Oferty pracy praca truskawki niemcy w Niemczech

31 - 40 z 1106 praca praca truskawki niemcy Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Mindelstetten
Gowork.pl
22-09-14
Gowork.pl
(...) zdrowia: Podopieczny porusza się samodzielnie, potrzebuje jedynie pomocy przy wstawaniu. Ma demencję przez co często jest zagubiony i o wielu rzeczach trzeba przypominać. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należy: (...)
Langwedel
Gowork.pl
22-09-14
Gowork.pl
(...) nad podopiecznym należy: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy jedzeniu oraz towarzyszenie w wizytach u lekarza. Wymagania: Poszukujemy kobiety z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i z dobrą znajomością języka (...)
Reich
Gowork.pl
22-09-14
Gowork.pl
(...) często wybudza się w nocy. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: sprzątnie, pranie, gotowanie, robienie zakupów. Do obowiązków związanych z opieką nad (...)
Rösrath
Gowork.pl
22-09-14
Gowork.pl
(...) zdrowia: Podopieczny jest niesamodzielny większość czasu spędza w łóżku, porusza się tylko za pomocą chodzika. Konieczny jest transfer z łóżka na wózek. Choruje na cukrzycę i ma zaburzenia rytmu snu. Obowiązki: Do (...)
Besigheim
Gowork.pl
22-09-14
Gowork.pl
(...) pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie. Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu. Wynagrodzenie: 1180-1200 euro (...)
Hofheim am Taunus
Gowork.pl
22-09-14
Gowork.pl
(...) zdrowia: Pan Norbert porusza się albo za pomocą wózka lub za pomocą chodzika w zależności od samopoczucia. Ma demencję przez co często jest zapominalski. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa (...)
Mindelstetten
Gowork.pl
22-09-14
Gowork.pl
(...) demencję. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należy: sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie zakupów. Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy higienie ciała oraz pomoc przy (...)
Gelsenkirchen
Gowork.pl
22-09-14
Gowork.pl
(...) zdrowia: Podopieczna porusza się za pomocą wózka gdy ma do pokonania większy dystans, w pomieszczeniach porusza się za małą pomocą. Jest po udarze, ma demencję, reumatyzm oraz inkontynencję. W opiece pomaga opiekun środowiskowy. Obowiązki: Do (...)
Koblenz
Gowork.pl
22-09-14
Gowork.pl
(...) opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.     Stan zdrowia: Para seniorów poszukuje opiekunki, jedna z osób (...)
Berlin
Gowork.pl
22-09-14
Gowork.pl
(...) za pomocą wózka. Jest po wylewie, choruje na nadciśnienie tętnicze. W opiece pomaga opiekun środowiskowy. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należy: gotowanie. Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: pomoc w (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.