Oferty pracy praca dla kobiet stuttgart

1 - 10 z 67 praca praca dla kobiet stuttgart

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Stuttgart
Gowork.pl
24-11-14
Gowork.pl
(...) Należy uważać aby podopieczna nie upadła podczas poruszania się. Podopieczna nie ma problemów z komunikacją oraz z pamięcią. Pani Gertrud udaje się do toalety z pomocą, a na noc asekuracyjnie używa pielucho-majtek. Może się zdarzyć, że podopieczna będzie potrzebować (...)
Stuttgart
POLONICA Agencja Pracy
25-11-14
Gowork.pl
(...) oraz zatrudnienie ciągłe, również przez okres zimy. Stale poszukujemy nowych kandydatów na stanowisko pracy:   Malarz/ Niemcy   Miejsce pracy: Stuttgart   Oferujemy: - atrakcyjna stawka godzinowa + diety za przepracowany dzień, - praca na umowę o pracę z (...)
Stuttgart
POLONICA Agencja Pracy
25-11-14
Gowork.pl
(...) pracy w wielu branżach budowlanych i przemysłowych. Skutecznie współpracujemy z klientami w terenu Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Oferujemy kandydatom długofalową współpracę oraz zatrudnienie ciągłe, również przez okres zimy. Stale poszukujemy (...)
Stuttgart
POLONICA Agencja Pracy
25-11-14
Gowork.pl
(...) kandydatom długofalową współpracę oraz zatrudnienie ciągłe, również przez okres zimy. Stale poszukujemy pracowników na stanowisku:   Monter Co./ Niemcy   Oferujemy: - atrakcyjna stawka godzinowa + diety za przepracowany dzień, - praca na umowę o (...)
Stuttgart
PRAN SP. Z O.O.
24-11-14
Gowork.pl
(...) niemieckiej firmy działającej w branży motoryzacyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:  Blacharz, lakiernik lub mechanik samochodowy z językiem niemieckim Zadania na stanowisku: - adekwatne do profilu  - praca w warsztatach samochodowych różnej wielkości (...)
Stuttgart
PRAN SP. Z O.O.
24-11-14
Gowork.pl
(...) różnej wielkości (data rozpoczęcia i miejscowość do ustalenia) - praca na długi okres czasu - stabilne zatrudnienie Wymagania: - min. 5-letnie doświadczenie na danym stanowisku  - komunikatywna znajomość języja niemieciego (warunek konieczny!) - czynne prawo jazdy (...)
Stuttgart
MRJOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.z o.o.
24-11-14
Gowork.pl
(...) na stanowisko:   Elektryk – instalator urządzeń sterowniczych – Stuttgart i okolice   Wybrany Kandydat będzie odpowiedzialny za: Instalowanie w halach konferencyjnych sprzętu takiego jak: -montaż projektorów LCD na suficie, -montaż (...)
Stuttgart
Polen Personal Kamil Skalmierski
23-11-14
Gowork.pl
(...) zdecydowani na podjęcie pracy w Niemczech ,lub coś Państwu w danej ofercie nie odpowiada - prosimy o powiadomienie nas (sms-em,e-mail-em,telefonicznie ,jak Państwu wygodnie) odpowiednio wcześniej o rezygnacji. Proszę pamiętać,że Państwa deklaracja chęci wyjazdu do pracy (w (...)
Stuttgart, Münster
Holbern
21-11-14
Gowork.pl
(...) oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne. Decydując się na podjęcie pracy u zagranicznego (...)
Stuttgart
Holbern
21-11-14
Gowork.pl
(...) i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.