Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy w Niemczech

1 - 10 z 1860 praca Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bunde
altenbetreuung24
02-09-14
Gowork.pl
(...) obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów. Dodatkowe jazda samochodem na terenie Niemiec. Do obowiązków związanych z opieką nad (...)
Hannover
Gowork.pl
02-09-14
Gowork.pl
(...) gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie. Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu. Wynagrodzenie: 1150-1180 euro netto Osoby zainteresowane ofertą (...)
Aurich
altenbetreuung24
02-09-14
Gowork.pl
(...) robienie zakupów. Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, zmiana pielucho-majtek, kąpanie/prysznic oraz pomoc przy jedzeniu. Wymagania: Poszukujemy kobiety z doświadczeniem w opiece nas osobami (...)
Niederkassel
altenbetreuung24
02-09-14
Gowork.pl
(...) trzeba jej przypominać, często jest roztargniona.   Pani Carina potrzebuje opiekunki, Niemcy Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: gotowanie, (...)
Halle
altenbetreuung24
02-09-14
Gowork.pl
(...) i ma problem z poruszaniem się. Chorobami z jakimi może zetknąć się na miejscu opiekun to demencja, nadciśnienie tętnicze, problemy ze słuchem oraz problemy z przełykaniem posiłków więc należy odpowiednio przygotowywać dania.  Przynajmniej raz dziennie przychodzi (...)
Halle
altenbetreuung24
02-09-14
Gowork.pl
(...) kondycji fizycznej ponieważ przeszła udar i ma problem z poruszaniem się. Chorobami z jakimi może zetknąć się na miejscu opiekun to demencja, nadciśnienie tętnicze, problemy ze słuchem oraz problemy z przełykaniem posiłków więc należy odpowiednio przygotowywać dania.  (...)
Deuren
altenbetreuung24
02-09-14
Gowork.pl
(...) pomoc przy higienie ciała  oraz zmiana pielucho-majtek. Dodatkowo gotowość do opieki w ciągu nocy oraz pomoc przy jedzeniu. Wymagania: Poszukujemy kobiety z doświadczeniem w opiece nas osobami starszymi i z dostateczną znajomością języka (...)
Attendorn
altenbetreuung24
02-09-14
Gowork.pl
(...) domowego w które wchodzi: sprzątnie, gotowanie, robienie zakupów. Dodatkowo jazda samochodem na terenie Niemiec. Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: pomoc przy higienie ciała, pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz pomoc przy (...)
Idar-Oberstein
altenbetreuung24
02-09-14
Gowork.pl
(...) doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i z dostateczną znajomością języka niemieckiego oraz prawem jazdy. Oferujemy: Naszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie. Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony (...)
Duisburg
altenbetreuung24
02-09-14
Gowork.pl
(...) osób starszych w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.     Stan zdrowia: Pani Lore ma 89 lat jest sprawna fizycznie ale ma problemy z przełykiem oraz (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.