Oferty pracy Obsługa klienta / Call center hamburg

1 - 5 z 5 praca Obsługa klienta / Call center hamburg

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
HAMBURG, BREMA, Zagranica
System-Media sp. z o.o.
06-08-17
gratka.pl
(...) świadczących usługi dostępu do programów telewizyjnych, internetu i telefonii. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata na stanowisko: Instalatora sieci telekomunikacyjnych Charakter pracy: Budowa i konserwacja sieci telekomunikacyjnych na terenie (...)
Hamburg, Zagranica
Elektryk Hamburg
06-08-17
gratka.pl
(...)  w przedziale wiekowym 22-40  na stanowisko:  pracownik do utrzymania ruchu - Airbus. Praca w przedziale 45h-60h tygodniowo/5-6 dni w tygodniu. Wymagania: -  własna działalność gospodarcza -  ubezpieczenie Znajomość języka nie jest wymagana . (...)
Hamburg, Zagranica
SILVERHAND
30-07-17
gratka.pl
(...) zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnym oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech.Warunek konieczny: (...)
Hamburg, zachodniopomorskie,pomorskie,warmińsko-mazurskie,podlaskie,mazowieckie ...
R+S Solutions Holding AG
17-07-17
monsterpolska.pl
(...) konserwacja, naprawa i renowacja maszyn produkcyjnych * montaż i demontaż maszyn i linii produkcyjnych * montaż nowych podzespołów i budowa stacji kontrolnych według planu i szkiców 3D * korygowanie i rozwijanie podzespołów (...)
Hamburg, zachodniopomorskie,pomorskie,warmińsko-mazurskie,podlaskie,mazowieckie ...
R+S Solutions Holding AG
14-07-17
monsterpolska.pl
(...) bez pośredników, zatrudnienie bezpośrednio w naszej firmie. W chwili obecnej dla wsparcia naszego teamu poszukujemy fachowców na stanowisku:   ELEKTRYK/ SZAFY STEROWNICZE/ HAMBURG/ HANNOVER       WYMAGANIA:   * komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email