Oferta pracy Opiekunka do osoby starszej w Niemczech Essen

Miejsce wyjazdu: Essen

W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki  dla Pani Elisabeth.

Pani ma 88 lat (65 kg, 165 cm wzrostu), przez większość dnia leży na łóżku, jest kompletnie niesamodzielna, porusza się jedynie na wózku inwalidzkim. Cierpi na demencję, często jest apatyczna. Pacjentka ma również stały cewnik, korzysta z wkładek.

Opiekunka do osoby starszej w Niemczech
Nr referencyjny: NIEM_639A

Obowiązki:

Opiekunka będzie prowadzić dom, głównie zajmować się przygotowywaniem posiłków.

Podopieczna potrzebuje również pomocy przy zmianie pielucho – majtek, kąpielach, higienie ciała, pomocy w ubieraniu i rozbieraniu. Opiekunka będzie również obracać oraz oklepywać Panią a także czuwać przy niej w nocy.

Wymagania:

Kandydatka na stanowisko opiekunki musi znać język na poziomie komunikatywnym, mieć doświadczenie w opiece oraz mile widziane są czynne prawo jazdy.

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wynagrodzenie w wysokości do 1500 euro netto miesięcznie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6691 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)