Oferty pracy praca truskawki niemcy w Niemczech

41 - 50 z 1554 praca praca truskawki niemcy Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Neuss
altenbetreuung24
30-08-15
Gowork.pl
(...) podstawowej znajomości języka miłego usposobienia i cierpliwości zaangażowania w pracę, doświadczenia mile widziane czynne prawo jazdy kat. B Oferujemy: Naszym pracownikom zapewniamy: pokrycie kosztów (...)
Bonn
altenbetreuung24
30-08-15
Gowork.pl
(...) na celu utrzymanie ładu i porządku w domu (sprzątanie, robienie zakupów, gotowanie), ale też czynności wspierające w codziennym funkcjonowaniu, jak: pomoc przy porannej i wieczornej toalecie, ubieraniu się. Wymagania: Od kandydatek oczekujemy: minimum (...)
Frankfurt nad Menem
altenbetreuung24
30-08-15
Gowork.pl
(...) o dobre samopoczucie oraz asystowanie w codziennych czynnościach, zajmowanie się gospodarstwem domowym, przygotowywanie posiłków.   Oprócz tego opiekunka będzie pomagać podopiecznemu przy ubieraniu się, kąpielach, oraz spożywaniu posiłków. Do (...)
Augsburg
altenbetreuung24
30-08-15
Gowork.pl
(...) Niemiec. Wyślij nam swoje zgłoszenia a zadzwonimy do Ciebie i wyszukamy najlepszą ofertę pracy. Miejsce wyjazdu: Augsburg Obecnie poszukujemy opiekunki dla Starszego Pana (67 lat, 64 kg, 168 cm wzrostu). Senior jeździ na wózku inwalidzkim, przeszedł udar i jest (...)
okolice Kolonii
Engeldaheim
30-08-15
Gowork.pl
(...) waży 65 kg, chodzi przy balkoniku. Choruje na demencję, nadciśnienie, ma problemy ze słuchem.   Praca w okolicach Kolonii, jako opiekunka Nr referencyjny: NIEM_607A Obowiązki: Głównie to pomoc (...)
Ettlingen
Engeldaheim
30-08-15
Gowork.pl
(...) opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Miejsce pracy: Ettlingen okolice Karlsruhe Do Opieki: Pacjent Pan Gerard, który ma 90 lat. W domu chodzi przy chodziku, na (...)
Reutlingen
altenbetreuung24
30-08-15
Gowork.pl
(...) oraz nietrzymaniem moczu. Wyjazd na 2 – 3 miesiące   Praca w opiece od zaraz, Niemcy Nr referencyjny: NIEM_609A Obowiązki: Dbanie o dobre samopoczucie oraz asystowanie w codziennych czynnościach, zajmowanie się gospodarstwem domowym, (...)
okolice Stuttgartu
altenbetreuung24
30-08-15
Gowork.pl
(...) zgłoszenia a zadzwonimy do Ciebie i wyszukamy najlepszą ofertę pracy. Miejsce wyjazdu: okolice Stuttgartu Obecnie poszukujemy opiekunki dla Starszej Pani Anny (80 lat, 50kg, 165 cm wzrostu). Seniorka mieszka w domu z mężem, może sama chodzić, jednak potrzebuje pomocy drugiej osoby. (...)
okolice Tybingi
Engeldaheim
30-08-15
Gowork.pl
(...) z osobami starszymi oraz mieć czynne prawo jazdy. Wymagamy również braku nałogów. Oferujemy: Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie (własny pokój), atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości (...)
Okolice Bonn
Engeldaheim
30-08-15
Gowork.pl
(...) opiekunki dla Pana Paula Senior ma 95 lat, potrzebuje pomocy i wsparcia podczas codziennych czynności. Choruje na demencję, przez co bywa apatyczny, rozkojarzony i zapomina o wielu sprawach. Ma również problemy z nadciśnieniem, sercem oraz (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email