Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy bielefeld

1 - 6 z 6 praca bielefeld

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bielefeld
altenbetreuung24
29-09-14
Gowork.pl
(...) gotowanie Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy higienie ciała, pomoc przy jedzeniu oraz zmiana pielucho-majtek. Wymagania: Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym. Doświadczenie w pracy z osobami starszymi i (...)
Bielefeld
Translator
17-09-14
Gowork.pl
(...) z Bielefeld inżyniera budownictwa podziemnego- z dobrą znajomością j. niemieckiego. WymaganiaSie haben ein abgeschlossenes Bauingenieurstudium und ca. 2-5 Jahre Berufserfahrungim Kanal-, Straßen- und Tiefbau. Gleichfalls verfügen Sie über Verhandlungsgeschickund (...)
Bielefeld
CBSbutler
10-09-14
Gowork.pl
(...) zatrudnienie na pełnych niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują umowę o pracę ze stałą godzinową stawką podstawową brutto od której zostaną zapłacone wszelkie składki w Niemczech. Gwarantuje to dostęp do wysokiego standardu świadczeń socjalnych oraz opieki (...)
Bielefeld
Holbern sp. z o.o.
14-08-14
Gowork.pl
(...) pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, (...)
Bielefeld
Veritas Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
27-07-14
Gowork.pl
(...) komunikację z podopiecznym oraz doświadczenie w opiece nad osobami Oferujemy: wysokie wynagrodzenie zwrot kosztów podróży na bieżąco ok. 50 wolnych ofert pracy. w pełni legalne zatrudnienie dodatkowo prywatne ubezpieczenie zdrowotne zakwaterowanie i wyżywienie opiekę (...)
Bielefeld
ARBEITLAND
26-07-14
Gowork.pl
(...) C+E(PLANDEKA) do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. System 4/1 Wynagrodzenie 2000 (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.