Oferty pracy praca truskawki niemcy w Niemczech

41 - 50 z 1232 praca praca truskawki niemcy Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Gangkofen
altenbetreuung24
19-09-14
Gowork.pl
(...) w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.       Stan zdrowia: Pan Meinrad ma 90 lat, porusza się za pomocą chodzika lub za pomocą wózka w (...)
Neu-Anspach
Gowork.pl
19-09-14
Gowork.pl
(...) Pan Horst   Wiek: 76 lat Wzorst: 178 com Waga: 69 kg   Podopieczny porusza się za pomocą wózka jeżeli ma do pokonania większą odległość. Ma nowotwór jelit przez co nosi woreczki stomijne. Przy opiece pomaga opiekun (...)
Wuerselen
Gowork.pl
19-09-14
Gowork.pl
(...) Wuerselen     Opieki potrzebuje Pan Horst Wiek: 75 lat Waga: 90 kg Wzrost: 175 cm Stan zdrowia: problemy z zasypianiem i przesypianiem nocy, demencja oraz inkontynencja. Obowiązki: Obowiązki opiekuńczo pielęgnacyjne tj. pomoc (...)
Schwerte
Gowork.pl
19-09-14
Gowork.pl
(...) Schwerte Pani Lore ma 178 cm i waży 70 kg. Porusza się samodzielnie lub za pomocą chodzika. Ma lekko depresję, demencję, osteoporozę, nadciśnienie tętnicze. W pracy jest konieczna jest pomoc podopiecznej w podstawowych czynnościach (...)
Fryburg
Gowork.pl
19-09-14
Gowork.pl
(...) Niemczach jako opiekunowie osób starszych. Podopieczny: Pani Charlotte Wzorst: 165 com Waga: 85 kg     Seniorka porusza się za pomocą chodzika, ogólnie jest w dobrej kondycji fizycznej. Głównie ma problemy z pamięcią ponieważ (...)
Schwerin
engeldaheim
19-09-14
Gowork.pl
(...) ma 72 lata, waży 90 kg i ma 175 cm wzrostu. Porusza się za pomocą chodzika, potrzebuje pomocy przy wstawaniu.   Opieka nad osobami starszymi-Niemcy Obowiązki: Prowadzenie gospodarstwa domowego oraz opieka i (...)
Sindelfingen
altenbetreuung24
19-09-14
Gowork.pl
(...) dużej postury ale nie jest konieczny transfer więc nie powinno to robić problemu. Porusza się przy chodziku. Choruje na cukrzycę oraz niewydolność krążeniową.   Praca w Niemczech dla kobiet Obowiązki: Pani ma cukrzycę, związku z tym (...)
Filderstadt
engeldaheim
19-09-14
Gowork.pl
(...) porusz się za pomocą wózka, ale pomaga przy transferze. Choruje na nadciśnienie tętnicze.   Opieka nad osobami starszymi-Niemcy Wymagania: Dobra znajomość języka niemieckiego, gotowość do jazdy (...)
Neroth
altenbetreuung24
19-09-14
Gowork.pl
(...) i Pan Ferdinand Pani: ma trudności z chodzeniem związane z wiekiem ma do dyspozycji wózek inwalidzki,  ale pomaga w transferze z wózka  na łóżko, z toalety korzysta z czyjąś pomocą. Nosi stały cewnik.  Jest osobą mało absorbująca. Pan : (...)
Siegbach
engeldaheim
19-09-14
Gowork.pl
(...) Siegbach     Pani Anna ma 90 lat. Choruje na demencję więc potrzebuje dużo uwagi. Porusza się samodzielnie.   Praca w Niemczech dla (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.