Oferty pracy praca truskawki niemcy w Niemczech

31 - 40 z 1370 praca praca truskawki niemcy Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Karlsbad
altenbetreuung24
06-07-15
Gowork.pl
(...) podczas kąpieli oraz wymieniać pielucho - majtki. Zadaniem Opiekunki będą również czynności związane z prowadzeniem domu: pranie, sprzątanie, prasowanie oraz przygotowywanie posiłków. Wymagania: Poszukujemy kobiet z doświadczeniem w opiece nas (...)
Balve
altenbetreuung24
06-07-15
Gowork.pl
(...) w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Państwo: Amelia i Ernest Miejsce wyjazdu: Balve Pani Augusta przeszła udar, jest osobą leżącą, porusza się jedynie za (...)
Memmingen
altenbetreuung24
06-07-15
Gowork.pl
(...) dużo wsparcia, zainteresowania oraz dobrego słowa. Ma nadciśnienie oraz problemy ze słuchem. Choruje również na niewydolność serca.   Opiekunka do osób starszych, praca, Niemcy Nr referencyjny: NIEM_262A Obowiązki: Do obowiązków (...)
Mannheim
altenbetreuung24
06-07-15
Gowork.pl
(...) zgłoszenia a zadzwonimy do Ciebie i wyszukamy najlepszą ofertę pracy. Obecnie poszukujemy opiekunki dla Pani Margaret (86 lat), która mieszka w okolicach Mannheim. Starsza Pani ma guza i jest po zawale i generalnie przez większość czasu leży  w łóżku. Do (...)
Düsseldorf
altenbetreuung24
06-07-15
Gowork.pl
(...) również w pielucho – majtek. Przychodzi do niej opiekunka.   Opiekunka do osób starszych, praca, Niemcy Nr referencyjny: NIEM_268A Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa (...)
Bielefeld
altenbetreuung24
06-07-15
Gowork.pl
(...) Niemiec. Wyślij nam swoje zgłoszenia a zadzwonimy do Ciebie i wyszukamy najlepszą ofertę pracy. Miejsce wyjazdu: Bielefeld Obecnie poszukujemy opiekunki dla Pani Marii (84 lat, 160 cm wzrostu, 47 kg), która mieszka wraz z mężem.  Starsza Pani ma demencję, (...)
Brunszwik
altenbetreuung24
06-07-15
Gowork.pl
(...) wiele ciekawych ofert. Poszukujemy opiekunki dla starszej Pani Leny: 86 lat, 80 kg, 170 cm wzrostu. Miejsce zlecenia: okolice Brunszwiku Stan podopiecznej: wstaje i porusza się samodzielnie; używa chodzika choruje na nadciśnienie tętnicze   Niemcy, praca (...)
Mönchengladbach
Gowork.pl
06-07-15
Gowork.pl
(...) zlecenia: Monchengladbach Opieki potrzebuje Pani Agathe, która ma 88 lat (158 cm wzrostu, 55 kg). Chora potrzebuje wsparcia podczas poruszania się i wstawania, jeździ na wózku. Często się przewraca więc potrzebuje dużo uwagi. Choruje na Parkinsona oraz demencję. Ma (...)
Gowork.pl
06-07-15
Gowork.pl
(...) Pani Elizabet i Pan Kurt nie radzą już sobie z prowadzeniem domu, potrzebują też pomocy przy codziennych czynnościach. Ogólnie są w dobrej kondycji fizycznej oraz psychicznej. Pani Elizabeth cierpi na nadciśnienie, Pan Kurt potrzebuje pomocy przy chodzeniu, (...)
Engeldaheim
06-07-15
Gowork.pl
(...) do jazdy samochodem na terenie Niemiec Obowiązki opiekuńcze to: ubieranie i rozbieranie podopiecznego pomoc podczas kąpieli pomoc podczas jedzenia Wymagania: Czynnego prawa jazdy Doświadczenia w opiece z osobami (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email