Oferty pracy pracownik produkcji w Niemczech

1 - 10 z 94 praca pracownik produkcji Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Solingen
ALL-PL
02-09-14
Gowork.pl
(...) Niemcy. Mile widziane Panie mieszkające już w tej okolicy z własnym śrdokiem transportu.   Wymagania: -Komunikatywna znajomość jęz. Niemieckiego ( sprawdzamy na telefon). -Gotowość do pracy na min. rok czasu.   Oferujemy: -Umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą (...)
Hannover (okolice)
Agencja Pracy Headhunters
02-09-14
Gowork.pl
(...) kandydatów na stanowisko: Technolog produkcji spożywczej Miejsce pracy: Niemcy Obowiązki: kontrola przebiegu procesów produkcyjno-technologicznych bieżąca kontrola jakości surowców i wyrobów (...)
Duisburg
DAKO
02-09-14
Gowork.pl
(...) w branży budowlanej (montaż płyt kartonowo-gipsowych, konstrukcji drewnianych oraz prace wykończeniowe). WYMAGANY PODSTAWOWY J.NIEMIECKI. Miejsce pracy: Duisburg Praca od zaraz. Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie aplikacji na adres: b.malok@dako.org.pl lub zgłoszenia (...)
Frankfurt nad Menem
HR Investment Sp. z o. o.
01-09-14
Gowork.pl
(...) we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.   Dla naszego Klienta w Niemczech poszukujemy osób na stanowisko: PRACOWNIK MAGAZYNU DO NAPRAWY EUROPALET - PRACA W (...)
okolice Berlina
HR Investment Sp. z o. o.
01-09-14
Gowork.pl
(...) Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.   Dla naszego Klienta w Niemczech poszukujemy osób na stanowisko: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO/ (...)
okolice Berlina
HR Investment Sp. z o. o.
01-09-14
Gowork.pl
(...) Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.   Dla naszego Klienta w Niemczech poszukujemy osób na stanowisko: OPERATOR WÓZKA (...)
Muehlheim am Main
HR Investment Sp. z o. o.
01-09-14
Gowork.pl
(...) naszego Klienta w Niemczech poszukujemy osób na stanowisko: PRACOWNIK MAGAZYNU DO NAPRAWY SKRZYNIOPALET Z UMIEJĘTNOŚCIĄ SPAWANIA GAZOWEGO Miejsce pracy: Niemcy Obowiązki: naprawa (montaż, demontaż, spawanie (...)
teren całych Niemiec
SCHNELLKRAFT Sp. z o.o.
01-09-14
Gowork.pl
(...) budowlanych Miejsce pracy: Niemcy Obowiązki: - (...)
Solingen
MOST-TECH SP. Z O.O.
01-09-14
Gowork.pl
(...) do pracy na terenie Niemiec pracownika do obsługi biura Firmy. Od kandydata oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego (biznesowego i technicznego). Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień finansowo-księgowych i/lub praca na podobnym (...)
Kraków
Zbiory, Segregacja Kwiatów - Niemcy
01-09-14
Gowork.pl
(...) pracowników do pracy w Szklarni oraz na Polu przy kwiatach. Zajęcie polega na pielęgnowaniu, podlewanie kwiatów, ich ścinaniu pakowaniu oraz segregowaniu. Praca na okres wakacji – sierpień - wrzesień - październik 2014. Zarobki: 8euro/h Zapewniamy (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.