Oferty pracy praca dla kobiet stuttgart

1 - 10 z 39 praca praca dla kobiet stuttgart

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Stuttgart
Engeldaheim
28-05-15
Gowork.pl
(...) Stuttgartu Data wyjazdu: 27.06.2015 Pan jest po udarze, więc jest sparaliżowany i leży w łóżku. Porusza się jedynie na wózku inwalidzkim. Waży 78 kg. Korzysta z pieluch. Oprócz tego ma cukrzycę.   Praca dla opiekunki do (...)
Stuttgart
Engeldaheim
28-05-15
Gowork.pl
(...) Ciebie! Jeżeli znasz język Niemiecki wyślij do nas swoje zgłoszenie.   Aktualnie opieki potrzebuje Pan Josef mieszkający samotnie w domu w Stuttgarcie. Ma stał cewnik. Nie ma problemów z poruszaniem się pod domu, jest dość (...)
Stuttgart
Engeldaheim
27-05-15
Gowork.pl
(...) niepalącą. Oferujemy: legalne zatrudnienie i ubezpieczenie, 400 zł premii za szybki wyjazd do Niemiec, opłacony przejazd do i z Niemiec, wyżywienie i zakwaterowanie w miejscu (...)
Stuttgart
Gowork.pl
14-05-15
Gowork.pl
(...) podejmą się pracy w charakterze Opiekunki do osób starszych. Aktualnie mamy do zaoferowania stanowisko opiekunki dla Pani Camili (56 kg, 150 cm wzrostu). Miejsce zlecenia: okolice Stuttgartu Data wyjazdu: 20 maja Pani choruje na lekką depresję i nadciśnienie (...)
Stuttgart
Translator
28-05-15
Gowork.pl
(...) kierowców autobusów z przynajmniej komunikatywną znajomościa j. niemieckiego. Stała praca na umowę o pracę- południowe Niemcy- głównie Baden Württemberg.Wymagania:prawo jazdy kat. D chęć do stałej pracy w Niemczech- min. rokkomunikatywna znajomość j. (...)
Stuttgart
Sempre Sp. z o.o.
28-05-15
Gowork.pl
(...) w Niemczech SPAWACZY (MIG,MAG, TIG/WIG lub Gazowych 311)   Zakres obowiązków: Spawacz MIG,MAG - spawanie blach cienkich i grubych - spawanie konstrukcji metalowych (stal, stal nierdzewna, aluminium) - prace ślusarskie Spawacz TIG/WIG - spawanie cienkiej blachy (stal szlachetna)- (...)
Stuttgart, Monachium, Monachium, ...
SILVERHAND
28-05-15
Gowork.pl
(...) naszego stałego Klienta, sprawdzonego niemieckiego pracodawcy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Operator CNC Frezer / Tokarz (Niemcy) Miejsce pracy: Bawaria, Badenia-Wirtembergia Nr referencyjny: GW/30K Obowiązki: Posiadamy różne (...)
Stuttgart, Augsburg, Augsburg, ...
SILVERHAND
28-05-15
Gowork.pl
(...) niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech. Warunek konieczny: znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie Dla naszego (...)
Monachium, Stuttgart
SILVERHAND
28-05-15
Gowork.pl
(...) na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech. Warunek konieczny: (...)
Stuttgart
SILVERHAND
28-05-15
Gowork.pl
(...) znajomość j. niemieckiego – sprawdzana rozmową telefoniczną przez naszego konsultanta doświadczenie na stanowisku malarza budowlanego wyuczony zawód mile widziany (nie jest to warunek konieczny! Liczy się przede wszystkim (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.