Oferty pracy Obsługa klienta / Call center hamburg

1 - 5 z 5 praca Obsługa klienta / Call center hamburg

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
HAMBURG, BREMA, Zagranica
System-Media sp. z o.o.
06-08-17
gratka.pl
(...) internetu i telefonii. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata na stanowisko: Instalatora sieci telekomunikacyjnych Charakter pracy: Budowa i konserwacja sieci telekomunikacyjnych na terenie Niemiec Wymagania: -doświadczenie w wykonywaniu instalacji (...)
Hamburg, Zagranica
Elektryk Hamburg
06-08-17
gratka.pl
(...) gospodarcza -  ubezpieczenie Znajomość języka nie jest wymagana . Oferujemy: - zarobki w wysokości 10Euro/godz. - zdobycie doświadczenia - pomoc w znalezieniu noclegu Gwarantujemy miłą atmosferę oraz profesjonalną pomoc w (...)
Hamburg, Zagranica
SILVERHAND
30-07-17
gratka.pl
(...) socjalnym oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech.Warunek konieczny: komunikatywna znajomość j. niemieckiego. obsługa oraz programowanie tokarek CNC (sterowanych numerycznie) komunikatywna znajomość języka (...)
Hamburg, zachodniopomorskie,pomorskie,warmińsko-mazurskie,podlaskie,mazowieckie ...
R+S Solutions Holding AG
17-07-17
monsterpolska.pl
(...) zatrudnienie bezpośrednio w naszej firmie. W chwili obecnej dla wsparcia naszego teamu poszukujemy fachowców na stanowisku: MECHANIK PRZEMYSŁOWY/ HAMBURG/HANNOVER   ZADANIA: * konserwacja, naprawa i renowacja maszyn produkcyjnych * montaż i demontaż maszyn i linii (...)
Hamburg, zachodniopomorskie,pomorskie,warmińsko-mazurskie,podlaskie,mazowieckie ...
R+S Solutions Holding AG
14-07-17
monsterpolska.pl
(...) przemysłowej i okrętowej. Posiadamy 28 oddziałów na terenie Niemiec. Oferujemy pracę przez 365 dni w roku. Naszym pracownikom oferujemy bezpłatne kursy fachowe i językowe. Pracujemy bez pośredników, zatrudnienie bezpośrednio w naszej firmie. W chwili obecnej dla wsparcia naszego (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email