Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy w Niemczech

1 - 10 z 1822 praca Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bad Griesbach
Gowork.pl
30-07-14
Gowork.pl
(...) opiekuńcze, prowadzenie domu oraz jazda samochodem na terenie Niemiec. Wymagania: Poszukujemy osób, których znajomość języka jest na poziomie dostatecznym, które mają doświadczenie w czynne prawo jazdy. Oferujemy: Pracę w (...)
Monachium
Gowork.pl
30-07-14
Gowork.pl
(...) małżeństwo, Pani Margaret i Pan Robert. Jedna z osób jest bardziej samodzielna ale ma demencję a druga z osób jest mnie sprawna i samodziana.  Obowiązki: Prowadzenie domu, gotowanie oraz czynności związane z opieką tj. pomoc w ubieraniu/rozbieraniu (...)
Duisburg
Gowork.pl
30-07-14
Gowork.pl
(...) i data delegacji: Duisburg, 15.09.2014r. Pani Gladys, 90 lat, wzrost 165cm, waga 72kg. Choroby: nadciśnienie tętnicze, cukrzyca oraz problemy z poruszaniem się. Obowiązki: Pomoc w podstawowych czynnościach związanych z higieną oraz pomoc (...)
Bernkastel-Kues
engeldaheim
30-07-14
Gowork.pl
(...) Eveline mieszka w Bernkastel-Kues . Pani choruje na demencję, ma problem z sercem oraz nadciśnienie tętnicze.   Praca na terenie Niemiec Obowiązki: To sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie (...)
Dillenburg
altenbetreuung24
30-07-14
Gowork.pl
(...) zdrowia: Pani jest po udarze i ma problemy z poruszaniem się. Choruje na- cukrzycę, nadciśnienie tętnicze, astmę, osteoporozę, reumatyzm oraz alergie.   Praca w Niemczech z osobami starszymi Obowiązki: Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc (...)
Malsh
Gowork.pl
30-07-14
Gowork.pl
(...) i zorganizowany przejazd w obie strony. Stawka: 1150 euro netto/ miesięcznie   Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na niemcy@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 882128820 o treści: 4025 podając również swoje imię, nazwisko i (...)
Wolfsburg
Gowork.pl
30-07-14
Gowork.pl
(...) w Wolfsburg, ma 84 lata i poszukuje osoby, która będzie ja wspierać w obowiązkach domowych oraz przy podstawowych czynnościach opiekuńczo-pielęgnacyjnych.   Obowiązki: Obowiązki domowe oraz podstawowe czynności (...)
Basel
Gowork.pl
30-07-14
Gowork.pl
(...) delegacji: Basel Dane podopiecznego: Pan Harald, 86lat Wzrost: 180cm Waga: 72hm Stan zdrowia: Porusza się za pomocą chodzika, czasem potrzebuje wsparcia przy wstawaniu. Ma demencję. Obowiązki: Sprzątanie, pranie, prasowanie Gotowanie i robienie (...)
Netphen
engeldaheim
30-07-14
Gowork.pl
(...) do rekrutacji na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech       Praca na terenie Niemiec, Netphen     Pan Jakobs  potrzebuje osoby,  która pomoże mu w prowadzeniu domu ponieważ, on ze względu na stan zdrowia nie radzi (...)
okolice Basel - Murg
altenbetreuung24
30-07-14
Gowork.pl
(...) Pan jest sprawny fizycznie ale ma chorobę Alzhaimera i potrzebuje dużo uwagi i cierpliwości.   Opiekun osób starszych Nr referencyjny: 4023 Miejsce pracy: okolice Basel- Murg Obowiązki: Domowe: sprzątanie, gotowanie, pranie oraz opieka nad (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.