Oferty pracy pracownik produkcji w Niemczech

1 - 10 z 105 praca pracownik produkcji Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Erfurt
Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o.
01-03-15
Gowork.pl
(...) produkcyjnych z Turyngii, kandydatów na stanowisko:   Pracownik produkcji (k/m)     Zadania na stanowisku: obsługa maszyn / kontrola jakości /składanie części / pakowanie praca na dwie lub trzy zmiany   Wymagania: komunikatywna znajomość j. (...)
Hamburg
Personalservices24
01-03-15
Gowork.pl
(...) jazdy na samochody ciężarowe i przyczepy powyżej 750 kg Doświadczenie na podobnym stanowisku Sumienność i elastyczność Motywacja do pracy     Gwarantujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Cały etat Pomoc koordynatora projektu Atrakcyjne zarobki na poziomie (...)
Peissenberg
Agencja Zatrudnienia Factory 600
01-03-15
Gowork.pl
(...) Praca 3-zmianiowa na linii produkcyjnej głównie dla kobiet. Lokalizacja: Peissenberg, 45 km od Monachium, Bawaria. Wymagana znajomość języka niemieckiego. Oferujemy: - zatrudnienie na umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (praca na niemieckich warunkach); - stawka (...)
Bayern
CPC Group Sp. z o.o.
01-03-15
Gowork.pl
(...) pralni wodnej Miejsce pracy: Niemcy, Bayern Obowiązki: Proste prace fizyczne w pralni wodnej polegające przede wszystkim na segregacji odzieży, maglowaniu, odwieszaniu. Praca na 2 zmiany - poranna oraz popołudniowa. Z uwagi na (...)
Leipzig
Klient GP People
01-03-15
Gowork.pl
(...) pracownik kontroli jakości (praca w (...)
Ahaus
FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG
01-03-15
Gowork.pl
(...) pracą w Niemczech na produkcji przy odbieraniu desek z taśmy produkcyjnej.   Obowiązki: Odbieranie desek drewnianych z taśmy produkcyjnej i układanie ich we wskazanym miejscu Dbanie o porządek w miejscu pracy.   Wymagania: Znajomość języka niemieckiego na poziomie (...)
Bubsheim
OTTO Sp. z o.o.
01-03-15
Gowork.pl
(...) nadgodzin -gwarancja stałego zatrudnienia przez pracodawcę -możliwość ubiegania się o Kindergeld   Wymagania: - doświadczenie zawodowe, zdolność szybkiego uczenia, dokładność, umiejętność pracy w zespole - gotowość do wyjazdu do pracy za (...)
KUPPENHEIM
Fahrner Network GmbH
01-03-15
Gowork.pl
(...) logistyki. Jako dynamiczne i ustrukturyzowane przedsiębiorstwo w obszarze usług personalnych, jesteśmy kompetentnym partnerem kompleksowego doradztwa personalnego i indywidualnych rozwiązań, dostarczamy wykwalifikowanych pracowników tymczasowych i świadczymy profesjonalą (...)
Bad Honnef
Monika Strokol Deutsch-Polnische Personalberatung
01-03-15
Gowork.pl
(...) budowlane inzynieryjne (KBI).Nasz Klient to producent prefabrykatów betonowych filigran / schody I stropy. Jest to firma rodzinna, założona w 1950 r. zatrudniająca aktualnie ok. 200 pracowników w trzech roznych miejscach produkcyjnych. Do jednego z zakladów w (...)
Mittenwalde
Eurojob24
01-03-15
Gowork.pl
(...) obowiązków: - obsługa paletowego wózka elektrycznego - zbieranie zamówień zgodnie z poleceniami podawanymi przez system słuchawkowy - układanie wyznaczonych towarów na palete Wymagania: - doświadczenie w kompletacji artykułów spożywczych na (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.