Oferty pracy praca truskawki niemcy w Niemczech

41 - 50 z 1149 praca praca truskawki niemcy Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Apelern
Engeldaheim
23-04-15
Gowork.pl
(...) Christel ma nadciśnienie tętnicze oraz chorobę Alzhaimera.   Opiekunka dla osoby starszej Obowiązki: Do zadań opiekuna będzie należało opieka nad podopiecznym, pomoc przy higienie oraz (...)
Gelsenkirchen
Engeldaheim
23-04-15
Gowork.pl
(...) dla opiekunki osób starszych Nr referencyjny: NIEM_71A Obowiązki: Do obowiązków należeć będą głównie czynności związane z prowadzeniem domu: gotowanie, pranie, sprzątanie, opieka nad zwierzętami. (...)
Brinkum
Engeldaheim
23-04-15
Gowork.pl
(...) pracę w stabilnej firmie - legalne zatrudnienie i ubezpieczenie - kursy doszkalające z języka niemieckiego - wyżywienie oraz zakwaterowanie - zorganizowany przejazd do/z Niemiec Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o (...)
Engeldaheim
23-04-15
Gowork.pl
(...) obowiązków opiekunki należy: prowadzenie domu (gotowanie, prasowanie, pranie, sprzątanie), opieka nad zwierzątkiem domowym, pomoc podopiecznemu (ubieranie, rozbieranie, (...)
Monheim am Rhein
Engeldaheim
23-04-15
Gowork.pl
(...) obowiązki to prowadzenie domu oraz czynności pielęgnacyjne oraz higieniczne podopiecznego, pomoc przy spożywaniu posiłków oraz czuwanie w nocy. Wymagania: Osoba (...)
Kirchheim bei München
altenbetreuung24
23-04-15
Gowork.pl
(...) i opiekunek do osób starszych na terenie Niemiec Nr referencyjny: NIEM_102A Obowiązki: Czynności opiekuńcze: ubieranie i rozbieranie obsługa wózka inwalidzkiego pomoc w dojściu do toalety pomoc przy jedzeniu kąpiele zmiana pielucho (...)
Hagen
altenbetreuung24
23-04-15
Gowork.pl
(...) gotowanie - pranie - sprzątanie Podopieczna potrzebuje też wsparcia przy: - kąpielach - pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu - obsłudze wózka inwalidzkiego - przenoszenie z wózka na (...)
Brema
altenbetreuung24
23-04-15
Gowork.pl
(...) obowiązkami będzie pomoc chorej przy kąpielach, zmiana pielucho – majtek, przenoszenie z wózka na łóżko, pomoc w czynnościach higienicznych, czuwanie w nocy przy podopiecznej a także ubieranie i rozbieranie. Dodatkowo zajmowanie się (...)
Scheeßel
altenbetreuung24
23-04-15
Gowork.pl
(...) jest w dobrej kondycji fizycznej jak i psychicznej. Choruje na cukrzycę. Zarówno w domu jak i na zewnątrz chodzi przy balkoniku. Obecnie opiekuje sią nią rodzina.   Praca dla opiekunki w Scheeßel , Niemcy Nr referencyjny: (...)
altenbetreuung24
23-04-15
Gowork.pl
(...) samodzielny, może się sam poruszać, korzysta z chodzika. Choruje na demencję, udar bywa zdezorientowany. Cierpi też na depresję. Z racji wieku i depresji już nie radzi sobie z prowadzeniem domu więc potrzebuje wsparcia drugiej osoby.   Praca za granicą dla (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.