Oferty pracy Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia berlin

1 - 10 z 10 praca Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O.
11-08-17
Gowork.pl
(...) recepcji + kelnerowanie Miejsce pracy: Niemcy – 35 km od Berlina Nr referencyjny: D 03/06/IN Nasza oferta: Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest w miejscowości położonej 35 km od Berlina (Brandenburgia) Praca od: 01.08.2017 na minimum 6 miesięcy (z (...)
Berlin
PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O.
11-08-17
Gowork.pl
(...) pracy: Niemcy – 50 km od Berlina Nr referencyjny: D 03/02/IN Nasza oferta: Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest w miejscowości położonej 50 km od Berlina (Brandenburgia).  Praca od: zaraz na minimum 6 miesięcy z możliwością (...)
Berlin
Walter-Fach-Kraft
28-07-17
Gowork.pl
(...) niemieckiego aktualna karta kierowcy dyspozycyjność Oferujemy: Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji oraz pokrycie 60 % kosztów wynajmu. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne. Płatne urlopy i (...)
Berlin
Walter-Fach-Kraft
28-07-17
Gowork.pl
(...) zgodnie z wytycznymi, asystowanie przy rozładunku i załadunku samochodu kontrola stanu przewożonego ładunku, jazda „wokół komina”, codziennie zjazd do bazy.   Wymagania: prawo jazdy C+E kod E95, komunikatywna znajomość języka (...)
Berlin
HOGA Personalservice
28-06-17
Gowork.pl
(...) Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach pracy i płacy, zakwaterowanie oraz wyżywienie zapewnione przez pracodawcę. Wymagana znajomość języka niemieckiego, a także doświadczenie na stanowisku kelnera.  Osoby zainteresowane (...)
Berlin
HOGA Personalservice
28-06-17
Gowork.pl
(...) gości obsługa gości restauracji serwowanie dań i napojów pomoc w wyborze dań z menu dbanie o porządek, estetykę restauracji Wymagania: doświadczenie na w/w stanowisku bardzo dobra znajomość języka niemieckiego miła (...)
Berlin
HOGA Personalservice
28-06-17
Gowork.pl
(...) Dla naszych klientów- obiektów hotelowych oraz gastronomicznych na Wyspie Rugia w Niemczech poszukujemy kandydatów na stanowiska: -kelner, kelnerka -kucharz -pokojówka   oferta pracy dla kucharzy(samodzielnych, nie dla pomocy kuchennej) zarówno w (...)
Berlin, zagranica
ImpactJob
08-08-17
employsystem.com
(...) pracy w Niemczech, Austrii i Holandii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu. Nie czekaj i znajdź pracę już dziś! Obecnie dla naszego klienta z Berlina poszukujemy kandydatów na stanowisko: KUCHARZ- OBSŁUGA BANKIETOWA  ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Przygotowywanie (...)
Berlin, Zagranica
04-08-17
gratka.pl
(...) znajomości języka niemieckiego. Praca od zaraz . Pilnie. Tel. 49 157 357 08 (...)
Berlin, Mitte, Zagranica
K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH
16-07-17
infopraca.pl
(...) HR posiada 8 oddziałów i zatrudnia ponad 1000 pracowników dla przedsiębiorstw z różnych branż. Aktualnie dla naszego Klienta-znanej sieci piekarni, działającej (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email