Oferty pracy praca truskawki niemcy w Niemczech

41 - 50 z 1040 praca praca truskawki niemcy Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Koblenz
Gowork.pl
31-07-14
Gowork.pl
(...) pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie. Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu. Wynagrodzenie: 1050-1080 euro netto Osoby zainteresowane (...)
Berlin
Gowork.pl
31-07-14
Gowork.pl
(...) za pomocą wózka. Jest po wylewie, choruje na nadciśnienie tętnicze. W opiece pomaga opiekun środowiskowy. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należy: gotowanie. Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: pomoc w (...)
Neu-Anspach
Gowork.pl
31-07-14
Gowork.pl
(...) Przy opiece pomaga opiekun środowiskowy.   Praca Niemcy-opiekunka osób starszych     Obowiązki: Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, towarzyszenie w (...)
Wuerselen
Gowork.pl
31-07-14
Gowork.pl
(...) mile widziane. Gwarantujemy: Ubezpieczanie (A1) Zatrudnienie w legalnej firmie Odprowadzone składki emerytalno-rentowe Wynagrodzenie: do 1190 euro netto Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS (...)
Schwerte
Gowork.pl
31-07-14
Gowork.pl
(...) czynnościach pielęgnacyjnych. Praca opiekunki to również obowiązki związane z prowadzaniem gospodarstwa domowego oraz gotowanie. Wymagania: Język niemiecki na poziomie dostatecznym. Doświadczenie w opiece w Polsce lub za (...)
Fryburg
Gowork.pl
31-07-14
Gowork.pl
(...) Niemczach jako opiekunowie osób starszych. Podopieczny: Pani Charlotte Wzorst: 165 com Waga: 85 kg     Seniorka porusza się za pomocą chodzika, ogólnie jest w dobrej kondycji fizycznej. Głównie ma problemy z pamięcią ponieważ (...)
Sindelfingen
altenbetreuung24
31-07-14
Gowork.pl
(...) znajomość języka niemieckiego, gotowość do jazdy samochodem na terenie Niemiec. Oferujemy: Naszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie. Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony (...)
Neroth
altenbetreuung24
31-07-14
Gowork.pl
(...) Pani Susanna i Pan Ferdinand Pani: ma trudności z chodzeniem związane z wiekiem ma do dyspozycji wózek inwalidzki,  ale pomaga w transferze z wózka  na łóżko, z toalety korzysta z czyjąś pomocą. Nosi stały cewnik.  Jest osobą mało (...)
Siegbach
altenbetreuung24
31-07-14
Gowork.pl
(...) Anna ma 90 lat. Choruje na demencję więc potrzebuje dużo uwagi. Porusza się samodzielnie.   Praca w Niemczech dla Opiekunów Wymagania: Czynności opiekuńcze i pielęgnacyjne, które trzeba wykonywać na zleceniu to: Pomoc w (...)
Ulm
altenbetreuung24
31-07-14
Gowork.pl
(...) domowego. Wymagania: Znajomość języka na poziomie dostateczną oraz doświadczanie w pracy z osobami starszymi. Oferujemy: Naszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie. Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.