Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy w Niemczech

1 - 10 z 2065 praca Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hildesheim
Gowork.pl
18-04-15
Gowork.pl
(...) zlecenia: Hildesheim Prowadzimy rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Aktualnie poszukujemy (...)
Gowork.pl
18-04-15
Gowork.pl
(...) podopieczny: Pani cierpi na demencję i Alzheimera które powodują u niej dezorientację, zapominanie o bieżących sprawach. Ma również problemy ze słuchem. Obowiązki: Głównymi obowiązkami będzie pomoc podopiecznej przy (...)
Engeldaheim
18-04-15
Gowork.pl
(...) Niemiec jako opiekunka osób starszych Nr referencyjny: NIEM_243A Obowiązki: Obowiązki domowe: - gotowanie i zakupy - pranie - sprzątanie domu Obowiązki przy podopiecznym: - przenoszenie z wózka na (...)
Engeldaheim
18-04-15
Gowork.pl
(...) 73 kg), który mieszka we Frankfurcie. W mieszkaniu jak i na zewnątrz używa rolatora. Jego stan psychiczny ocenia się jako dobry. Pan cierpi na nadciśnienie i niewydolność serca.   Praca, opiekunki w Niemczech Nr referencyjny: (...)
Niemcy
Gowork.pl
18-04-15
Gowork.pl
(...) podopieczny: GoWork.pl prowadzi rekrutację osób stanowisko opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.   Aktualnie poszukujemy opiekunki dla Pana Waltera, (...)
Gowork.pl
17-04-15
Gowork.pl
(...) Sieglinde oraz Pana Emila. Seniorzy ogólnie są w dobrej kondycji fizycznej, są samodzielni. Pani Sieglinde ma guza natomiast Pan Emil przeszedł udar i cierpi na nietrzymanie moczu. Obowiązki: Do głównych obowiązków należeć będzie wsparcie (...)
Meppen
Gowork.pl
17-04-15
Gowork.pl
(...) wyjazdu: Meppen Nasi podopieczni: Stefan i Wilma Pan Stefan cierpi na nietrzymanie moczu i potrzebna jest u niego wymiana pielucho – majtek, porusza się na wózku inwalidzkim. Pani Wilma jest bardziej samodzielna, potrzebuje jedynie asekuracji, (...)
Dorsten
Engeldaheim
17-04-15
Gowork.pl
(...) ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.     Stan zdrowia: Podopieczna jest samodzielna i sprawna fizycznie. Ma demencję przez co trzeba jej poświęcać dużo uwagi, często jest (...)
Rain
Engeldaheim
17-04-15
Gowork.pl
(...) należy podopieczną przenosić. Choruje na cukrzycę.   Praca opiekunki do osób starszych w Niemczech Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa (...)
Spira
Engeldaheim
17-04-15
Gowork.pl
(...) do aplikowanie na nasze oferty. Posiadamy wiele atrakcyjnych ofert. Miejscowość: Spira   Podopieczny: Pani Nicole     Pani ma demencję więc potrzebuje dużo uwagi, porusza się za pomocą wózka.   Praca w Niemczech dla (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.