Oferty pracy praca dla kobiet stuttgart

31 - 40 z 67 praca praca dla kobiet stuttgart

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Stuttgart, Za granicą
Walter-Fach-Kraft
17-10-14
praca-niemcy-oferty.pl
(...) stawkę godzinową ( 12 Euro brutto na godzinę) Zatrudnienie długofalowe, również przez okres zimy Legalna praca na terenie Niemiec - niemiecka umowa o pracę Pakiet świadczeń socjalnych, ubezpieczenie zdrowotne i etc Pomoc w formalnoścach związanych z (...)
Stuttgart
Holbern Sp. z o. o.
16-10-14
Gowork.pl
(...) u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich (...)
Stuttgart
Holbern Sp. z o. o.
16-10-14
Gowork.pl
(...) na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą (...)
Stuttgart
Holbern Sp. z o. o.
16-10-14
Gowork.pl
(...) z tym zawodem Oferujemy - atrakcyjne wynagrodzenie - umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą - niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe - zakwaterowanie lub pomoc w jego znalezieniu - opieka polskiego konsultanta - możliwość podjęcia pracy od zaraz Osoby (...)
Stuttgart
Holbern Sp. z o. o.
16-10-14
Gowork.pl
(...) Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy. Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży budowlanej, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko: Malarz Obowiązki: - prace malarskie - malowanie wewnątrz i na zewnątrz - lakierowanie okien i (...)
Stuttgart
Holbern Sp. z o. o.
16-10-14
Gowork.pl
(...) kandydatów na stanowisko: Murarza Obowiązki: - prace murarskie, ciesielskie, betoniarskie przy renowacjach oraz przebudowie Wymagania: - komunikatywna znajomość języka niemieckiego - prawo jazdy kat. B - doświadczenie na stanowisku murarza, cieśli, betoniarza Oferujemy: - atrakcyjne (...)
Stuttgart
Holbern Sp. z o. o.
16-10-14
Gowork.pl
(...) Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych (...)
Stuttgart
Holbern Sp. z o. o.
16-10-14
Gowork.pl
(...) pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Dla naszego klienta, niemieckiej firmy transportowej w Niemczech poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:   Kierowca międzynarodowy CE – Firanka - Kassel   Opis (...)
Stuttgart
Holbern Sp. z o. o.
15-10-14
Gowork.pl
(...) za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne. Decydując się na podjęcie pracy u zagranicznego pracodawcy z firmą Holbern mają Państwo pełną gwarancję (...)
Stuttgart
Holbern Sp. z o. o.
14-10-14
Gowork.pl
(...) pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.