Oferty pracy Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia w Niemczech

1 - 10 z 277 praca Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Niemcy
LIMNUSWORK
16-08-17
Gowork.pl
(...) koordynatora przez cały okres zatrudnienia Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek Atrakcyjne wynagrodzenie Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu (...)
Niemcy
LIMNUSWORK
16-08-17
Gowork.pl
(...) kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii, Holandii, Norwegii i Szwajcarii w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy z firmą LimnusWork. Naszym nadrzędnym celem jest (...)
Schwarzwald
jobconnection24.pl
14-08-17
Gowork.pl
(...) każdego kandydata podchodzimy indywidualnie. Zawsze przedstawiamy ofertę pracy dopasowaną do konkretnych wymagań i oczekiwań. Szukamy kelnera/ki do 3 * hotelu  MożliwośPilnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku szefa/szefowej recepcji hotelowej. Hotel 4* w niezwykle (...)
Oberried
jobconnection24.pl
14-08-17
Gowork.pl
(...) zakwaterowanie i wyżywienie *** Jesteśmy niemiecką agencją pośrednictwa pracy w branży hotelarskiej i turystycznej z własnym działem w Polsce. Współpracujemy aktualnie z ponad 2000 hotelami, restauracjami oraz biurami turystycznymi w Niemczech *** (...)
Feldberg
jobconnection24.pl
14-08-17
Gowork.pl
(...) niemiecką agencją pośrednictwa pracy w branży hotelarskiej i turystycznej z własnym działem w Polsce. Współpracujemy aktualnie z ponad 2000 hotelami, restauracjami oraz biurami turystycznymi w Niemczech *** dojazd do miejsca pracy z zaufanym (...)
Fryburg
jobconnection24.pl
14-08-17
Gowork.pl
(...) wyżywienie ( 3 posiłki dziennie), oraz zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym z łazienką. Wi- Fi płatne 15 euro/miesiąc Umowa z pracodawcą niemieckim obejmująca cały pakiet socjalny i ubezpieczenie. Wymagania:     „Aplikując, kandydat wyraża zgodę na (...)
Oberried
jobconnection24.pl
14-08-17
Gowork.pl
(...) pośrednictwa pracy w branży hotelarskiej i turystycznej z własnym działem w Polsce. Współpracujemy aktualnie z ponad 2000 hotelami, restauracjami oraz biurami turystycznymi w Niemczech *** dojazd do miejsca pracy z zaufanym partnerem.... Ciągle szukamy (...)
Kehl-Kork
jobconnection24.pl
14-08-17
Gowork.pl
(...) *** zakwaterowanie i wyżywienie *** Jesteśmy niemiecką agencją pośrednictwa pracy w branży hotelarskiej i turystycznej z własnym działem w Polsce. Współpracujemy aktualnie z ponad 2000 hotelami, restauracjami oraz biurami turystycznymi w (...)
Todtnau- Herrenschwand
jobconnection24.pl
14-08-17
Gowork.pl
(...) języka niemieckiego na poziomie B1/B2 oraz min. 1 letnie doświadczenie w zawodzie. Kelnerka do hotelu 3* w Todtnau- Herrenschwand. [58/KEL] Miejsce pracy: Todtnau- Herrenschwand Nr referencyjny: [58/KEL] Obowiązki: Wynagrodzenie w wysokości 1150 euro. Praca na zmiany: (...)
Sankt Martin
jobconnection24.pl
14-08-17
Gowork.pl
(...) *** pewne wynagrodzenie *** umowa z niemieckim pracodawcą *** zakwaterowanie i wyżywienie *** Jesteśmy niemiecką agencją pośrednictwa pracy w branży hotelarskiej i turystycznej z własnym działem w Polsce. Współpracujemy aktualnie z (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email