Oferty pracy praca truskawki niemcy w Niemczech

31 - 40 z 1116 praca praca truskawki niemcy Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Kolonia
Gowork.pl
24-10-14
Gowork.pl
(...) Ma 82 lata,  waży 62 kg, ma 158 cm wzrostu. Porusza się za pomocą chodzika. Choruje na cukrzycę i nadciśnienie tętnicze. Obowiązki:   Do obowiązków opiekuna należy pomoc przy czynnościach pielęgnacyjnych oraz w prowadzeniu domu i (...)
Cuxhaven
Gowork.pl
24-10-14
Gowork.pl
(...) za słuchem oraz z nietrzymaniem moczu. Ma wbudowany rozrusznik serca. Obowiązki: Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, kąpanie/prysznic, pomocy przy wstawaniu, obsługa wózka inwalidzkiego oraz gotowość do czuwania w nocy. Wymagania: Język (...)
Miesbach
Gowork.pl
24-10-14
Gowork.pl
(...) i Obowiązki: Problemy ze słuchem, nietrzymanie moczu, rozrusznik serca. Pomoc przy wstawaniu, pomoc przy higienie ciała, gotowość do czuwania w nocy oraz obsługa wózka inwalidzkiego. Wymagania: Język niemiecki: (...)
Cleebronn
Gowork.pl
24-10-14
Gowork.pl
(...) wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu. Wynagrodzenie: 1100-1150 euro netto Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden (...)
Gowork.pl
24-10-14
Gowork.pl
(...) ofert pracy. Sprawdź to!     Podopieczny: Hans-Andreas   Stan zdrowia: Po udarze, inkontynentyny, porusza się za pomocą wózka, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Obowiązki: Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, kąpanie/prysznic, pomocy (...)
Aschaffenburg
Gowork.pl
24-10-14
Gowork.pl
(...) w Niemczech dla opiekunów osób starszych w Niemczech. Pan Brukhard wraz z żoną poszukują opiekunki Miejscowość: Aschaffenburg . Choroby i Obowiązki: Głównie opieki potrzebuje Pan, który jest sobą leżącą, rzadko wstaje z (...)
Ulm
altenbetreuung24
24-10-14
Gowork.pl
(...) poziomie dostateczną oraz doświadczanie w pracy z osobami starszymi. Oferujemy: Naszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie. Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i (...)
Bad Brückenau
altenbetreuung24
24-10-14
Gowork.pl
(...) godziwe wynagrodzenie. Praca w Niemczech dla opiekunów osób starszych czeka na Ciebie! Miejsce: Bad Brückenau Osoba potrzebująca opieki: Pani Erna Wiek: 93 lata Wzrost: 160 cm Waga: 65 kg   Praca w Niemczech - opiekunka (...)
Emmerich am Rhein
altenbetreuung24
24-10-14
Gowork.pl
(...) do opieki w ciągu nocy. Wymagania: Poszukujemy kobiety z językiem niemieckim na poziomie dostatecznym oraz z prawem jazdy. Zapewniamy: Ubezpieczenie Wyżywienie oraz zakwaterowanie Opłacony  oraz zorganizowany przejazd w dwie strony Dobre (...)
Braunfels
altenbetreuung24
24-10-14
Gowork.pl
(...) Praca w Niemczech dla opiekunów osób starszych czeka na Ciebie! Miejsce: Braunfels   Praca dla osób z doświadczeniem w opiece Obowiązki: Poszukujemy opieki dla starszej Pani, która jest sprawna fizycznie ale niestety (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.