Oferty pracy praca truskawki niemcy w Niemczech

31 - 40 z 989 praca praca truskawki niemcy Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Wilhelmshaven
Engeldaheim
29-03-15
Gowork.pl
(...) Wilhelmshaven Podopieczna ma chorobę nowotworową. Porusza się za pomocą chodzika, potrzebuje wsparcia przy wstawaniu ponieważ jest bardzo osłabiona.   Opieka nad Panią Astrid w (...)
Rohrbach
altenbetreuung24
29-03-15
Gowork.pl
(...) W opiece pomaga pielęgniarka środowiskowa.   Praca dla opiekunek w Niemczech Obowiązki: Prowadzenie domu oraz jazda samochodem na terenie Niemiec. Jeżeli chodzi o czynności opiekuńcze to opieka w ciągu nocy oraz towarzyszenie w wizytach u (...)
Bremen
Gowork.pl
29-03-15
Gowork.pl
(...) osteoporoza- przez co są problemy z poruszaniem się oraz demencja więc Pani potrzebuje dużo uwagi. Obowiązki: Prowadzenie domu, gotowanie oraz czynności związane z opieką tj. pomoc w ubieraniu/rozbieraniu i higienie (...)
Engeldaheim
29-03-15
Gowork.pl
(...) musi być osobą z dostateczną znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Oferujemy: Pracę w stabilnej firmie, odprowadzane składki emerytalno-rentowe oraz ubezpieczanie. Dobre stawki: do 1140 euro (...)
Karlsruhe
altenbetreuung24
29-03-15
Gowork.pl
(...) wzrostu i 66kg wagi. Pan mieszka w okolicach Karlsruhe. Jest osobą sprawną fizycznie ale niesamodzielną ponieważ cierpi na demencję oraz ma chorobę Parkinsona, przez co ma problemy z nietrzymaniem moczu.   Oferty pracy w (...)
Hilpoltstein
Engeldaheim
29-03-15
Gowork.pl
(...) opiekunów Obowiązki: To głównie obowiązki związane z prowadzeniem domu: sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie zakupów. Wymagania: Opiekun musi być osobą z komunikatywną (...)
Monachium
altenbetreuung24
29-03-15
Gowork.pl
(...) języka na poziomie dobrym Doświadczenie w pracy z osobami starszymi i schorowanymi. Oferujemy: Opłacone składki ZUS oraz ubezpieczanie Wynagrodzenie miesięczne: 1200 euro netto Osoby zainteresowane ofertą (...)
altenbetreuung24
29-03-15
Gowork.pl
(...) prowadziła dom oraz zaopiekuje się nimi. Choroby na jakie cierpią podopieczni to: cukrzyca, inkontynencja, demencja oraz problemy ze słuchem oraz z poruszaniem się. W opiece pomaga opiekun środowiskowy.   Małżeństwo szuka osoby do (...)
Bad Mergentheim.
altenbetreuung24
29-03-15
Gowork.pl
(...) przez co ma problemy z poruszaniem się i rzadko wstaje z łóżka. Ma założony stały cewnik i jest odżywiana sondą żołądkową.   Pani Petra szuka opiekunki Obowiązki: Głównie to czynności opiekuńcze, związane z opieką, (...)
Ludwigsburg
altenbetreuung24
29-03-15
Gowork.pl
(...) Ludwigsburg Podopieczna ma na imię Luitgard, jest niesamodzielna i niesprawna fizycznie, ponieważ choruje na stwardnienie rozsiane. Porusza się tylko za pomocą wózka ale większość czasu spędza w łóżku.   Starsza Pani szuka wsparci i (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.