Oferty pracy Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia w Niemczech

241 - 250 z 277 praca Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Monachium, zagranica
ImpactJob
03-08-17
employsystem.com
(...) chętnych do podjęcia pracy w Niemczech, Austrii i Holandii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu. Nie czekaj i znajdź pracę już dziś! Obecnie dla naszego klientów z Berlina i Monachium poszukujemy kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK OBSŁUGI CATERINGOWEJ NA (...)
Niemcy, Zagranica
B&W
03-08-17
infopraca.pl
(...) kelnerek oraz recepcjonistek do pracy w hotelach na terenie Niemiec.   Oczekujemy: Zaangażowania, lojalności oraz pracy zespołowej - kładziemy wielki nacisk na dobrą atmosferę pracy Znajomości języka niemieckiego na (...)
Północne Niemcy
SILVERHAND
02-08-17
gazetapraca.pl
(...) Warunek konieczny: komunikatywna znajomość j. niemieckiego. Kucharz/Kucharka ? atrakcyjna oferta (Niemcy) Miejsce pracy: Północne Niemcy Region: Cała Polska Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy: przygotowywanie posiłków Wymagania: dobra znajomość języka (...)
Niemcy
SILVERHAND
02-08-17
gazetapraca.pl
(...) o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnym oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech. Warunek konieczny: komunikatywna znajomość j. niemieckiego. Kelnerka / Kelner ? Niemcy Miejsce pracy: (...)
Niemcy
SILVERHAND
02-08-17
gazetapraca.pl
(...) Miejsce pracy: różne lokalizacje, Niemcy Region: Cała Polska Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy: przygotowywanie posiłków  Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy) doświadczenie na ww. stanowisku (...)
Forbach-Hundsbach, Zagranica
Zeitmann
01-08-17
gratka.pl
(...) obsługa klientów na sali (zbieranie zamówień, przynoszenie potraw) w restauracji hotelowej dbanie o czystość sali i stolików   Wymagania: min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego doświadczenie na podobnym stanowisku dobra organizacja oraz chęć (...)
Forbach-Hundsbach, Zagranica
Zeitmann
01-08-17
gratka.pl
(...) z innymi pracownikami hotelu Dbanie o czystość stanowiska pracy Estetyczne i zgodne ze standardem prezentowanie potraw i dań Dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu oraz przestrzeganie zasad postępowania z żywnością   Wymagania: Doświadczenie na (...)
Stuttgart , Zagranica
Klient Gratka.pl
29-07-17
gratka.pl
(...) -Doświadczenie w pracy na stanowisku kelnera/-ki. -Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych. -Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (wymóg konieczny). -Sumienność, punktualność, zaangażowanie w pracę.Miła aparycja.Łatwość nawiązywania (...)
Steigerwald - Niemcy, Wielkopolskie
Autobahn Tank & Rast Betriebsgesellschaft mbH
25-07-17
gratka.pl
(...) Steigerwald / Niemcy zatrudniony w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy Zakres obowiązków z odpowiedzialnościąZnakomite możliwości rozwoju karieryKierowanie zespołem wielokulturowymPewne stanowisko pracyWynagrodzenie według taryfy i atrakcyjne dodatkiRekompensata kosztów (...)
Steigerwald - Niemcy, Zachodniopomorskie
Autobahn Tank & Rast Betriebsgesellschaft mbH
25-07-17
gratka.pl
(...) języka niemieckiegoZdolność do zachwytuUciecha z odpowiedzialnościUmiejętność pracy w zespoleTalent organizacyjny Potrzebujemy twoich sił: Szukasz z apetytem za karierą i z dużą porcją umiejętności do pracy w zespole interesujące wezwanie w branży gastronomicznej? Wtedy (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email