Oferty pracy praca truskawki niemcy w Niemczech

31 - 40 z 1075 praca praca truskawki niemcy Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Lohr am Main
Gowork.pl
20-04-15
Gowork.pl
(...) 14.05 Nasz podopieczny: Pan Marco, 83 lata, 90 kg, 166 cm wzrostu, II stopień niepełnosprawności. Jest samodzielny, sam wstaje i sam się porusza, dla asekuracji ma chodzik w pomieszczeniu. Choruje na cukrzycę i ma problemy z sercem. Opiekę nad nim sprawuje (...)
Gowork.pl
20-04-15
Gowork.pl
(...) jej wsparcia w codziennym życiu. Pani jest w dobrej kondycji zarówno psychicznej jak i fizycznej, jednak demencja  nie pozwala jej na w pełni swobodne funkcjonowanie. Ma problemy z sercem i cierpi na lekką depresję. Cierpi na nietrzymanie moczu, więc opiekunka będzie (...)
Vellmar
Engeldaheim
20-04-15
Gowork.pl
(...) jest inkontynenta, więc wymaga wymiany pielucho – majtek. Potrzebuje pomocy przy poruszaniu się.   Praca za granicą od zaraz Nr referencyjny: NIEM_254A Obowiązki: Głównymi obowiązkami będzie (...)
Engeldaheim
20-04-15
Gowork.pl
(...) w dobrej kondycji zarówno psychicznej jak i fizycznej.   Potrzebna opiekunka dla Pana Gerarda Nr referencyjny: NIEM_255A Obowiązki: Podopiecznemu trzeba pomóc w higienie szczególnie przy (...)
Viersen
altenbetreuung24
20-04-15
Gowork.pl
(...) kg. Ma III stopień niepełnosprawności.  Jest osobą całkowicie leżącą, do przemieszczania się używa wózka inwalidzkiego. Choruje na Parkinsona i nadciśnienie tętnicze.   Potrzebna opiekunka dla Pani Marie (90 lat) Nr referencyjny: (...)
Warendorf
altenbetreuung24
20-04-15
Gowork.pl
(...) opieka osób starszych Niemcy Nr referencyjny: NIEM_257A Obowiązki: Głównymi obowiązkami będzie pomoc podopiecznej przy czynnościach higienicznych, myciu, ubieraniu i rozbieraniu. Dodatkowo przygotowywanie posiłków, zakupy, pranie i prasowanie oraz (...)
Germersheim
Engeldaheim
20-04-15
Gowork.pl
(...) 90 kg) i mieszka w Germersheim. Jest osobą całkowicie leżącą, więc opiekunka powinna poświęcać jej dużo uwagi i cierpliwości. Starsza Pani często zapomina i jest rozkojarzona. Choruje na cukrzycę oraz niewydolność serca.   Praca w (...)
Engeldaheim
20-04-15
Gowork.pl
(...) się przy chodzikach. Pani Elizabeth choruje na demencję i ma problemy ze słuchem. Pan Jan ma problemy z sercem, choruje na niewydolność serca oraz nadciśnienie.   Praca za granicą od zaraz Nr referencyjny: (...)
Pöttmes
Engeldaheim
20-04-15
Gowork.pl
(...) posiadających doświadczenie zapraszamy do aplikowania na nasze oferty pracy. Starsi państwo poruszają się po domu przy chodzikach. Pani Julia choruje na Alzheimera i często jest zdezorientowana i apatyczna. Korzysta z pielucho – majtek. Pan Maxymillian ma stały cewnik, choruje na (...)
Hanau
Engeldaheim
20-04-15
Gowork.pl
(...) jest osobą leżącą więc potrzebuje dużo uwagi i cierpliwości. Opiekunka będzie musiała przenosić ją z wózka na łóżko. Z racji swojej choroby Pani Helene jest czasami zdezorientowana.   Potrzebna opiekunka dla Pani Hanny Nr (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.