Oferty pracy pracownik produkcji w Niemczech

1 - 10 z 99 praca pracownik produkcji Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Erfurt
KS Service
20-11-14
Gowork.pl
(...) Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894. Aktualnie dla naszego Klienta, centrum logistycznego w Niemczech, poszukujemy Kandydata na stanowisko: Pakowacz - pracownik magazynowy - Niemcy   Miejsce pracy: Niemcy (Turyngia) Numer referencyjny: PK/DE/112014   Zakres (...)
Marburg
PHU Dako Sp. Z. o. o
20-11-14
Gowork.pl
(...) prowadząca agencję pracy tymczasowej pod numerem 7106 z Gliwic to dynamiczna firma zajmująca się pośrednictwem pracy zagranicznej.   Pilnie poszukujemy Pracowników fizycznych z językiem niemieckiem na terenie Niemiec - Marburg Wymagania: -kwalifikacje -znajomość języka (...)
Stuttgart
Agencja Pracy Koncepcja
20-11-14
Gowork.pl
(...) wózka widłowego – mile widziane. Obsługa pojazdów służb drogowych, Utrzymanie dróg w czystości, odśnieżanie, posypywanie dróg solą, Czyszczenie i konserwacja pojazdów, Gotowość do pracy w dni wolne oraz (...)
Luebeck
MGsolutions Sp. z o.o.
20-11-14
Gowork.pl
(...) się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska specjalistyczne poszukuje osób  zainteresowanych pracą na stanowisku: Pracownik Produkcji (k/m) Miejsce pracy: Rehna (k. Lübeck) Nr referencyjny: (...)
Całe Niemcy
SCHNELLKRAFT Sp. z o.o.
20-11-14
Gowork.pl
(...) pracy: Niemcy Obowiązki: - praca przy malowaniu  pomiesczeń i elewacji - szpachlowanie i szlifowanie (...)
Niemcy
SCHNELLKRAFT Sp. z o.o.
20-11-14
Gowork.pl
(...) zainteresowane prosimy o kontakt w godz. 8.00-16.00     pod nr tel.  71/343 10 55  lub e-mail:   praca.budowa@vp.pl   Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z (...)
Hückelhoven
Holbern
20-11-14
Gowork.pl
(...) pracodawcy z firmą Holbern mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych ofert pracy na rynkach zagranicznych. Ponadto świadczymy kompleksowe usługi w zakresie zwrotu: podatku, ulg podatkowych, świadczeń socjalnych oraz (...)
Goettingen
Holbern
20-11-14
Gowork.pl
(...) firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne. Decydując się na podjęcie pracy u zagranicznego pracodawcy z firmą Holbern mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych ofert (...)
Północ Niemiec
Agencja Pracy Headhunters
20-11-14
Gowork.pl
(...) dań z półproduktów obsługa klienta dbanie o porządek w lokalu Od kandydata, który jest zainteresowany podjęciem pracy na terenie Niemiec oczekujemy: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku znajomość języka (...)
Monachium
EuroProjekt
20-11-14
Gowork.pl
(...) języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (znajomość będzie weryfikowana w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej)   Firma oferuje: ¾    zatrudnienie w niemieckiej firmie zgodnie z obowiązującym prawem. ¾    wynagrodzenie 1900 (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.