Oferty pracy stuttgart

1 - 10 z 180 praca stuttgart

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Stuttgart
engeldaheim
30-08-14
Gowork.pl
(...) Cierpi na nadciśnienie tętnicze.   Praca opiekunki do osób starszych za granicą Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w (...)
Stuttgart
Gowork.pl
30-08-14
Gowork.pl
(...) domu, robienie zakupów, gotowanie oraz jazda samochodem. Te związane z opieką to: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz przy higienie ciała, opieka w ciągu nocy oraz zmiana pielucho-majtek. Wymagania: Dobra znajomość języka niemieckiego Czynne (...)
Stuttgart
Gowork.pl
30-08-14
Gowork.pl
(...) na nadciśnienie tętnicze. Porusza się przy pomocy rollatora. Należy uważać aby podopieczna nie upadła podczas poruszania się. Podopieczna nie ma problemów z komunikacją oraz z pamięcią. Pani Gertrud udaje się do toalety z pomocą, a na noc asekuracyjnie używa (...)
Stuttgart
Gowork.pl
29-08-14
Gowork.pl
(...) wyjazdu: 01.09.2014r. Miejscowość: Stuttgart   Pani Petra ma 66lat, porusza się za pomocą wózka i potrzebuje pomocy przy wstawaniu, jest osobą drobną wiec nie powinno być to problematyczne. Waży 54kg i ma 168 cm wzrostu. Obowiązki: Pomoc w (...)
Stuttgart
BETA aktiv GbR
30-08-14
Gowork.pl
(...) PIELĘGNIARKA . Dostępność oferty pracy : od zaraz. Oferowanych miejsc pracy: 2.   Intensywna terapia w domu pacjenta, praca z respiratorami opieka pielęgniarska nad jednym pacjentem.   Zatrudnienie na 100% etatu. 12-sto godzinne zmiany, 40 godzin tygodniowo, ok. 170 godzin (...)
Stuttgart
CBSbutler
30-08-14
Gowork.pl
(...) dla naszego Klienta szukamy hydraulika-montera zraszaczy przeciwpożarowych.   Zadania: -montaż zraszaczy przeciwpożarowych według schematu   Wymagania: -podstawowa/komunikatywna znajomość języka niemieckiego -doświadczenie w pracy jako hydraulik, przy (...)
Stuttgart
Agencja Pracy Polonica
30-08-14
Gowork.pl
(...) szybko rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy w wielu branżach budowlanych i przemysłowych. Współpracujemy z firmami partnerskimi z terenu Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Oferujemy Kandydatom długofalową współpracę oraz zatrudnienie ciągłe, (...)
Stuttgart
Agencja Pracy Polonica
30-08-14
Gowork.pl
(...) szybko rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy w wielu branżach budowlanych i przemysłowych. Współpracujemy z firmami partnerskimi z terenu Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Oferujemy Kandydatom długofalową współpracę oraz zatrudnienie ciągłe. Obecnie poszukujemy (...)
Stuttgart
Agencja Pracy Polonica
30-08-14
Gowork.pl
(...) pracy w wielu branżach budowlanych i przemysłowych. Współpracujemy z firmami partnerskimi z terenu Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Oferujemy Kandydatom długofalową współpracę oraz zatrudnienie ciągłe, również przez okres zimy. Obecnie poszukujemy dla (...)
Stuttgart
HR Investment Sp. z o. o.
29-08-14
Gowork.pl
(...) usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.   Dla naszego Klienta w Niemczech poszukujemy osób na (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.