Oferty pracy praca truskawki niemcy w Niemczech

41 - 50 z 1414 praca praca truskawki niemcy Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Düsseldorf
altenbetreuung24
03-07-15
Gowork.pl
(...) Pani Gertrud (90 lat, 90 kg, 165 cm wzrostu, III stopień niepełnosprawności) jest po udarze dlatego jest osobą leżącą i potrzebuje pomocy drugiej osoby by wstać. Choruje na nadciśnienie tętnicze i Parkinsona. Chora korzysta również w pielucho – majtek. Przychodzi (...)
Bielefeld
altenbetreuung24
03-07-15
Gowork.pl
(...) nam swoje zgłoszenia a zadzwonimy do Ciebie i wyszukamy najlepszą ofertę pracy. Miejsce wyjazdu: Bielefeld Obecnie poszukujemy opiekunki dla Pani Marii (84 lat, 160 cm wzrostu, 47 kg), która mieszka wraz z mężem.  Starsza Pani ma demencję,  Parkinsona, (...)
Brunszwik
altenbetreuung24
03-07-15
Gowork.pl
(...) opiekunki dla starszej Pani Leny: 86 lat, 80 kg, 170 cm wzrostu. Miejsce zlecenia: okolice Brunszwiku Stan podopiecznej: wstaje i porusza się samodzielnie; używa chodzika choruje na nadciśnienie tętnicze   Niemcy, praca dla opiekunki osoby (...)
Mönchengladbach
Gowork.pl
03-07-15
Gowork.pl
(...) zlecenia: Monchengladbach Opieki potrzebuje Pani Agathe, która ma 88 lat (158 cm wzrostu, 55 kg). Chora potrzebuje wsparcia podczas poruszania się i wstawania, jeździ na wózku. Często się przewraca więc potrzebuje dużo uwagi. Choruje na Parkinsona oraz demencję. Ma (...)
Gowork.pl
03-07-15
Gowork.pl
(...) z prowadzeniem domu, potrzebują też pomocy przy codziennych czynnościach. Ogólnie są w dobrej kondycji fizycznej oraz psychicznej. Pani Elizabeth cierpi na nadciśnienie, Pan Kurt potrzebuje pomocy przy chodzeniu, korzysta z chodzika. Obowiązki: Głównie (...)
Engeldaheim
03-07-15
Gowork.pl
(...) słuchem, nadciśnienie, niewydolność serca.   Praca dla opiekunki do Pana Bernarda Nr referencyjny: NIEM_362A Obowiązki: Obowiązki domowe to: zakupy oraz gotowanie sprzątanie domu pranie i (...)
Hagen
Engeldaheim
03-07-15
Gowork.pl
(...) w Niemczech dla opiekunów osób starszych czeka na Ciebie! Jeżeli znasz język Niemiecki wyślij do nas swoje zgłoszenie.   Aktualnie opieki potrzebuje Pan Wilhelm mieszkający samotnie w Hagen. Choruje na niewydolność serca. Ma problemy z inkontynencją i (...)
Mannheim
Gowork.pl
03-07-15
Gowork.pl
(...) zlecenia: okolice Mannheim Opieki potrzebuje: Pan Arnold (74 lata, 70 kg, 180 cm wzrostu) Podopieczny jest miłym, starszym Panem, który jest samodzielny, sam się porusza. Choruje na Parkinsona. Opiekuje się nim rodzina. Obowiązki: Do obowiązków (...)
Karlsruhe
Gowork.pl
03-07-15
Gowork.pl
(...) oraz przygotowywanie posiłków, - pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, - kąpiele oraz dbanie o higienę podopiecznej; - czuwanie przy Pani w nocy Wymagania: - minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w opiece nad osobą (...)
Berlin
Engeldaheim
03-07-15
Gowork.pl
(...) Hanny mieszkającej w Berlinie. Pani waży 80 kg i porusza się jedynie na wózku inwalidzkim. Opiekunka będzie musiała Panią transferować z wózka na łóżko. Chora cierpi na demencję więc czasami jest rozkojarzona.   Praca od zaraz (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email