Oferty pracy praca truskawki niemcy w Niemczech

41 - 50 z 1074 praca praca truskawki niemcy Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Wilhelmshaven
Gowork.pl
24-11-14
Gowork.pl
(...) po udarze. Cierpi na demencję przez co często jest roztargniony i zagubiony. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie zakupów. Do (...)
Wilhelmshaven
Gowork.pl
24-11-14
Gowork.pl
(...) w które wchodzi: sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie zakupów. Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz przy higienie ciała, gotowość do czuwania w nocy. Wymagania: Poszukujemy (...)
Oberhaching
Gowork.pl
24-11-14
Gowork.pl
(...) porusza się za pomocą chodzika. Cierpi na chorobę Parkinsona. Prowadzimy rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze (...)
Mindelstetten
Gowork.pl
24-11-14
Gowork.pl
(...) zdrowia: Podopieczny porusza się samodzielnie, potrzebuje jedynie pomocy przy wstawaniu. Ma demencję przez co często jest zagubiony i o wielu rzeczach trzeba przypominać. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należy: sprzątanie, pranie, gotowanie, (...)
Langwedel
Gowork.pl
24-11-14
Gowork.pl
(...) Gerda ma 79 lat, porusza się samodzielnie ale gdy ma do pokonania większą trasę używa chodzika. Ma osteoporozę oraz inkontynencję. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które (...)
Reich
Gowork.pl
24-11-14
Gowork.pl
(...) zdrowia: Pani Laura porusza się za pomocą chodzika ogólnie jest w dobrej kondycji psychicznej jedynie ma problem ze snem, często wybudza się w nocy. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem (...)
Rösrath
Gowork.pl
24-11-14
Gowork.pl
(...) sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie zakupów. Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, kąpanie/prysznic, zmiana pielucho-majtek, gotowość do czuwania w nocy oraz pomoc przy (...)
Besigheim
Gowork.pl
24-11-14
Gowork.pl
(...) obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie zakupów. Dodatkowo jazda samochodem na terenie Niemiec. Do obowiązków (...)
Hofheim am Taunus
Gowork.pl
24-11-14
Gowork.pl
(...) przez co często jest zapominalski. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: sprzątnie, pranie, robienie zakupów. Do obowiązków związanych z opieką nad (...)
Mindelstetten
Gowork.pl
24-11-14
Gowork.pl
(...) porusza się za pomocą chodzika. Choruje na cukrzycę, zaburzenia rytmu serca oraz demencję. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należy: sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie zakupów. Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.