Oferta pracy Kierowca CE/cysterna /okolice Lipska Lipsk

Praca na niemieckich warunkach! Blisko granicy!!

Kierowca CE/cysterna /okolice Lipska
Miejsce pracy: Lipsk

Obowiązki:

  • Trasy dalekobieżne po Niemczech
  • Jazda samochodem typu cysterna
  • Praca w systemie 2 tygodnie/ 3-4 dni wolne

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy jako kierowca CE
  • Chęć podjęcia pracy OD ZARAZ
  • Wymagana karta kierowcy, prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95
  • Wymagane uprawnienia !ADR na cysterny!
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • Terminowe, wysokie zarobki 2100-2300€ diety 24 € + premia 150€
  • Premie kwartalne
  • Stabilna praca w dużej i rozwojowej niemieckiej firmie
  • Niemieckie świadczenia socjalne, pakiet ubezpieczeń zdrowotnych, Kindergeld

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."