Oferty pracy za granicą w Niemczech

1 - 10 z 3192 praca za granicą Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Leingarten
Engeldaheim
17-08-17
Gowork.pl
(...) się albo za pomocą wózka albo za pomocą chodzika. Ma problemy z przełykiem.   Opiekunka dla Seniora od początku roku Obowiązki: Sprzątanie, pranie, prasowanie oraz opieka nad podopiecznym, czyli (...)
Lubeka
Gowork.pl
17-08-17
Gowork.pl
(...) 78lat porusza za pomocą chodzika, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Ma reumatyzm oraz lekką depresję. Obowiązki: Głównie to prowadzenie domu, przygotowywanie posiłków, robienie zakupów. Dodatkowo pomoc w ubieraniu, gotowość do czuwania w noc oraz (...)
Aachen
altenbetreuung24
17-08-17
Gowork.pl
(...) ponieważ cierpi na Parkinsona. Dodatkowo ma cukrzycę i trzeba pilnować odpowiedniej diety.   Praca dla opiekunek Obowiązki: Czynności związane z higieną, zmiana pielucho-majtek, pomoc w poruszaniu się oraz pomoc przy jedzeniu. Dodatkowo prowadzenie (...)
Hamburg
Engeldaheim
17-08-17
Gowork.pl
(...) jest w dobrej kondycji, czasem jedynie potrzebuje pomocy przy wstawaniu.   Praca u Starszej Pani, Niemcy Obowiązki: Pani jest samodzielna więc tylko czasem potrzebuje pomocy w ubieraniu i (...)
Brunszwik
Engeldaheim
17-08-17
Gowork.pl
(...) to prowadzenie domu, gotowanie, robienie zakupów. Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy higienie ciała. Wymagania: Opiekun musi być osobą z dobrą (...)
Gowork.pl
17-08-17
Gowork.pl
(...) domu, robienie zakupów, gotowanie. Wymagania: Osoba zainteresowana pracą musi znać język na poziomie dostatecznym i posiadać doświadczenie w pracy z osobami starszymi. Oferujemy: Opłacony oraz zorganizowany przejazd (...)
Moorrege
altenbetreuung24
17-08-17
Gowork.pl
(...) obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego, w które wchodzi: sprzątnie, gotowanie, prasowanie oraz pranie oraz robienie zakupów spożywczych jak i chemicznych. Do obowiązków związanych z (...)
Kirchheim unter Teck
altenbetreuung24
17-08-17
Gowork.pl
(...) w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy jedzeniu oraz gotowość do czuwania w nocy.   Wymagania: Poszukujemy kobiety z doświadczeniem w opiece nas osobami starszymi i z dobrą znajomością języka niemieckiego. Oferujemy: Naszym pracownikom (...)
Engeldaheim
17-08-17
Gowork.pl
(...) języka niemieckiego. Opiekunka musi być osobą niepalącą. Oferujemy: pokrycie kosztów przejazdu do/z Niemiec legalne zatrudnienie z polskim pracodawcą ubezpieczenie wysokie zarobki Osoby (...)
Aachen
Gowork.pl
17-08-17
Gowork.pl
(...) Karl jest osobą niesamodzielną porusza się tylko za pomocą chodzika albo za pomocą wózka. Ma Parkinsona oraz alergię.  Obowiązki: Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz higiena ciała, zmiana pielucho-majtek, pomoc przy jedzeniu. Dodatkowo pomoc w (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email