Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy w Niemczech

1 - 10 z 1526 praca Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Russelsheim
engeldaheim
24-01-15
Gowork.pl
(...) Franziska ma 90 lat, porusza się za pomocą chodzika i potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Jest w dobrej kondycji psychicznej, nie choruje na żadne poważne choroby.   Praca opiekunki do osób starszych od (...)
Rodermark
engeldaheim
24-01-15
Gowork.pl
(...) jest osobą niesamodzielną, leżącą. Bardzo rzadko wstaje z łóżka więc konieczna jest gimnastyka oraz przekładanie aby uniknąć odleżyn. Choruje na cukrzycę.   Praca opiekunki do osób starszych od (...)
Heidelberg
engeldaheim
24-01-15
Gowork.pl
(...) się za pomocą chodzika ale tylko przy na zewnątrz gdy ma do pokonania większą odległość. Potrzebuje pomocy przy wstawaniu.   Praca opiekunki do osób starszych za granicą Obowiązki: Do (...)
Stuttgart
engeldaheim
24-01-15
Gowork.pl
(...) zdrowia: Pani Elke ma 95 lat porusza się za pomocą chodzika, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Cierpi na nadciśnienie tętnicze.   Praca opiekunki do osób starszych za granicą Obowiązki: Do (...)
Fryburg
Gowork.pl
24-01-15
Gowork.pl
(...) chodzika, ogólnie jest w dobrej kondycji fizycznej. Głównie ma problemy z pamięcią ponieważ cierpi na demencję.     Pani jest na tyle sprawna, że w podstawowych czynnościach radzi sobie sama. Czynności związane z prowadzeniem domu to pranie, (...)
Schwerin
engeldaheim
24-01-15
Gowork.pl
(...) zdrowia: Pan Juergen  ma 72 lata, waży 90 kg i ma 175 cm wzrostu. Porusza się za pomocą chodzika, potrzebuje pomocy przy wstawaniu.   Opieka nad osobami starszymi-Niemcy Obowiązki: Prowadzenie (...)
Filderstadt
engeldaheim
24-01-15
Gowork.pl
(...) Maria porusz się za pomocą wózka, ale pomaga przy transferze. Choruje na nadciśnienie tętnicze.   Opieka nad osobami starszymi-Niemcy Wymagania: Dobra znajomość języka niemieckiego, gotowość (...)
Siegbach
engeldaheim
24-01-15
Gowork.pl
(...) Praca w Niemczech dla opiekunów osób starszych czeka na Ciebie!   Miejscowość: Siegbach     Pani Anna ma 90 lat. Choruje na demencję więc potrzebuje dużo uwagi. Porusza się samodzielnie.   Praca w Niemczech (...)
Stuttgartu
engeldaheim
24-01-15
Gowork.pl
(...) przy wstawaniu. Choruje na osteoporozę. Poza tym nie jest w dobrej kondycji psychicznej jest bardzo kontaktowa i głównie potrzebuje towarzystwa.   Praca w Niemczech dla Opiekunów Wymagania: Konieczna (...)
Obernkirchen
engeldaheim
24-01-15
Gowork.pl
(...) osób starszych czeka na Ciebie, zachęcamy do aplikowanie na nasze oferty. Posiadamy wiele atrakcyjnych ofert. Miejsce: Obernkirchen Osoba potrzebująca opieki: Pan Karin Wiek: 82 lata   Praca w Niemczech - opiekunka (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.