Oferty pracy Obsługa klienta / Call center stuttgart

1 - 10 z 11 praca Obsługa klienta / Call center stuttgart

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Stuttgart, zagranica
Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.
16-08-17
employsystem.com
(...) (wypłacane w systemie tygodniowym) dobre warunki mieszkaniowe zapewnione przez pracodawcę składki i podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę możliwość pracy w nadgodzinach możliwość uzgodnienia terminu zjazdu do Polski długoterminowe zatrudnienie wsparcie naszych (...)
Stuttgart, zagranica
Agencja pracy Cosmoworker
16-08-17
employsystem.com
(...) szkole" Wymagane wykształcenie kierunkowe.Mile widziane grupy pracowników. Znajomość języka niemieckiego, więcej niż mile widziana.Posiadamy oferty pracy w wielu miastach Niemiec.   Agencja pracy Cosmoworker od 2006 roku z powodzeniem poszukuje najtrafniejszych ofert pracy dla (...)
Stuttgart, zagranica
Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.
10-08-17
employsystem.com
(...) w Niemczech znajduje kilka tysięcy osób. Pomagamy również kandydatom szukającym zatrudnienia w Austrii, Holandii, Norwegii, Finlandii i Wielkiej Brytanii. Dbamy o to, by wszyscy pracownicy byli zatrudnieni w oparciu o umowę zawartą z zagranicznym pracodawcą, obejmującą ubezpieczenie i (...)
Stuttgart, zagranica
Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.
07-08-17
employsystem.com
(...) Pomagamy również kandydatom szukającym zatrudnienia w Austrii, Holandii, Norwegii, Finlandii i Wielkiej Brytanii. Dbamy o to, by wszyscy pracownicy byli zatrudnieni w oparciu o umowę zawartą z zagranicznym pracodawcą, obejmującą ubezpieczenie i dostęp do świadczeń socjalnych. (...)
Stuttgart
Zeitmann
07-08-17
gazetapraca.pl
(...) kilka tysięcy osób. Pomagamy również kandydatom szukającym zatrudnienia w Austrii, Holandii, Norwegii, Finlandii i Wielkiej Brytanii. Dbamy o to, by wszyscy pracownicy byli zatrudnieni w oparciu o umowę zawartą z zagranicznym pracodawcą, obejmującą ubezpieczenie i dostęp do (...)
Stuttgart, zagranica
Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.
04-08-17
employsystem.com
(...) w Austrii, Holandii, Norwegii, Finlandii i Wielkiej Brytanii. Dbamy o to, by wszyscy pracownicy byli zatrudnieni w oparciu o umowę zawartą z zagranicznym pracodawcą, obejmującą ubezpieczenie i dostęp do świadczeń socjalnych. Służymy wieloletnim doświadczeniem i (...)
Stuttgart, Zagranica
Zeitmann
01-08-17
gratka.pl
(...) kandydatom szukającym zatrudnienia w Austrii, Holandii, Norwegii, Finlandii i Wielkiej Brytanii. Dbamy o to, by wszyscy pracownicy byli zatrudnieni w oparciu o umowę zawartą z zagranicznym pracodawcą, obejmującą ubezpieczenie i dostęp do świadczeń socjalnych. Służymy wieloletnim (...)
Monachium, Stuttgart, Zagranica
Mondi Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.
20-07-17
gratka.pl
(...) opiekę dla naszych pracowników za granicą.Aktualnie dla naszego Klienta z branży elektrycznej poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów na stanowisko: Do obowiązków pracownika należy: wykonywanie instalacji elektrycznych na obiektach (prywatnych oraz publicznych), na (...)
Stuttgart
Dassault Systemes
19-07-17
gazetapraca.pl
(...) a 3D vision of the entire lifecycle of products from conception to maintenance. For more information visit www.3ds.com. Dassault Systemes, the 3DEXPERIENCE Company, provides business and people with virtual universes to imagine sustainable innovations. Its world-leading solutions transform (...)
Stuttgart, zachodniopomorskie,pomorskie,warmińsko-mazurskie,podlaskie,mazowieck ...
Zeitmann
10-07-17
monsterpolska.pl
(...) oparciu o umowę zawartą z zagranicznym pracodawcą, obejmującą ubezpieczenie i dostęp do świadczeń socjalnych. Służymy wieloletnim doświadczeniem i kompleksowym wsparciem od pierwszego do ostatniego dnia zatrudnienia. Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta, firmy produkującej (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email