Oferty pracy praca truskawki niemcy w Niemczech

31 - 40 z 1101 praca praca truskawki niemcy Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Waltrop
engeldaheim
02-09-14
Gowork.pl
(...) pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.   Stan zdrowia: Pani Karin ma 88 lat porusza się za pomocą (...)
Frankenhardt
altenbetreuung24
02-09-14
Gowork.pl
(...) sparaliżowany.   Poszukujemy opiekunki do pracy za granicą Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie (...)
Buchholz
Gowork.pl
02-09-14
Gowork.pl
(...) pomocą wózka. Ma chorobę Parkinsona, inkontynencję, osteoporozę oraz częściowy bezwład/paraliż. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należy: sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie zakupów. Do obowiązków związanych z opieką nad (...)
Voerde
engeldaheim
02-09-14
Gowork.pl
(...) z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: gotowanie, sprzątanie, pranie, robienie zakupów. Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, zmiana pielucho-majtek, pomoc przy jedzeniu oraz gotowość do (...)
Dortmund
altenbetreuung24
02-09-14
Gowork.pl
(...) opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.   Stan zdrowia: Pani Hidemarie ma 71 lat jest sprawna fizycznie. Ma chorobę Alzhaimera (...)
engeldaheim
02-09-14
Gowork.pl
(...) w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.     Stan zdrowia: Pan Florian jest osobą młodą ale schorowaną więc (...)
Trier
altenbetreuung24
02-09-14
Gowork.pl
(...) oraz gotowość do opieki w ciągu nocy. Wymagania: Poszukujemy kobiety z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Oferujemy: Naszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej (...)
Schwanfeld
Gowork.pl
02-09-14
Gowork.pl
(...) są warunki pracy jako opiekun/-ka osób starszych? Podstawą zatrudnienia w naszej firmie jest umowa zlecenie, od której odprowadzane są do ZUS składki emerytalno-rentowe i zdrowotne. Jako firma organizujemy przejazd w obie strony oraz (...)
Moguncja
engeldaheim
02-09-14
Gowork.pl
(...) domowego w które wchodzi: gotowanie, sprzątanie, pranie, robienie zakupów. Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz przy hienie ciała, zmiana (...)
Moguncja
engeldaheim
02-09-14
Gowork.pl
(...) osób starszych w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.     Stan zdrowia: Pan Johann ma chorobę Parkinsona przez co ma problemy z poruszaniem się i używa (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.