Oferty pracy praca truskawki niemcy w Niemczech

41 - 50 z 950 praca praca truskawki niemcy Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Engeldaheim
01-03-15
Gowork.pl
(...) jest częściowo sparaliżowana, nosi stały cewnik.   Poszukujemy opiekunki dla Starszej Pani Obowiązki: Pomoc  przy higienie ciała oraz przy ubieraniu i rozbieraniu Gotowość do czuwania w (...)
Karlsruhe
altenbetreuung24
01-03-15
Gowork.pl
(...) miesięczne: 1155 euro netto Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820 o treści: 4160 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego. (...)
Monachium
altenbetreuung24
01-03-15
Gowork.pl
(...) ale większość czasu spędza w łóżku. Ma Parkinsona, demencję, nosi stały cewnik. W opiece pomaga opiekun środowiskowy.   Praca w Monachium z osobami starszymi Obowiązki: To tylko opieka nad podopiecznym, pomoc w (...)
Tittling
Engeldaheim
01-03-15
Gowork.pl
(...) młodą ale schorowaną, ma III stopień niepełnosprawności, porusza się tylko za pomocą wózka, ponieważ jest częściowo sparaliżowany, nosi stały cewnik.   Praca opiekuna osób starszych czeka na (...)
altenbetreuung24
01-03-15
Gowork.pl
(...) dom oraz zaopiekuje się nimi. Choroby na jakie cierpią podopieczni to: cukrzyca, inkontynencja, demencja oraz problemy ze słuchem oraz z poruszaniem się. W opiece pomaga opiekun środowiskowy.   Małżeństwo szuka osoby do (...)
Manhagen
Gowork.pl
01-03-15
Gowork.pl
(...) pracy: Manhagen Podopieczny: Pani Karen i Pan Otto. Choroby na jakie cierpią podopieczni to: Parkinson, demencja, inkontynencja, problemy z poruszaniem się. W opiece pomaga opiekun środowiskowy. Obowiązki: To głównie te związane z (...)
Heiligenhafen
Engeldaheim
01-03-15
Gowork.pl
(...) rytmu serca, nadciśnienie tętnicze oraz lekką depresję.   Praca opiekuna osób starszych Obowiązki: To przygotowanie posiłków podopiecznej oraz pomoc przy (...)
Bad Mergentheim.
altenbetreuung24
01-03-15
Gowork.pl
(...) sondą żołądkową.   Pani Petra szuka opiekunki Obowiązki: Głównie to czynności opiekuńcze, związane z opieką, kąpanie/prysznic, ubieranie/rozbieranie, zmiana pielucho-majtek, gotowość do czuwania w nocy. Dodatkowo (...)
Monachium
Gowork.pl
01-03-15
Gowork.pl
(...) jedynie asekuracji przy wchodzeniu po schodach lub poruszaniu się przy większych odległościach. Poza tym ma demencję więc często jest rozkojarzona i o wielu rzeczach trzeba jej przypominać. Obowiązki: To głównie te związane z prowadzeniem domu, czyli (...)
Ludwigsburg
altenbetreuung24
01-03-15
Gowork.pl
(...) składki ZUS oraz ubezpieczanie Wynagrodzenie miesięczne: 1100 euro netto Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820 o treści: 4291 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.