Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy w Niemczech

1 - 10 z 1759 praca Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bornheim
Gowork.pl
29-09-14
Gowork.pl
(...) gotowania, robienia zakupów jak również prowadzenia w razie potrzeby samochodu na terenie Niemiec. Dodatkowo pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz przy higienie ciała. Wymagania: Od kandydatów oczekujemy komunikatywnej znajomości języka, (...)
Coburg
Gowork.pl
29-09-14
Gowork.pl
(...) Erika, która mieszka w Coburg. Podopieczna porusza się sama, ale potrzebuje wsparcie ponieważ choruje na osteoporozę oraz reumatyzm. Ma problemy ze słuchem przez co czasem jest zagubiona. Obowiązki: Sprzątanie, pranie, prasowanie Gotowanie Robienie (...)
Süsel
Gowork.pl
29-09-14
Gowork.pl
(...) porusza się za pomocą wózka jeżeli wychodzi gdzieś dalej a w domu używa chodzika. Podopieczna ma problemy z sercem oraz nadciśnienie tętnicze przez co jest bardzo osłabiona. Obowiązki: Sprzątanie, gotowanie jazda samochodem pomoc w ubieraniu i (...)
Dissen am Teutoburger Wald
engeldaheim
29-09-14
Gowork.pl
(...) odprowadzane składki emerytalno-rentowe oraz ubezpieczanie. Dobre stawki: do 930 euro netto     Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na. numer: 882128820 o treści: 4440 podając również (...)
Bielefeld
altenbetreuung24
29-09-14
Gowork.pl
(...) Bielefeld Podopieczna to Pani Anita, 69lat, waży 45kg i ma 172cm wzrostu. Jest po udarze i ma problemy z poruszaniem się, jeździ głównie na wózku, potrzebuje pomocy przy wstawaniu i siadaniu na wózek.   Opieka nad osobą (...)
Kolonia
Gowork.pl
29-09-14
Gowork.pl
(...) Pani mieszkająca w Kolonii. Ma 82 lata,  waży 62 kg, ma 158 cm wzrostu. Porusza się za pomocą chodzika. Choruje na cukrzycę i nadciśnienie tętnicze. Obowiązki:   Do obowiązków opiekuna należy pomoc przy czynnościach pielęgnacyjnych oraz w (...)
Cuxhaven
Gowork.pl
29-09-14
Gowork.pl
(...) w ubieraniu/rozbieraniu, kąpanie/prysznic, pomocy przy wstawaniu, obsługa wózka inwalidzkiego oraz gotowość do czuwania w nocy. Wymagania: Język niemiecki na poziomie dobrym. Mile widziane doświadczenie w opiece w (...)
Miesbach
Gowork.pl
29-09-14
Gowork.pl
(...) przy higienie ciała, gotowość do czuwania w nocy oraz obsługa wózka inwalidzkiego. Wymagania: Język niemiecki: wystarczający Doświadczenie w pracy z osobami starszymi Prawo jazdy: (...)
Cleebronn
Gowork.pl
29-09-14
Gowork.pl
(...) Cleebronn koło Heilbronn Wiek: 84 lata   Stan zdrowia: Podopieczna jest po udarze, jest bardzo słaba i prawie w ogóle nie wstaje z łóżka. Obowiązki: Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu Kąpanie/prysznic Zmiana pielucho-majtek Pomoc przy (...)
Gowork.pl
29-09-14
Gowork.pl
(...) atrakcyjnych ofert pracy. Sprawdź to!     Podopieczny: Hans-Andreas   Stan zdrowia: Po udarze, inkontynentyny, porusza się za pomocą wózka, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Obowiązki: Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.