Oferty pracy Obsługa klienta / Call center stuttgart

1 - 10 z 11 praca Obsługa klienta / Call center stuttgart

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Stuttgart, zagranica
Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.
16-08-17
employsystem.com
(...) (wypłacane w systemie tygodniowym) dobre warunki mieszkaniowe zapewnione przez pracodawcę składki i podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę możliwość pracy w nadgodzinach możliwość uzgodnienia terminu zjazdu do Polski długoterminowe zatrudnienie wsparcie naszych (...)
Stuttgart, zagranica
Agencja pracy Cosmoworker
16-08-17
employsystem.com
(...) Wymagane wykształcenie kierunkowe.Mile widziane grupy pracowników. Znajomość języka niemieckiego, więcej niż mile widziana.Posiadamy oferty pracy w wielu miastach Niemiec.   Agencja pracy Cosmoworker od 2006 roku z powodzeniem poszukuje najtrafniejszych ofert pracy dla kandydatów (...)
Stuttgart, zagranica
Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.
10-08-17
employsystem.com
(...) Holandii, Norwegii, Finlandii i Wielkiej Brytanii. Dbamy o to, by wszyscy pracownicy byli zatrudnieni w oparciu o umowę zawartą z zagranicznym pracodawcą, obejmującą ubezpieczenie i dostęp do świadczeń socjalnych. Służymy wieloletnim doświadczeniem i kompleksowym wsparciem od (...)
Stuttgart, zagranica
Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.
07-08-17
employsystem.com
(...) szukającym zatrudnienia w Austrii, Holandii, Norwegii, Finlandii i Wielkiej Brytanii. Dbamy o to, by wszyscy pracownicy byli zatrudnieni w oparciu o umowę zawartą z zagranicznym pracodawcą, obejmującą ubezpieczenie i dostęp do świadczeń socjalnych. Służymy wieloletnim (...)
Stuttgart
Zeitmann
07-08-17
gazetapraca.pl
(...) szybkiego wyjazdu do pracy doświadczenie w pracy jako lakiernik samochodowy komunikatywna znajomość języka niemieckiego precyzja i dokładność w nanoszeniu powłoki lakierniczej samodzielność w działaniu czynne prawo jazdy kategorii B i własny samochód (mile widziane - kandydaci (...)
Stuttgart, zagranica
Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.
04-08-17
employsystem.com
(...) tysięcy osób. Pomagamy również kandydatom szukającym zatrudnienia w Austrii, Holandii, Norwegii, Finlandii i Wielkiej Brytanii. Dbamy o to, by wszyscy pracownicy byli zatrudnieni w oparciu o umowę zawartą z zagranicznym pracodawcą, obejmującą ubezpieczenie i dostęp do świadczeń (...)
Stuttgart, Zagranica
Zeitmann
01-08-17
gratka.pl
(...) samochodowe, poszukujemy pracowników na stanowisko: Lakiernik samochodowy (Niemcy)   Obowiązki: przygotowywanie elementów karoserii do lakierowania poprzez użycie odpowiednich narzędzi oraz środków szpachlowanie, korekta nierówności, szlifowanie, podkład przygotowywanie (...)
Monachium, Stuttgart, Zagranica
Mondi Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.
20-07-17
gratka.pl
(...) Klienta z branży elektrycznej poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów na stanowisko: Do obowiązków pracownika należy: wykonywanie instalacji elektrycznych na obiektach (prywatnych oraz publicznych), na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej oraz schematów niezbędnych do (...)
Stuttgart
Dassault Systemes
19-07-17
gazetapraca.pl
(...) products from conception to maintenance. For more information visit www.3ds.com. Dassault Systemes, the 3DEXPERIENCE Company, provides business and people with virtual universes to imagine sustainable innovations. Its world-leading solutions transform the way products are designed, produced, (...)
Stuttgart, zachodniopomorskie,pomorskie,warmińsko-mazurskie,podlaskie,mazowieck ...
Zeitmann
10-07-17
monsterpolska.pl
(...) zatrudnienia w Austrii, Holandii, Norwegii, Finlandii i Wielkiej Brytanii. Dbamy o to, by wszyscy pracownicy byli zatrudnieni w oparciu o umowę zawartą z zagranicznym pracodawcą, obejmującą ubezpieczenie i dostęp do świadczeń socjalnych. Służymy wieloletnim doświadczeniem (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email