Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy w Niemczech

1 - 10 z 1886 praca Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Monachium
Gowork.pl
23-09-14
Gowork.pl
(...) domu, czyli gotowanie, robienie zakupów, sprzątanie oraz pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz przy kąpieli. Wymagania: Dobra znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi. Oferujemy: Stawka: (...)
Großräschen
Gowork.pl
23-09-14
Gowork.pl
(...) porusza się za pomocą chodzika, potrzebuje wsparcie przy wstawaniu. Choruje na cukrzycę więc należy pilnować odpowiedniej diety. Obowiązki: Wymagania: Prowadzenie domu: sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie zakupów oraz jazda (...)
Harsewinkel
Gowork.pl
23-09-14
Gowork.pl
(...) Pan Rolf ma 72 lata, waży 60kg i 167cm wzrostu. Porusza się za pomocą wózka, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Ma demencję. Obowiązki: Związane z opieką: pomoc przy jedzeniu, gotowość do czuwania w nocy oraz zmiana pielucho-majtek. Związane z prowadzeniem (...)
Bornheim
Gowork.pl
23-09-14
Gowork.pl
(...) wzrostu i waży 85kg. Porusza się samodzielnie, ale ma demencję więc potrzebuje dużo uwagi. Obowiązki: Dotyczą prowadzenia domu, gotowania, robienia zakupów jak również prowadzenia w razie potrzeby samochodu na terenie Niemiec. Dodatkowo pomoc w (...)
Coburg
Gowork.pl
23-09-14
Gowork.pl
(...) termin wyjazdu: 01.10.2014r. Podopieczna to Pani Erika, która mieszka w Coburg. Podopieczna porusza się sama, ale potrzebuje wsparcie ponieważ choruje na osteoporozę oraz reumatyzm. Ma problemy ze słuchem przez co czasem jest (...)
Süsel
Gowork.pl
23-09-14
Gowork.pl
(...) porusza się za pomocą wózka jeżeli wychodzi gdzieś dalej a w domu używa chodzika. Podopieczna ma problemy z sercem oraz nadciśnienie tętnicze przez co jest bardzo osłabiona. Obowiązki: Sprzątanie, gotowanie jazda samochodem pomoc w ubieraniu i (...)
Dissen am Teutoburger Wald
engeldaheim
23-09-14
Gowork.pl
(...) porusza się albo za pomocą wózka albo za pomocą chodzika.   Poszukujemy osób chętnych do pracy na terenie Niemiec. Obowiązki: Obowiązkiem opiekunki jest pielęgnacja i zmiana (...)
Bielefeld
altenbetreuung24
23-09-14
Gowork.pl
(...) na wózek.   Opieka nad osobą straszą Obowiązki: Należą czynności opiekuńcze oraz czynności związane z pracami domowymi. Sprzątanie, pranie, robienie zakupów, gotowanie Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy higienie (...)
Bunde
altenbetreuung24
22-09-14
Gowork.pl
(...) obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów. Dodatkowe jazda samochodem na terenie Niemiec. Do obowiązków związanych z opieką nad (...)
Hannover
Gowork.pl
22-09-14
Gowork.pl
(...) w pomieszczeniach używa chodzika. Cierpi na demencję. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należy: sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie zakupów. Dodatkowo jazda samochodem na terenie Niemiec. Do obowiązków związanych z opieką należy: (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.