Oferty pracy praca truskawki niemcy w Niemczech

31 - 40 z 1025 praca praca truskawki niemcy Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Kolonia
Gowork.pl
30-10-14
Gowork.pl
(...) waży 62 kg, ma 158 cm wzrostu. Porusza się za pomocą chodzika. Choruje na cukrzycę i nadciśnienie tętnicze. Obowiązki:   Do obowiązków opiekuna należy pomoc przy czynnościach pielęgnacyjnych oraz w prowadzeniu domu i przygotowywanie (...)
Cuxhaven
Gowork.pl
30-10-14
Gowork.pl
(...) ma problemy za słuchem oraz z nietrzymaniem moczu. Ma wbudowany rozrusznik serca. Obowiązki: Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, kąpanie/prysznic, pomocy przy wstawaniu, obsługa wózka inwalidzkiego oraz gotowość do czuwania w (...)
Miesbach
Gowork.pl
30-10-14
Gowork.pl
(...) serca. Pomoc przy wstawaniu, pomoc przy higienie ciała, gotowość do czuwania w nocy oraz obsługa wózka inwalidzkiego. Wymagania: Język niemiecki: wystarczający Doświadczenie w pracy z osobami starszymi Prawo jazdy: (...)
Cleebronn
Gowork.pl
30-10-14
Gowork.pl
(...) pielucho-majtek Pomoc przy jedzeniu oraz Prowadzenie gospodarstwa domowego. Wymagania: Dostateczna znajomość języka Doświadczanie w opiece 30 dni ubezpieczenia w Polsce Oferujemy: Naszym (...)
Gowork.pl
30-10-14
Gowork.pl
(...) atrakcyjnych ofert pracy. Sprawdź to!     Podopieczny: Hans-Andreas   Stan zdrowia: Po udarze, inkontynentyny, porusza się za pomocą wózka, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Obowiązki: Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, (...)
Aschaffenburg
Gowork.pl
30-10-14
Gowork.pl
(...) w Niemczech dla opiekunów osób starszych w Niemczech. Pan Brukhard wraz z żoną poszukują opiekunki Miejscowość: Aschaffenburg . Choroby i Obowiązki: Głównie opieki potrzebuje Pan, który jest sobą leżącą, rzadko wstaje z (...)
Ulm
altenbetreuung24
30-10-14
Gowork.pl
(...) w Niemczech - opiekunka seniorów Obowiązki: Pomoc w czynnościach pielęgnacyjnych oraz prowadzenie gospodarstwa domowego. Wymagania: Znajomość języka na poziomie dostateczną oraz doświadczanie w pracy z osobami (...)
Bad Brückenau
altenbetreuung24
30-10-14
Gowork.pl
(...) ciekawe oferty pracy oraz godziwe wynagrodzenie. Praca w Niemczech dla opiekunów osób starszych czeka na Ciebie! Miejsce: Bad Brückenau Osoba potrzebująca opieki: Pani Erna Wiek: 93 lata Wzrost: 160 cm Waga: 65 kg   Praca w Niemczech - (...)
Emmerich am Rhein
altenbetreuung24
30-10-14
Gowork.pl
(...) opiekunki dla Pani Josefiny, która ma 76 lat. Waży 46 kg i 155 cm wzrostu. Mieszka w Emmerich am Rhein.   Praca dla opiekunki seniorów. Choroby i Obowiązki: Podopieczna jest po udarze i częściowo jest sparaliżowana. Nosi stały (...)
Braunfels
altenbetreuung24
30-10-14
Gowork.pl
(...) wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu. Wynagrodzenie: do 1200 euro netto Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.