Oferty pracy praca truskawki niemcy w Niemczech

31 - 40 z 1049 praca praca truskawki niemcy Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bedburg
Gowork.pl
16-12-14
Gowork.pl
(...) i data delegacji: Bedburg Opiekunki poszukuje Pani Christa ma 75lat, waży 65kg i ma 157cm wzrostu. Pani jest po udarze, nie wstaje z łóżka. Obowiązki: Głównie to czynności związane z opieką: kąpanie/prysznic, gotowość do opieki w ciągu nocy, (...)
Filderstadt
Gowork.pl
16-12-14
Gowork.pl
(...) się za pomocą chodzika ale po domu chodzi sama, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Choruje na: reumatyzm, nadciśnienie tętnicze, ma problemy ze słuchem. Obowiązki: To obowiązki związane z czynnościami opiekuńczymi, pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, higiena ciała, (...)
Brunszwik
Gowork.pl
16-12-14
Gowork.pl
(...) z prowadzeniem domu i codziennymi czynnościami. Obowiązki: Związane z prowadzeniem domu: sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie zakupów. Związane z opieką: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy higienie ciała oraz gotowość do opieki w ciągu (...)
Ingolstadt
Gowork.pl
16-12-14
Gowork.pl
(...) związane z opieką: pomoc w czynnościach związanych z higieną ciała, zmiana pielucho-majtek. Dodatkowo przygotowywanie posiłków dla podopiecznej. Wymagania: Od kandydatów oczekujemy dobrej znajomości języka (...)
Frankfurt nad Menem
Gowork.pl
16-12-14
Gowork.pl
(...) zmiana pielucho-majtek. Wymagania: Poszukujemy osoby z dostateczną znajomością języka niemieckiego ale z doświadczaniem w opiece. Oferujemy: Opłacony oraz zorganizowany przejazd z/do Niemiec, wyżywienie oraz zakwaterowanie. Wynagrodzenie (...)
Gowork.pl
16-12-14
Gowork.pl
(...) to 1050 euro netto dodatkowo zapewniamy swoim pracownikom zakwaterowanie u podopiecznego oraz wyżywienie. Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia, o treści (...)
Herford
Gowork.pl
16-12-14
Gowork.pl
(...) nocy. Obowiązki: Gotowość do czuwania w nocy, czynności opiekuńcze, przygotowywanie posiłków oraz sprzątanie. Wymagania: Od kandydatów oczekujemy dostatecznej znajomości języka niemieckiego oraz zaangażowania w (...)
Bremen
Gowork.pl
16-12-14
Gowork.pl
(...) gotowość do czuwania w nocy oraz pomoc przy jedzeniu. Czynności związane z prowadzeniem domu to: gotowanie, pranie, robienie zakupów, sprzątanie. Wymagania: Poszukujemy osoby z podstawową znajomością języka niemieckiego ale z doświadczaniem w (...)
Hamburgu
Gowork.pl
16-12-14
Gowork.pl
(...) jest bardzo słaby nie radzi sobie z samodzielnym wstawaniem i poruszaniem się. Używa wózka, czasem też chodzika. Ma demencję więc czasem ciężko utrzymać z nim kontakt. Choruje na nadciśnienie tętnicze oraz zaburzenie rytmu serca. Obowiązki: Prowadzenie (...)
Panschwitz-Kuckau
Gowork.pl
16-12-14
Gowork.pl
(...) podopieczny: Pani Diana ma 78 lat, mieszka w Panschwitz-Kuckau. Pani ma demencję oraz cukrzycę, porusza się samodzielnie. Obowiązki: Związane z prowadzeniem domu: gotowanie, robienie zakupów, sprzątanie oraz jazda samochodem na terenie (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.