Oferta pracy Operator wózka widłowego Berlin

BestHill Work  to prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434.Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla nas priorytetem. BestHill Work to pasja i zaangażowanie .

Opis stanowiska:

  • załadunek i rozładunek towaru
  • przygotowanie materiałów do wysyłki
  • skanowanie palet

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego
  • uprawnienia na wózek widłowy
  • doświadczenie na podanym stanowisku
  • umiejętność obsługi skanera

Oferta pracodawcy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wsparcie koordynatora polskojęzycznego przez cały okres zatrudnienia na terenie Niemiec
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie zapewnione  przez pracodawcę

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny od pon- pt 9.00 do 17.00

789 362 250 lub 799 956 165

www.besthillwork.eu

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BestHill Work moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do pracy za granicą oraz w celu ich umieszczenia w bazie danych osób zainteresowanych pracą za granicą.Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych każdy ma prawo wglądu do swoich danych osobowych ,ich poprawiania,zarządzania,zaprzestania przetwarzania oraz żądania ich usunięcia.Podanie danych jak również zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolne.