Oferty pracy Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia w Niemczech

221 - 230 z 277 praca Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Wyspa Rugia
HOGA Personalservice
19-05-17
Gowork.pl
(...) Oferty pracy w restauracjach oraz hotelach. Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach pracy i płacy, zakwaterowanie oraz wyżywienie zapewnione przez pracodawcę. Wymagana znajomość języka niemieckiego, a także doświadczenie na stanowisku (...)
okolice Bawarii, zagranica
ImpactJob
16-08-17
employsystem.com
(...) są gwarancją sukcesu. Nie czekaj i znajdź pracę już dziś! Obecnie dla naszych klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko: KUCHARZ/KUCHARKA W PARKU ROZRYWKI     ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Przygotowywanie potraw zgodnie z obowiązującymi standardami oraz menu Dbanie o (...)
okolice Bawarii, zagranica
ImpactJob
16-08-17
employsystem.com
(...) z niemieckim pracodawcą Pełny pakiet socjalny Atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa + dieta dzienna) Zakwaterowanie  Pomoc w organizacji wyjazdu Stałą opiekę ze strony ImpactJob  Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ImpactJob Monika (...)
Heidelberg, Zagranica
GOLDENHAND
15-08-17
gratka.pl
(...) 8572, poszukuje aktualnie dla swojego Klienta na terenie Niemiec (Heidelberg) Kandydata/Kandydatki do pracy na stanowisku: Kelner/ Kelnerka Miejsce pracy: Heidelberg Obowiązki: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę gości Restauracji, a w (...)
Niemcy, Zagranica
LimnusWork Sp. z o.o.
15-08-17
infopraca.pl
(...) rozwijającą się polską firmą - agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, (...)
Niemcy, Zagranica
LimnusWork Sp. z o.o.
15-08-17
infopraca.pl
(...) dynamicznie rozwijającą się polską firmą - agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, (...)
Niemcy
HOTEL SEESCHLOSS MAX ZIMMLER
14-08-17
gazetapraca.pl
(...) w okolicach Berlina zatrudni od zaraz kelnerke/kelnera pełen etat, 8,84 euro za godzinę praca w tygodniu i w weekendy możliwość zakwaterowania wymagana dobra znajomość języka niemieckiego Kontakt: Max Zimmler (...)
Niemcy, Niemcy
B&W Agencja Pracy
11-08-17
ibroker.pl
(...) granicą oraz w Polsce. Poprzez członkostwo Polski w Unii Europejskiej otworzyły się nowe miejsca pracy w wielu krajach, a my nawiązaliśmy kontakty z naszymi zagranicznymi klientami, którzy posiadają atrakcyjne oferty pracy dla Ciebie. Posiadamy certyfikat o numerze 7629, który jest (...)
Frankfurt nad Menem, zagranica
ImpactJob
10-08-17
employsystem.com
(...) socjalny Atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa + dodatki zmianowe) Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę Wyżywienie opłacone przez pracodawcę Badania lekarskie (na miejscu) opłacone przez pracodawcę Pomoc w organizacji wyjazdu Stałą opiekę ze strony ImpactJOB Prosimy o (...)
Niemcy, Fulda, Zagranica
Bresland Sp. z o.o.
09-08-17
infopraca.pl
(...) kelnera w hotelu Obsługa w zakresie zamówień potraw i napoi, rozliczanie rachunków z gośćmi, zarządzanie gotówką Praca 40h w tygodniu Bezpłatne zakwaterowanie Wymagania Mile (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email