Oferty pracy pracownik produkcji w Niemczech

1 - 10 z 140 praca pracownik produkcji Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Monachium
Sempre Sp. z o.o.
27-04-15
Gowork.pl
(...) klientów w Niemczech osób na stanowisko: Betoniarz/Pracownik produkcji elementów betonowych   Zakres obowiązków: - obsługa maszyn do produkcji elementów betonowych - praca wg. rysunku -  produkcja uzbrojenia i (...)
Ahaus
FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG
27-04-15
Gowork.pl
(...) metalowych produktów i detali dbanie o porządek w miejscu pracy   Wymagania: znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny prawo jazdy kat. B + własny samochód mile widziane doświadczenie w pracy na (...)
Datteln
Holbern
27-04-15
Gowork.pl
(...) na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą (...)
Köln
Holbern
27-04-15
Gowork.pl
(...) Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom (...)
Całe Niemcy
LIMNUSWORK
27-04-15
Gowork.pl
(...) w Niemczech, Austrii i Szwajcarii w różnych zawodach. Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko: OPERATOR/PROGRAMISTA CNC Miejsce pracy: Całe Niemcy Obowiązki: Obsługa i / lub programowanie (...)
Stuttgart
Translator
27-04-15
Gowork.pl
(...) 11139 poszukuje dla swojego klienta- 4 gwiazdkowego hotelu pracowników recepcji z dobrą znajomością j. niemieckiego i j. angielskiego.Wymagania chęć do pracy na stałedobra znajomość j. niemieckiego- WARUNEK NIEZBĘDNYmile widziana znajomość j. (...)
Monachium
Sempre Sp. z o.o.
27-04-15
Gowork.pl
(...) zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie + diety oraz dodatki świąteczne lub wakacyjne - wynagrodzenie za (...)
Całe Niemcy
LIMNUSWORK
27-04-15
Gowork.pl
(...) w Niemczech, Austrii i Szwajcarii w różnych zawodach. Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko: TOKARZ CNC Miejsce pracy: całe Niemcy Obowiązki: Obsługa tokarek przy zachowaniu najwyższej jakości (...)
Lubeck
Tabel GmbH
27-04-15
Gowork.pl
(...) pracy: od połowy lipca do końca sierpnia 2015 (6 tygodni)    Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego – minimum poziom B1; umiejętność pracy w grupie, (...)
Holzwickede
Tabel GmbH
27-04-15
Gowork.pl
(...) Holzwickede (okolice Dortmundu) Okres wykonywania pracy: lipiec-sierpień 2015 (4-6 tygodni)   Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego – minimum poziom B1; umiejętność pracy w grupie, (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.