Oferty pracy sezonowa w Niemczech

1 - 7 z 7 praca sezonowa Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Geldern/Bürstadt
MARCO DECKERS K.G.
05-10-15
Gowork.pl
(...) i.krawczyk@rhpz.de   Obowiazki: Zbior pieczarek oraz ich selekcja ze wzgledu na wielkosc. Praca na elektrycznych windach. Oczekiwania: Mile widziane doswiadczenie przy zbiorze pieczarek. Dyspozycyjnosc na okres kontraktu. Chec do pracy za granica. Samodyscyplina i (...)
Stuttgart
Pośrednictwo Pracy Soberka
02-10-15
Gowork.pl
(...) na niemieckim rynku pracy. Naszym pracownikom zapewniamy solidne warunki zatrudnienia oparte na niemieckiej umowie o pracę.   W sposób ciągły rekrutujemy i poszukujemy dla naszego klienta kandydatów na stanowisku pracy:     Pokojówka / Obsługa (...)
Geldern
MARCO DECKERS K.G.
03-09-15
Gowork.pl
(...) praca). Legalna praca. Zapewnione zakwaterowanie (4euro/doba). Darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania. Stawka 8 euro brutto na godz + wypracowane bonusy. Max 60 godz pracy w tygodniu. Jeden dzien w tygodniu wolny od pracy. Ubezpieczenie w niemieckiej kasie (...)
Norderney
Die Wilhelmine
18-08-15
Gowork.pl
(...)  Norderney w Dolnej Saksonii poszukuje od zaraz osoby do pomocy. Mile widziane doświadczenie hotelarskie. Konieczna komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Pracodawca zapewnia wyżywienie i nocleg. Oferty i pytania proszę kierować do Pani Heidrun Koch-Malbranc (...)
Norderney
Die Wilhelmine
18-08-15
Gowork.pl
(...)  Norderney w Dolnej Saksonii poszukuje od zaraz osoby do pomocy. Mile widziane doświadczenie hotelarskie. Konieczna komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Pracodawca zapewnia wyżywienie i nocleg. Oferty i pytania proszę kierować do Pani Heidrun (...)
Norderney
Die Wilhelmine
18-08-15
Gowork.pl
(...) Dolnej Saksonii poszukuje od zaraz osoby do pomocy. Mile widziane doświadczenie hotelarskie. Konieczna komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Pracodawca zapewnia wyżywienie i nocleg. Oferty i pytania proszę kierować do Pani Heidrun Koch-Malbranc Tel.: +49 4932 2361 (...)
Norderney
Die Wilhelmine
18-08-15
Gowork.pl
(...) wyspie  Norderney w Dolnej Saksonii poszukuje od zaraz osoby do pomocy. Mile widziane doświadczenie hotelarskie. Konieczna komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Pracodawca zapewnia wyżywienie i nocleg. Oferty i pytania proszę kierować do Pani Heidrun (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email