Oferty pracy praca dla kobiet stuttgart

1 - 10 z 76 praca praca dla kobiet stuttgart

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Stuttgart
PHU Dako Sp. Z. o. o
24-10-14
Gowork.pl
(...) firma zajmująca się pośrednictwem pracy zagranicznej.   Pilnie poszukujemy PRACOWNIKÓW DO OBSŁUGI PALNIKA GAZOWEGO na terenie Niemiec -STUTTGART Wymagania: -kwalifikacje - odpowiedzialność, pracowitość, - dyspozycyjność - doświadczenie w zawodzie   Oferujemy: (...)
Stuttgart
POLONICA Agencja Pracy
24-10-14
Gowork.pl
(...) się agencją pośrednictwa pracy w wielu branżach budowlanych i przemysłowych. Skutecznie współpracujemy z klientami w terenu Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Oferujemy kandydatom długofalową współpracę oraz zatrudnienie ciągłe, również przez okres (...)
Stuttgart
Holbern
24-10-14
Gowork.pl
(...) wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne. (...)
Stuttgart
Holbern
24-10-14
Gowork.pl
(...) z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na (...)
Stuttgart
Holbern
24-10-14
Gowork.pl
(...) kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy. Dla naszego klienta, niemieckiego klienta z branży budowlanej  poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:   Monter rusztowań Miejsce pracy: Stuttgart Nr referencyjny: (...)
Stuttgart
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
24-10-14
Gowork.pl
(...) Stuttgart, Dresden, KölnNr referencyjny:  DE /01/HEObowiązki:- Wykonywanie instalacji  w mieszkaniach - Montaż urządzeń  elektrycznych- Kładzenie kabli- Instalacja oświetlenia- Podłączanie alarmów, monitoringuWymagania:- Znajomość języka niemieckiego na (...)
Stuttgart
POLONICA Agencja Pracy
23-10-14
Gowork.pl
(...) nowych kandydatów na stanowisko pracy:   Malarz/ Dociepleniowiec Niemcy   Rozpoczęcie od poniedziałku!   Oferujemy: - atrakcyjna stawka godzinowa + diety za przepracowany dzień, - praca na umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, - zatrudnienie długofalowe (...)
Stuttgart
POLONICA Agencja Pracy
23-10-14
Gowork.pl
(...) również przez okres zimy. Stale poszukujemy pracowników na stanowisku:   Dekarz/ Niemcy Praca dla duetów! Praca od najbliższego poniedziałku!   Oferujemy: - atrakcyjna stawka godzinowa + diety za przepracowany dzień, - zatrudnienie długofalowe, - legalna (...)
Stuttgart
POLONICA Agencja Pracy
23-10-14
Gowork.pl
(...) pracy w wielu branżach budowlanych i przemysłowych. Skutecznie współpracujemy z klientami w terenu Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Oferujemy kandydatom długofalową współpracę oraz zatrudnienie ciągłe, również przez okres zimy. Stale poszukujemy nowych (...)
Stuttgart
Professional Work Service
23-10-14
Gowork.pl
(...) i gastronomicznej, kandydatów gotowych podjąć pracę w charakterze: Kucharz/Kucharka (w brygadzie) na terenie Niemiec. Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest w Hotelu w landzie Baden-Württemberg, Stuttgart-Vaihingen Praca od: zaraz na minimum 6 miesięcy Czas (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.