Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy w Niemczech

1 - 10 z 1963 praca Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Halle
altenbetreuung24
01-04-15
Gowork.pl
(...) Przynajmniej raz dziennie przychodzi opiekun środowiskowy aby pomóc przy opiece.   Para Seniorów, praca opiekunki w Niemczech Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w (...)
Parsberg
Engeldaheim
01-04-15
Gowork.pl
(...) odległościach za pomocą wózka ale w domu porusza się samodzielnie lub z małą pomocą. Cierpi na zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie oraz niedosłyszy.   Pani Betty 94 lata, praca opiekunki w (...)
Deuren
altenbetreuung24
01-04-15
Gowork.pl
(...) za pomocą wózka i potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Ma problemy ze słuchem, osteoporozę, niewydolność krążeniową oraz inkontynencję.   Praca opiekunki do osób starszych od zaraz Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą (...)
Wewelsfleth
altenbetreuung24
01-04-15
Gowork.pl
(...) zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.       Stan zdrowia: Podopieczna jest osobą całkowicie leżącą ponieważ jest sparaliżowana, ma założony stały cewnik oraz sondę żołądkową. Poszukujemy osoby z bardzo dużym (...)
Russelsheim
Engeldaheim
01-04-15
Gowork.pl
(...) Franziska ma 90 lat, porusza się za pomocą chodzika i potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Jest w dobrej kondycji psychicznej, nie choruje na żadne poważne choroby.   Praca opiekunki do osób starszych od (...)
Stuttgart
Engeldaheim
01-04-15
Gowork.pl
(...) porusza się za pomocą chodzika, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Cierpi na nadciśnienie tętnicze.   Praca opiekunki do osób starszych za granicą Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą (...)
Rain
altenbetreuung24
01-04-15
Gowork.pl
(...) nocy.   Poszukujemy opiekunki do pracy za granicą Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie zakupów. Do (...)
Fryburg
Gowork.pl
01-04-15
Gowork.pl
(...) chętnych do pracy w Niemczach jako opiekunowie osób starszych. Podopieczny: Pani Charlotte Wzorst: 165 com Waga: 85 kg     Seniorka porusza się za pomocą chodzika, ogólnie jest w dobrej kondycji fizycznej. Głównie ma problemy z (...)
Schwerin
Engeldaheim
01-04-15
Gowork.pl
(...) ma 72 lata, waży 90 kg i ma 175 cm wzrostu. Porusza się za pomocą chodzika, potrzebuje pomocy przy wstawaniu.   Opieka nad osobami starszymi-Niemcy Obowiązki: Prowadzenie gospodarstwa domowego oraz (...)
Neroth
altenbetreuung24
01-04-15
Gowork.pl
(...) z wózka  na łóżko, z toalety korzysta z czyjąś pomocą. Nosi stały cewnik.  Jest osobą mało absorbująca. Pan : jest osobą mobilną - lubi spacery. Ma demencje i początkową chorobę Parkinsona - pomoc w karmieniu, jest również osobą (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.