Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_7238a973d7eec8f5a62ce04a36f61146, O_RDWR) failed: Przekroczony limit dyskowy (122) in /home/praca/ftp/domains/praca-niemy-oferty.pl/public/index.php on line 6

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/praca/ftp/domains/praca-niemy-oferty.pl/public/index.php:6) in /home/praca/ftp/domains/praca-niemy-oferty.pl/public/index.php on line 6

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/praca/ftp/domains/praca-niemy-oferty.pl/public/index.php:6) in /home/praca/ftp/domains/praca-niemy-oferty.pl/public/index.php on line 6
Praca Niemcy, 1 z 165 stron Oferty pracy w Niemczech | Aktualne oferty pracy Niemcy

Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy w Niemczech

1 - 10 z 1645 praca Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Mannheim
Gowork.pl
24-07-14
Gowork.pl
(...) Mannheim Data: 14.08.2014r. Wiek: 84 lata Choroby: cukrzyca oraz problemy ze słuchem Obowiązki: Domowe: gotowanie, robienie zakupów, sprzątanie, pranie, prasowanie. Opiekuńcze: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy higienie ciała, (...)
Gowork.pl
24-07-14
Gowork.pl
(...) Elly ma 90 lat, waży 50kg, wzrost 155kg. Ma demencję więc jest roztargniona i potrzebuje dużo uwagi. Obowiązki: Głównie to obowiązki związane z opieką nad podopieczną, towarzyszenie w wizytach u lekarza i gotowość do opieki w ciągu nocy, ale (...)
Stuttgart
Gowork.pl
24-07-14
Gowork.pl
(...) się za pomocą chodzika. Ma Parkinsona oraz problemy z nietrzymaniem moczu. Obowiązki: Prowadzenie domu, robienie zakupów, gotowanie oraz jazda samochodem. Te związane z opieką to: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz przy higienie ciała, opieka w ciągu nocy (...)
Würselen
engeldaheim
24-07-14
Gowork.pl
(...) język Niemiecki? Zgłoś się do nas a na pewno znajdziemy pracę dla Ciebie. Pan Horst poszukuje osoby, która pomoże mu w prowadzeniu domu oraz wspomoże przy czynnościach związanych z opieką.   Praca w Würselen, (...)
Basel
altenbetreuung24
24-07-14
Gowork.pl
(...) osób starszych w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.   Pani Claudia jest chora na cukrzycę więc najważniejsze jest pilnowanie odpowiedniej diety, (...)
Frankfurt nad Menem
Gowork.pl
24-07-14
Gowork.pl
(...) 70kg i ma 155cm wzrostu. Stan zdrowia: jest bardzo słaba i porusza się za pomocą wózka ale wstaje tylko z lekką pomocą. Przeszła zawał serca, choruje na osteoporozę, nadciśnienie tętnicze, cukrzycę oraz niedosłyszy. W opiece pomaga opiekun (...)
Duisburg
Gowork.pl
24-07-14
Gowork.pl
(...) Duisburg Wzrost: 160cm Waga:  60kg Pani jest po udarze więc ma problemy z poruszaniem się, używa wózka. Choruje na Alzhaimera, nadciśnienie tętnicze oraz niedosłyszy. Obowiązki: Głównie to sprzątanie i gotowanie oraz pomoc w (...)
Gowork.pl
24-07-14
Gowork.pl
(...) osobą niesamodzielną, leżącą więc konieczne jest przekładanie i gimnastyka aby uniknąć odleżyn. Ma demencję. Obowiązki: Prowadzenie domu, robienie zakupów, gotowanie oraz opieka nad zwierzątkiem domowym. A przede wszystkim czynności związane z opieką (...)
Hamburg
engeldaheim
24-07-14
Gowork.pl
(...) choroby z obowiązkami domowymi więc trzeba ich w tym wspierać oraz robić zakupy. Wymagania: Znajomość języka na poziomie dobrym oraz doświadczenie w pracy nad osobami demencyjnymi. Oferujemy: Naszym (...)
altenbetreuung24
24-07-14
Gowork.pl
(...) jest na tyle samodzielna, że czynności związane z higieną ciała wykonuje sama. Potrzebuje jedynie osoby, która pomoże jej w prowadzeniu domu oraz będzie towarzyszyła jej w wizytach u lekarza. Wymagania: Poszukujemy kobiety z językiem niemieckim na (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_7238a973d7eec8f5a62ce04a36f61146, O_RDWR) failed: Przekroczony limit dyskowy (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0