Oferty pracy za granicą w Niemczech

1 - 10 z 3192 praca za granicą Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Leingarten
Engeldaheim
17-08-17
Gowork.pl
(...) delegacji: Leingarten Pani Gertrud w zależności od samopoczucia porusza się albo za pomocą wózka albo za pomocą chodzika. Ma problemy z przełykiem.   Opiekunka dla Seniora od początku (...)
Lubeka
Gowork.pl
17-08-17
Gowork.pl
(...) w Lubeka. Pani Ursula 78lat porusza za pomocą chodzika, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Ma reumatyzm oraz lekką depresję. Obowiązki: Głównie to prowadzenie domu, przygotowywanie posiłków, robienie zakupów. Dodatkowo pomoc w ubieraniu, (...)
Aachen
altenbetreuung24
17-08-17
Gowork.pl
(...) wózka, ponieważ cierpi na Parkinsona. Dodatkowo ma cukrzycę i trzeba pilnować odpowiedniej diety.   Praca dla opiekunek Obowiązki: Czynności związane z higieną, zmiana pielucho-majtek, pomoc w poruszaniu się oraz pomoc przy jedzeniu. (...)
Hamburg
Engeldaheim
17-08-17
Gowork.pl
(...) choruje na Parkinsona ale ogólnie jest w dobrej kondycji, czasem jedynie potrzebuje pomocy przy wstawaniu.   Praca u Starszej Pani, Niemcy Obowiązki: Pani jest samodzielna więc tylko czasem potrzebuje (...)
Brunszwik
Engeldaheim
17-08-17
Gowork.pl
(...) demencję ale porusza się samodzielnie. Często o wielu rzeczach zapomina, potrzebuje dużo uwagi.   Praca dla opiekunki osób strasznych Obowiązki: Głównie to prowadzenie domu, gotowanie, robienie (...)
Gowork.pl
17-08-17
Gowork.pl
(...) za pomocą wózka lub za pomocą chodzika, w zależności od tego jak się czuje i jaką ma odległość do pokonania. Podopieczny ma chorobę nowotworową, nosi stały cewnik.  Obowiązki: Pielęgnacja i czynności higieniczno-opiekuńcze. Prowadzenie domu, (...)
Moorrege
altenbetreuung24
17-08-17
Gowork.pl
(...) 172 cm wzrostu), ogólnie jest w dobrej kondycji fizycznej jak i psychicznej. Ma zaburzenia rytmu serca. Opiekuje się nim rodzina.   Opiekunka do osób starszych, praca, Niemcy Nr referencyjny: NIEM_209A Obowiązki: Do obowiązków opiekunki (...)
Kirchheim unter Teck
altenbetreuung24
17-08-17
Gowork.pl
(...) w stabilnej, legalnej firmie. Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu. Wynagrodzenie: 1130-1150 euro netto   Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o (...)
Engeldaheim
17-08-17
Gowork.pl
(...) zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasza podopieczna Pani Maria ma 82 lata, jest po udarze, ale ogólnie jest w dobrej (...)
Aachen
Gowork.pl
17-08-17
Gowork.pl
(...) chodzika albo za pomocą wózka. Ma Parkinsona oraz alergię.  Obowiązki: Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz higiena ciała, zmiana pielucho-majtek, pomoc przy jedzeniu. Dodatkowo pomoc w prowadzeniu domu, gotowanie, jazda samochodem na terenie (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email