Oferty pracy Obsługa klienta / Call center monachium

1 - 5 z 5 praca Obsługa klienta / Call center monachium

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Okolice Monachium
Grupa Doradcza PROFESJA
02-08-17
gazetapraca.pl
(...) Trumpf Miejsce pracy: okolice Monachium Region: zagranica Numer ref.: LAS/DE Zakres Obowiązków Praca na stanowisku operatora maszyny do cięcia laserowego Trumpf Ustawienie parametrów maszyny Wymagania doświadczenie w obsłudze lasera Trumpf auto do dyspozycji komunikatywna znajomość (...)
okolice Monachium, Zagranica
Grupa Doradcza Profesja S.C.
01-08-17
gratka.pl
(...) agencja pracy specjalizująca się w rekrutacji pracowników przemysłowych Praca na stanowisku operatora maszyny do cięcia laserowego TrumpfUstawienie parametrów maszyny doświadczenie w obsłudze lasera Trumpfauto do dyspozycjikomunikatywna znajomość języka niemieckiego praca na (...)
Monachium, Stuttgart, Zagranica
Mondi Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.
20-07-17
gratka.pl
(...) dla naszego Klienta z branży elektrycznej poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów na stanowisko: Do obowiązków pracownika należy: wykonywanie instalacji elektrycznych na obiektach (prywatnych oraz publicznych), na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej oraz (...)
Monachium
Zeitmann
14-07-17
gazetapraca.pl
(...) dnia zatrudnienia. Obecnie dla naszego Klienta, niemieckiego serwisu motoryzacyjnego, poszukujemy pracowników na stanowisko: Mechanik samochodowy (Niemcy)   Obowiązki: diagnozowanie usterek serwis i bieżące konserwacje pojazdów montaż podzespołów w pojazdach obsługa urządzeń (...)
Monachium, Zagranica
HR Investment Sp. z o.o.
04-07-17
infopraca.pl
(...) z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą na rynku polskim, holenderskim i niemieckim, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4755. Jesteśmy firmą świadczącą najwyższej jakości usługi związane (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email