Oferty pracy praca dla kobiet stuttgart

1 - 10 z 65 praca praca dla kobiet stuttgart

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Stuttgart
Engeldaheim
26-11-15
Gowork.pl
(...) wyślij nam swoje zgłoszenie. Miejsce wyjazdu: okolice Stuttgartu Do opieki jest Senior Pan Hildegard (88 lat,  waga 70 kg, 168 cm wzrostu). Pan mieszka ze swoją żoną. Porusza sam, sam również wstaje. Choruje na depresję i demencję, bywa często rozkojarzony i (...)
Stuttgart
Engeldaheim
26-11-15
Gowork.pl
(...) referencyjny: NIEM_837A Obowiązki: Zajmowanie się domem głównie gotowanie oraz pranie. Pani potrzebuje wsparcia przy ubieraniu i rozbieraniu, spożywaniu posiłków. Wymagania: Język na (...)
Stuttgart
Engeldaheim
26-11-15
Gowork.pl
(...) opieki. Seniorka choruje na nowotwór, ma również nadciśnienie i inkontynencję, korzysta z wkładek. Porusza się przy balkoniku.   Praca w Niemczech od zaraz dla opiekunki Nr referencyjny: (...)
Stuttgart
Gowork.pl
25-11-15
Gowork.pl
(...) Kurs wyjazdowy     od podstaw 3 (...)
Stuttgart
altenbetreuung24
25-11-15
Gowork.pl
(...) Horst.   Pani jest dość sprawna zarówno fizycznie jak i psychicznie. Senior porusza się jedynie na wózku inwalidzkim. Seniorami opiekuje się rodzina.   Praca w opiece, Stuttgart, Niemcy Nr referencyjny: (...)
okolice Stuttgart
klient GoWork.pl
25-11-15
Gowork.pl
(...) sam chodzić, ale jest słaby dlatego korzysta z wózka inwalidzkiego.    Praca opiekuna osób starszych czeka na Ciebie! Nr referencyjny: NIEM_925A Obowiązki: Pomoc w prowadzeniu domu (pranie, (...)
Stuttgart
Gowork.pl
24-11-15
Gowork.pl
(...) zł Zapisz się (...)
Brema, Monachium, Monachium, ...
SILVERHAND
26-11-15
Gowork.pl
(...) KRAZ 7822 jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy. Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki (...)
Monachium, Augsburg, Augsburg, ...
SILVERHAND
26-11-15
Gowork.pl
(...) do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech! Warunek konieczny: komunikatywna znajomość j. niemieckiego!  Opis stanowiska: obsługa maszyn CNC (prasa krawędziowa/giętarka/ (...)
Stuttgart
UBT Personal Sp. z o. o.
26-11-15
Gowork.pl
(...) KATEGORII C+E Obowiązki: Przewóz towarów różnymi zestawami pojazdów ciężarowych (ciągnik + naczepa typu „firanka”) Należyta dbałość o powierzony sprzęt i towar Kontrola (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email