Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy bielefeld

1 - 9 z 9 praca bielefeld

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bielefeld
My Work sp. z o.o.
22-10-14
Gowork.pl
(...) chętnych do pracy na terenie Niemiec ( okolice Bielefeld) na stanowisku: rzeźnik wykrawacz/ wieprzowina Od kandydatów oczekujemy: - minimum rocznego doświadczenia przy pracy na taśmie rozbioru wieprzowiny (szczegóły proszę opisać w CV) - doświadczenia w pracy nożem - (...)
Bielefeld
Point Sp. z o.o.
22-10-14
Gowork.pl
(...) personelu do świadczenia usług opiekuńczych na terenie Unii Europejskiej. Nasz sukces opiera się na szerokim wachlarzu oferowanych przez nas usług oraz rzetelnym ich wykonywaniu. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowsiko: Opiekun/ka osoby starszej - Niemcy Miejsce (...)
Bielefeld
Holbern
20-10-14
Gowork.pl
(...) świadczeń socjalnych oraz dodatkowych pakietów ubezpieczeń. Monter okien Miejsce pracy: Niemcy Opis stanowiska: - montaż okien na montażach   Wymagania: - doświadczenie przy montażu okien - umiejętność czytania rysunku technicznego - komunikatywna znajomość j. (...)
Bielefeld
ARBEITLAND
20-10-14
Gowork.pl
(...) C+E do pracy na terenie NIEMIEC. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie(plandeka) i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. System 4/1 Wynagrodzenie 2000-2200 (...)
Bielefeld
Holbern
20-10-14
Gowork.pl
(...) pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Dla naszego klienta niemieckiej firmy transportowej z siedzibą w okolicach Freiburga, poszukujemy obecnie kandydatów na (...)
Bielefeld
Holbern
16-10-14
Gowork.pl
(...) Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych (...)
Bielefeld
Translator
17-09-14
Gowork.pl
(...) budownictwa podziemnego- z dobrą znajomością j. niemieckiego. WymaganiaSie haben ein abgeschlossenes Bauingenieurstudium und ca. 2-5 Jahre Berufserfahrungim Kanal-, Straßen- und Tiefbau. Gleichfalls verfügen Sie über Verhandlungsgeschickund pflegen einen guten Umgang mit (...)
Bielefeld
CBSbutler
10-09-14
Gowork.pl
(...) tj.  wytwarzanie tapicerowanych elementów foteli, krzeseł, oraz  tapczanów Wymagania: Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku tapicera Mile widziany dyplom czeladniczy Doświadczenie w pracy w zakładzie o seryjnym typie produkcji Dokładność (...)
Bielefeld
Holbern sp. z o.o.
14-08-14
Gowork.pl
(...) pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.