Oferty pracy praca truskawki niemcy w Niemczech

41 - 50 z 1015 praca praca truskawki niemcy Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bernkastel-Kues
engeldaheim
20-10-14
Gowork.pl
(...) oraz czynności pielęgnacyjno-opiekuńcze. Wymagania: Znajomość języka na poziomie komunikatywnym, doświadczenie w pracy nad osobami starszymi. Oferujemy: Naszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w (...)
Gowork.pl
20-10-14
Gowork.pl
(...) zakwaterowanie, wyżywienie oraz opłacony i zorganizowany przejazd w obie strony.   Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia, o treści (...)
Bremen
Gowork.pl
20-10-14
Gowork.pl
(...) lat Wzrost: 155cm Waga: 60kg Stan zdrowia: osteoporoza- przez co są problemy z poruszaniem się oraz demencja więc Pani potrzebuje dużo uwagi. Obowiązki: Prowadzenie domu, gotowanie oraz czynności związane z opieką tj. pomoc w ubieraniu/rozbieraniu i higienie (...)
Tuttlingen
Gowork.pl
20-10-14
Gowork.pl
(...) się za pomocą wózka i potrzebuje pomoc przy wstawaniu. Choruje na Alzhaimera, cukrzycę, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia rytmu serca oraz ma chorobę nowotworową. Obowiązki: Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz przy higienie ciała Zmiana (...)
Wolfsburg
engeldaheim
20-10-14
Gowork.pl
(...) na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech. Jeżeli znasz język niemiecki wyślij nam swoje zgłoszenie.   Pan Seigfreid ma 88 lat, jest drobnej postury waży 50kg i ma 173 cm wzrostu. Ma demencję oraz problemy ze słuchem. Jakiś czas temu przeszedł (...)
Baiersbronn
engeldaheim
20-10-14
Gowork.pl
(...) pomoc w ubieraniu/rozbieraniu i przy higienie ciała oraz przygotowywanie posiłków. Wymagania: Znajomość języka na poziomie dobrym lub bardzo dobrym, doświadczenie w pracy nad osobami starszymi. Konieczne jest posiadanie (...)
Manhagen
Gowork.pl
20-10-14
Gowork.pl
(...) pracy: Manhagen Podopieczny: Pani Karen i Pan Otto. Choroby na jakie cierpią podopieczni to: Parkinson, demencja, inkontynencja, problemy z poruszaniem się. W opiece pomaga opiekun środowiskowy. Obowiązki: To głównie te związane z prowadzeniem domu, (...)
Kaarst
Gowork.pl
20-10-14
Gowork.pl
(...) Kaarst Pan Hainz jest osobą niesamodzielną, porusza się za pomocą chodzika, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Ma problemy z nietrzymaniem moczu. Obowiązki: Prowadzenie domu: sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie zakupów oraz pomoc (...)
Szwerin
Gowork.pl
20-10-14
Gowork.pl
(...) oraz zorganizowany przejazd z/do Niemiec, wyżywienie oraz zakwaterowanie. Wynagrodzenie miesięczne: 1155 euro netto   Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej (...)
Hamburgu
Gowork.pl
20-10-14
Gowork.pl
(...) 86 lat, waży 72kg i ma 172cm wzrostu. Pani ma Alzhaimera przez co często jest roztargniona. Porusza się za pomocą chodzika, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Choruje na osteoporozę przez to ma problemy z poruszaniem się. Obowiązki: Sprzątanie w domu, pranie, (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.