Oferty pracy Opieka zdrowotna /Służba zdrowia w Niemczech

1 - 10 z 11 praca Opieka zdrowotna /Służba zdrowia Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Düsseldorf
Quickjobs.de
15-08-17
Gowork.pl
(...) w gabinecie w zakresie chirurgi ustnej, implantologi, periodontologi wpisywanie informacji o paciencie podanych przez lekarza w czasie wizyty (możliwosc nauki) Wymagania: ukończony zawód asystentki stomatlogicznej doświadczenie w pracy na stanowisku asystentki (...)
Achern
acrobat Personaldienstleistungen GmbH
11-08-17
Gowork.pl
(...) do badan tomograficznych wykonywanie badan w zasiegu medycyny nuklearnej przy uzyciu substancji promieniotworczych  WYMAGANIA: bardzo dobra znajomosc jezyka niemieckiego w mowie i pismie wykształcenie kierunkowe zwiazane z medycyna nuklearna, radiologincza albo (...)
Düsseldorf / Nordrhein Westfallen
Quickjobs.de
11-08-17
Gowork.pl
(...) stomatologiczna Miejsce pracy: Düsseldorf / Nordrhein Westfallen    Obowiązki: asystowanie lekarzowi w gabinecie w zakresie chirurgi ustnej, implantologi, periodontologi wpisywanie informacji o paciencie podanych przez lekarza w czasie wizyty (możliwosc (...)
okolice Raeren /Belgia
Quickjobs.de
11-08-17
Gowork.pl
(...) na ludzmi starszymi w domu seniora Wymagania: ukonczony zawod pielegniarki min. 3-letnie doświadczenie w zawodzie pielegniarki znaj. j. niemieckiego nie jest wymagana Oferujemy: wynagrodzenie ok.1.850€ Brutto miesiecznie 13 (...)
Düsseldorf / Nordrhein Westfallen
Quickjobs.de
08-08-17
Gowork.pl
(...) lekarzowi w gabinecie w zakresie chirurgi ustnej, implantologi, periodontologi wpisywanie informacji o paciencie podanych przez lekarza w czasie wizyty (możliwosc nauki) Wymagania: ukończony zawód asystentki stomatlogicznej doświadczenie w pracy na stanowisku (...)
Düsseldorf / Nordrhein Westfallen
Quickjobs.de
03-08-17
Gowork.pl
(...) klienta. Asystentka stomatologiczna Miejsce pracy: Düsseldorf / Nordrhein Westfallen    Obowiązki: asystowanie lekarzowi w gabinecie w zakresie chirurgi ustnej, implantologi, periodontologi wpisywanie informacji o paciencie podanych przez lekarza w czasie wizyty (możliwosc (...)
Niemcy
LIMNUSWORK
26-07-17
Gowork.pl
(...) kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii, Holandii, Norwegii i Szwajcarii w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy z firmą LimnusWork. Naszym nadrzędnym celem jest (...)
Niemcy
LIMNUSWORK
26-07-17
Gowork.pl
(...) Austrii, Holandii, Norwegii i Szwajcarii w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy z firmą LimnusWork. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie osób oraz firm korzystających z naszych (...)
bawaria
Human Resources Poland Sp z o.o.
19-07-17
Gowork.pl
(...) fizjoterapeuty   Fizjoterapeura Miejsce pracy: Bawaria Nr referencyjny: 87687   Oferujemy: pracę na stanowisku fizjoterapeuty w niemieckich placówkach medycznych w wymiarze pełnego etatu, atrakcyjne wynagrodzenie do negocjacji umowę z niemieckim (...)
Niemcy
LIMNUSWORK
11-07-17
Gowork.pl
(...) do pracy u pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii, Holandii, Norwegii i Szwajcarii w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy z firmą LimnusWork. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie osób oraz (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email