Oferty pracy sprzedawca w Niemczech

1 - 10 z 28 praca sprzedawca Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
wyspa Sylt
Quickjobs.de
15-08-17
Gowork.pl
(...) w pracy na tym stanowisku nie jest wymagane komunikatywna znajomość j. niemieckiego (wymog konieczny) Oferujemy: praca od 15.08.17 na czas określony do 31.10.17 z możliwoscią powrotu od 01.04.18 wynagrodzenie 1000,- € netto praca od (...)
okolice Heringsdorf
Quickjobs.de
15-08-17
Gowork.pl
(...) w pracy jako sprzedawca nie jest wymagane komunikatywna znajomość j. niemieckiego preferowane osoby z okolic Swinoujscia i wyspy Wolin osoby z wlasnym samochodem, umozliwiajacym codzienny powrot do Polski Oferujemy: stawke poczatkowa 8,84€/h (...)
okolice Heringsdorf
Quickjobs.de
11-08-17
Gowork.pl
(...) nie jest wymagane komunikatywna znajomość j. niemieckiego preferowane osoby z okolic Swinoujscia i wyspy Wolin osoby z wlasnym samochodem, umozliwiajacym codzienny powrot do Polski Oferujemy: stawke poczatkowa 8,84€/h Brutto  zatrudnienie na czas nieokreślony, caly (...)
wyspa Sylt
Quickjobs.de
11-08-17
Gowork.pl
(...) rekrutację dla naszego niemieckiego klienta.   SPRZEDAWCA - WYSPA SYLT Miejsce pracy: WYSPA SYLT Obowiązki: sprzedaż produktów w sklepie textylnym obsługa kasy utrzymanie porządku w sklepie Wymagania: doświadczenie w pracy na tym (...)
wyspa Sylt
Quickjobs.de
08-08-17
Gowork.pl
(...) klienta.   SPRZEDAWCA - WYSPA SYLT Miejsce pracy: WYSPA SYLT Obowiązki: sprzedaż produktów w sklepie textylnym obsługa kasy utrzymanie porządku w sklepie Wymagania: doświadczenie w pracy na tym stanowisku nie jest (...)
okolice Heringsdorf
Quickjobs.de
08-08-17
Gowork.pl
(...) bez doswiadczenia Miejsce pracy: okolice Heringsdorf    Obowiązki: sprzedaż ubran firmowych obsługa kasy Wymagania: doświadczenie w pracy jako sprzedawca nie jest wymagane komunikatywna znajomość j. niemieckiego preferowane osoby z okolic Swinoujscia i (...)
okolice Heringsdorf
Quickjobs.de
03-08-17
Gowork.pl
(...) ubran firmowych obsługa kasy Wymagania: doświadczenie w pracy jako sprzedawca nie jest wymagane komunikatywna znajomość j. niemieckiego preferowane osoby z okolic Swinoujscia i wyspy Wolin osoby z wlasnym samochodem, umozliwiajacym codzienny powrot do (...)
wyspa Sylt
Quickjobs.de
03-08-17
Gowork.pl
(...) dla naszego niemieckiego klienta.   SPRZEDAWCA - WYSPA SYLT Miejsce pracy: WYSPA SYLT Obowiązki: sprzedaż produktów w sklepie textylnym obsługa kasy utrzymanie porządku w sklepie Wymagania: doświadczenie w pracy na tym stanowisku (...)
Berlin
Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.
26-07-17
Gowork.pl
(...) Erfurcie poszukuje dla swojego klienta kandydatów (k/m) na stanowisko: Sprzedawca na lotnisku (k/m) (pracownik z j. niemieckim) Miejsce pracy: Berlin Nr referencyjny: SL/07/2017 Obowiązki: Zadania na stanowisku: sprzedaż produktów dopełnianie (...)
Arnstadt
Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.
19-07-17
Gowork.pl
(...) paliw (k/m) (pracownik z j. niemieckim) Miejsce pracy: Niemcy Nr referencyjny: SSP/07/2017 Obowiązki: sprzedaż towarów obsługa kasy fiskalnej doradzanie klientom Wymagania: dobra znajomość j. niemieckiego- warunek konieczny doświadczenie zawodowe w (...)
Przesuń do początku
123
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email