08-17
gratka.pl
(...) i zgodne ze standardem prezentowanie potraw i dań Dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu oraz przestrzeganie zasad postępowania z żywnością   Wymagania: Doświadczenie na stanowisku kucharz (minimum 3 lata) Gotowość do podjęcia pracy od zaraz Komunikatywna (...)
Stuttgart , Zagranica
Klient Gratka.pl
29-07-17
gratka.pl
(...) min. zawodowe. -Doświadczenie w pracy na stanowisku kelnera/-ki. -Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych. -Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (wymóg konieczny). -Sumienność, punktualność, zaangażowanie w pracę.Miła (...)
Steigerwald - Niemcy, Wielkopolskie
Autobahn Tank & Rast Betriebsgesellschaft mbH
25-07-17
gratka.pl
(...) Steigerwald / Niemcy zatrudniony w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy Zakres obowiązków z odpowiedzialnościąZnakomite możliwości rozwoju karieryKierowanie zespołem wielokulturowymPewne stanowisko pracyWynagrodzenie według taryfy i atrakcyjne dodatkiRekompensata kosztów (...)
Steigerwald - Niemcy, Zachodniopomorskie
Autobahn Tank & Rast Betriebsgesellschaft mbH
25-07-17
gratka.pl
(...) / Niemcy zatrudniony w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy Zakres obowiązków z odpowiedzialnościąZnakomite możliwości rozwoju karieryKierowanie zespołem wielokulturowymPewne stanowisko pracyWynagrodzenie według taryfy i atrakcyjne dodatkiRekompensata kosztów podróż (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email