Oferty pracy stuttgart

1 - 10 z 147 praca stuttgart

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Stuttgart
engeldaheim
16-09-14
Gowork.pl
(...) gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie. Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu. Wynagrodzenie: 900-930 euro netto Osoby zainteresowane (...)
Stuttgart
Gowork.pl
15-09-14
Gowork.pl
(...) na polskim rynku. Wynagrodzenie miesięczne: 1140 euro netto Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia, o treści 3959 Prosimy o dopisanie (...)
Stuttgart
Gowork.pl
15-09-14
Gowork.pl
(...) do toalety z pomocą, a na noc asekuracyjnie używa pielucho-majtek. Może się zdarzyć, że podopieczna będzie potrzebować pomocy w nocy. Obowiązki: Do zakresu obowiązków opiekunki należy pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach higieniczno-pielęgnacyjnych (...)
Stuttgart
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
16-09-14
Gowork.pl
(...) wysokości 40€ Netto Dodatki za przepracowane nadgodziny i święta Umowa o prace na czas nieokreślony Place i ubezpieczenia społeczne na warunkach niemieckich Wypłacanie diet w trybie tygodniowym Konsultanta polskojęzycznego  Osoby zainteresowane prosimy o (...)
Stuttgart
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
16-09-14
Gowork.pl
(...) w Stuttgart poszukujemy Miejsce pracy: Niemcy Obowiązki: Nasi pracownicy wykonują prace na terenie Niemiec , dużym atutem jest posiadanie prawa jazdy i własnego pojazdu. Wymagania: Umiejętność w pracy w zespole (...)
Stuttgart
Atf Service Sp. z o.o.
15-09-14
Gowork.pl
(...) oraz hydrauliczne na terenie południowych Niemiec (Baden-Würtemberg). Oferujemy:- legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach,- pełne ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne w niemieckiej kasie chorych,- możliwość ubezpieczenia członków rodziny,- BEZPŁATNE zakwaterowanie,- (...)
Stuttgart
POLONICA Agencja Pracy
15-09-14
Gowork.pl
(...) z firmami partnerskimi z terenu Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Oferujemy Kandydatom długofalową współpracę oraz zatrudnienie ciągłe, również przez okres zimy. Obecnie poszukujemy dla szwajcarskiego Kontrahenta Pracowników na (...)
Karlsruhe / Stuttgart
German polish Job center Mastalerz
15-09-14
Gowork.pl
(...) okien, drzwi Miejsce pracy: Karlsruhe / Stuttgart Obowiązki: -  przygotowanie powierzchni pod montaż w budynkach biurowych i przemysłowych -  montaż okien, drzwi  z aluminium oraz oszklenia -  montaż fasad (...)
Stuttgart
POLONICA Agencja Pracy
15-09-14
Gowork.pl
(...) z terenu Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Oferujemy Kandydatom długofalową współpracę oraz zatrudnienie ciągłe, również przez okres zimy. Obecnie poszukujemy dla szwajcarskiego Kontrahenta Pracowników na stanowisko:     Monter wykładzin/ (...)
Stuttgart
Polkadra
15-09-14
Gowork.pl
(...) kandydatów na stanowisko: Tokarz/ frezer- CNC Miejsce pracy: Niemcy Wymagania: Min. ukończona szkoła zawodowa Doświadczenie zawodowe Komunikatywna znajomość języka niemieckiego prawo jazdy kat. B oraz własny samochód Firma oferuje: Umowę o pracę na czas (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.