Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy bielefeld

1 - 9 z 9 praca bielefeld

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bielefeld
Holbern
24-10-14
Gowork.pl
(...) z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii.  Kierowca C+E – Bielefeld – bez doświadczenia Miejsce pracy: Bielefeld Nr referencyjny: KN/LTL/2014 Obowiązki: - transport krajowy na terenie Niemiec - praca (...)
Bielefeld
Holbern
23-10-14
Gowork.pl
(...) na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą (...)
Bielefeld
ARBEITLAND
23-10-14
Gowork.pl
(...) doświadczenie(plandeka) i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. System 4/1 Wynagrodzenie 2000-2200 (...)
Bielefeld
Holbern
23-10-14
Gowork.pl
(...) i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Dla naszego klienta niemieckiej firmy transportowej z siedzibą w okolicach Freiburga, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko: Kierowca C+E – (...)
Bielefeld
My Work sp. z o.o.
22-10-14
Gowork.pl
(...) My Work sp. z o.o. poszukuje osób chętnych do pracy na terenie Niemiec ( okolice Bielefeld) na stanowisku: rzeźnik wykrawacz/ wieprzowina Od kandydatów oczekujemy: - minimum rocznego doświadczenia przy pracy na taśmie rozbioru wieprzowiny (szczegóły proszę opisać w (...)
Bielefeld
Point Sp. z o.o.
22-10-14
Gowork.pl
(...) wykwalifikowanego personelu do świadczenia usług opiekuńczych na terenie Unii Europejskiej. Nasz sukces opiera się na szerokim wachlarzu oferowanych przez nas usług oraz rzetelnym ich wykonywaniu. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowsiko: Opiekun/ka osoby starszej - (...)
Bielefeld
Translator
17-09-14
Gowork.pl
(...) z dobrą znajomością j. niemieckiego. WymaganiaSie haben ein abgeschlossenes Bauingenieurstudium und ca. 2-5 Jahre Berufserfahrungim Kanal-, Straßen- und Tiefbau. Gleichfalls verfügen Sie über Verhandlungsgeschickund pflegen einen guten Umgang mit den Bauherren. (...)
Bielefeld
CBSbutler
10-09-14
Gowork.pl
(...) kandydatów na stanowisko: Tapicer meblowy (k/m) Zakres obowiązków: Produkcja mebli tapicerowanych tj.  wytwarzanie tapicerowanych elementów foteli, krzeseł, oraz  tapczanów Wymagania: Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku (...)
Bielefeld
Holbern sp. z o.o.
14-08-14
Gowork.pl
(...) i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.