Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy w Niemczech

1 - 10 z 1759 praca Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bornheim
Gowork.pl
29-09-14
Gowork.pl
(...) Porusza się samodzielnie, ale ma demencję więc potrzebuje dużo uwagi. Obowiązki: Dotyczą prowadzenia domu, gotowania, robienia zakupów jak również prowadzenia w razie potrzeby samochodu na terenie Niemiec. Dodatkowo pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz (...)
Coburg
Gowork.pl
29-09-14
Gowork.pl
(...) Erika, która mieszka w Coburg. Podopieczna porusza się sama, ale potrzebuje wsparcie ponieważ choruje na osteoporozę oraz reumatyzm. Ma problemy ze słuchem przez co czasem jest zagubiona. Obowiązki: Sprzątanie, pranie, prasowanie Gotowanie Robienie (...)
Süsel
Gowork.pl
29-09-14
Gowork.pl
(...) Brigitte porusza się za pomocą wózka jeżeli wychodzi gdzieś dalej a w domu używa chodzika. Podopieczna ma problemy z sercem oraz nadciśnienie tętnicze przez co jest bardzo osłabiona. Obowiązki: Sprzątanie, gotowanie jazda samochodem pomoc w (...)
Dissen am Teutoburger Wald
engeldaheim
29-09-14
Gowork.pl
(...) problemy ze słuchem przez co często jest zdezorientowany, porusza się albo za pomocą wózka albo za pomocą chodzika.   Poszukujemy osób chętnych do pracy na terenie Niemiec. (...)
Bielefeld
altenbetreuung24
29-09-14
Gowork.pl
(...) 02.10.2014r. Miejscowość: Bielefeld Podopieczna to Pani Anita, 69lat, waży 45kg i ma 172cm wzrostu. Jest po udarze i ma problemy z poruszaniem się, jeździ głównie na wózku, potrzebuje pomocy przy wstawaniu i siadaniu na wózek.   Opieka nad (...)
Kolonia
Gowork.pl
29-09-14
Gowork.pl
(...) zorganizowany przejazd w dwie strony Dobre stawki: do 985 euro netto   Na miejscu jest dostęp do internetu. Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia, o (...)
Cuxhaven
Gowork.pl
29-09-14
Gowork.pl
(...) Cuxhaven Stan zdrowia: Pani przeszła udar, ma problemy za słuchem oraz z nietrzymaniem moczu. Ma wbudowany rozrusznik serca. Obowiązki: Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, kąpanie/prysznic, pomocy przy wstawaniu, obsługa wózka inwalidzkiego oraz (...)
Miesbach
Gowork.pl
29-09-14
Gowork.pl
(...) przejazd w dwie strony Dobre stawki: do 1200 euro netto   Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia, o treści 2958 Prosimy o dopisanie (...)
Cleebronn
Gowork.pl
29-09-14
Gowork.pl
(...) wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu. Wynagrodzenie: 1100-1150 euro netto Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden (...)
Gowork.pl
29-09-14
Gowork.pl
(...) Hans-Andreas   Stan zdrowia: Po udarze, inkontynentyny, porusza się za pomocą wózka, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Obowiązki: Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, kąpanie/prysznic, pomocy przy wstawaniu, obsługa wózka inwalidzkiego (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.