Oferty pracy praca truskawki niemcy w Niemczech

41 - 50 z 1029 praca praca truskawki niemcy Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Elmshorn
Engeldaheim
01-04-15
Gowork.pl
(...) wyjazdu: Elmshorn   Pani Edith i Pan Kurt. Choroby z jakimi może się spotkać opiekun to Alzhaimer, demencja, inkontynencja oraz problemy z przełykiem.   Opiekunka dla Pary (...)
Lubeka
Engeldaheim
01-04-15
Gowork.pl
(...) wagi, porusza się za pomocą chodzika. Ma problemy z sercem, nadciśnienie tętnicze, inkontynencję oraz demencję.   Opieka w Niemczech Obowiązki: Opiekuna musi prowadzić dom, gotować oraz jeździć (...)
Kaarst
Gowork.pl
01-04-15
Gowork.pl
(...) Dusseldorfu) Starszy Pan jest samodzielny, po domu porusza się sam, jednak na zewnątrz potrzebuje wsparcia chodzika. Choruje na Parkinsona i nadciśnienie tętnicze. Obowiązki: Podstawowe obowiązki domowe, mające na celu utrzymanie ładu i porządku w domu (...)
Dortmund
Gowork.pl
01-04-15
Gowork.pl
(...) w mieście Dortmund. Ogólny stan jej zdrowia jest dobry, ale reumatyzm nie pozwala jej na w pełni swobodne funkcjonowanie. Starsza Pani porusza się przy balkoniku i potrzebuje wsparcia i asekuracji. Cierpi na nietrzymanie moczu, więc opiekunka będzie musiała pomóc (...)
Simbach am Inn
Engeldaheim
01-04-15
Gowork.pl
(...) am Inn Nasz podopieczny: Pan Georgius, 80 lat, 171 cm wzrostu, 69 kg. Schorzenia: niewydolność serca, stan psychiczny w normie.   Praca dla opiekunki dla Pana Georgiusa Nr referencyjny: (...)
Dormagen
Engeldaheim
01-04-15
Gowork.pl
(...) Przychodzi do niej pielęgniarka.   Opiekunka dla osoby leżącej Nr referencyjny: NIEM_166A Obowiązki: Podopiecznej trzeba pomóc  w higienie szczególnie przy myciu, zmianie pielucho - (...)
altenbetreuung24
01-04-15
Gowork.pl
(...) zarówno w domu jak i na zewnątrz porusza się przy pomocy chodzika. Chory ma osteoporozę oraz problemy z sercem (zaburzenia rytmu serca).   Potrzebna opiekunka dla Pana Jurgena (68 lat) Nr referencyjny: NIEM_167A Obowiązki: Do zadań Opiekunki (...)
Mannheim
altenbetreuung24
01-04-15
Gowork.pl
(...) również problemy ze słuchem. Choruje na cukrzycę i niewydolność serca. Porusza się za pomocą chodzika i wózka inwalidzkiego.   Praca dla opiekunki w Mannheim, Niemcy Nr referencyjny: NIEM_168A Obowiązki: Głównymi obowiązkami (...)
Umkirch
Gowork.pl
01-04-15
Gowork.pl
(...) Umkirch Starsi Państwo mieszkają sami w swoim mieszkaniu. Starsza Pani jest dość samodzielna, Starszy Pan potrzebuje wsparcia dlatego chodzi przy balkoniku. Choruje na demencję i nietrzymanie moczu i korzysta z pieluch. Obowiązki: Podstawowe obowiązki domowe, (...)
Monachium
Gowork.pl
01-04-15
Gowork.pl
(...) (87 lat, 82 kg, 172 cm wzrostu) mieszka w Monachium. Potrzebuje pomocy zwłaszcza w prowadzeniu domu a także przy czynnościach opiekuńczych. Choruje na astmę oraz zaburzenia rytmu serca. Starszy Pan porusza się jedynie za pomocą wózka (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.