Oferty pracy pracownik produkcji w Niemczech

1 - 10 z 92 praca pracownik produkcji Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hannover (okolice)
Agencja Pracy Headhunters
31-10-14
Gowork.pl
(...) – poszukuje kandydatów na stanowisko: Technolog produkcji spożywczej Miejsce pracy: Niemcy Obowiązki: kontrola przebiegu procesów produkcyjno-technologicznych bieżąca kontrola jakości surowców i (...)
Niemcy
Agencja Pracy Headhunters
31-10-14
Gowork.pl
(...) klienta dbanie o porządek w lokalu Od Kandydatów oczekujemy: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku znajomość języka niemieckiego minimum na poziomie minimum komunikatywnym osoby niepalące dyspozycyjność chęć (...)
Göttingen
Holbern
31-10-14
Gowork.pl
(...) u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. (...)
Legnica
MRJOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.z o.o.
31-10-14
Gowork.pl
(...) (...)
88212 Ravensburg
Bresland
30-10-14
Gowork.pl
(...) niemieckiej firmy  z branży budowlanej pracownika   z doświadczeniem w budowlance PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY Miejsce pracy: 88212 Ravensburg Nr referencyjny: 2300 EURO BRUTTO Obowiązki: - renowacja betonu (zerwać, wylać itp.) - pokrycie (...)
okolice Norynbergii
CBS Butler Deutschland GmbH
30-10-14
Gowork.pl
(...) się na ich lepsze życie! Pracownik leśny (k/m) Miejsce pracy: Niemcy Współpracujemy z nowoczesnymi firmami na terenie Niemiec i pomagamy wykwalifikowanym polskim specjalistom w znalezieniu zatrudnienia na atrakcyjnym rynku (...)
Pommelsbrunn
HAGE / SELA Cajon
30-10-14
Gowork.pl
(...) podstawie dziennych planów pracy i według określonych procedur i instrukcji (montaż instrumentów perkusyjnych, z drewna pakowanie produktów, itp.)-kontrola wyrobów zgodnie z planami sprawdzania-dbałość o jakość wykonanego produktu i powierzone (...)
Bernkastel-Kues
Dako
30-10-14
Gowork.pl
(...) firma zajmująca się pośrednictwem pracy zagranicznej. Do drukarni Offsetowej w  Niemczech ( Bernkastel-Kues )  poszukujemy operatorów urządzeń introligatorskich   Wymagania: Znajomość obsługi maszyn introligatorskich. Park maszynowy drukarni składa się z (...)
Frankfurt nad Menem
CBS Butler
30-10-14
Gowork.pl
(...) – pracownik magazynu (k/m)     Miejsce (...)
Freiburg
Workzone
30-10-14
Gowork.pl
(...) Zatrudnienia nr 9672) poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy w Austrii na stanowisku:pracownik budowlany, pomocnik budowlanyLiczba miejsc pracy: 3 Termin rozpoczęcia pracy: jak najszybciej Wymagania: - wykształcenie, doświadczenie zawodowe- prawo jazdy i własny (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.