Oferta pracy Pracownik gastronomiczny bez jezyka okolice Halle

W celu zatrudnienia bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy przeprowadzamy rekrutację na pracownikow gastronomii.

Pracownik gastronomiczny bez jezyka
Miejsce pracy: okolice Halle

Obowiązki:
  • przygotowywanie prostych posiłków  w restauracji Burger King

Wymagania:
  • znaj. j. niemieckiego nie jest wymagana
  • doświadczenie w pracy w gastronomii nie jest wymagane

Oferujemy:
  • stawka 9,10- €/h/Brutto
  • zatrudnienie na niemiecką umowe na czas nieokreślony
  • praca na 3 zmiany, na początek praca bez nocnych zmian
  • mile widziane prawo jazdy (warunek niekonieczny)
  • dodatek od pracodawcy za Świeta, niedziele i nocki
  • koszt zakwaterowania ok. 130 - 200,- € miesięcznie

Zapraszamy do kontaktu:

0049 36844 309545

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."