Oferty pracy praca dla kobiet stuttgart

1 - 10 z 28 praca praca dla kobiet stuttgart

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Stuttgart
Engeldaheim
02-05-15
Gowork.pl
(...) przy balkoniku   Praca dla opiekunki dla Pani Anny Nr referencyjny: NIEM_296A Obowiązki: Opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach jak ubieranie i rozbieranie, kąpiele, (...)
Stuttgart
Gowork.pl
27-04-15
Gowork.pl
(...) Parkinsona przez co ma problemy z poruszaniem się,  używa wózka. Poza tym choruje na osteoporozę, cukrzycę, zaburzenia rytmu serca. Obowiązki: Czynności opiekuńcze: higiena ciała, pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy jedzeniu, gotowość do czuwania w (...)
Stuttgart
Holbern
30-04-15
Gowork.pl
(...) i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz (...)
Stuttgart
Sempre Sp. z o.o.
30-04-15
Gowork.pl
(...) Medialny - podłączanie komputerów i tablic w salach konferencyjnych - ciągnięcie kabli linii telefonicznych i Internetu Elektryk Budowlany - instalacje elektryczne - okablowywanie szaf - montaż gniazdek, przełączników - inne typowe prace elektryczne Monter (...)
Stuttgart
Sempre Sp. z o.o.
30-04-15
Gowork.pl
(...) Ślusarz   Zakres obowiązków: - naprawa maszyn - konserwacja maszyn - (...)
Stuttgart
Sempre Sp. z o.o.
30-04-15
Gowork.pl
(...) w Niemczech SPAWACZY (MIG/MAG, TIG/WIG lub Gazowych 311)   Zakres obowiązków: Spawacz MIG/MAG - spawanie blach cienkich i grubych - spawanie konstrukcji metalowych (stal, stal nierdzewna, aluminium) - prace ślusarskie Spawacz TIG/WIG - spawanie cienkiej blachy (stal (...)
Stuttgart
Professional Work Service
30-04-15
Gowork.pl
(...) z branży hotelarskiej i gastronomicznej, kandydatów gotowych podjąć pracę w charakterze: Kelner/Kelnerka na terenie Niemiec. Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest w Hotelu w landzie Baden-Württemberg, 40 km od Stuttgartu Praca od: zaraz na minimum 6 miesięcy Czas (...)
Stuttgart
Professional Work Service
30-04-15
Gowork.pl
(...) na terenie Niemiec. Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest w Hotelu w landzie Baden-Württemberg, 40 km od Stuttgartu Praca od: zaraz na minimum 6 miesięcy Czas pracy: praca 5 dni w tygodniu, ok 8h dziennie (7,9 dziennie) W ramach współpracy pomagamy w (...)
Stuttgart
Perfect Care 24
30-04-15
Gowork.pl
(...) 3 Parkinson Demencja - nieagresywna Specjalne łóżko medyczne w domu Rollator Wózek Krzesło toaltowe Na noc zakłada mu się pieluchy Klient mieszka z żoną zdrową. Jest pielęgniarką, ale z racji wieku nie jest w stanie zajmować się domem i (...)
Stuttgart, Monachium, Monachium, ...
SILVERHAND
30-04-15
Gowork.pl
(...) lub na konto polskie albo niemieckie możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym) możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu (...)
Przesuń do początku
123
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.