Oferty pracy praca truskawki niemcy w Niemczech

31 - 40 z 721 praca praca truskawki niemcy Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Cloppenburg
engeldaheim
27-01-15
Gowork.pl
(...) się za pomocą wózka i potrzebuje pomocy przy wstawaniu i siadaniu na wózek.   Opieka nad starszą Panią w Niemczech. Obowiązki: Prowadzenie domu oraz gotowanie i robienie (...)
Wilhelmshaven
engeldaheim
27-01-15
Gowork.pl
(...) i schorowanych.   Miejsce delegacji: Wilhelmshaven Podopieczna ma chorobę nowotworową. Porusza się za pomocą chodzika, potrzebuje wsparcia przy wstawaniu ponieważ jest bardzo osłabiona.   Opieka nad Panią Astrid w (...)
Hamburg
engeldaheim
27-01-15
Gowork.pl
(...) czasem jedynie potrzebuje pomocy przy wstawaniu.   Praca u Starszej Pani, Niemcy Obowiązki: Pani jest samodzielna więc tylko czasem potrzebuje pomocy w ubieraniu i rozbieraniu. Nieradzi sobie (...)
Gersthofen
engeldaheim
27-01-15
Gowork.pl
(...) ale w pomieszczeniach chodzi sama lub z małym wsparciem. Przeszła udar i po nim ma problem z poruszaniem się.   Praca u Starszej Pani, Gersthofen Obowiązki: Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu i  (...)
Gütersloh
Gowork.pl
27-01-15
Gowork.pl
(...) Pan  Werner, który ma 74 lata i chorobę Parkinsona, przez co ma problemy z poruszaniem się. Używa wózka. Obowiązki: Pomoc w podstawowych czynnościach związanych z higieną, pomoc i asekuracji w poruszaniu się, gotowość do czuwania w nocy. (...)
engeldaheim
27-01-15
Gowork.pl
(...) pranie, prasowanie, gotowanie oraz robienie zakupów oraz czynności pielęgnacyjno-opiekuńcze. Wymagania: Znajomość języka na poziomie komunikatywnym, doświadczenie w pracy nad osobami (...)
Bad Griesbach
Gowork.pl
27-01-15
Gowork.pl
(...) ma 82 lat, Pan choruje na Parkinsona przez co ma lekkie problemy ze poruszaniem się, potrzebuje asekuracji. Poza tym choruje na cukrzycę, ma niewydolność krążeniową oraz nosi stały cewnik. Obowiązki: Czynności opiekuńcze, prowadzenie domu oraz jazda (...)
Monachium
Gowork.pl
27-01-15
Gowork.pl
(...) Pani Margaret i Pan Robert. Jedna z osób jest bardziej samodzielna ale ma demencję a druga z osób jest mnie sprawna i samodziana.  Obowiązki: Prowadzenie domu, gotowanie oraz czynności związane z opieką tj. pomoc w ubieraniu/rozbieraniu i higienie (...)
Duisburg
Gowork.pl
27-01-15
Gowork.pl
(...) Gladys, 90 lat, wzrost 165cm, waga 72kg. Choroby: nadciśnienie tętnicze, cukrzyca oraz problemy z poruszaniem się. Obowiązki: Pomoc w podstawowych czynnościach związanych z higieną oraz pomoc przy jedzeniu. Dodatkowo prowadzenie domu, czyli (...)
Bernkastel-Kues
engeldaheim
27-01-15
Gowork.pl
(...) . Pani choruje na demencję, ma problem z sercem oraz nadciśnienie tętnicze.   Praca na terenie Niemiec Obowiązki: To sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie oraz robienie zakupów oraz (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.