Oferty pracy praca truskawki niemcy w Niemczech

41 - 50 z 1889 praca praca truskawki niemcy Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Meppen
Gowork.pl
26-11-15
Gowork.pl
(...) się >             Kurs od (...)
Fröndenberg
altenbetreuung24
26-11-15
Gowork.pl
(...) w opiece nad osobami starszymi. Oferujemy: Stawka miesięczna to 950 euro netto dodatkowo zapewniamy swoim pracownikom zakwaterowanie u podopiecznego (własny pokój z tv i internetem) oraz wyżywienie. Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o (...)
altenbetreuung24
26-11-15
Gowork.pl
(...) zgłoszenia a zadzwonimy do Ciebie i wyszukamy najlepszą ofertę pracy.   Nasza podopieczna: Pani Alexandry. Pani cierpi na demencję, która powoduje u niej dezorientację, zapominanie o bieżących sprawach. Oprócz tego ma osteoporozę, zaburzenia rytmu serca, (...)
Karlsbad
altenbetreuung24
26-11-15
Gowork.pl
(...) starszych czeka na Ciebie! Jeżeli znasz język Niemiecki wyślij do nas swoje zgłoszenie.   Aktualnie poszukujemy opiekunki dla Pana Wilhelma mieszkającego w Karlsbad.  Starszy Pan ma 90 lat, 72 kg, 165cm wzrostu. Potrzebuje pomocy podczas chodzenia, ponieważ używa (...)
Warendorf
altenbetreuung24
26-11-15
Gowork.pl
(...) kandydatek oczekujemy: - dobrej znajomości języka - miłego usposobienia i cierpliwości - zaangażowania w pracę, doświadczenia - czynnego prawa jazdy Oferujemy: - ubezpieczenie - odprowadzane składki ZUS - wyżywienie i zakwaterowanie - przejazd do i z (...)
Memmingen
altenbetreuung24
26-11-15
Gowork.pl
(...) dużo wsparcia, zainteresowania oraz dobrego słowa. Ma nadciśnienie oraz problemy ze słuchem. Choruje również na niewydolność serca.   Opiekunka do osób starszych, praca, Niemcy Nr referencyjny: NIEM_262A Obowiązki: Do obowiązków (...)
Mannheim
altenbetreuung24
26-11-15
Gowork.pl
(...) opiekunki dla Pani Margaret (86 lat), która mieszka w okolicach Mannheim. Starsza Pani ma guza i jest po zawale i generalnie przez większość czasu leży  w łóżku. Do przemieszczania się używa chodzika, ale potrzebuje pomocy podczas wstawania oraz asekuracji przy (...)
Saarbrücken
Gowork.pl
26-11-15
Gowork.pl
(...) h 600 zł Zapisz się (...)
Oldenburg
Engeldaheim
26-11-15
Gowork.pl
(...) problemy ze słuchem.   Praca w Niemczech w charakterze opiekunki Nr referencyjny: NIEM_267A Obowiązki: Zajmowanie się domem: gotowanie, zakupy, sprzątanie, pranie, prasowanie i zajmowanie się (...)
Düsseldorf
altenbetreuung24
26-11-15
Gowork.pl
(...) podopieczna, Pani Gertrud (90 lat, 90 kg, 165 cm wzrostu, III stopień niepełnosprawności) jest po udarze dlatego jest osobą leżącą i potrzebuje pomocy drugiej osoby by wstać. Choruje na nadciśnienie tętnicze i Parkinsona. Chora korzysta również w pielucho – majtek. (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email