Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy w Niemczech

1 - 10 z 1906 praca Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hannover
Gowork.pl
24-10-14
Gowork.pl
(...) gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie. Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu. Wynagrodzenie: 1150-1180 euro netto Osoby zainteresowane ofertą (...)
Nettetal
Gowork.pl
24-10-14
Gowork.pl
(...) rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.   Pani Agnes porusza się za (...)
Niederkassel
altenbetreuung24
24-10-14
Gowork.pl
(...) Ma chorobę Alzhaimera więc o wielu czynnościach trzeba jej przypominać, często jest roztargniona.   Pani Carina potrzebuje opiekunki, Niemcy Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa (...)
Halle
altenbetreuung24
24-10-14
Gowork.pl
(...) posiłków więc należy odpowiednio przygotowywać dania.  Przynajmniej raz dziennie przychodzi opiekun środowiskowy aby pomóc przy opiece.   Para Seniorów, praca opiekunki w Niemczech Obowiązki: Do obowiązków opiekunki (...)
Halle
altenbetreuung24
24-10-14
Gowork.pl
(...) przeszła udar i ma problem z poruszaniem się. Chorobami z jakimi może zetknąć się na miejscu opiekun to demencja, nadciśnienie tętnicze, problemy ze słuchem oraz problemy z przełykaniem posiłków więc należy odpowiednio przygotowywać dania.  Przynajmniej raz (...)
Parsberg
engeldaheim
24-10-14
Gowork.pl
(...) się przy większych odległościach za pomocą wózka ale w domu porusza się samodzielnie lub z małą pomocą. Cierpi na zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie oraz niedosłyszy.   Pani Betty 94 lata, praca opiekunki w (...)
Attendorn
altenbetreuung24
24-10-14
Gowork.pl
(...) Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.     Stan zdrowia: Pani Else ma 90 lat jest osobą bardzo drobną więc pomoc przy wstawaniu nie powinna sprawiać problemu. Porusza (...)
Idar-Oberstein
altenbetreuung24
24-10-14
Gowork.pl
(...) charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.     Stan zdrowia: Pani Eva ma 82 lata, porusza się za pomocą chodzika, (...)
Duisburg
altenbetreuung24
24-10-14
Gowork.pl
(...) ale ma problemy z przełykiem oraz zaburzenie rytmu snu.   Pilnie poszukujemy opiekunki dla Pani Else, Niemcy Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: (...)
Wewelsfleth
altenbetreuung24
24-10-14
Gowork.pl
(...) w pracy z chorymi lub pielęgniarki.   Pilnie poszukujemy opiekunki dla Pani Else, Niemcy Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: sprzątnie, (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.