Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy w Niemczech

1 - 10 z 2014 praca Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bunde
altenbetreuung24
19-09-14
Gowork.pl
(...) Choroby z jakimi może spotkać się opiekun to: osteoporoza, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia rytmu serca oraz demencja.   Luiza i Dieter, praca opiekunki w Niemczech Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane (...)
Hannover
Gowork.pl
19-09-14
Gowork.pl
(...) Christy porusza się za pomocą wózka, w pomieszczeniach używa chodzika. Cierpi na demencję. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należy: sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie zakupów. Dodatkowo jazda samochodem na terenie Niemiec. Do (...)
Aurich
altenbetreuung24
19-09-14
Gowork.pl
(...) Cierpi na osteoporozę, demencję oraz inkontynencję.   Pani Maria potrzebuje opiekunki, Niemcy Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: (...)
Niederkassel
altenbetreuung24
19-09-14
Gowork.pl
(...) tylko potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Ma chorobę Alzhaimera więc o wielu czynnościach trzeba jej przypominać, często jest roztargniona.   Pani Carina potrzebuje opiekunki, Niemcy Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności (...)
Halle
altenbetreuung24
19-09-14
Gowork.pl
(...) problemy ze słuchem oraz problemy z przełykaniem posiłków więc należy odpowiednio przygotowywać dania.  Przynajmniej raz dziennie przychodzi opiekun środowiskowy aby pomóc przy opiece.   Para Seniorów, praca opiekunki w (...)
Halle
altenbetreuung24
19-09-14
Gowork.pl
(...) się. Chorobami z jakimi może zetknąć się na miejscu opiekun to demencja, nadciśnienie tętnicze, problemy ze słuchem oraz problemy z przełykaniem posiłków więc należy odpowiednio przygotowywać dania.  Przynajmniej raz dziennie przychodzi opiekun środowiskowy aby (...)
Deuren
altenbetreuung24
19-09-14
Gowork.pl
(...) się za pomocą wózka i potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Ma problemy ze słuchem, osteoporozę, niewydolność krążeniową oraz inkontynencję.   Praca opiekunki do osób starszych od zaraz Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą (...)
Attendorn
altenbetreuung24
19-09-14
Gowork.pl
(...) starszych w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.     Stan zdrowia: Pani Else ma 90 lat jest osobą bardzo drobną więc pomoc przy wstawaniu nie powinna (...)
Idar-Oberstein
altenbetreuung24
19-09-14
Gowork.pl
(...) wstawaniu. Ma problemy z niewydolnością serca.   Pilnie poszukujemy opiekunki dla Pani Else, Niemcy Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: sprzątnie, (...)
Duisburg
altenbetreuung24
19-09-14
Gowork.pl
(...) opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.     Stan zdrowia: Pani Lore ma 89 lat jest sprawna fizycznie ale ma problemy z (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.