Oferty pracy praca truskawki niemcy w Niemczech

41 - 50 z 1044 praca praca truskawki niemcy Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bedburg
Gowork.pl
16-12-14
Gowork.pl
(...) nie wstaje z łóżka. Obowiązki: Głównie to czynności związane z opieką: kąpanie/prysznic, gotowość do opieki w ciągu nocy, towarzyszenie w wizytach u lekarza oraz przygotowywanie posiłków. Wymagania: Od kandydatów (...)
Filderstadt
Gowork.pl
16-12-14
Gowork.pl
(...) Hedwig porusza się za pomocą chodzika ale po domu chodzi sama, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Choruje na: reumatyzm, nadciśnienie tętnicze, ma problemy ze słuchem. Obowiązki: To obowiązki związane z czynnościami opiekuńczymi, pomoc w (...)
Brunszwik
Gowork.pl
16-12-14
Gowork.pl
(...) porusza się za pomocą chodzika albo za pomocą wózka w zależności od samopoczucia. Pani jest młodą osobą ale ma II stopień niepełnosprawności i nie radzi sobie z prowadzeniem domu i codziennymi czynnościami. Obowiązki: Związane z (...)
Ingolstadt
Gowork.pl
16-12-14
Gowork.pl
(...) sprawiać problemów. Ma demencję więc często jest rozkojarzona i o wielu rzeczach trzeba przypominać. Obowiązki: Czynności związane z opieką: pomoc w czynnościach związanych z higieną ciała, zmiana pielucho-majtek. Dodatkowo przygotowywanie posiłków (...)
Frankfurt nad Menem
Gowork.pl
16-12-14
Gowork.pl
(...) i porusza się za pomocą chodzika. Poza tym jest w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Obowiązki: Czynności związane z opieką to: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc w higienie ciała, zmiana pielucho-majtek. Wymagania: Poszukujemy osoby z (...)
Gowork.pl
16-12-14
Gowork.pl
(...) porusza się za pomocą chodzika lub za pomocą wózka w zależności od samopoczucia. Ma problem z nietrzymaniem moczu. Obowiązki: Czynności związane z opieką, czyli pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz przy higienie ciała, pomoc przy jedzeniu. Dodatkowo prowadzenie (...)
Herford
Gowork.pl
16-12-14
Gowork.pl
(...) ale ma problemy ze słuchem oraz przesypaniem nocy. Obowiązki: Gotowość do czuwania w nocy, czynności opiekuńcze, przygotowywanie posiłków oraz sprzątanie. Wymagania: Od kandydatów oczekujemy dostatecznej znajomości języka (...)
Bremen
Gowork.pl
16-12-14
Gowork.pl
(...) porusza się za pomocą wózka, ma demencję oraz nadciśnienie tętnicze. Obowiązki: Czynności związane z opieką to: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc w higienie ciała, zmiana pielucho-majtek, gotowość do czuwania w nocy oraz pomoc przy (...)
Hamburgu
Gowork.pl
16-12-14
Gowork.pl
(...) utrzymać z nim kontakt. Choruje na nadciśnienie tętnicze oraz zaburzenie rytmu serca. Obowiązki: Prowadzenie domu, przygotowywanie posiłków oraz opieka nad podopiecznym. Wymagania: Wymagana jest dobra znajomość języka niemieckiego, oraz (...)
Panschwitz-Kuckau
Gowork.pl
16-12-14
Gowork.pl
(...) podopieczny: Pani Diana ma 78 lat, mieszka w Panschwitz-Kuckau. Pani ma demencję oraz cukrzycę, porusza się samodzielnie. Obowiązki: Związane z prowadzeniem domu: gotowanie, robienie zakupów, sprzątanie oraz jazda samochodem na terenie (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.