Oferty pracy praca truskawki niemcy w Niemczech

41 - 50 z 1253 praca praca truskawki niemcy Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Ketsch
altenbetreuung24
21-05-15
Gowork.pl
(...) za granicą dla opiekunki Nr referencyjny: NIEM_155A Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego, w które wchodzi: sprzątnie, gotowanie, prasowanie oraz pranie. Do obowiązków (...)
Thalheim/Erzgeb
altenbetreuung24
21-05-15
Gowork.pl
(...) Pani Helga i Pan Wolfgang. Pani Helga jest po udarze i jeździ na wózku inwalidzkim. Pan Wolfgang jest dość samodzielny jednak potrzebuje asekuracji przy poruszaniu się.   Praca dla opiekunki w Thalheim/Erzgeb, Niemcy Nr referencyjny: (...)
Engeldaheim
21-05-15
Gowork.pl
(...) język niemiecki wyślij nam swoje zgłoszenie. Nasza podopieczna: Pani Edith (88 lat, 168 cm wzrostu, 80 kg). Pani porusza się zarówno na wózku inwalidzkim jak i chodzi przy balkoniku. Korzysta z pieluch. Choruje na demencję i niewydolność (...)
Iserlohn
Gowork.pl
21-05-15
Gowork.pl
(...) mieszka w Iserlohn i z racji swojego wieku nie radzi już sobie z prowadzeniem domu, potrzebuje też pomocy przy codziennych czynnościach jak ubieranie. Jest ogólnie w dobrej kondycji psychicznej, porusza się za pomocą chodzika. Choruje na zaburzenia rytmu (...)
Gowork.pl
21-05-15
Gowork.pl
(...) podczas wstawania i poruszania się. Choruje na demencje, Alzheimera, jest po udarze i jest czasami zdezorientowany. Ma również problemy z sercem. W opiece pomaga opiekun środowiskowy. Obowiązki: Podstawowe obowiązki domowe, mające na celu utrzymanie ładu i (...)
Gowork.pl
21-05-15
Gowork.pl
(...) Kandydatek do tej oferty wymagamy: dostatecznej znajomość języka niemieckiego doświadczenia w opiece nad osobą starszą cierpliwość wobec drugiego człowieka Oferujemy: Zapewniamy: • legalne i bezpieczne zatrudnienie, • miesięczne (...)
Singen
Gowork.pl
21-05-15
Gowork.pl
(...) cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych Dobry stan zdrowia. Oferujemy: legalne i bezpieczne zatrudnienie atrakcyjne wynagrodzenie pracę dostosowana do predyspozycji i oczekiwań kandydatki gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie (...)
Hamminkeln
Gowork.pl
21-05-15
Gowork.pl
(...) z prowadzeniem domu, takie jak przygotowywanie posiłków, zakupy spożywczo-chemiczne, dbanie o porządek w domu Wymagania: Od Kandydatek do tej oferty wymagamy: dostatecznej znajomość języka niemieckiego doświadczenia w opiece nad osobą (...)
Metelsdorf
Gowork.pl
21-05-15
Gowork.pl
(...) trzeba pomóc w higienie szczególnie przy myciu, ubieraniu oraz asystować podczas korzystania z toalety. Oprócz tego przenosić Panią z wózka na łóżko oraz czuwać przy chorej w nocy. Do zadań Opiekunki będzie należało też robienie zakupów, (...)
Iserlohn
Gowork.pl
21-05-15
Gowork.pl
(...) osób starszych w Niemczech. Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Aktualnie poszukujemy opiekunki dla Pani Ingrid, która mieszka w Iserlohn (okolice Dortmundu). Starsza Pani ma II stopień (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.