Oferta pracy Pani Renate potrzebuje opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Bochum

Aktualnie poszukujemy opiekunki, która podejmie pracę w miejscowości Bochum. Podopieczna choruje na nowotwór, jest osobą leżącą. Pani Renate ma również problemy z nietrzymaniem moczu, korzysta z pielucho – majtek.

Pani Renate potrzebuje opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.
Nr referencyjny: NIEM_1033A

Obowiązki:

- prowadzenie gospodarstwa domowego: robienie zakupów, pranie, prasowanie sprzątanie

- pomoc seniorce w ubieraniu się oraz rozbieraniu

- przygotowywanie posiłków oraz pomoc w jedzeniu

- pomoc seniorce w czynnościach pielęgnacyjnych ciała oraz zmiana pielucho - majtek

Wymagania:

Oczekujemy znajomości języka niemieckiego (minimum na poziomie komunikatywnym), doświadczenia w opiece nad osobami starszymi i chorymi (mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami chorymi na nowotwór), gotowości podjęcia pracy na 2 – 3 miesiące, dobrego stanu zdrowia.

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie, ubezpieczenie oraz składki ZUS

- atrakcyjne zarobki oraz dodatkowe premie w okresie świątecznym

- podróż do i z Niemiec

- zakwaterowanie w pokoju z dostępem do Internetu i TV

- wyżywienie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6705 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)