Oferty pracy praca dla kobiet stuttgart

1 - 10 z 72 praca praca dla kobiet stuttgart

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Stuttgart
POLONICA Agencja Pracy
22-10-14
Gowork.pl
(...) i przemysłowych. Skutecznie współpracujemy z klientami w terenu Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Oferujemy kandydatom długofalową współpracę oraz zatrudnienie ciągłe, również przez okres zimy. Stale poszukujemy nowych kandydatów na stanowisko (...)
Stuttgart
PAV GOERLITZ
22-10-14
Gowork.pl
(...) NIEMIECKIEJ UMOWY O PRACĘ ZA GODZIWE WYNAGRODZENIE TO ZGŁOS SIE DO NAS .OFERUJEMY PRACĘ TYLKO U SPRAWDZONYCH PRACODAWCÓW . ZA NASZE USŁUGI NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT REKRUTACYJNYCH.POMAGAMY W TRAKCIE PRACY U NIEMIECKIEGO PRACODAWCY. Nasi partnerzy-niemieccy pracodawcy (...)
Stuttgart
POLONICA Agencja Pracy
22-10-14
Gowork.pl
(...) (bezpłatnie), - stały kontakt z agencją w Polsce,   Wymagania: - dobra/ komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny), - min. 3 lata doświadczenia w pracy na danym stanowisku w branży budowlanej, - wykształcenie budowlane, - prawo jazdy kat. B (...)
Stuttgart
Holbern sp. z o.o.
22-10-14
Gowork.pl
(...) rusztowań!Wymagany komunikatywny niemiecki. Możliwość zorganizowania bardzo szybkiego wyjazdu. Więcej informacji pod numerem telefonu 71 72 54 (...)
Stuttgart
Holbern Sp. z o. o.
22-10-14
Gowork.pl
(...) na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za (...)
Stuttgart
POLONICA Agencja Pracy
21-10-14
Gowork.pl
(...) szybko rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy w wielu branżach budowlanych i przemysłowych. Skutecznie współpracujemy z klientami w terenu Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Oferujemy kandydatom długofalową współpracę oraz zatrudnienie ciągłe, również (...)
Stuttgart
KS Personal Service
21-10-14
Gowork.pl
(...) dziś, rozpocznij pracę w wybranym przez Ciebie terminie!   KS Personal Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i (...)
Stuttgart
POLONICA Agencja Pracy
20-10-14
Gowork.pl
(...) z klientami w terenu Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Oferujemy kandydatom długofalową współpracę oraz zatrudnienie ciągłe, również przez okres zimy. Stale poszukujemy pracowników na stanowisku:   Dekarz/ Niemcy Praca dla duetów! Praca (...)
Stuttgart
POLONICA Agencja Pracy
20-10-14
Gowork.pl
(...) pracy w wielu branżach budowlanych i przemysłowych. Skutecznie współpracujemy z klientami w terenu Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Oferujemy kandydatom długofalową współpracę oraz zatrudnienie ciągłe, również przez okres zimy. Stale poszukujemy nowych (...)
Stuttgart
Professional Work Service
20-10-14
Gowork.pl
(...) hotelarskiej i gastronomicznej, kandydatów gotowych podjąć pracę w charakterze: Kucharz/Kucharka (w brygadzie) na terenie Niemiec. Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest w Hotelu w landzie Baden-Württemberg, Stuttgart-Vaihingen Praca od: zaraz na minimum 6 (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.