Oferty pracy za granicą w Niemczech

1 - 10 z 3192 praca za granicą Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Leingarten
Engeldaheim
17-08-17
Gowork.pl
(...) się albo za pomocą wózka albo za pomocą chodzika. Ma problemy z przełykiem.   Opiekunka dla Seniora od początku roku Obowiązki: Sprzątanie, pranie, prasowanie oraz opieka nad podopiecznym, czyli (...)
Lubeka
Gowork.pl
17-08-17
Gowork.pl
(...) Ursula 78lat porusza za pomocą chodzika, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Ma reumatyzm oraz lekką depresję. Obowiązki: Głównie to prowadzenie domu, przygotowywanie posiłków, robienie zakupów. Dodatkowo pomoc w ubieraniu, gotowość do (...)
Aachen
altenbetreuung24
17-08-17
Gowork.pl
(...) ponieważ cierpi na Parkinsona. Dodatkowo ma cukrzycę i trzeba pilnować odpowiedniej diety.   Praca dla opiekunek Obowiązki: Czynności związane z higieną, zmiana pielucho-majtek, pomoc w poruszaniu się oraz pomoc przy jedzeniu. Dodatkowo prowadzenie (...)
Hamburg
Engeldaheim
17-08-17
Gowork.pl
(...) w dobrej kondycji, czasem jedynie potrzebuje pomocy przy wstawaniu.   Praca u Starszej Pani, Niemcy Obowiązki: Pani jest samodzielna więc tylko czasem potrzebuje pomocy w ubieraniu i (...)
Brunszwik
Engeldaheim
17-08-17
Gowork.pl
(...) która ma demencję ale porusza się samodzielnie. Często o wielu rzeczach zapomina, potrzebuje dużo uwagi.   Praca dla opiekunki osób strasznych Obowiązki: Głównie to prowadzenie domu, (...)
Gowork.pl
17-08-17
Gowork.pl
(...) do Pana Thomasa, który ma III stopień niepełnosprawności. Porusza się tylko za pomocą wózka lub za pomocą chodzika, w zależności od tego jak się czuje i jaką ma odległość do pokonania. Podopieczny ma chorobę nowotworową, nosi stały (...)
Moorrege
altenbetreuung24
17-08-17
Gowork.pl
(...) Reinhold (84 lata, 75 kg, 172 cm wzrostu), ogólnie jest w dobrej kondycji fizycznej jak i psychicznej. Ma zaburzenia rytmu serca. Opiekuje się nim rodzina.   Opiekunka do osób starszych, praca, Niemcy Nr referencyjny: NIEM_209A Obowiązki: Do (...)
Kirchheim unter Teck
altenbetreuung24
17-08-17
Gowork.pl
(...) Magnus 70 lat potrzebuje opiekunki Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: sprzątnie, prawnie, gotowanie oraz robienie zakupów. Do obowiązków (...)
Engeldaheim
17-08-17
Gowork.pl
(...) zakupy pranie, sprzątanie domu, pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, czuwanie przy Panu w nocy, kąpiele, pomoc w dojściu do toalety Wymagania: Poszukujemy kobiet z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i z (...)
Aachen
Gowork.pl
17-08-17
Gowork.pl
(...) Karl jest osobą niesamodzielną porusza się tylko za pomocą chodzika albo za pomocą wózka. Ma Parkinsona oraz alergię.  Obowiązki: Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz higiena ciała, zmiana pielucho-majtek, pomoc przy (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email