Oferty pracy praca truskawki niemcy w Niemczech

31 - 40 z 1019 praca praca truskawki niemcy Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bernkastel-Kues
engeldaheim
20-10-14
Gowork.pl
(...) oraz nadciśnienie tętnicze.   Praca na terenie Niemiec Obowiązki: To sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie oraz robienie zakupów oraz czynności (...)
Gowork.pl
20-10-14
Gowork.pl
(...) się. Wymiennie używa chodzika i wózka w zależności od samopoczucia. Obowiązki: Praca opiekunki to prace związane z opieką nad podopieczny ale również obowiązki związane z prowadzeniem domu. Wymagania: Poszukujemy osób, (...)
Bremen
Gowork.pl
20-10-14
Gowork.pl
(...) Gerda 79 lat Wzrost: 155cm Waga: 60kg Stan zdrowia: osteoporoza- przez co są problemy z poruszaniem się oraz demencja więc Pani potrzebuje dużo uwagi. Obowiązki: Prowadzenie domu, gotowanie oraz czynności związane z opieką tj. pomoc w ubieraniu/rozbieraniu i (...)
Tuttlingen
Gowork.pl
20-10-14
Gowork.pl
(...) do czuwania w nocy Wymagania: Poziom znajomości języka: komunikatywną Doświadczenie: mile widziane Prawie jazdy: nie Oferujemy: Opłacone składki ZUS oraz ubezpieczanie Wynagrodzenie miesięczne: 930 euro (...)
Wolfsburg
engeldaheim
20-10-14
Gowork.pl
(...) Jeżeli znasz język niemiecki wyślij nam swoje zgłoszenie.   Pan Seigfreid ma 88 lat, jest drobnej postury waży 50kg i ma 173 cm wzrostu. Ma demencję oraz problemy ze słuchem. Jakiś czas temu przeszedł wylew.   Praca na terenie Niemiec, (...)
Baiersbronn
engeldaheim
20-10-14
Gowork.pl
(...) Ernst porusza się na wózku, ponieważ jest częściowo sparaliżowany. Choruje na osteoporozę, nadciśnienie tętnicze.   Praca na terenie Niemiec, Baiersbronn Obowiązki: To pomoc w (...)
Manhagen
Gowork.pl
20-10-14
Gowork.pl
(...) pracy: Manhagen Podopieczny: Pani Karen i Pan Otto. Choroby na jakie cierpią podopieczni to: Parkinson, demencja, inkontynencja, problemy z poruszaniem się. W opiece pomaga opiekun środowiskowy. Obowiązki: To głównie te związane z (...)
Kaarst
Gowork.pl
20-10-14
Gowork.pl
(...) Kaarst Pan Hainz jest osobą niesamodzielną, porusza się za pomocą chodzika, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Ma problemy z nietrzymaniem moczu. Obowiązki: Prowadzenie domu: sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie zakupów oraz pomoc w (...)
Szwerin
Gowork.pl
20-10-14
Gowork.pl
(...) z opieką: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy higienie ciała, pomoc przy jedzeniu, gotowość do czuwania w nocy oraz zmiana pielucho-majtek. Związane z prowadzeniem domu: gotowanie, robienie zakupów, sprzątanie, pranie, jazda (...)
Hamburgu
Gowork.pl
20-10-14
Gowork.pl
(...) pomocy przy wstawaniu. Choruje na osteoporozę przez to ma problemy z poruszaniem się. Obowiązki: Sprzątanie w domu, pranie, prasowanie oraz czynności związane z codzienną higieną. Wymagania: Od kandydatów oczekujemy dobrej znajomości (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.