Oferty pracy Obsługa klienta / Call center stuttgart

1 - 10 z 11 praca Obsługa klienta / Call center stuttgart

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Stuttgart, zagranica
Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.
16-08-17
employsystem.com
(...) produkującej części samochodowe, poszukujemy pracowników na stanowisko: Lakiernik samochodowy (Niemcy)  Obowiązki: przygotowywanie elementów karoserii do lakierowania poprzez użycie odpowiednich narzędzi oraz środków szpachlowanie, korekta nierówności, szlifowanie, (...)
Stuttgart, zagranica
Agencja pracy Cosmoworker
16-08-17
employsystem.com
(...) Znajomość języka niemieckiego, więcej niż mile widziana.Posiadamy oferty pracy w wielu miastach Niemiec.   Agencja pracy Cosmoworker od 2006 roku z powodzeniem poszukuje najtrafniejszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalizacji. Posiadamy liczne oferty pracy w różnych (...)
Stuttgart, zagranica
Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.
10-08-17
employsystem.com
(...) do świadczeń socjalnych. Służymy wieloletnim doświadczeniem i kompleksowym wsparciem od pierwszego do ostatniego dnia zatrudnienia. Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta, firmy produkującej części samochodowe, poszukujemy pracowników na stanowisko: Lakiernik samochodowy (...)
Stuttgart, zagranica
Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.
07-08-17
employsystem.com
(...) w Niemczech znajduje kilka tysięcy osób. Pomagamy również kandydatom szukającym zatrudnienia w Austrii, Holandii, Norwegii, Finlandii i Wielkiej Brytanii. Dbamy o to, by wszyscy pracownicy byli zatrudnieni w oparciu o umowę zawartą z zagranicznym pracodawcą, obejmującą ubezpieczenie i (...)
Stuttgart
Zeitmann
07-08-17
gazetapraca.pl
(...) szukającym zatrudnienia w Austrii, Holandii, Norwegii, Finlandii i Wielkiej Brytanii. Dbamy o to, by wszyscy pracownicy byli zatrudnieni w oparciu o umowę zawartą z zagranicznym pracodawcą, obejmującą ubezpieczenie i dostęp do świadczeń socjalnych. Służymy wieloletnim (...)
Stuttgart, zagranica
Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.
04-08-17
employsystem.com
(...) tysięcy osób. Pomagamy również kandydatom szukającym zatrudnienia w Austrii, Holandii, Norwegii, Finlandii i Wielkiej Brytanii. Dbamy o to, by wszyscy pracownicy byli zatrudnieni w oparciu o umowę zawartą z zagranicznym pracodawcą, obejmującą ubezpieczenie i dostęp do świadczeń (...)
Stuttgart, Zagranica
Zeitmann
01-08-17
gratka.pl
(...) jest firmą godną zaufania. Co roku dzięki nam pracę w Niemczech znajduje kilka tysięcy osób. Pomagamy również kandydatom szukającym zatrudnienia w Austrii, Holandii, Norwegii, Finlandii i Wielkiej Brytanii. Dbamy o to, by wszyscy pracownicy byli zatrudnieni w oparciu o umowę (...)
Monachium, Stuttgart, Zagranica
Mondi Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.
20-07-17
gratka.pl
(...) za granicą.Aktualnie dla naszego Klienta z branży elektrycznej poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów na stanowisko: Do obowiązków pracownika należy: wykonywanie instalacji elektrycznych na obiektach (prywatnych oraz publicznych), na podstawie dostarczonej dokumentacji (...)
Stuttgart
Dassault Systemes
19-07-17
gazetapraca.pl
(...) industrial processes and provide a 3D vision of the entire lifecycle of products from conception to maintenance. For more information visit www.3ds.com. Dassault Systemes, the 3DEXPERIENCE Company, provides business and people with virtual universes to imagine sustainable innovations. Its (...)
Stuttgart, zachodniopomorskie,pomorskie,warmińsko-mazurskie,podlaskie,mazowieck ...
Zeitmann
10-07-17
monsterpolska.pl
(...) kilka tysięcy osób. Pomagamy również kandydatom szukającym zatrudnienia w Austrii, Holandii, Norwegii, Finlandii i Wielkiej Brytanii. Dbamy o to, by wszyscy pracownicy byli zatrudnieni w oparciu o umowę zawartą z zagranicznym pracodawcą, obejmującą ubezpieczenie i dostęp do (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email