Oferty pracy praca truskawki niemcy w Niemczech

41 - 50 z 1113 praca praca truskawki niemcy Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Dänischenhagen
engeldaheim
30-08-14
Gowork.pl
(...) osób starszych w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.     Stan zdrowia: Pan Oswald jest po udarze ale nie ma większych problemów z poruszaniem się. (...)
Brunszwik
engeldaheim
30-08-14
Gowork.pl
(...) języka niemieckiego.     Stan zdrowia: Pani Erna cierpi na reumatyzm przez co ma problemy z poruszaniem się, używa chodzika.   Pilnie poszukujemy opiekunki, Niemcy Obowiązki: Do (...)
Wiesbaden
Gowork.pl
30-08-14
Gowork.pl
(...) lub za pomocą chodzika w zależności od samopoczucia. Ma zaburzenie oraz niewydolność serca. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: gotowanie, sprzątanie, pranie, (...)
Waldhufen
Gowork.pl
30-08-14
Gowork.pl
(...) nie sprawna. Większość czasu spędza w łóżku, nosi stały cewnik. Obowiązki: Pani Irmgard ma 81 lat, przeszła udar po którym jest całkowicie nie sprawna. Większość czasu spędza w łóżku, nosi stały (...)
Bedburg
Gowork.pl
30-08-14
Gowork.pl
(...) jest po udarze i porusza się za pomocą chodzika, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Czasem bywa nieobecny, roztargniony. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należy: sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie zakupów. Do obowiązków (...)
Frankfurt nam Menem
engeldaheim
30-08-14
Gowork.pl
(...) Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.       Stan zdrowia: Poszukujemy opiekunki do małżeństwa, opieki wymaga Pani Elfriede i Pan Karl. Schorzenia z nami może się (...)
Lich
altenbetreuung24
30-08-14
Gowork.pl
(...) Ma demencję więc często jest zagubiona i o wielu rzeczach zapomina.   Pilnie poszukujemy opiekunki, Niemcy Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: (...)
Dreieich
Gowork.pl
30-08-14
Gowork.pl
(...) albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia, o treści 3397   PRACA DOSTĘPNA W: Berlin Hamburg München Köln (...)
Sigmaringen
engeldaheim
30-08-14
Gowork.pl
(...) wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.       Stan zdrowia: Pani Ilse ma 91 lat i lekkie problemy z poruszaniem się, dlatego potrzebuje pomocy przy wstawaniu i przy chodzeniu. Poza tym jest w dobrej kondycji (...)
Monachium
altenbetreuung24
30-08-14
Gowork.pl
(...) i pilnować.   Pilnie poszukujemy opiekunki, Niemcy Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.