Oferty pracy stuttgart

1 - 10 z 167 praca stuttgart

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Stuttgart
Gowork.pl
27-11-14
Gowork.pl
(...) nie upadła podczas poruszania się. Podopieczna nie ma problemów z komunikacją oraz z pamięcią. Pani Gertrud udaje się do toalety z pomocą, a na noc asekuracyjnie używa pielucho-majtek. Może się zdarzyć, że podopieczna będzie potrzebować pomocy w (...)
Stuttgart
Agencja Pracy Headhunters
27-11-14
Gowork.pl
(...) / Elektrotechnik Programista SPS / Elektrotechnik – Niemcy Miejsce pracy: Stuttgart Opis: Dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy programisty SPS z doświadczeniem w programowaniu, uruchamianiu urządzeń i w przekierowywaniu (...)
Stuttgart
Agencja Pracy Koncepcja
27-11-14
Gowork.pl
(...) języka niemieckiego na poziomie co najmniej komunikatywnym, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej, Doświadczenie zawodowe jako Mechanik maszyn rolniczych, Mechanik samochodowy, prawo jazdy kat. B. Uprawnienia do prowadzenia wózka (...)
Stuttgart
PRAN SP. Z O.O.
27-11-14
Gowork.pl
(...) na stanowisko:  Blacharz, lakiernik lub mechanik samochodowy z językiem niemieckim Zadania na stanowisku: - adekwatne do profilu  - praca w warsztatach samochodowych różnej wielkości (data rozpoczęcia i miejscowość do ustalenia) - praca na długi okres (...)
Stuttgart
PRAN SP. Z O.O.
27-11-14
Gowork.pl
(...) ciężarowych w Niemczech – HGV/Berg/11/14   Zadania na stanowisku: Przegląd i naprawa samochodów ciężarowych różnych marek Diagnoza usterek za pomocą aparatury i komputerowych systemów diagnostycznych Montowanie części elektrycznych i (...)
Stuttgart
Agencja Pracy SOCPOL
27-11-14
Gowork.pl
(...) C.O. / kominkowych - instalacje ogrzewania podłogowego - montaż nowych systemów lub prace remontowe, Wymagania: - min. wykształcenie zawodowe - znajomość rysunku technicznego, schematów- samodzielność – duże doświadczenie - dokumenty potwierdzające (...)
Stuttgart
Winckler Personal
27-11-14
Gowork.pl
(...) (j. niemiecki- B2) Miejsce pracy: Niemcy, okolice Stuttgartu Obowiązki: Montaż konstrukcji stalowych (elewacje, konstrukcje dachowe)   Wymagania: - Znajomość rysunku technicznego - Dobra znajomość j. (...)
Stuttgart
MRJOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.z o.o.
27-11-14
Gowork.pl
(...) na stanowisko:   Elektryk – instalator urządzeń sterowniczych – Stuttgart i okolice   Wybrany Kandydat będzie odpowiedzialny za: Instalowanie w halach konferencyjnych sprzętu takiego jak: -montaż projektorów LCD na suficie, -montaż monitorów na (...)
Stuttgart
Workzone
27-11-14
Gowork.pl
(...) starszych*Doświadczenie zawodowe w szpitalu lub domach opieki/starców*Komunikatywną/ Dobrą znajomość języka  niemieckiego- pozwalającą na swobodną komunikację z pracodawcą*Niekaralność, dobry stan zdrowia*Dokumenty potwierdzające zawód, kwalifikacje, (...)
Stuttgart
BETA aktiv GbR
27-11-14
Gowork.pl
(...) lub przeprowadzenie nostryfikacji dyplomu przed przyjazdem         do pracy  - samodzielność i odpowiedzialność,  - znajomość j. niemieckiego, umożliwiająca samodzielną komunikację,  - gotowość do wyjazdu za granicę na dłuższy okres (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.