Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy w Niemczech

1 - 10 z 1766 praca Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Gowork.pl
04-03-15
Gowork.pl
(...) Aktualnie poszukujemy opiekunki dla Starszego Pana. Nasz podopieczny choruje na Alzheimera oraz demencję dlatego potrzebuje dużo cierpliwości i zrozumienia. Oprócz tego ma problemy ze słuchem, więc niektóre rzeczy trzeba mu powtarzać dwa razy. Opiekunka będzie musiała (...)
Straelen
Gowork.pl
04-03-15
Gowork.pl
(...) zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Aktualnie poszukujemy opiekunki dla Pana Waltera, który ma 84 lata i mieszka w malowniczej miejscowości Straelen. Miasto to jest dość młode i sprzyja nie tylko spacerom, ale również (...)
Waldshut – Tiengen
Engeldaheim
04-03-15
Gowork.pl
(...) języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece nad osobami po udarze. Nasza opiekunka Pani Hilda ma 87 lat, przeszła udar, jednak jej stan psychiczny jest dobry. Opiekę nad starszą panią obecnie sprawuje rodzina.   Praca w roli opiekunki dla Pani (...)
Engeldaheim
04-03-15
Gowork.pl
(...) ofert pracy.   Obecnie poszukujemy opiekunki dla 73 – letniego starszego Pana. Nasz podopieczny jest samodzielny, jest w dobrej kondycji psychicznej jak i fizycznej. Ma jednak stomię i wymaga szczególnej opieki i doświadczenia ze strony (...)
altenbetreuung24
04-03-15
Gowork.pl
(...) informacje: sam wstaje, jest samodzielny, dobry stan psychiczny   Praca dla opiekunów i opiekunek do osób starszych na terenie Niemiec Nr referencyjny: NIEM_97A Obowiązki: Czynności domowe: gotowanie, zakupy, sprzątanie, pranie, (...)
Emmerich am Rheim
altenbetreuung24
04-03-15
Gowork.pl
(...) pani Evira jest 88-letnią staruszką po udarze. Mieszka wraz z synem w swoim domu w miejscowości Emmerich am Rheim w północno – zachodnich Niemczech. Z racji swojej choroby potrzebuje pomocy przy poruszaniu się i wstawaniu, używa wózka inwalidzkiego. Przyszła (...)
Halle
altenbetreuung24
03-03-15
Gowork.pl
(...) tętnicze, problemy ze słuchem oraz problemy z przełykaniem posiłków więc należy odpowiednio przygotowywać dania.  Przynajmniej raz dziennie przychodzi opiekun środowiskowy aby pomóc przy opiece.   Para Seniorów, praca opiekunki w (...)
Frankenhardt
altenbetreuung24
03-03-15
Gowork.pl
(...) osób starszych w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.     Stan zdrowia: Pan Urlich porusza się albo za pomocą chodzika albo za pomocą (...)
Rodewald
altenbetreuung24
03-03-15
Gowork.pl
(...) Rodewald Pani Brigitta Wiek: 82 lata Waga: 70kg Wzrost: 170cm   Podopieczna porusza się za pomocą chodzika, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Cierpi na demencję.   Praca dla osób z doświadczeniem w (...)
Dormagen
altenbetreuung24
03-03-15
Gowork.pl
(...) 150cm   Podopieczna ma problemy z poruszaniem się, potrzebuje wsparcia. Ma Alzhaimera oraz osteoporozę.   Praca dla osób z doświadczeniem w opiece Obowiązki: Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy higienie ciała oraz gotowość do (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.