Oferty pracy praca truskawki niemcy w Niemczech

31 - 40 z 933 praca praca truskawki niemcy Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Karlsruhe
altenbetreuung24
03-03-15
Gowork.pl
(...) demencję, cukrzycę oraz cierpi na chorobę nowotworową.   Praca a Niemczech, Karlsruhe Obowiązki: Głównie to prowadzenie domu, gotowanie, robienie zakupów. Dodatkowo pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz przy higienie (...)
Schwabach
altenbetreuung24
03-03-15
Gowork.pl
(...) w Schwabach. Jest osobą całkowicie leżącą, prawie nie wstaje z łóżka, w związku z tym konieczne jest przekładnie i gimnastyka aby uniknąć odleżyn. Podopieczna jest odżywiana przez sondę.   Praca w Niemczech dla opiekunów i (...)
Schlüsselfeld.
altenbetreuung24
03-03-15
Gowork.pl
(...) po domu, jak ma większe odległości do pokonania to używa wózka.   Praca w Niemczech dla opiekunek i opiekunów Obowiązki: Opiekun ma za zadanie dbać o porządek w domu, przygotowywać posiłki dla podopiecznej oraz pomagać w (...)
Lipsk
Gowork.pl
03-03-15
Gowork.pl
(...) wzrostu, waży 75kg. Porusza się za pomocą wózka i potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Przeszedł udar od tamtej pory ma problemy z chodzeniem. Obowiązki: Te związane z opieką to: pomoc w higienie ciała oraz w ubieraniu i rozbieraniu, gotowość do opieki w ciągu (...)
Gowork.pl
03-03-15
Gowork.pl
(...) choruje na nadciśnienie tętnicze, zaburzenie krążenia oraz demencję. Porusza się za pomocą wózka gdy ma do pokonania większą odległość. Obowiązki: Czynności opiekuńcze tj. pomoc przy higienie ciała, pomoc przy jedzeniu oraz gotowość do czuwania w (...)
Stuttgart
Gowork.pl
03-03-15
Gowork.pl
(...) w wizytach u lekarza oraz utrzymywanie porządku w domu. Wymagania: Od opiekuna oczekujemy dobrej znajomości języka i doświadczenia w opiece nad starszymi. Konieczne jest czynne prawo jazdy. Oferujemy: -Pracę w stabilnej firmie -Legalne (...)
Hofgeismar
Gowork.pl
03-03-15
Gowork.pl
(...) chodzika i potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Cierpi na osteoporozę, demencję oraz zaburzenie rytmu serca. Obowiązki: Związane w prowadzeniem domu to: gotowanie, robienie zakupów, sprzątanie, pranie, jazda samochodem. Wymagania: Od opiekuna (...)
Lage
Gowork.pl
03-03-15
Gowork.pl
(...) Konieczne jest czynne prawo jazdy. Oferujemy: Ubezpieczanie, legalne zatrudnienie, zakwaterowanie na miejscu oraz wyżywanie. Wynagrodzenie: 910 euro netto Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na. (...)
Hamburg
Gowork.pl
03-03-15
Gowork.pl
(...) chodzika, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Nosi stały cewnik. Obowiązki: Głównie to czynności związane z prowadzeniem domu, ponieważ podopieczna już nie radzi sobie sama z takimi zadaniami. Dodatkowo pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz towarzyszenie w (...)
Kempten
Gowork.pl
03-03-15
Gowork.pl
(...) również potrzebuje pomocy przy wstawaniu z łóżka. Obowiązki: - Sprzątanie, pranie, prasowanie oraz gotowanie - pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz przy kąpielach Wymagania: Poszukujemy osób z dobrą znajomością języka i z (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.