Oferty pracy stuttgart

1 - 10 z 182 praca stuttgart

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Stuttgart
Gowork.pl
21-11-14
Gowork.pl
(...) nie upadła podczas poruszania się. Podopieczna nie ma problemów z komunikacją oraz z pamięcią. Pani Gertrud udaje się do toalety z pomocą, a na noc asekuracyjnie używa pielucho-majtek. Może się zdarzyć, że podopieczna będzie potrzebować pomocy w (...)
Stuttgart
ARBEITLAND
22-11-14
Gowork.pl
(...) PRODUKCYJNYCH do pracy w NIEMCZECH. Tylko mężczyzni do 45 lat. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego. Praca długoterminowa. Zakwaterowanie zapewnione. Wynagrodzenie 1400 (...)
Stuttgart
POLONICA Agencja Pracy
22-11-14
Gowork.pl
(...) w wielu branżach budowlanych i przemysłowych. Skutecznie współpracujemy z klientami w terenu Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Oferujemy kandydatom długofalową współpracę oraz zatrudnienie ciągłe, również przez okres zimy. Stale poszukujemy nowych (...)
Stuttgart
POLONICA Agencja Pracy
22-11-14
Gowork.pl
(...) pracy w wielu branżach budowlanych i przemysłowych. Skutecznie współpracujemy z klientami w terenu Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Oferujemy kandydatom długofalową współpracę oraz zatrudnienie ciągłe, również przez okres zimy. Stale poszukujemy (...)
Stuttgart
POLONICA Agencja Pracy
22-11-14
Gowork.pl
(...) współpracujemy z klientami w terenu Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Oferujemy kandydatom długofalową współpracę oraz zatrudnienie ciągłe, również przez okres zimy. Stale poszukujemy pracowników na stanowisku:   Monter Co./ (...)
Stuttgart
Point Sp. z o.o.
21-11-14
Gowork.pl
(...) personelu do świadczenia usług opiekuńczych na terenie Unii Europejskiej. Nasz sukces opiera się na szerokim wachlarzu oferowanych przez nas usług oraz rzetelnym ich wykonywaniu. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowsiko: Opiekun/ka osoby starszej - (...)
Stuttgart
Agencja Pracy Headhunters
21-11-14
Gowork.pl
(...) SPS / Elektrotechnik Programista SPS / Elektrotechnik – Niemcy Miejsce pracy: Stuttgart Opis: Dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy programisty SPS z doświadczeniem w programowaniu, uruchamianiu urządzeń i w przekierowywaniu (...)
Stuttgart, Münster
Holbern
21-11-14
Gowork.pl
(...) z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz (...)
Stuttgart
Agencja Pracy Koncepcja
21-11-14
Gowork.pl
(...)  z możliwością stałego zatrudnienia   Wymagania:   Znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej komunikatywnym, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej, Doświadczenie zawodowe jako Mechanik maszyn rolniczych, Mechanik (...)
Stuttgart
Holbern
21-11-14
Gowork.pl
(...) 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.