Oferty pracy praca dla kobiet stuttgart

1 - 10 z 49 praca praca dla kobiet stuttgart

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Stuttgart
Gowork.pl
21-12-14
Gowork.pl
(...) do czuwania w nocy, pomoc przy jedzeniu oraz towarzyszenie w wizytach i lekarza. Dodatkowo przygotowywanie posiłków dla podopiecznego. Wymagania: Poszukujemy osób z komunikatywną znajomością języka ale z doświadczeniem i zaangażowaniem w powierzone (...)
Stuttgart
Gowork.pl
20-12-14
Gowork.pl
(...) opiekuńcze: higiena ciała, pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy jedzeniu, gotowość do czuwania w nocy oraz zmiana pielucho-majtek. Dodatkowo towarzyszenie w wizytach u lekarza oraz utrzymywanie porządku w domu. Wymagania: Od opiekuna oczekujemy dobrej (...)
Stuttgart
Gowork.pl
15-12-14
Gowork.pl
(...) tętnicze. Porusza się przy pomocy rollatora. Należy uważać aby podopieczna nie upadła podczas poruszania się. Podopieczna nie ma problemów z komunikacją oraz z pamięcią. Pani Gertrud udaje się do toalety z pomocą, a na noc asekuracyjnie używa pielucho-majtek. Może się (...)
Stuttgart
Polkadra
21-12-14
Gowork.pl
(...) dieta, pomoc w organizacji zakwaterowania,   Zakres obowiązków: prace ślusarskie, obróbka blach za pomocą urządzeń blacharskich, cięcie, wyginanie oraz łączenie części blachy,    Osoby zainteresowane i spełniające warunki  oferty prosimy o (...)
Stuttgart
Sempre Sp. z o.o.
18-12-14
Gowork.pl
(...) stanowiska: Elektryk Medialny, Elektryk Budowlany lub Elektryk Przemysłowy   Zakres obowiązków: Elektryk Medialny - podłączanie komputerów i tablic w salach konferencyjnych - ciągnięcie kabli linii telefonicznych i internetu Elektryk Budowlany - instalacje elektryczne - (...)
Stuttgart
Polkadra
18-12-14
Gowork.pl
(...) frezer- CNC   Miejsce pracy: Niemcy   Wymagania:     Min. ukończona szkoła zawodowa     Doświadczenie zawodowe     Komunikatywna znajomość języka niemieckiego     prawo jazdy kat. B oraz własny (...)
Stuttgart
J&M Job Service
14-12-14
Gowork.pl
(...) miasta Stuttgart, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: KUCHARZ/KUCHARKA   Miejsce pracy: Niemcy, okolice Stuttgartu     Obowiązki: Do obowiązków kucharza należeć będzie bezpośrednie przygotowywanie potraw kuchni niemieckiej zgodnie z ustalonymi wcześniej (...)
Stuttgart
MRJOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.z o.o.
14-12-14
Gowork.pl
(...) Spawacz- okolice Stuttgartu    Wybrany Kandydat będzie odpowiedzialny za: - przygotowywanie materiałów do spawania, - pracę przy schodach i barierkach, - czytanie rysunku technicznego.   Od Kandydatów oczekujemy: - wykształcenia zasadniczego zawodowego lub (...)
Stuttgart
HOLBERN Sp.z o.o.
11-12-14
Gowork.pl
(...) z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom (...)
Stuttgart
MRJOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.z o.o.
10-12-14
Gowork.pl
(...) LCD na suficie, -montaż monitorów na ścianie, -montaż głośników na ścianach, na suficie, -montaż pól łączeniowych w stołach konferencyjnych, -instalacja i konfiguracja zdalnie sterowanych sprzętów, -zakładanie okablowanie  na ścianach, na (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.