Oferty pracy praca dla kobiet stuttgart

1 - 10 z 69 praca praca dla kobiet stuttgart

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Stuttgart
Gowork.pl
21-11-14
Gowork.pl
(...) z komunikacją oraz z pamięcią. Pani Gertrud udaje się do toalety z pomocą, a na noc asekuracyjnie używa pielucho-majtek. Może się zdarzyć, że podopieczna będzie potrzebować pomocy w nocy. Obowiązki: Do zakresu obowiązków opiekunki należy pomoc (...)
Stuttgart
Polen Personal Kamil Skalmierski
23-11-14
Gowork.pl
(...) wykonywana wewnątrz budynków,przewidziana na okres zimowy (minimum do kwietnia 2015 z opcją przedłużenia kontraktu) Rozpoczęcie pracy w ciągu 7-14 dni .     Oferujemy :   -Zatrudnienie w firmie specjalizującej się w zleceniach dla stolarzy -Pensja :11.50-12.00 (...)
Stuttgart
POLONICA Agencja Pracy
22-11-14
Gowork.pl
(...) i przemysłowych. Skutecznie współpracujemy z klientami w terenu Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Oferujemy kandydatom długofalową współpracę oraz zatrudnienie ciągłe, również przez okres zimy. Stale poszukujemy nowych kandydatów na stanowisko (...)
Stuttgart
POLONICA Agencja Pracy
22-11-14
Gowork.pl
(...) agencją pośrednictwa pracy w wielu branżach budowlanych i przemysłowych. Skutecznie współpracujemy z klientami w terenu Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Oferujemy kandydatom długofalową współpracę oraz zatrudnienie ciągłe, również przez okres zimy. Stale (...)
Stuttgart
POLONICA Agencja Pracy
22-11-14
Gowork.pl
(...) szybko rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy w wielu branżach budowlanych i przemysłowych. Skutecznie współpracujemy z klientami w terenu Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Oferujemy kandydatom długofalową współpracę oraz zatrudnienie ciągłe, również (...)
Stuttgart
PRAN SP. Z O.O.
21-11-14
Gowork.pl
(...) firmy działającej w branży motoryzacyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:  Blacharz, lakiernik lub mechanik samochodowy z językiem niemieckim Zadania na stanowisku: - adekwatne do profilu  - praca w warsztatach samochodowych różnej wielkości (data (...)
Stuttgart, Münster
Holbern
21-11-14
Gowork.pl
(...) z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na (...)
Stuttgart
Holbern
21-11-14
Gowork.pl
(...) firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne. Decydując się na podjęcie pracy u zagranicznego pracodawcy z firmą Holbern mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych (...)
Stuttgart
Holbern
21-11-14
Gowork.pl
(...) zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne. Decydując się na podjęcie pracy u zagranicznego pracodawcy z firmą Holbern mają Państwo (...)
Stuttgart
Holbern
21-11-14
Gowork.pl
(...) obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne. Decydując się na podjęcie pracy u zagranicznego pracodawcy z firmą Holbern mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych ofert pracy na rynkach (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.