Oferty pracy Sprzedaż hamburg

1 - 6 z 6 praca Sprzedaż hamburg

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hamburg, zagranica
ImpactJob
16-08-17
employsystem.com
(...) WYKŁADZIN PODŁOGOWYCH  ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Montaż i demontaż wykładzin podłogowych (linoleum, PCV, wykładziny dywanowe)   WYMAGANIA: Min. 2- letnie doświadczenie przy pracach montażowych (wykładziny różnego rodzaju) Prawo jazdy kat. B i własny samochód na (...)
Hamburg, zagranica
Axialus S.A.
11-08-17
employsystem.com
(...) o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032 Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie! Stanowisko: Ślusarz Miejscowość: Berlin, Hamburg, Hannover   Prace ślusarskie Konserwacja i naprawa (...)
Hamburg, zagranica
Axialus S.A.
11-08-17
employsystem.com
(...) aplikację – czekamy na Ciebie! Stanowisko: Spawacz MAG Miejscowość: Berlin, Hamburg, Hannover   spawanie metodą MAG praca z rysunkiem technicznym   Doświadczenie na stanowisku spawacz Podstawowa znajomość języka niemieckiego     Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie (...)
Hamburg, zagranica
ImpactJob
10-08-17
employsystem.com
(...) już dziś! Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: MAGAZYNIER - ROZŁADUNEK KONTENERÓWZAKRES OBOWIĄZKÓW: Rozładunek kontenerow i paletyzacja towarów Kontrola towarów w zależności od ich rodzaju i ilości Przygotowywanie opakowań zgodnie z wymaganiami (...)
HAMBURG, zagranica
ImpactJob
09-08-17
employsystem.com
(...) się rekrutacją Kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech, Austrii i Holandii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu. Nie czekaj i znajdź pracę już dziś! Dla naszych klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:   PRACOWNIK MAGAZYNU (...)
Niemcy, Hamburg, Zagranica
Bresland Sp. z o.o.
26-06-17
infopraca.pl
(...) stanowiska Trasy krótkie Praca na wywrotce Towary: ziemia i piasek Wymagania Prawo jazdy C+E Doświadczenie zawodowe Znajomość języka niemieckiego na poziomie lekko komunikatywnym Oferujemy Wynagrodzenie brutto w (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email