Oferty pracy Produkcja berlin

1 - 9 z 9 praca Produkcja berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin, Hamburg, Hamburg, ...
MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.
14-08-17
Gowork.pl
(...) od 1 dnia do niemieckiego Finanzamt’u (możliwość uzyskania zwrotu przy rozliczeniu zwrotnym) ·       Atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie min. 1.100-1.400 euro netto/miesiąc (w zależności od wydajności i doświadczenia) - już z uwzględnieniem (...)
Berlin
German Polish Job Center Sp. J.
11-08-17
Gowork.pl
(...) pracy: Niemcy, Berlin Nr referencyjny: 98/LAKIER/JT/DE/17   Obowiązki: czyszczenie i przygotowanie powierzchni do lakierowania pokrywanie powłoką lakierniczą elementów metalowych przeprowadzanie kontroli jakościowej i dokonywanie (...)
Berlin
Walter-Fach-Kraft
31-07-17
Gowork.pl
(...) towarów zgodnie z wytycznymi, asystowanie przy rozładunku i załadunku samochodu kontrola stanu przewożonego ładunku, jazda „wokół komina”, codziennie zjazd do bazy. Wymagania: prawo jazdy C+E kod (...)
Berlin
Walter-Fach-Kraft
12-06-17
Gowork.pl
(...) przestrzeganie zasad BHP. Wymagania: doświadczenie w pracy jako spawacz, bardzo dobra organizacja pracy, znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, mile widziane doświadczenie w pracy jako ślusarz, dokładność i sumienność w wykonywaniu (...)
Berlin
Walter-Fach-Kraft
30-05-17
Gowork.pl
(...) wózków widłowych , prace magazynowe, zachowanie porządku w miejscu pracy, rozmieszczanie towarów w odpowiednich strefach magazynowych. Wymagania: doświadczenie w zawodzie, aktualne uprawnienia do pracy na (...)
Berlin
Walter-Fach-Kraft
29-05-17
Gowork.pl
(...) towarów w odpowiednich strefach magazynowych. Wymagania: doświadczenie w zawodzie, aktualne uprawnienia do pracy na wózku widłowym, gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz, gotowość do pracy trybie trojzmianowym, znajomość języka (...)
Berlin
Walter-Fach-Kraft
29-05-17
Gowork.pl
(...) zjazd do bazy. Wymagania: prawo jazdy C+E kod E95, komunikatywna znajomość języka niemieckiego aktualna karta kierowcy dyspozycyjność Oferujemy:   Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony. Mieszkanie w (...)
Berlin
Walter-Fach-Kraft
29-05-17
Gowork.pl
(...) Monachium, Kassel, Hamburg NIEMCY   Obowiązki: praca ze skanerem na terenie magazynu, kompletowanie zamówień, ścisła współpraca z magazynem oraz działem obsługi klienta.   Wymagania:   znajomość języka niemieckiego w stopniu (...)
Berlin, Niemcy, Zagranica
MERCURY ENGINEERING POLSKA Sp.Z o.o.
06-07-17
infopraca.pl
(...) Polska jest firmą oferującą kompleksowe rozwiązania inżynierskie w realizacji inwestycji budowlanych. Uczestniczymy w kontraktach budowlanych na terenie całego kraju, jak również poza granicami. Poszukujemy osoby (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email