Oferty pracy praca truskawki niemcy w Niemczech

41 - 50 z 1144 praca praca truskawki niemcy Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Wiesbaden
Gowork.pl
21-11-14
Gowork.pl
(...) higienie ciała. Wymagania: Od kandydatów oczekujemy mocno komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz zaangażowania w pracę. Oferujemy: Ubezpieczenie, odprowadzane składki ZUS Wynagrodzenie do 1200 euro (...)
Wilster
Gowork.pl
21-11-14
Gowork.pl
(...) ma problemy ze słuchem. Obowiązki: Podopieczna jest sprawna fizycznie ale nie radzi już sobie z prowadzeniem domu więc do obowiązku opiekunki należało będzie przygotowywanie posiłków, sprzątanie, pranie. Dodatkowo pomoc w (...)
Heppenheim
Gowork.pl
21-11-14
Gowork.pl
(...) Parkinsona, nadciśnienie tętnicze oraz cukrzycę. W opiece pomaga opiekun środowiskowy. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należy: sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie zakupów. Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: (...)
Karlsruhe
Gowork.pl
21-11-14
Gowork.pl
(...) higienie ciała, zmiana pielucho-majtek oraz gotowość do czuwania w nocy. Dodatkowo towarzyszenie w wizytach u lekarza. Wymagania: Poszukujemy kobiety z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i z dostateczną znajomością języka (...)
Karlsruhe
Gowork.pl
21-11-14
Gowork.pl
(...) Irmgard 79 lat porusza się za pomocą chodzika, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Cierpi na chorobę Alzhaimera oraz nowotworową. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: (...)
Hannover
Gowork.pl
21-11-14
Gowork.pl
(...) Christy porusza się za pomocą wózka, w pomieszczeniach używa chodzika. Cierpi na demencję. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należy: sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie zakupów. Dodatkowo jazda samochodem na terenie Niemiec. Do (...)
Besigheim
Gowork.pl
21-11-14
Gowork.pl
(...) obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie zakupów. Dodatkowo jazda samochodem na terenie Niemiec. Do obowiązków (...)
Hofheim am Taunus
Gowork.pl
21-11-14
Gowork.pl
(...) zdrowia: Pan Norbert porusza się albo za pomocą wózka lub za pomocą chodzika w zależności od samopoczucia. Ma demencję przez co często jest zapominalski. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa (...)
Mindelstetten
Gowork.pl
21-11-14
Gowork.pl
(...) chodzika. Choruje na cukrzycę, zaburzenia rytmu serca oraz demencję. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należy: sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie zakupów. Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: pomoc w (...)
Gelsenkirchen
Gowork.pl
21-11-14
Gowork.pl
(...) się za pomocą wózka gdy ma do pokonania większy dystans, w pomieszczeniach porusza się za małą pomocą. Jest po udarze, ma demencję, reumatyzm oraz inkontynencję. W opiece pomaga opiekun środowiskowy. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.