Oferty pracy Opieka zdrowotna /Służba zdrowia w Niemczech

1 - 10 z 11 praca Opieka zdrowotna /Służba zdrowia Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Düsseldorf
Quickjobs.de
15-08-17
Gowork.pl
(...) implantologi, periodontologi wpisywanie informacji o paciencie podanych przez lekarza w czasie wizyty (możliwosc nauki) Wymagania: ukończony zawód asystentki stomatlogicznej doświadczenie w pracy na stanowisku asystentki stomatologicznej komunikatywna znajomość j. niemieckiego (...)
Achern
acrobat Personaldienstleistungen GmbH
11-08-17
Gowork.pl
(...) obslugi komputera zyczliwosc i umiejetnosc pracy z pacjentami  Prawo jazdy kat. B i własny samochód w celu dojazdu do miejsca pracy Twoje korzyści w skrócie: Nasi pracownicy posiadają stałą umowę o pracę z nami i pracują dla naszych (...)
Düsseldorf / Nordrhein Westfallen
Quickjobs.de
11-08-17
Gowork.pl
(...) rekrutację dla naszego niemieckiego klienta. Asystentka stomatologiczna Miejsce pracy: Düsseldorf / Nordrhein Westfallen    Obowiązki: asystowanie lekarzowi w gabinecie w zakresie chirurgi ustnej, implantologi, periodontologi wpisywanie informacji o paciencie podanych (...)
okolice Raeren /Belgia
Quickjobs.de
11-08-17
Gowork.pl
(...) Dyplomowana Miejsce pracy: okolice Raeren /Belgia Obowiązki: opieka na ludzmi starszymi w domu seniora Wymagania: ukonczony zawod pielegniarki min. 3-letnie doświadczenie w zawodzie pielegniarki znaj. j. niemieckiego nie jest (...)
Düsseldorf / Nordrhein Westfallen
Quickjobs.de
08-08-17
Gowork.pl
(...) 13 pensja (wysokość wg uznania praodawcy) zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy na niemieckich warunkach, na cały etat czas pracy Pon., Wt., Czwar. od godz. 08:00 - 18:00 und Sr., Piat. od godz.08:00 - 14:00 zakwaterowanie w pobliskiej miejscowości zapewnia (...)
Düsseldorf / Nordrhein Westfallen
Quickjobs.de
03-08-17
Gowork.pl
(...) niemieckiego klienta. Asystentka stomatologiczna Miejsce pracy: Düsseldorf / Nordrhein Westfallen    Obowiązki: asystowanie lekarzowi w gabinecie w zakresie chirurgi ustnej, implantologi, periodontologi wpisywanie informacji o paciencie podanych przez lekarza w czasie (...)
Niemcy
LIMNUSWORK
26-07-17
Gowork.pl
(...) oraz szpitalach   Wymagania: Dobra lub bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) Doświadczenie jako opiekun lub pielęgniarka - (warunek konieczny) Wysoka kultura osobista, sumienność, uczciwość i wrażliwość na drugiego człowieka Gotowość do pracy (...)
Niemcy
LIMNUSWORK
26-07-17
Gowork.pl
(...) doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy z firmą LimnusWork. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie osób oraz firm korzystających z naszych usług.   Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatek na stanowisko:   PIELĘGNIARKA/POMOC (...)
bawaria
Human Resources Poland Sp z o.o.
19-07-17
Gowork.pl
(...) na stanowisku fizjoterapeuty w niemieckich placówkach medycznych w wymiarze pełnego etatu, atrakcyjne wynagrodzenie do negocjacji umowę z niemieckim pracodawcą pomoc przy procedurze nostryfikacji dyplomu zakwaterowanie   Wymagania: dyplom (...)
Niemcy
LIMNUSWORK
11-07-17
Gowork.pl
(...) z firmą LimnusWork. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie osób oraz firm korzystających z naszych usług.   Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatek na stanowisko:   PIELĘGNIARKA/POMOC PIELĘGNIARSKA Miejsce pracy: (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email