Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy bielefeld

1 - 9 z 9 praca bielefeld

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bielefeld
Point Sp. z o.o.
21-10-14
Gowork.pl
(...) się rekrutacją wykwalifikowanego personelu do świadczenia usług opiekuńczych na terenie Unii Europejskiej. Nasz sukces opiera się na szerokim wachlarzu oferowanych przez nas usług oraz rzetelnym ich wykonywaniu. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowsiko: Opiekun/ka (...)
Bielefeld
Holbern
20-10-14
Gowork.pl
(...) pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne. Decydując się na podjęcie pracy u zagranicznego pracodawcy z firmą Holbern mają Państwo pełną gwarancję (...)
Bielefeld
ARBEITLAND
20-10-14
Gowork.pl
(...) C+E do pracy na terenie NIEMIEC. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie(plandeka) i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. System 4/1 Wynagrodzenie 2000-2200 (...)
Bielefeld
Holbern
20-10-14
Gowork.pl
(...) z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Dla naszego klienta niemieckiej firmy transportowej z siedzibą w okolicach Freiburga, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko: Kierowca C+E – Bielefeld – bez (...)
Bielefeld
My Work sp. z o.o.
19-10-14
Gowork.pl
(...) osób chętnych do pracy na terenie Niemiec ( okolice Bielefeld) na stanowisku: rzeźnik wykrawacz/ wieprzowina Od kandydatów oczekujemy: - minimum rocznego doświadczenia przy pracy na taśmie rozbioru wieprzowiny (szczegóły proszę opisać w CV) - doświadczenia w (...)
Bielefeld
Holbern
16-10-14
Gowork.pl
(...) i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz (...)
Bielefeld
Translator
17-09-14
Gowork.pl
(...) poszukuje dla swojego klienta z Bielefeld inżyniera budownictwa podziemnego- z dobrą znajomością j. niemieckiego. WymaganiaSie haben ein abgeschlossenes Bauingenieurstudium und ca. 2-5 Jahre Berufserfahrungim Kanal-, Straßen- und Tiefbau. Gleichfalls verfügen Sie über (...)
Bielefeld
CBSbutler
10-09-14
Gowork.pl
(...) na stanowisko: Tapicer meblowy (k/m) Zakres obowiązków: Produkcja mebli tapicerowanych tj.  wytwarzanie tapicerowanych elementów foteli, krzeseł, oraz  tapczanów Wymagania: Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku tapicera Mile (...)
Bielefeld
Holbern sp. z o.o.
14-08-14
Gowork.pl
(...) rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.