Oferty pracy Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia w Niemczech

191 - 200 z 277 praca Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Fulda
Walter-Fach-Kraft
08-06-17
Gowork.pl
(...) pracy: Niemcy Obowiązki: przyrządzanie posiłków dla gości restauracji, aktywny udział w tworzeniu menu, obsługa gastronomiczna imprez (...)
Sylt, Schleswig-Holstein
Polvik
07-06-17
Gowork.pl
(...) i działamy na polskim rynku z dużym powodzeniem. Aktualnie firma Polvik poszukuje pracownika na stanowisko pomoc kuchenna do hotelu na terenie wyspy Sylt w Niemczech. Pomoc kuchenna / Zmywak Miejsce pracy: Sylt/Schleswig-Holtstein, Niemcy Obowiązki: - pomoc kucharzowi, - dbanie o (...)
Fulda
Walter-Fach-Kraft
06-06-17
Gowork.pl
(...) języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny). Oferujemy:   Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji oraz pokrycie 60 % kosztów wynajmu. Ubezpieczenie socjalne oraz (...)
Fulda
Walter-Fach-Kraft
06-06-17
Gowork.pl
(...) (warunek konieczny), wykształcenie gastronomiczne będzie dodatkowym atutem, dyspozycyjność i umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji oraz pokrycie 60 % kosztów (...)
Todtnau- Herrenschwand.
jobconnection24.pl
04-06-17
Gowork.pl
(...) aktualnie z ponad 2000 hotelami, restauracjami oraz biurami turystycznymi w Niemczech *** dojazd do miejsca pracy z zaufanym partnerem.... Ciągle szukamy specjalistów z tej branży, ale także tych, którzy dopiero chcą nimi zostać. Oferujemy także naukę (...)
Oberried. [28/ZIM]
jobconnection24.pl
04-06-17
Gowork.pl
(...) *** pewne wynagrodzenie *** umowa z niemieckim pracodawcą *** zakwaterowanie i wyżywienie *** Jesteśmy niemiecką agencją pośrednictwa pracy w branży hotelarskiej i turystycznej z własnym działem w Polsce. Współpracujemy aktualnie z (...)
Heidelberg
Job Zone
01-06-17
Gowork.pl
(...) Norwegii i Irlandii. Poszukujemy pracowników z doświadczeniem na stanowisko kelner/ka dla niemieckiego pracodawcy z Heidelbergu (Badenia- Wirtenbergia) Nr Ref.: JOB3028/2017 Miejsce pracy: Hotel średniej wielkości Wymagania: Znajomość języka niemieckiego w stopniu minimum (...)
Stuttgart
Job Zone
01-06-17
Gowork.pl
(...) Norwegii i Irlandii. Poszukujemy pracowników z doświadczeniem na stanowisko kelner/ka dla niemieckiego pracodawcy w okolicach Stuttgartu. Nr Ref.: JOB3027/17 Miejsce pracy: średniej wielkości zajazd/Gasthof regionalny Wymagania: Znajomość języka niemieckiego w stopniu (...)
Fulda
Walter-Fach-Kraft
01-06-17
Gowork.pl
(...) Berlin/ Frankfurt nad Menem/ Hamburg/ Kassel, NIEMCY   Obowiązki: miła i profesjonalna obsługa gości, pomoc przy wyborze dań z karty, przestrzeganie zasad higieny osobistej i BHP, utrzymywanie czystości w sali i na (...)
Fulda
Walter-Fach-Kraft
01-06-17
Gowork.pl
(...) Kassel/ Hamburg, NIEMCY   Obowiązki: przyrządzanie posiłków dla gości restauracji, aktywny udział w tworzeniu menu, obsługa gastronomiczna imprez okolicznościowych, przestrzeganie wymogów sanitarnych, dbanie o czystość miejsca (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email