Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy bielefeld

1 - 10 z 10 praca bielefeld

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bielefeld
altenbetreuung24
23-11-15
Gowork.pl
(...) pracy. Miejsce wyjazdu: Bielefeld Obecnie poszukujemy opiekunki dla Pani Marii (84 lat, 160 cm wzrostu, 47 kg), która mieszka wraz z mężem.  Starsza Pani ma demencję,  Parkinsona, osteoporozę, zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie. Cierpi na lekką depresję. Ma (...)
Bielefeld
Engeldaheim
10-11-15
Gowork.pl
(...) zawał oraz cierpi na zaburzenia rytmu serca. W domu pan Arnold korzysta z wózka inwalidzkiego, na zewnątrz chodzi przy pomocy balkonika.    Pan Arnold potrzebuje opiekunki Nr referencyjny: (...)
Bielefeld
IDea4job
23-11-15
Gowork.pl
(...) stanowiska: CIEŚLA SZALUNKOWY MURARZ ZBROJARZ   Wymagania:- doświadczenie na w/w stanowiskach- samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań- j. niemiecki na poziomie komunikatywnym- umiejętność czytania rysunku technicznego- prawo jazdy (mile widziane) Oferujemy:- atrakcyjne (...)
Bielefeld
Luksmann
23-11-15
Gowork.pl
(...) Benelux prowadzenie zestawu tupu przyczepa z BDF przewóz mebli udział w załadunku i rozładunku praca w systemie 3.1 w podwójnej obsadzie siedziba firmy w okolicach Bielefeldu   Wymagania: minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego prawo jazdy (...)
Bielefeld
JOBS PLUS
18-11-15
Gowork.pl
(...) TWOICH NAJWAŻNIEJSZYCH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻEĆ: karmienie zwierząt uprawa i sortowanie warzyw wykonywanie bieżących prac porządkowych pomoc przy pracach budowlanych   OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY: doświadczenia w pracy na gospodarstwie rolnym komunikatywnej (...)
Bielefeld
JOB SERVICE
12-11-15
Gowork.pl
(...) do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego lub angielskiego oraz doświadczenie i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. Zakwaterowanie zapewnione. System 3/1 Wynagrodzenie 2500 (...)
Bielefeld
Strokol Deutsch-Polnische Personalberatung
12-11-15
Gowork.pl
(...) Prefabrykacji Umowa o prace na czas nie określony bezpośrednio z pracodawca Twoje obowiazki: Obsługa węzła betoniarskiego ( beton towarowy) Drobne reparatury i bieżące konserwacje węzła betoniarskiego Koordynacja prac kierowców na terenie zakładu oraz w (...)
Münster, Dortmund, Dortmund, ...
MGsolutions Sp. z o.o.
09-11-15
Gowork.pl
(...) produkcją Wymagania: Komuikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego – mile widziane Doświadczenie w pracach na podobnym stanowisku (betoniarz/zbrojarz/pracownik produkcji) Wykształcenie zawodowe kierunkowe (budowlane) Poczucie odpowiedzialności i (...)
Bielefeld
Luksmann
08-10-15
Gowork.pl
(...) w zakresie doradztwa personalnego. Współpracujemy zarówno z dużymi koncernami, jak i z małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz fachowej wiedzy specjaliści Luksmanna potrafią dopasować odpowiednią ofertę pracy do kwalifikacji (...)
Bielefeld
Translator
05-10-15
Gowork.pl
(...) tłumaczeń "TRANSLATOR" nr certyfikatu KRAZ: 11139 poszukuje od ZARAZ 3 pracowników do suchej zabudowy w Bielefeld. Przynajmniej jedna osoba musi znać dobrze j. niemiecki.Wymagania:doświadczenie KONIECZNE- nie pomocnicychęć do stałej pracy w Niemczech przynajmniej na 4 (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email