Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy w Niemczech

1 - 10 z 1766 praca Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Halle
altenbetreuung24
01-03-15
Gowork.pl
(...) fizycznej ponieważ przeszła udar i ma problem z poruszaniem się. Chorobami z jakimi może zetknąć się na miejscu opiekun to demencja, nadciśnienie tętnicze, problemy ze słuchem oraz problemy z przełykaniem posiłków więc należy odpowiednio przygotowywać dania.  (...)
Deuren
altenbetreuung24
01-03-15
Gowork.pl
(...) i potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Ma problemy ze słuchem, osteoporozę, niewydolność krążeniową oraz inkontynencję.   Praca opiekunki do osób starszych od zaraz Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z (...)
Wewelsfleth
altenbetreuung24
01-03-15
Gowork.pl
(...) charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.       Stan zdrowia: Podopieczna jest osobą całkowicie leżącą (...)
Russelsheim
Engeldaheim
01-03-15
Gowork.pl
(...) psychicznej, nie choruje na żadne poważne choroby.   Praca opiekunki do osób starszych od zaraz Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego (...)
Wolfratshausen
altenbetreuung24
01-03-15
Gowork.pl
(...) zdrowia: Pani Gabriele ma 91 lat jest sprawna fizycznie ma jednie problemy zaburzenie rytmu serca.   Pilnie poszukujemy opiekunki dla Pani Else, Niemcy Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem (...)
Rodermark
Engeldaheim
01-03-15
Gowork.pl
(...) niesamodzielną, leżącą. Bardzo rzadko wstaje z łóżka więc konieczna jest gimnastyka oraz przekładanie aby uniknąć odleżyn. Choruje na cukrzycę.   Praca opiekunki do osób starszych od (...)
Bovenden
altenbetreuung24
01-03-15
Gowork.pl
(...) Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.     Stan zdrowia: Pani Waltraud przeszła udar, po nim ma problemy z poruszaniem się. Jest w dobrej kondycji (...)
Heidelberg
Engeldaheim
01-03-15
Gowork.pl
(...) wstawaniu.   Praca opiekunki do osób starszych za granicą Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: gotowanie, (...)
Stuttgart
Engeldaheim
01-03-15
Gowork.pl
(...) potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Cierpi na nadciśnienie tętnicze.   Praca opiekunki do osób starszych za granicą Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem (...)
Rain
altenbetreuung24
01-03-15
Gowork.pl
(...) bardzo ważna jest dieta, dodatkowo ma problemy z zasypianiem i przesypianiem nocy.   Poszukujemy opiekunki do pracy za granicą Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.