Oferty pracy pracownik produkcji w Niemczech

1 - 10 z 110 praca pracownik produkcji Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hannover (okolice)
Agencja Pracy Headhunters
26-03-15
Gowork.pl
(...) we wdrażaniu nowych produktów Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe (technologia żywności i pokrewne) kilkuletnie doświadczenie w firmie produkcyjnej w branży spożywczej znajomość procesów technologicznych i (...)
München
MULTIJOB
26-03-15
Gowork.pl
(...) na w/w  stanowisku (obsługa maszyn do obróbki drewna) - znajomość j. niemieckiego - własny samochód Zapewniamy: - atrakcyjne wynagrodzenie + diety  - umowę o pracę (na warunkach niemieckich) - zakwaterowanie - ubezpieczenie  Agencja Multijob Opole Cert. (...)
Rostock
Personalservices24
26-03-15
Gowork.pl
(...) w oparciu o umowę o pracę w Niemczech Praca zmianowa Zarobki na poziomie 1800 – 2000 Euro/brutto Praca w wymiarze 10h/dzień Zakwaterowanie początkowo gwarantuje pracodawca Pomoc koordynatora projektu   Zapraszamy do kontaktu mailowego, (...)
Monachium
Sempre Sp. z o.o.
26-03-15
Gowork.pl
(...) zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie + diety oraz dodatki świąteczne lub wakacyjne - wynagrodzenie za (...)
Dingolfing
Fahrner Network GmbH
26-03-15
Gowork.pl
(...) Network GmbH niemiecka agencja pośrednictwa pracy poszukuje aktualnie dla renomowanego Klienta osób do pracy na stanowisko: Pracownik produkcji Numer referencyjny: PPD/04/2015 Branża: Spożywcza Miejsce Pracy: Dingolfing   Obowiązki: Sortowanie ogórków w (...)
Rostock
Personalservices24
26-03-15
Gowork.pl
(...) oraz opieki i pomocy w gospodarstwie domowym dla Osób Starszych w Polsce, Niemczech i innych krajach Europy Zachodniej. Dla naszych Klientów poszukujemy obecnie:   Miejsce pracy: Niemcy Północne   Opis zadań: Dojenie Karmienie zwierząt Opieka nad (...)
Bremen
Professional Work Service
26-03-15
Gowork.pl
(...) współpracy pomagamy w organizacji wyjazdu oraz w trakcie pobytu za granicą. Nasze usługi są całkowicie darmowe! Nie pobieramy żadnych opłat! Skorzystanie z naszej oferty oznacza zatrudnienie w oparciu o niemieckie przepisy, bezpośrednio u pracodawcy. Zapraszamy do skorzystania z (...)
Kitzingen
Agencja Zatrudnienia Factory 600
26-03-15
Gowork.pl
(...) nr 6849) oferuje pracę w Niemczech dla pomocników magazynowych. Lokalizacja: Kitzingen, Bawaria. Zakres obowiązków: pomoc przy rozładunku ciężarówek i układaniu towarów na regałach. Podnoszony lub przenoszony ciężar dochodzi do 30 kg. Praca 2-zmianowa. (...)
Chemnitz
HOLBERN Sp.z o.o.
26-03-15
Gowork.pl
(...) Słowacji oraz Norwegii. Realizujemy ambitne projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy. Naszym klientem jest niemiecka firma z siedzibą w Bawarii zajmującą się (...)
Neumunster
Human&Hunter
26-03-15
Gowork.pl
(...) pracy za granicą na okres 3 miesięcy   Nasz Klient oferuje: Pracę w wymiarze 38h godzin tygodniowo (minimum) + możliwe nadgodziny Atrakcyjne wynagrodzenie dodatek za pracę na zmianę nocną +25%, dodatek dla Team Leadera (ze znajomością języka niemieckiego) Organizację (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.