Oferty pracy Opieka zdrowotna /Służba zdrowia w Niemczech

1 - 10 z 11 praca Opieka zdrowotna /Służba zdrowia Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Düsseldorf
Quickjobs.de
15-08-17
Gowork.pl
(...) rekrutację dla naszego niemieckiego klienta. Asystentka stomatologiczna Miejsce pracy: Düsseldorf    Obowiązki: asystowanie lekarzowi w gabinecie w zakresie chirurgi ustnej, implantologi, periodontologi wpisywanie informacji o paciencie podanych przez lekarza w (...)
Achern
acrobat Personaldienstleistungen GmbH
11-08-17
Gowork.pl
(...) naszą aplikację pracy acrobat Job-App! Aktualne oferty na Twoim smartfonie!" www.acrobat-personal.de Asystent Radiologiczny (k/m) / Niemcy Miejsce pracy: Achern ZAKRES OBOWIĄZKÓW: sporzadanie zdjec rentgewoskich przygotowanie do badan (...)
Düsseldorf / Nordrhein Westfallen
Quickjobs.de
11-08-17
Gowork.pl
(...) chirurgi ustnej, implantologi, periodontologi wpisywanie informacji o paciencie podanych przez lekarza w czasie wizyty (możliwosc nauki) Wymagania: ukończony zawód asystentki stomatlogicznej doświadczenie w pracy na stanowisku asystentki stomatologicznej komunikatywna (...)
okolice Raeren /Belgia
Quickjobs.de
11-08-17
Gowork.pl
(...) na poniżej wymienione stanowiska. Pielęgniarka Dyplomowana Miejsce pracy: okolice Raeren /Belgia Obowiązki: opieka na ludzmi starszymi w domu seniora Wymagania: ukonczony zawod pielegniarki min. 3-letnie doświadczenie w zawodzie pielegniarki znaj. j. (...)
Düsseldorf / Nordrhein Westfallen
Quickjobs.de
08-08-17
Gowork.pl
(...) lekarzowi w gabinecie w zakresie chirurgi ustnej, implantologi, periodontologi wpisywanie informacji o paciencie podanych przez lekarza w czasie wizyty (możliwosc nauki) Wymagania: ukończony zawód asystentki stomatlogicznej doświadczenie w pracy na stanowisku (...)
Düsseldorf / Nordrhein Westfallen
Quickjobs.de
03-08-17
Gowork.pl
(...) rekrutację dla naszego niemieckiego klienta. Asystentka stomatologiczna Miejsce pracy: Düsseldorf / Nordrhein Westfallen    Obowiązki: asystowanie lekarzowi w gabinecie w zakresie chirurgi ustnej, implantologi, periodontologi wpisywanie informacji o paciencie podanych (...)
Niemcy
LIMNUSWORK
26-07-17
Gowork.pl
(...) kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii, Holandii, Norwegii i Szwajcarii w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy z firmą LimnusWork. Naszym nadrzędnym celem jest (...)
Niemcy
LIMNUSWORK
26-07-17
Gowork.pl
(...) jednostkach medycznych typu szpital, przychodnia   Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) Doświadczenie na w/w stanowisku lub podobnym Wysoka kultura osobista, sumienność, uczciwość i wrażliwość na drugiego (...)
bawaria
Human Resources Poland Sp z o.o.
19-07-17
Gowork.pl
(...) 87687   Oferujemy: pracę na stanowisku fizjoterapeuty w niemieckich placówkach medycznych w wymiarze pełnego etatu, atrakcyjne wynagrodzenie do negocjacji umowę z niemieckim pracodawcą pomoc przy procedurze nostryfikacji (...)
Niemcy
LIMNUSWORK
11-07-17
Gowork.pl
(...) się z wybranymi kandydatami. "Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest LimnusWork Sp. z o.o. al. 29 listopada 153/1-4, 31-406 Kraków (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ: 15504). Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celach (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email