Oferty pracy praca truskawki niemcy w Niemczech

41 - 50 z 1140 praca praca truskawki niemcy Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bottrop
altenbetreuung24
30-08-14
Gowork.pl
(...) obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi głównie przygotowywanie posiłków dla podopiecznej.  Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym (...)
altenbetreuung24
30-08-14
Gowork.pl
(...) przemieszcza się na wózku, w pomieszczeniu potrzebuje lekkiego wsparcia. Choruje na Alzhaimera.   Poszukujemy opiekunki do pracy za granicą Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa (...)
Rain
altenbetreuung24
30-08-14
Gowork.pl
(...) bardzo ważna jest dieta, dodatkowo ma problemy z zasypianiem i przesypianiem nocy.   Poszukujemy opiekunki do pracy za granicą Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w (...)
Wilhelmshaven
Gowork.pl
30-08-14
Gowork.pl
(...) zdrowia: Pan Rudolf jest po udarze. Cierpi na demencję przez co często jest roztargniony i zagubiony. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: (...)
Wilhelmshaven
Gowork.pl
30-08-14
Gowork.pl
(...) zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech.   Stan zdrowia: Pan Rudolf jest po udarze. Cierpi na demencję przez co często jest roztargniony i zagubiony. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą (...)
Wilhelmshaven
Gowork.pl
30-08-14
Gowork.pl
(...) przez co często jest roztargniony i zagubiony. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie zakupów. Do obowiązków (...)
Wilhelmshaven
Gowork.pl
30-08-14
Gowork.pl
(...) Rudolf jest po udarze. Cierpi na demencję przez co często jest roztargniony i zagubiony. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie (...)
Oberhaching
Gowork.pl
30-08-14
Gowork.pl
(...) zdrowia: Pani Anna porusza się za pomocą chodzika. Cierpi na chorobę Parkinsona. Prowadzimy rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich (...)
Mindelstetten
Gowork.pl
30-08-14
Gowork.pl
(...) zdrowia: Podopieczny porusza się samodzielnie, potrzebuje jedynie pomocy przy wstawaniu. Ma demencję przez co często jest zagubiony i o wielu rzeczach trzeba przypominać. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należy: sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie (...)
Langwedel
Gowork.pl
30-08-14
Gowork.pl
(...) związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie zakupów. Dodatkowo jazda samochodem na terenie Niemiec. Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.