Oferty pracy pracownik produkcji w Niemczech

1 - 10 z 169 praca pracownik produkcji Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Afganistan
Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego sp. z o.o.
27-11-15
Gowork.pl
(...) ROBÓT KANALIZACYJNYCH Miejsce pracy: Afganistan, baza wojskowa Camp Marmal. Liczba miejsc: 1   Pracownik zatrudniony na w/w stanowisku będzie pracował w największej niemieckiej bazie wojskowej na terenie Afganistanu. Praca będzie tylko i wyłącznie na terenie (...)
okolice miasta Braunschweig
Jobs Plus
27-11-15
Gowork.pl
(...) Klienta – właściciela stacji benzynowej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:   PRACOWNIK STACJI BENZYNOWEJ Miejsce pracy: Niemcy (okolice miasta Braunschweig)   DO TWOICH NAJWAŻNIEJSZYCH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻEĆ: obsługa komputera i kasy (...)
Bitterfeld-Wolfen
Walter Fach Kraft
27-11-15
Gowork.pl
(...) w pracy na podobnym stanowisku, -znajomosc jezyka niemieckiego- sumienność wykonywanej pracy,- sprawność fizyczna,- odpowiedzialność za powierzone obowiązki,- umiejętność pracy w zespole.- zaangażowanie do pracy,Obowiązki:- praca fizyczna związana z przygotowaniem towarów (...)
Bad Hersefld
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
27-11-15
Gowork.pl
(...) Posiadamy 33 odziały na terenie Niemiec, rozwijamy również swoją działalność w Polsce. Dewiza Naszej firmy to rzetelność i wsparcie dla osób, które zatrudniamy. Uczciwość, obopólne zaangażowanie i zaufanie ma dla Nas ogromne znaczenie. Aby zadowolić (...)
Hamburg
Euro Job 24 Sp. z o.o.
27-11-15
Gowork.pl
(...) Wlkp. pilnie zatrudni kobiety do pracy na magazynie w Hamburgu. Od kandydatek oczekujemy:- doświadczenia w pracy na magazynie;- znajomości j. niemieckiego (min dobre podstawy)- gotowości do szybkiego wyjazdu- mile widziane osoby z własnym samochodem.Oferujemy:- zatrudnienie w oparciu o (...)
Erfurt
Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o.
27-11-15
Gowork.pl
(...) na stanowisku: pakowanie produktów do kartonów wg. zamówień praca z użyciem skanera bieżąca obsługa zamówień przygotowanie towaru do wysyłki   Wymagania: dobra znajomość j. niemieckiego mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie prawo jazdy (...)
Regensburg
SILVERHAND
27-11-15
Gowork.pl
(...) stanowiska: obsługa maszyn produkcyjnych komisjonowanie wyprodukowanych części praca na linii produkcyjnej Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego (sprawdzana telefonicznie) mile widziane doświadczenie na w pracy na (...)
Wolfsburg, Regensburg
SILVERHAND
27-11-15
Gowork.pl
(...) SILVERHAND (KRAZ 7822) jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy.            Oferujemy zatrudnienie na niemieckich (...)
Bad Bentheim
FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG
27-11-15
Gowork.pl
(...) w Niemczech na stanowisku: pracownik produkcji.   Wymagania: • doświadczenie w pracy fizycznej min. 2 lata • znajomość języka niemieckiego NIE WYMAGANA• prawo jazdy kat. B + własny samochód • siła fizyczna Obowiązki: • odbieranie desek (...)
Pforzheim
Personalservices24
27-11-15
Gowork.pl
(...) :   Miejsce pracy: Pforzheim, Baden- Württemberg, Niemcy   Opis zadań:  Obsługa Klientów   Praca przy kasie po odpowiednim przeszkoleniu  Przygotowywanie napoi  Pomoc w przygotowywaniu posiłków  Dbanie o (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email