Oferty pracy stuttgart

1 - 10 z 166 praca stuttgart

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Stuttgart
Gowork.pl
01-09-14
Gowork.pl
(...) Stuttgart   Pani Petra ma 66lat, porusza się za pomocą wózka i potrzebuje pomocy przy wstawaniu, jest osobą drobną wiec nie powinno być to problematyczne. Waży 54kg i ma 168 cm wzrostu. Obowiązki: Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy kąpieli, (...)
Stuttgart
engeldaheim
30-08-14
Gowork.pl
(...) wchodzi: gotowanie, sprzątanie, pranie, robienie zakupów. Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy higienie ciała, zmiana (...)
Stuttgart
Gowork.pl
30-08-14
Gowork.pl
(...) porusza się za pomocą chodzika. Ma Parkinsona oraz problemy z nietrzymaniem moczu. Obowiązki: Prowadzenie domu, robienie zakupów, gotowanie oraz jazda samochodem. Te związane z opieką to: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz przy higienie (...)
Stuttgart
Gowork.pl
30-08-14
Gowork.pl
(...) Stuttgart Pani Gertrud (95 lat) cierpi na nadciśnienie tętnicze. Porusza się przy pomocy rollatora. Należy uważać aby podopieczna nie upadła podczas poruszania się. Podopieczna nie ma problemów z komunikacją oraz z pamięcią. Pani Gertrud udaje się do toalety z pomocą, a (...)
Stuttgart
HR Investment Sp. z o. o.
01-09-14
Gowork.pl
(...) profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.   Dla naszego Klienta w Niemczech poszukujemy osób (...)
Stuttgart
HR Investment Sp. z o. o.
01-09-14
Gowork.pl
(...) usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym. HYDRAULIK Miejsce pracy: (...)
Stuttgart
HR Investment Sp. z o. o.
01-09-14
Gowork.pl
(...) się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.   Dla naszego Klienta w Niemczech poszukujemy osób na stanowisko: HYDRAULIK Hydraulik Miejsce pracy: (...)
Niemcy, Stuttgart
ZEITMANN
01-09-14
Gowork.pl
(...) niemieckiego, - Mile widziane osoby z własnym samochodem. Oferujemy: - Pewną pracę na dłuższy okres czasu, - Umowę o pracę na warunkach niemieckich, - Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek, - Atrakcyjne wynagrodzenie,  - Zakwaterowanie (...)
Stuttgart
Sepona Gmbh
01-09-14
Gowork.pl
(...) hydraulikow, elektrykow, spawaczy oraz dacharzy-blacharzy chetnych    do pracy w Niemczech. Ponadtaryfowe stawki i diety. Poszukiwani sa   zarowno wykwalifikowani pracownicy jak i   pomocnicy. Polski konsultant   pomaga   w (...)
Stuttgart
Polwork
01-09-14
Gowork.pl
(...) agencji zatrudniania dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko: Malarz / Lakiernik   Wymagania: Znajomość języka niemieckiego Gotowość do wyjazdu Doświadczenie w zawodzie Prawo jazdy kategorii B Własny środek transportu – dodatkowy (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.