Oferty pracy norymberga

81 - 90 z 90 praca norymberga

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Norymberga
Zeitmann
25-07-17
gazetapraca.pl
(...) w Niemczech znajduje kilka tysięcy osób. Pomagamy również kandydatom szukającym zatrudnienia w Austrii, Holandii, Norwegii, Finlandii i Wielkiej Brytanii. Dbamy o to, by wszyscy pracownicy byli zatrudnieni w oparciu o umowę zawartą z zagranicznym pracodawcą, obejmującą (...)
Norymberga, Zagranica
SILVERHAND
23-07-17
gratka.pl
(...) pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnym oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech.Warunek konieczny: komunikatywna znajomość j. niemieckiego. obsługa maszyny Perfecta (przecinarka)zszywanie (...)
Norymberga
PersonalPilot
22-07-17
www.praca.pl
(...) pracodawców. Oferujemy zatrudnienie w niemieckich firmach, w oparciu o niemiecką umową o pracę i ubezpieczenie wraz z świadczeniami socjalnymi.Zadania:serwisowanie maszyn produkcyjnych Bruderer i BihlerWymagania:komunikatywna znajomość języka niemieckiego ( poziom A2 )doświadczenie na (...)
Norymberga, Zagranica
Mondi Polska
20-07-17
gratka.pl
(...) zatrudnienia nr 7268.  zarządzanie pracą kilkunastoosobowego zespołu;ścisła współpraca z oddziałem firmy w Polsce oraz z klientem w Niemczech;wprowadzanie do firmy nowych pracowników (przywitanie, przedstawienie kierowników zmian, wskazanie stanowiska pracy, wyjaśnienie zasad (...)
Norymberga, Zagranica
Mondi Polska
20-07-17
gratka.pl
(...) na palety- transport wewnętrzny palet wózkami widłowymi- kompletowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki- przygotowywanie paczek do wysyłki- dbanie o porządek w części magazynowej/ socjalnej - znasz język niemiecki w stopniu komunikatywnym,- posiadasz własny samochód na (...)
Norymberga
GERMAN-POLISH JOB CENTER MASTALERZ & CO. SP. J.
18-07-17
gazetapraca.pl
(...) Obowiązki: obsługa wózków widłowych różnego typu załadunek, rozładunek samochodów ciężarowych współpraca z działem magazynowym kompletowanie i komisjonowanie towarów Wymagania:- preferowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w magazynie Oferujemy:- (...)
Norymberga, zachodniopomorskie,pomorskie,warmińsko-mazurskie,podlaskie,mazowiec ...
Zeitmann
18-07-17
monsterpolska.pl
(...) osób. Pomagamy również kandydatom szukającym zatrudnienia w Austrii, Holandii, Norwegii, Finlandii i Wielkiej Brytanii. Dbamy o to, by wszyscy pracownicy byli zatrudnieni w oparciu o umowę zawartą z zagranicznym pracodawcą, obejmującą ubezpieczenie i dostęp do świadczeń (...)
Norymberga
Mondi Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.
17-07-17
gazetapraca.pl
(...) w szczególności: rozładunek / załadunek towaru układanie przesyłek na palety transport wewnętrzny palet wózkami widłowymi kompletowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki przygotowywanie paczek do wysyłki dbanie o porządek w części magazynowej/ socjalnej Aplikuj, jeżeli: znasz (...)
Norymberga, Niemcy, Zagranica
Zeitmann
10-07-17
infopraca.pl
(...) agencji rekrutujących pracowników na rynek niemiecki. Przede wszystkim jednak jest firmą godną zaufania. Co roku dzięki nam pracę w Niemczech znajduje kilka tysięcy osób. Pomagamy również kandydatom szukającym (...)
Norymberga, Niemcy, Zagranica
Zeitmann
18-06-17
infopraca.pl
(...) wśród agencji rekrutujących pracowników na rynek niemiecki. Przede wszystkim jednak jest firmą godną zaufania. Co roku dzięki nam pracę w Niemczech znajduje kilka tysięcy osób. Pomagamy również kandydatom szukającym (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email