Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy w Niemczech

1 - 10 z 1843 praca Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Gowork.pl
21-08-14
Gowork.pl
(...) sprawną fizycznie. Problemem jest jedynie komunikacja, ponieważ Pani jest osobą z niedosłyszącą. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należy głównie prowadzenie domu oraz przygotowanie posiłków. Dodatkowo jazda samochodem oraz robienie (...)
Hamburgu
Gowork.pl
21-08-14
Gowork.pl
(...) mieszkający w Hamburgu poszukuje osoby która, pomoże podopiecznemu w prowadzeniu domu oraz przy czynnościach opiekuńczych. Obowiązki: Pan ma demencję oraz początki Alzhaimera więc potrzebuje dużo uwagi i opieki. Poza tym Pan nie radzi sobie z prowadzeniem (...)
Koblenz
Gowork.pl
21-08-14
Gowork.pl
(...) jest samodzielna i sprawna fizycznie. Obowiązki: Prowadzenie domu, robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie. Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w pracy z osobami (...)
Murg
engeldaheim
21-08-14
Gowork.pl
(...) ciała, zmiana pielucho-majtek. Wymagania: Opiekun musi być osobą z dostateczną- mocno komunikatywną znajomością języka niemieckiego ponieważ podopieczny o wiele rzeczy pyta. Oferujemy: Pracę w (...)
Heilbronn
altenbetreuung24
21-08-14
Gowork.pl
(...) w Niemczech w charakterze opiekuna Obowiązki: Czynności opiekuńcze tj. pomoc w ubieraniu, pomoc przy kąpieli, gotowość do czuwania w nocy, pomoc przy jedzeniu. Dodatkowo czynności związane z prowadzeniem domu. Wymagania: Znajomość (...)
Augsburg
Gowork.pl
20-08-14
Gowork.pl
(...) Veronika jest osobą sprawną, choruje jedynie na nadciśnienie tętnicze oraz zaburzenie rymu serca. Obowiązki: Gotowanie, robienie zakupów, sprzątanie, pranie. W czynnościach pielęgnacyjnych podopieczna radzi sobie (...)
Arnsberg
Gowork.pl
20-08-14
Gowork.pl
(...) delegacji: Arnsberg Pani Vera 77 lat, 51kg wagi, 151cm wzrostu. Pani porusza się za pomocą chodzika, ma problemy ze przełykiem i nosi sondę żołądkową. W opiece pomaga opiekun środowiskowy. Obowiązki: To prowadzenie domu oraz czynności (...)
Gowork.pl
20-08-14
Gowork.pl
(...) 89 lat, 45kg wagi i 150cm wzrostu. Porusza się za pomocą wózka i potrzebuje pomocy przy wstawaniu ale jest sobą drobną więc nie przenoszenie nie powinno sprawić większych problemów. Poza tym ma demencję więc często jest roztargniona i (...)
Brunszwik
engeldaheim
20-08-14
Gowork.pl
(...) rzeczach zapomina, potrzebuje dużo uwagi.   Praca dla opiekunki osób strasznych Obowiązki: Głównie to prowadzenie domu, gotowanie, robienie zakupów. Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc (...)
Schmidmühlen
Gowork.pl
20-08-14
Gowork.pl
(...) Rebecca ma 85 lat. Porusza się za pomocą chodzika, choruje na cukrzycę. Obowiązki: Obowiązki: Związane z prowadzeniem domu: Gotowanie Pranie Sprzątnie Robienie zakupów Jazda samochodem Związane z opieką: Pomoc w (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.