Oferty pracy sezonowa w Niemczech

1 - 5 z 5 praca sezonowa Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Rostock
jeople
27-03-15
Gowork.pl
(...) 40 km od Rostocku.   Szczegoly oferty: praca na pelen etat termin pracy: maj – czerwiec 2014 (dwa miesiace) wynagrodzenie: 8,50 Euro brutto na godzine zakwaterowanie: ok 250 Euro miesiecznie   Obowiazki: sprzedaz produktow, przekasek rybnych, napoi praca z kasa niewielkie prace (...)
Hannover
Professional Work Service
27-03-15
Gowork.pl
(...) kandydatów gotowych podjąć pracę w charakterze: Sprzedawca (budka z jedzeniem) na terenie Niemiec. Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest w landzie Niedersachsen, 43 km od Hannoveru Praca od zaraz do października/listopada 2015 Czas pracy: praca 170h w (...)
Bürstadt
Deckers Bürstadt Pilz KG
25-03-15
Gowork.pl
(...) Firma Marco Deckers KG prowadzi caloroczny nabor kobiet do pracy przy zbiorze pieczarek.     Oferujemy kontrakt na okres 4 miesiecy (2 miesiace praca, 1 miesiac urlop w Polsce, 2 miesiace praca) w istniejacej juz od ponad 10 lat firmie w Geldern-Pont oraz w nowo otwartej firmie w (...)
Thale
Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego sp. z o.o.
11-03-15
Gowork.pl
(...) przygotowanie dokumentów aplikacyjnych w j. niemieckim, - przygotowanie umów o pracę i innych formalności w j. niemieckim. Osoby zainteresowane oraz spełniające wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy pracaniemcy@irkl.pl , a (...)
Bürstadt
Deckers Bürstadt Pilz KG
09-03-15
Gowork.pl
(...) w istniejacej juz od ponad 10 lat firmie w Geldern-Pont oraz w nowo otwartej firmie w Bürstadt.     Wymagane jest doswiadczenie przy zbiorze pieczarek.   Zapewniamy ubezpieczenie spoleczne w niemieckiej kasie chorych AOK (w tym ubezpieczenie spoleczne, zdrowotne, (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.