Oferty pracy praca truskawki niemcy w Niemczech

41 - 50 z 1015 praca praca truskawki niemcy Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bernkastel-Kues
engeldaheim
20-10-14
Gowork.pl
(...) problem z sercem oraz nadciśnienie tętnicze.   Praca na terenie Niemiec Obowiązki: To sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie oraz robienie zakupów oraz czynności (...)
Gowork.pl
20-10-14
Gowork.pl
(...) i wózka w zależności od samopoczucia. Obowiązki: Praca opiekunki to prace związane z opieką nad podopieczny ale również obowiązki związane z prowadzeniem domu. Wymagania: Poszukujemy osób, których znajomość (...)
Bremen
Gowork.pl
20-10-14
Gowork.pl
(...) więc Pani potrzebuje dużo uwagi. Obowiązki: Prowadzenie domu, gotowanie oraz czynności związane z opieką tj. pomoc w ubieraniu/rozbieraniu i higienie pracy. Wymagania: Dobrą znajomość języka niemieckiego Doświadczenie w (...)
Tuttlingen
Gowork.pl
20-10-14
Gowork.pl
(...) porusza się za pomocą wózka i potrzebuje pomoc przy wstawaniu. Choruje na Alzhaimera, cukrzycę, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia rytmu serca oraz ma chorobę nowotworową. Obowiązki: Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz przy higienie ciała Zmiana (...)
Wolfsburg
engeldaheim
20-10-14
Gowork.pl
(...) Wolfsburg Obowiązki: To sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie oraz robienie zakupów oraz czynności pielęgnacyjno-opiekuńcze. Dodatkowo jazda samochodem na terenie (...)
Baiersbronn
engeldaheim
20-10-14
Gowork.pl
(...) na terenie Niemiec, Baiersbronn Obowiązki: To pomoc w ubieraniu/rozbieraniu i przy higienie ciała oraz przygotowywanie (...)
Manhagen
Gowork.pl
20-10-14
Gowork.pl
(...)  do  1155 euro netto/miesięcznie   Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia, o treści 4224 Prosimy o (...)
Kaarst
Gowork.pl
20-10-14
Gowork.pl
(...) Kaarst Pan Hainz jest osobą niesamodzielną, porusza się za pomocą chodzika, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Ma problemy z nietrzymaniem moczu. Obowiązki: Prowadzenie domu: sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie zakupów oraz (...)
Szwerin
Gowork.pl
20-10-14
Gowork.pl
(...) zaburzenie rytmu serca, demencja i inkotynynencja. Obowiązki: Związane z opieką: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy higienie ciała, pomoc przy jedzeniu, gotowość do czuwania w nocy oraz zmiana pielucho-majtek. Związane z prowadzeniem domu: gotowanie, (...)
Hamburgu
Gowork.pl
20-10-14
Gowork.pl
(...) mieszka w Hamburgu, ma 86 lat, waży 72kg i ma 172cm wzrostu. Pani ma Alzhaimera przez co często jest roztargniona. Porusza się za pomocą chodzika, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Choruje na osteoporozę przez to ma problemy z poruszaniem (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.