Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy bielefeld

1 - 10 z 10 praca bielefeld

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bielefeld
Engeldaheim
28-06-15
Gowork.pl
(...) w okolicach Bielefeld. Legalna praca w Niemczech przy opiece – oferta adresowana do kobiet z doświadczeniem oraz znajomością języka niemieckiego. Stan podopiecznej: wiek 83 lata, problemy z nietrzymaniem moczu dlatego korzysta z cewnika.   Legalna (...)
Bielefeld
altenbetreuung24
28-06-15
Gowork.pl
(...) delegacji: okolice Bielefeld Osoba do opieki: Pani Teresa 78 lat, 60kg, 160 cm wzrostu. Stan zdrowia: w domu porusza się przy chodziku, natomiast na zewnątrz korzysta z wózka inwalidzkiego, czasami jest rozkojarzona.   Potrzebna osoba do opieki w roli (...)
Bielefeld
altenbetreuung24
15-06-15
Gowork.pl
(...) granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Data i miejsce wyjazdu: 16 czerwca, okolice Bielefeld Nasz podopieczny: 88 lat,  85kg, 180 cm wzrostu. Senior mieszka z rodziną w domu. Jest w dobrej kondycji zarówno fizycznej jak i (...)
Bielefeld
ARBEITSVERMITLUNG
22-05-15
Gowork.pl
(...) C+E do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. System 4/1 Wynagrodzenie 2400 (...)
Bielefeld
Workon
05-05-15
Gowork.pl
(...) Bielefeld Wynagrodzenie: 12€ brutto / godz. + 100€ / m-c dopłaty do mieszkania Obowiązki: Montowanie mebli Mile widziana znajomość obsługi maszyn CNC potrzebnych do wiercenia i frezowania Wymagania: - przynajmniej komunikatywna znajomość j.niemieckiego (WARUNEK KONIECZNY) - (...)
Bielefeld
Workon
04-05-15
Gowork.pl
(...) klienta w Niemczech poszukuje pracownika na stanowisko STOLARZ Miejsce pracy: Rietberg koło Bielefeld Wynagrodzenie: 12€ brutto / godz. + 100€ / m-c dopłaty do mieszkania Obowiązki: Montowanie mebli Mile widziana znajomość obsługi maszyn CNC potrzebnych do wiercenia i (...)
Bielefeld
ARBEITSVERMITLUNG
29-04-15
Gowork.pl
(...) komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. Wynagrodzenie 2400 (...)
Bielefeld
Don bv
28-04-15
Gowork.pl
(...) pracę w znanych firmach, stałe zarobki i pewne miejsca pracy. Dysponujemy odpowiednimi metodami i wiedzą, które pozwalają nam realizować potrzeby osób szukających pracy. Zakres obowiazkow: - przygotowanie do lakierowania - lakierowanie roznych materialow (konstrukcje (...)
Bielefeld
ARBEITLAND
14-04-15
Gowork.pl
(...) OŚ SKRĘTNA) do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie i karta kierowcy. Zakwaterowanie zapewnione. Niemiecka umowa o pracę. System 4/1 Wynagrodzenie 2400 (...)
Bielefeld
ARBEITLAND
07-04-15
Gowork.pl
(...) w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. System 4/1 Wynagrodzenie 2400 (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email