Oferty pracy praca truskawki niemcy w Niemczech

41 - 50 z 868 praca praca truskawki niemcy Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Würselen
engeldaheim
30-01-15
Gowork.pl
(...) pracę dla Ciebie. Pan Horst poszukuje osoby, która pomoże mu w prowadzeniu domu oraz wspomoże przy czynnościach związanych z opieką.   Praca w Würselen, Niemcy Obowiązki: Czynności opiekuńcze (...)
Hamburg
engeldaheim
30-01-15
Gowork.pl
(...) w pracy nad osobami starszymi oraz znasz język Niemiecki? Jeżeli tak, zgłoś się do nas. Mamy wiele atrakcyjnych ofert pracy Małżeństwo mieszkające w Hamburgu poszukuje opiekunki. Pani jest mobilna a Pan porusza się na wózku. Obydwoje mają początkowe stadium (...)
Mosbach
engeldaheim
30-01-15
Gowork.pl
(...) szuka opiekunki, praca w Niemczech Obowiązki: To głównie prowadzenie domu ponieważ, Państwo sami sobie nie radzą. Dodatkowo czynności opiekuńcze, głównie przy osobie leżącej. W opiece pomaga opiekun (...)
Netphen
engeldaheim
30-01-15
Gowork.pl
(...) rekrutacji na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech       Praca na terenie Niemiec, Netphen     Pan Jakobs  potrzebuje osoby,  która pomoże mu w prowadzeniu domu ponieważ, on ze względu na stan zdrowia nie radzi sobie z (...)
engeldaheim
30-01-15
Gowork.pl
(...) jest po udarze, porusza się za pomocą wózka lub za pomocą chodzika.   Praca na terenie Niemiec w charakterze opiekuna Obowiązki: Głównie obowiązki to sprzątnie, przygotowywanie (...)
okolice Darmstadt
engeldaheim
30-01-15
Gowork.pl
(...) delegacji: okolice Darmstadt Podopieczny Pan Joachim, ma 84 lata, waży 62kg i ma 170cm wzrostu.  Choruje na nadciśnienie tętnicze i ma problemy z poruszaniem się porusza się na wózku i potrzebuje pomocy przy wstawaniu.     Praca (...)
Okolice Lipska
engeldaheim
30-01-15
Gowork.pl
(...) na terenie Niemiec w charakterze opiekuna Obowiązki: Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu Pomoc przy higienie ciała Towarzyszenie w wizytach u lekarza Prowadzenie gospodarstwa (...)
Baden-Baden
altenbetreuung24
30-01-15
Gowork.pl
(...) które są zainteresowane pracą opiekunki. Opieki potrzebuje małżeństwo seniorów, Pani Camila i Pan Friedrich. Obydwoje są sprawni fizycznie ale mają demencję przez co nie radzą sobie z prowadzeniem domu.   Praca dla osób z doświadczeniem w opiece, (...)
Hilpoltstein
engeldaheim
30-01-15
Gowork.pl
(...) Boris jest osobą samodzielną i sprawną fizycznie.   Poszukujemy osób chętnych do pracy opiekunów Obowiązki: To głównie obowiązki związane z prowadzeniem domu: sprzątanie, (...)
Kaarst
Gowork.pl
30-01-15
Gowork.pl
(...) odprowadzane składki emerytalno-rentowe. Wynagrodzenie do 1350 euro miesięcznie. Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia, o treści (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.