Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy w Niemczech

1 - 10 z 1893 praca Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bunde
altenbetreuung24
27-08-14
Gowork.pl
(...) się samodzielnie. Choroby z jakimi może spotkać się opiekun to: osteoporoza, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia rytmu serca oraz demencja.   Luiza i Dieter, praca opiekunki w Niemczech Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą (...)
Hannover
Gowork.pl
27-08-14
Gowork.pl
(...) się za pomocą wózka, w pomieszczeniach używa chodzika. Cierpi na demencję. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należy: sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie zakupów. Dodatkowo jazda samochodem na terenie Niemiec. Do obowiązków (...)
Aurich
altenbetreuung24
27-08-14
Gowork.pl
(...) wstaje z łóżka. Cierpi na osteoporozę, demencję oraz inkontynencję.   Pani Maria potrzebuje opiekunki, Niemcy Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które (...)
Niederkassel
altenbetreuung24
27-08-14
Gowork.pl
(...) tylko potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Ma chorobę Alzhaimera więc o wielu czynnościach trzeba jej przypominać, często jest roztargniona.   Pani Carina potrzebuje opiekunki, Niemcy Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności (...)
Halle
altenbetreuung24
27-08-14
Gowork.pl
(...) zetknąć się na miejscu opiekun to demencja, nadciśnienie tętnicze, problemy ze słuchem oraz problemy z przełykaniem posiłków więc należy odpowiednio przygotowywać dania.  Przynajmniej raz dziennie przychodzi opiekun środowiskowy aby pomóc przy (...)
Halle
altenbetreuung24
27-08-14
Gowork.pl
(...) z poruszaniem się. Chorobami z jakimi może zetknąć się na miejscu opiekun to demencja, nadciśnienie tętnicze, problemy ze słuchem oraz problemy z przełykaniem posiłków więc należy odpowiednio przygotowywać dania.  Przynajmniej raz dziennie przychodzi opiekun (...)
Deuren
altenbetreuung24
27-08-14
Gowork.pl
(...) opiekunki do osób starszych od zaraz Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: gotowanie, sprzątnie, pranie. Do obowiązków związanych z (...)
Attendorn
altenbetreuung24
27-08-14
Gowork.pl
(...) osób starszych w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.     Stan zdrowia: Pani Else ma 90 lat jest osobą bardzo drobną więc pomoc przy (...)
Idar-Oberstein
altenbetreuung24
27-08-14
Gowork.pl
(...) za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.     Stan zdrowia: Pani Eva ma 82 lata, porusza się za pomocą chodzika, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Ma problemy z niewydolnością serca.   Pilnie poszukujemy opiekunki dla Pani Else, (...)
Duisburg
altenbetreuung24
27-08-14
Gowork.pl
(...) opiekunki dla Pani Else, Niemcy Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: sprzątnie, gotowanie, robienie zakupów. Dodatkowo jazda samochodem na terenie Niemiec. Do (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.