Oferty pracy tapicer w Niemczech

1 - 10 z 12 praca tapicer Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Rostock
jeople
02-03-15
Gowork.pl
(...) informacje: mozliwosc pracy od marca 2015 na polnocy Niemiec w Kühlungsborn praca na pelen etat na czas (...)
Fulda
BB Jobcenter
02-03-15
Gowork.pl
(...) stanowiska:- wykonywanie szablonów materiałów i pianek- tapicerowanie mebli, siedzeń i zamówień niestandardowych - praca przy produkcji wyposażeń do łódek i przyczep campingowych- naprawa istniejących (...)
Niemcy
Eurokontakt Projekt Serwis Sp. z o.o.
02-03-15
Gowork.pl
(...) Unii Europejskiej. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Pracy nr 1109. Oferujemy pracę dla osób z różnych sektorów zatrudnienia. Zatrudniamy zarówno specjalistów jak i osoby bez kwalifikacji i doświadczenia oraz znajomości języków obcych. (...)
Fulda
BB Jobcenter
28-02-15
Gowork.pl
(...) szablonów materiałów i pianek- tapicerowanie mebli, siedzeń i zamówień niestandardowych - praca przy produkcji wyposażeń do łódek i przyczep campingowych- naprawa istniejących mebli  Wymagania:- doświadczenie w zawodzie (...)
Landshut
Lotus Personalservice GmbH
26-02-15
Gowork.pl
(...) poszukuje pracownikow dla swoich klientow na stanowisko: Tapicer Miejsce Pracy: Bawaria, Niemcy Wymagania: Wyksztalcenie kierunkowe potwierdzone odpowiednim dyplomem Umiejetnosc pracy z roznego rodzaju materialem Doswiadczenie na podobnym stanowisku Niezawodnosc, rzetelnosc, motywacja do (...)
Wiesbaden
Klient GP People
23-02-15
Gowork.pl
(...) konsultanta w trakcie procesu rekrutacji   Do głównych zadań osoby zatrudnionej należą: - cięcie i szycie pokrowców samochodowych - praca w oparciu o obowiązujące standardy jakości produktu - wspieranie działu jakości w celu zapewnienia ciągłości procesu (...)
Sonneberg
Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego
18-02-15
Gowork.pl
(...) klienta poszukujemy pracownika na stanowisko: TAPICER MEBLOWY Miejsce pracy: Sonneberg (Turyngia), Niemcy Wymagania: - doświadczenie zawodowe – wymóg konieczny, - mile widziane wykształcenie zawodowe lub średnie w zawodzie - tapicer meblowy, - komunikatywna znajomość (...)
Sonneberg
Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego
18-02-15
Gowork.pl
(...) na stałe w oparciu o umowę o pracę  z niemieckim pracodawcą,  - wynagrodzenie: 8,5 € /h brutto, - czas pracy: 40 h/tygodniowo, - zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, - stały kontakt z polskim koordynatorem, - przygotowanie dokumentów aplikacyjnych w j. (...)
Niemcy
Eurokontakt Projekt Serwis Sp. z o.o.
17-02-15
Gowork.pl
(...) Pracy nr 1109. Oferujemy pracę dla osób z różnych sektorów zatrudnienia. Zatrudniamy zarówno specjalistów jak i osoby bez kwalifikacji i doświadczenia oraz znajomości języków obcych. W centrum naszego zainteresowania znajdują (...)
Landshut
Lotus Personalservice GmbH
12-02-15
Gowork.pl
(...) na stanowisko: Tapicer Miejsce Pracy: Bawaria, Niemcy Wymagania: Wyksztalcenie kierunkowe potwierdzone odpowiednim dyplomem Umiejetnosc pracy z roznego rodzaju materialem Doswiadczenie na podobnym stanowisku Niezawodnosc, rzetelnosc, motywacja do pracy Chec i gotowosc do natychmiastowego (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.