Oferty pracy Sprzedaż monachium

1 - 6 z 6 praca Sprzedaż monachium

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
MONACHIUM, zagranica
ImpactJob
16-08-17
employsystem.com
(...) i rozładunek samolotów (bagaż, ładunek) Transport bagażu do systemu transportowego Obsługa taśmy bagażowej Obsługa wózków bagażowych    WYMAGANIA: Sprawność fizyczna DOBRA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) Zaświadczenie o niekaralności (...)
Monachium, zagranica
BestHill Work
15-08-17
employsystem.com
(...) jest dla nas priorytetem. BestHill Work to pasja i zaangażowanie .Opis stanowiska: załadunek i rozładunek towaru przygotowanie materiałów do wysyłki skanowanie palet Wymagania: znajomość języka niemieckiego uprawnienia na wózek widłowy doświadczenie na podanym (...)
Monachium
GERMAN-POLISH JOB CENTER MASTALERZ & CO. SP. J.
09-08-17
gazetapraca.pl
(...) stanowisko:   Pracownik lotniska Miejsce pracy: Monachium Region: zagranica Numer ref.: 161/LOTNL/DE/17 u jednego z największych przewoźników lotniczych Zakres prac: - załadunek i rozładunek paczek z samolotu - sortowanie bagaży - przygotowanie transportu do przewozu bagaży - (...)
Monachium, zagranica
ImpactJob
03-08-17
employsystem.com
(...) się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech, Austrii i Holandii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu. Nie czekaj i znajdź pracę już dziś! Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: OPERATOR WÓZKA (...)
Monachium/ Niemcy, Zagranica
German-Polish Job Center Mastalerz & Co. Sp. j.
27-06-17
infopraca.pl
(...) CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu poszukuje dla swojego renomowanego Klienta na terenie południowych Niemiec w ok Lotniska w Monachium kandydatów na stanowiska: Kierowca / operator wózka widłowego duże (...)
Niemcy, Monachium, Zagranica
German-Polish Job Center Mastalerz & Co. Sp. j.
22-06-17
infopraca.pl
(...) paczek z samolotu - sortowanie bagaży - przygotowanie transportu do przewozu bagaży - kierowanie samolotu na pas pozycyjny Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie wg stawki 9,85 € brutto za godzinę plus 10 € netto (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email