Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy bielefeld

1 - 6 z 6 praca bielefeld

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bielefeld
Gowork.pl
02-08-15
Gowork.pl
(...) NIEM_630A Nasz podopieczny: Wyjazd: 10.09., okolice Bielefeld Szukasz pracy jako opiekunka/opiekun osób starszych w Niemczech? Zgłoś się do nas! Pan Guenther ma 69 lat, waży 102 kg, chodzi sam przy balkoniku, ale potrzebuje asekuracji. Choruje na osteoporozę (...)
Bielefeld
Engeldaheim
22-07-15
Gowork.pl
(...) starszych w Niemczech. Wyjazd od 20 lipca na 2 – 3 miesiące Obecnie poszukujemy opiekunki dla Pani Wandy, która mieszka w swoim domu wraz z rodziną w okolicach Bielefeld. Jest mobilna, sprawna zarówno fizycznie jak i psychicznie. Cierpi na (...)
Bielefeld
Engeldaheim
21-07-15
Gowork.pl
(...) opiekunki dla Pani Helgi Nr referencyjny: NIEM_585A Obowiązki: gotowanie; pranie, sprzątanie domu; kąpiele, dbanie o higienę ciała; pomoc w spożywaniu posiłków; pomoc w dojściu do (...)
Bielefeld
Timepart GmbH
16-07-15
Gowork.pl
(...) montowaniu i spawaniu elementow ze odlewni   Wymagania:   - Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - Doświadczenie w zawodzie - Wykształcenie zawodowe, mile widziane kierunkowe - Umiejętność czytania rysunku technicznego - Zaangażowanie i motywacja do (...)
Bielefeld
Vivax Daria Fabijańczyk
12-07-15
Gowork.pl
(...) kreatywności, odporności na stres, dynamiki w działaniu, zorientowania na klienta; - zdolności do nauki i podejmowania nowych wyzwań; -wysokiej kultury osobistej; Firma Vivax oferuje: - Umowę o pracę na pełny etat; - wysokie wynagrodzenie; - pracę w międzynarodowym zespole; - (...)
Bielefeld
ARBEITSVERMITLUNG
22-05-15
Gowork.pl
(...) C+E do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. System 4/1 Wynagrodzenie 2400 (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email