Oferty pracy praca dla kobiet stuttgart

31 - 40 z 68 praca praca dla kobiet stuttgart

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Stuttgart
MRJOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.z o.o.
22-11-15
Gowork.pl
(...) alarmów przeciwpożarowych i głośników,, Wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych.   Od Kandydatów oczekujemy: wykształcenia kierunkowego lub/i uprawnień SEP do 1 kV, doświadczenia zawodowego min.2 lata (instalacje (...)
Stuttgart
Gutejobs24
21-11-15
Gowork.pl
(...) jest niemiecka firma, współpracujemy z dużymi zagranicznymi koncernami, jak i z małymi i średnimi przedsiębiorstwami.Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz (...)
Stuttgart
Translator
19-11-15
Gowork.pl
(...) "TRANSLATOR" nr certyfikatu KRAZ: 11139 poszukuje dla swojego klienta- od ZARAZ pracowników z przynajmniej dobrą znajomością j. niemieckiego min. B1. Stała praca na niemiecką umowę o pracę- w okolicach Stuttgartu do 200 km.Wymagania:doświadczenie min. 3 lata chęć do (...)
Stuttgart
Pośrednictwo Pracy Soberka
19-11-15
Gowork.pl
(...) zapewniamy solidne warunki zatrudnienia oparte na Niemieckiej umowie o pracę w stabilnej firmie.   W sposób ciągły rekrutujemy i poszukujemy dla naszego klienta kandydatów na stanowisku pracy:   Lakiernik   Opis stanowiska:       (...)
okolice miast Stuttgart, Heidelberg, Heidelberg, ...
PolFach
19-11-15
Gowork.pl
(...) jest stacjonarna, po zakończeniu budowy, nastąpi przekierowanie na następną budowę Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy: Montaż instalacji budowlanych i / lub przemysłowych Podłączenie (...)
Stuttgart
Serwis Personalny sp. z o.o.
19-11-15
Gowork.pl
(...) w południowej części Niemiec poszukuje hydraulików/monterów wod.kan. i CO znajomością języka niemieckiego.Nasz Klient oferuje:- bezpłatny hotel - bezpłatne wyżywienie- umowę o pracę na niemieckich warunkach- atrakcyjne wynagrodzenie- dodatkowe benefity- stałą (...)
Stuttgart
Translator
18-11-15
Gowork.pl
(...) do pracy w hotelu 4* w okolicy Stuttgartu Wymaganiachęć do stałej pracy w Niemczech- min. rokdobra komunikatywna znajomość j. niemieckiego- WARUNEK NIEZBĘDNYdoświadczenie mile widziane niemieckojęzyczne referencjePracodawca oferuje:umowę o pracę wraz ze wszystkimi (...)
Stuttgart
Pośrednictwo Pracy Soberka
18-11-15
Gowork.pl
(...) stanowiska:       -       przygotowanie elementów do lakierowania       -       lakierowanie (...)
Berlin, Stuttgart
UBT Personal Sp. z o.o.
16-11-15
Gowork.pl
(...)              KIEROWCA KATEGORII C+E Miejsce pracy:  Niemcy   Oferujemy: Umowę o pracę na czas nieokreślony Praca na pełny etat plus nadgodziny Atrakcyjne wynagrodzenie + (...)
Stuttgart
Pośrednictwo Pracy Soberka
12-11-15
Gowork.pl
(...) oparte na Niemieckiej umowie o pracę w stabilnej firmie.   W sposób ciągły rekrutujemy i poszukujemy dla naszego klienta kandydatów na stanowisku pracy:   Lakiernik   Opis stanowiska:       -       (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email