Oferty pracy Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia w Niemczech

191 - 200 z 277 praca Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Fulda
Walter-Fach-Kraft
08-06-17
Gowork.pl
(...) niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych.   Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Kucharz/Kucharka kraj:Niemcy Kucharz/Kucharka Miejsce pracy: Niemcy Obowiązki: przyrządzanie (...)
Sylt, Schleswig-Holstein
Polvik
07-06-17
Gowork.pl
(...) z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na polskim rynku z dużym powodzeniem. Aktualnie firma Polvik poszukuje pracownika na stanowisko pomoc kuchenna do hotelu na terenie wyspy Sylt w Niemczech. Pomoc kuchenna / Zmywak Miejsce pracy: (...)
Fulda
Walter-Fach-Kraft
06-06-17
Gowork.pl
(...) i profesjonalna obsługa gości, pomoc przy wyborze dań z karty, przestrzeganie zasad higieny osobistej i BHP, utrzymywanie czystości w sali i na stołach.   Wymagania: wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja, otwartość na (...)
Fulda
Walter-Fach-Kraft
06-06-17
Gowork.pl
(...) gastronomiczna imprez okolicznościowych, przestrzeganie wymogów sanitarnych, dbanie o czystość miejsca pracy.   Wymagania: znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny), wykształcenie gastronomiczne będzie (...)
Todtnau- Herrenschwand.
jobconnection24.pl
04-06-17
Gowork.pl
(...) *** Jesteśmy niemiecką agencją pośrednictwa pracy w branży hotelarskiej i turystycznej z własnym działem w Polsce. Współpracujemy aktualnie z ponad 2000 hotelami, restauracjami oraz biurami turystycznymi w Niemczech *** dojazd do miejsca pracy z (...)
Oberried. [28/ZIM]
jobconnection24.pl
04-06-17
Gowork.pl
(...) *** pewne wynagrodzenie *** umowa z niemieckim pracodawcą *** zakwaterowanie i wyżywienie *** Jesteśmy niemiecką agencją pośrednictwa pracy w branży hotelarskiej i turystycznej z własnym działem w Polsce. Współpracujemy aktualnie z (...)
Heidelberg
Job Zone
01-06-17
Gowork.pl
(...) z doświadczeniem na stanowisko kelner/ka dla niemieckiego pracodawcy z Heidelbergu (Badenia- Wirtenbergia) Nr Ref.: JOB3028/2017 Miejsce pracy: Hotel średniej wielkości Wymagania: Znajomość języka niemieckiego w stopniu minimum komunikatywnym (warunek (...)
Stuttgart
Job Zone
01-06-17
Gowork.pl
(...) pracowników z doświadczeniem na stanowisko kelner/ka dla niemieckiego pracodawcy w okolicach Stuttgartu. Nr Ref.: JOB3027/17 Miejsce pracy: średniej wielkości zajazd/Gasthof regionalny Wymagania: Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek (...)
Fulda
Walter-Fach-Kraft
01-06-17
Gowork.pl
(...) nad Menem/ Hamburg/ Kassel, NIEMCY   Obowiązki: miła i profesjonalna obsługa gości, pomoc przy wyborze dań z karty, przestrzeganie zasad higieny osobistej i BHP, utrzymywanie czystości w sali i na stołach.   Wymagania: wysoka kultura (...)
Fulda
Walter-Fach-Kraft
01-06-17
Gowork.pl
(...) NIEMCY   Obowiązki: przyrządzanie posiłków dla gości restauracji, aktywny udział w tworzeniu menu, obsługa gastronomiczna imprez okolicznościowych, przestrzeganie wymogów sanitarnych, dbanie o czystość miejsca (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email