Oferty pracy Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia monachium

1 - 4 z 4 praca Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia monachium

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Monachium
Walter-Fach-Kraft
14-08-17
Gowork.pl
(...) różnego rodzaju, układanie klinkieru na budynkach, murowanie budynków od podstaw (fasady, ściany zewnętrzne, działowe, nośne), inne prace murarskie. Wymagania:   doświadczenie w zawodzie, znajomość języka niemieckiego w stopniu (...)
Monachium
PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O.
11-08-17
Gowork.pl
(...) dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:  Recepcjonista/Portier nocny Miejsce pracy: Niemcy – Monachium Nr referencyjny: D 01/06/IN Nasza oferta: Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest na terenie (...)
Monachium, zagranica
ImpactJob
08-08-17
employsystem.com
(...) się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech, Austrii i Holandii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu. Nie czekaj i znajdź pracę już dziś! Obecnie dla naszego klienta z Berlina poszukujemy kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK OBSŁUGI (...)
Monachium, zagranica
ImpactJob
03-08-17
employsystem.com
(...) chętnych do podjęcia pracy w Niemczech, Austrii i Holandii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu. Nie czekaj i znajdź pracę już dziś! Obecnie dla naszego klientów z Berlina i Monachium poszukujemy kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK OBSŁUGI CATERINGOWEJ NA (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email