Oferty pracy sezonowa w Niemczech

1 - 10 z 11 praca sezonowa Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Rostock
jeople
23-08-15
Gowork.pl
(...) w domu handlowym na terenie polnocnych Niemczech (sklep z tekstyliami, artakulami gospodarstwa domowego, artykulami papierniczymi, dekoracjami, itp.).   Szczegolowe informacje:   miejsce pracy: Koserow na wyspie Uznam (od 1.09.2015 do 31.10.2015) – 1 miejsce Binz na (...)
Geldern
MARCO DECKERS K.G.
20-08-15
Gowork.pl
(...) przy zbiorze pieczarek do istniejacej juz od ponad 10 lat firmy w Geldern-Pont oraz do nowo otwartej firmy w Bürstadt.   Obowiazki: Zbior pieczarek oraz ich selekcja ze wzgledu na wielkosc. Praca na elektrycznych windach. Oczekiwania: Mile widziane doswiadczenie przy (...)
Putgarten
Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego sp. z o.o.
19-08-15
Gowork.pl
(...) pracy: Putgarten (Rugia), Niemcy   Wymagania:               - dobra znajomość języka niemieckiego, - dyspozycyjność do pracy od zaraz do końca września, - umiejętność obsługi gości: serwis (...)
Rechlin
Personalservices24
18-08-15
Gowork.pl
(...) gości restauracji Serwowanie ciepłych i zimnych dań z karty menu Pomoc w wyborze dań z karty menu Dbanie o porządek na miejscu pracy   Wymagania: Dobra znajomość języka niemieckiego / warunek konieczny Komunikatywna znajomość angielskiego Doświadczenie w gastronomii (...)
Norderney
Die Wilhelmine
18-08-15
Gowork.pl
(...) w Dolnej Saksonii poszukuje od zaraz osoby do pomocy. Mile widziane doświadczenie hotelarskie. Konieczna komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Pracodawca zapewnia wyżywienie i nocleg. Oferty i pytania proszę kierować do Pani Heidrun Koch-Malbranc Tel.: +49 4932 (...)
Norderney
Die Wilhelmine
18-08-15
Gowork.pl
(...) w Dolnej Saksonii poszukuje od zaraz osoby do pomocy. Mile widziane doświadczenie hotelarskie. Konieczna komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Pracodawca zapewnia wyżywienie i nocleg. Oferty i pytania proszę kierować do Pani Heidrun Koch-Malbranc Tel.: (...)
Norderney
Die Wilhelmine
18-08-15
Gowork.pl
(...)  Norderney w Dolnej Saksonii poszukuje od zaraz osoby do pomocy. Mile widziane doświadczenie hotelarskie. Konieczna komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Pracodawca zapewnia wyżywienie i nocleg. Oferty i pytania proszę kierować do Pani Heidrun Koch-Malbranc (...)
Norderney
Die Wilhelmine
18-08-15
Gowork.pl
(...) od zaraz osoby do pomocy. Mile widziane doświadczenie hotelarskie. Konieczna komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Pracodawca zapewnia wyżywienie i nocleg. Oferty i pytania proszę kierować do Pani Heidrun Koch-Malbranc Tel.: +49 4932 2361 (...)
Rugia
Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego sp. z o.o.
13-08-15
Gowork.pl
(...) pracy. Aktualnie dla swojego niemieckiego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: KELNERKA Miejsce pracy: Putgarten (Rugia), Niemcy   Wymagania:               - dobra znajomość języka niemieckiego, - (...)
Stuttgart
Pośrednictwo Pracy Soberka
07-08-15
Gowork.pl
(...) na niemieckim rynku pracy. Naszym pracownikom zapewniamy solidne warunki zatrudnienia oparte na niemieckiej umowie o pracę.   W sposób ciągły rekrutujemy i poszukujemy dla naszego klienta kandydatów na stanowisku pracy:     Pokojówka / (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email