Oferty pracy praca dla kobiet stuttgart

1 - 10 z 18 praca praca dla kobiet stuttgart

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Stuttgart
engeldaheim
27-01-15
Gowork.pl
(...) opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: gotowanie, sprzątanie, pranie, robienie zakupów. Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy higienie (...)
Stuttgart
Gowork.pl
27-01-15
Gowork.pl
(...) i problemy z nietrzymaniem moczu. Obowiązki: Opieka nad podopiecznym: pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, higiena ciała, zmiana pielucho-majtek, gotowość do czuwania w nocy, pomoc przy jedzeniu oraz towarzyszenie w wizytach i lekarza. Dodatkowo przygotowywanie (...)
Stuttgart
Gowork.pl
27-01-15
Gowork.pl
(...) się,  używa wózka. Poza tym choruje na osteoporozę, cukrzycę, zaburzenia rytmu serca. Obowiązki: Czynności opiekuńcze: higiena ciała, pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy jedzeniu, gotowość do czuwania w nocy oraz zmiana pielucho-majtek. Dodatkowo (...)
Stuttgart
Professional Work Service
31-01-15
Gowork.pl
(...) podjąć pracę w charakterze: Pracownik budowlany do rozbiórki na terenie Niemiec. Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest w landzie Badenia-Wirtembergia, ok. 40 km od Stuttgartu Praca od: zaraz na 2-3 miesiące Czas pracy: 8h dziennie, 7-17 w tym godzina (...)
Stuttgart
Sempre Sp. z o.o.
30-01-15
Gowork.pl
(...) ze swoich klientów w Niemczech Lekarzy różnych specjalizacji   Zakres obowiązków: - planowanie i realizacja opieki lekarskiej nad pacjentem - współpraca z personelem szpitalnym - profilaktyka/diagnostyka chorób - wykonywanie odpowiednich (...)
Stuttgart
Sempre Sp. z o.o.
30-01-15
Gowork.pl
(...) w Niemczech: Pielęgniarek (Pielęgniarzy) i/lub Położnych     Zakres obowiązków: - wykonywanie powierzonych obowiązków zgodnie z posiadanymi kompetencjami oraz zasadami etyki zawodowej, - realizowanie opieki pielęgniarskiej wg ustalonego planu i aktualnego stanu (...)
Stuttgart
HOLBERN Sp.z o.o.
29-01-15
Gowork.pl
(...) rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne. Decydując się na podjęcie pracy u zagranicznego pracodawcy z (...)
Stuttgart
EuroJob24
27-01-15
Gowork.pl
(...) przewozów; • Efektywne zarządzanie podległą flotą/ pracownikami; • Obsługa klientów w trakcie realizacji usług spedycyjnych; • Monitorowanie transportu od załadunku do rozładunku; • Koordynacja i nadzór nad terminową realizacją (...)
Stuttgart
MOST-TECH SP. Z O.O.
26-01-15
Gowork.pl
(...) z Radomia pilnie zatrudni cieśli i zbrojarzy na budowy prowadzone w Niemczech. Wymagana umiejętność czytania (...)
Stuttgart
Polkadra
20-01-15
Gowork.pl
(...) stanowisko: Ślusarz (obróbka blachy) Miejsce pracy: Niemcy   Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w pracy jako ślusarz doświadczenie przy produkcji pojedynczych części, umiejętność spawania,   Firma oferuje: umowę o pracę na (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.