Oferty pracy stuttgart

1 - 10 z 213 praca stuttgart

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Stuttgart
Gowork.pl
27-11-15
Gowork.pl
(...) Kurs od podstaw 168 (...)
Stuttgart
Engeldaheim
26-11-15
Gowork.pl
(...) 70 kg, 168 cm wzrostu). Pan mieszka ze swoją żoną. Porusza sam, sam również wstaje. Choruje na depresję i demencję, bywa często rozkojarzony i apatyczny. Jest również cukrzykiem i ma problemy ze słuchem.   Praca w Niemczech od zaraz (...)
Stuttgart
Engeldaheim
26-11-15
Gowork.pl
(...) opiekunki osób starszych w Niemczech. Jeżeli znasz język niemiecki wyślij nam swoje zgłoszenie. Miejsce wyjazdu: Stuttgart Do opieki jest Seniorka Pani Maria. Pani choruje na zaburzenia rytmu serca. Wstaje z pomocą, po domu chodzi przy (...)
Stuttgart
Engeldaheim
26-11-15
Gowork.pl
(...) posiłków Czynność związane z prowadzeniem domu to: gotowanie robienie zakupów sprzątanie pranie i prasowanie jazda samochodem do lekarza   Wymagania: Język na poziomie dobrym; Doświadczenie w (...)
Stuttgart
Gowork.pl
25-11-15
Gowork.pl
(...) Kurs doszkalający 60 h 600 zł Zapisz się (...)
Stuttgart
altenbetreuung24
25-11-15
Gowork.pl
(...) w opiece, Stuttgart, Niemcy Nr referencyjny: NIEM_567A Obowiązki: Opiekunka będzie prowadzić dom, dbać o czystość i porządek oraz przygotowywać dla podopiecznych posiłki.   Oprócz tego opiekunka będzie pomagać podopiecznym przy (...)
okolice Stuttgart
klient GoWork.pl
25-11-15
Gowork.pl
(...) mieszka w okolicach Stuttgartu. Mimo swojego wieku jest osobą o dobrej kondycji psychicznej. Podopieczny choruje na cukrzycę oraz nadciśnienie. Jest w stanie sam chodzić, ale jest słaby dlatego korzysta z wózka inwalidzkiego.    Praca opiekuna (...)
Stuttgart
Agencja Zatrudnienia Factory 600
28-11-15
Gowork.pl
(...) Zatrudnienia nr 6849) oferuje pracę w Niemczech dla hydraulików. Zakres obowiązków: montaż instalacji sanitarnych. Wymagania: - doświadczenie w zawodzie montera instalacji sanitarnych; - komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Oferujemy: - zatrudnienie na umowę o (...)
Stuttgart
Agencja Zatrudnienia Factory 600
28-11-15
Gowork.pl
(...) pracę w Niemczech dla elektryków. Zakres obowiązków: montaż instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych, handlowych i biurowych. Wymagania: - kwalifikacje zawodowe; - komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Oferujemy: - zatrudnienie na umowę o pracę z niemieckim (...)
Stuttgart, Berlin, Berlin, ...
UBT Personal Sp. z o. o.
28-11-15
Gowork.pl
(...) zespole Oferujemy:   Umowę o pracę Arakcyjne wynagrodzenie plus diety plus opłacone hotele Wszystkie potrzebne narzędzia pracy jak np.samochód, laptop, telefon . Szkolenia oraz wsparcie zespołu oraz osoby szkolącej w osiągnięciu (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email