Oferty pracy praca truskawki niemcy w Niemczech

41 - 50 z 1116 praca praca truskawki niemcy Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Erbach
altenbetreuung24
24-10-14
Gowork.pl
(...) na Ciebie, zachęcamy do aplikowanie na nasze oferty. Posiadamy wiele atrakcyjnych ofert. Miejsce: Erbach Pan Harald Wiek: 88lat Waga: 60kg Wzrost: 160cm Choroby: Parkinson, demencja, zaburzenia rytmu serca.   Praca dla osób z doświadczeniem w (...)
Rodewald
altenbetreuung24
24-10-14
Gowork.pl
(...) pracy jako opiekun osób starszych w Niemczech? Mamy wiele atrakcyjnych ofert. Miejsce: Rodewald Pani Brigitta Wiek: 82 lata Waga: 70kg Wzrost: 170cm   Podopieczna porusza się za pomocą chodzika, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Cierpi na (...)
Dormagen
altenbetreuung24
24-10-14
Gowork.pl
(...) na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu. Wynagrodzenie: do 1080 euro netto praca Niemcy, opiekunka dla starszej osoby, opieka osób starszych, opiekunka starszych, opiekunki osób (...)
Hamburg
altenbetreuung24
24-10-14
Gowork.pl
(...) pracę Ubezpieczanie Opłacone składki Wynagrodzenie do 1080 euro netto Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820 o treści: 3828 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom (...)
Gowork.pl
24-10-14
Gowork.pl
(...) Cukrzyca, zaburzenia rytmu serca, problemy z poruszaniem się Obowiązki: Zmiana pielucho-majtek Gotowość do czuwania w nocy Sprzątanie, praniem, gotowanie, robienie zakupów Wymagania: Dostateczna znajomość języka (...)
Klosterlechfeld
Gowork.pl
24-10-14
Gowork.pl
(...) się do nas jeżeli szukasz oferty pracy w charakterze opiekuna/opiekunki osób starszych. Mamy wiele atrakcyjnych ofert! Miejsce delegacji: Klosterlechfeld Stan podopiecznego: Porusza się za pomocą chodzika. Choruje na Parkinsona i Alzhaimera oraz nadciśnienie (...)
altenbetreuung24
24-10-14
Gowork.pl
(...) domu, robienie zakupów. Wymagania: Najważniejszym wymogiem jest język niemiecki na poziomie mocno komunikatywnym oraz doświadczeniem w opiece. Oferujemy: Naszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej (...)
okolice Hamburga
Gowork.pl
24-10-14
Gowork.pl
(...) Pan Christian, 76 lat. Choruje na demencję. Porusza się w zależności od samopoczucia albo za pomocą wózka albo za pomocą chodzika. Obowiązki: Czynności pielęgnacyjno-opiekuńcze: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy jedzeniu, zmiana pielucho-majtek, (...)
Westerhausen
Gowork.pl
24-10-14
Gowork.pl
(...) delegacji: Westerhausen   Podopieczna ma 88 lat, ma chorobę Parkinsona przez co ma problemy z poruszaniem się, używa chodzika. Obowiązki: Pomoc w czynnościach dnia codziennego, czasem opieka w ciągu nocy oraz prowadzenie gospodarstwa (...)
Bergisch Gladbach
Gowork.pl
24-10-14
Gowork.pl
(...) się, używa chodzika. Poza tym ma problemy ze słuchem. Obowiązki: Należy pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz przy higienie ciała, pomoc oraz gotowość do czuwania w nocy. Dotykowo p czynności tj. sprzątanie, pranie, (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.