Oferty pracy Obsługa klienta / Call center monachium

1 - 5 z 5 praca Obsługa klienta / Call center monachium

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Okolice Monachium
Grupa Doradcza PROFESJA
02-08-17
gazetapraca.pl
(...) podlegające negocjacji 10,50? brutto godz. + 40? netto diety dziennej mieszkanie do dyspozycji Aplikuj teraz Prosimy o zamieszczenie klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (...)
okolice Monachium, Zagranica
Grupa Doradcza Profesja S.C.
01-08-17
gratka.pl
(...) niemiecka agencja pracy specjalizująca się w rekrutacji pracowników przemysłowych Praca na stanowisku operatora maszyny do cięcia laserowego TrumpfUstawienie parametrów maszyny doświadczenie w obsłudze lasera Trumpfauto do dyspozycjikomunikatywna znajomość języka niemieckiego praca (...)
Monachium, Stuttgart, Zagranica
Mondi Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.
20-07-17
gratka.pl
(...) również prac naprawczych i konserwacyjnych okablowania), podłączanie rozdzielnic oraz montaż układów zasilania i niskonapięciowych szaf elektrycznych. Osoby zatrudnione w firmie odpowiedzialne są również za wykonywanie drobnych pomiarów oraz bieżącej oceny stanu technicznego (...)
Monachium
Zeitmann
14-07-17
gazetapraca.pl
(...) kilka tysięcy osób. Pomagamy również kandydatom szukającym zatrudnienia w Austrii, Holandii, Norwegii, Finlandii i Wielkiej Brytanii. Dbamy o to, by wszyscy pracownicy byli zatrudnieni w oparciu o umowę zawartą z zagranicznym pracodawcą, obejmującą ubezpieczenie i dostęp do (...)
Monachium, Zagranica
HR Investment Sp. z o.o.
04-07-17
infopraca.pl
(...) jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą na rynku polskim, holenderskim i niemieckim, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4755. Jesteśmy firmą świadczącą najwyższej jakości usługi związane (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email