Oferty pracy stuttgart

1 - 10 z 138 praca stuttgart

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Stuttgart
Engeldaheim
01-04-15
Gowork.pl
(...) tętnicze.   Praca opiekunki do osób starszych za granicą Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: (...)
Stuttgart
Gowork.pl
01-04-15
Gowork.pl
(...) 80kg wagi) porusza się za pomocą wózka lub chodzika, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Ma chorobę Parkinsona i problemy z nietrzymaniem moczu. Obowiązki: Opieka nad podopiecznym: pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, higiena ciała, zmiana pielucho-majtek, (...)
Stuttgart
altenbetreuung24
30-03-15
Gowork.pl
(...) ale także regularnie o sprawy higieniczne i toaletowe, pomoc podopiecznemu w ubieraniu i rozbieraniu oraz zmianie pielucho – majtek.  Zadaniem Opiekunki będą również czynności związane z prowadzeniem domu, robieniem zakupów, przygotowywaniem posiłków, (...)
Stuttgart
UBT Personal
01-04-15
Gowork.pl
(...) Arbeitgebern und Arbeitnehmern aus dem europäischen Umfeld. Zur Verstärkung unseres Fahrerteams in Deutschland  suchen wir ab sofort:   Disponent/Dispatcher/Logistiker   Ihre Aufgaben: Selbstständige Disposition der ein­gesetzten LKW (...)
Stuttgart
UBT Personal
01-04-15
Gowork.pl
(...) auf die Kontaktanbahnung zwischen Arbeitgebern und Arbeitnehmern aus dem europäischen Umfeld. Wir suchen ab sofort verschiedene Spezialisten, die nach Deutschland umziehen möchten, um dort die Arbeit zu anfangen :   Busfahrer, LKW-Fahrer, Mechaniker, Elektriker, (...)
Stuttgart
P.H.U. DAKO Sp. z o.o.
01-04-15
Gowork.pl
(...) do pracy zagranicą elektryka z j. niemieckim. Wymagania: znajomość elektrycznych układów sterowania uprawnienia SEP do 1kV (uprawnienia kontrolno-pomiarowe będą dodatkowym atutem) umiejętność czytania schematów elektrycznych umiejętność diagnozowania i rozwiązywania (...)
Stuttgart
Agencja Pracy Koncepcja
01-04-15
Gowork.pl
(...) POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:   MECHANIK PRZEMYSŁOWY    Miejsce pracy: Niemcy, południowe landy   Oferujemy: Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6-miesięcznym okresem próbnym Opłacone składki ubezpieczeniowe i (...)
Stuttgart
Agencja Pracy Koncepcja
01-04-15
Gowork.pl
(...) pracy: Niemcy, Stuttgart - okolice.   Niniejsza oferta pracy kierowana jest do osób poszukujących stałego i długoterminowego zatrudnienia w zawodzie kierowcy autobusu na terenie Niemiec. Istnieje możliwość osiedlenia się w Niemczech z całą (...)
Stuttgart
Agencja Pracy Koncepcja
01-04-15
Gowork.pl
(...) Niemiec Wynagrodzenie: 11 Euro brutto na godzinę plus dieta w wysokości 40 Euro netto za każdy przepracowany dzień Gratyfikacja bożonarodzeniowa w wysokości 300 Euro Zakwaterowanie odpłatne zorganizowane przez pracodawcę Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta (...)
Stuttgart
Agencja Pracy Koncepcja
01-04-15
Gowork.pl
(...) pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.   OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:   MALARZ/LAKIERNIK Miejsce pracy: Niemcy, Badenia Wirtembergia  Oferujemy: Umowę o pracę na czas nieokreślony Praca na pełny etat plus nadgodziny Opłacane (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.