Oferty pracy praca truskawki niemcy w Niemczech

31 - 40 z 1003 praca praca truskawki niemcy Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Duisburg
Gowork.pl
01-10-14
Gowork.pl
(...) podopieczny:   Pani Gladys, 90 lat, wzrost 165cm, waga 72kg. Choroby: nadciśnienie tętnicze, cukrzyca oraz problemy z poruszaniem się. Obowiązki: Pomoc w podstawowych czynnościach związanych z higieną oraz pomoc przy jedzeniu. Dodatkowo (...)
Bernkastel-Kues
engeldaheim
01-10-14
Gowork.pl
(...) Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu. Wynagrodzenie: do 930 euro netto Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na. numer: 882128820 o treści: 3986 podając również swoje imię, nazwisko i (...)
Gowork.pl
01-10-14
Gowork.pl
(...) Jutta ma głównie problem z poruszaniem się. Wymiennie używa chodzika i wózka w zależności od samopoczucia. Obowiązki: Praca opiekunki to prace związane z opieką nad podopieczny ale również obowiązki związane z prowadzeniem (...)
Bremen
Gowork.pl
01-10-14
Gowork.pl
(...) znajomość języka niemieckiego Doświadczenie w opiece Oferujemy: Pracę w sprawdzonej agencji pracy, działającej od wielu lat na rynku. Wynagrodzenie do 1150 euro miesięcznie Osoby zainteresowane ofertą pracy (...)
Tuttlingen
Gowork.pl
01-10-14
Gowork.pl
(...) pomoc przy wstawaniu. Choruje na Alzhaimera, cukrzycę, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia rytmu serca oraz ma chorobę nowotworową. Obowiązki: Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz przy higienie ciała Zmiana pielucho-majtek Gotowość do czuwania w (...)
Wolfsburg
engeldaheim
01-10-14
Gowork.pl
(...) przeszedł wylew.   Praca na terenie Niemiec, okolice Wolfsburg Obowiązki: To sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie oraz robienie zakupów oraz czynności pielęgnacyjno-opiekuńcze. Dodatkowo (...)
Baiersbronn
engeldaheim
01-10-14
Gowork.pl
(...) ponieważ jest częściowo sparaliżowany. Choruje na osteoporozę, nadciśnienie tętnicze.   Praca na terenie Niemiec, Baiersbronn Obowiązki: To pomoc w ubieraniu/rozbieraniu i przy higienie ciała oraz (...)
Manhagen
Gowork.pl
01-10-14
Gowork.pl
(...) pracy: Manhagen Podopieczny: Pani Karen i Pan Otto. Choroby na jakie cierpią podopieczni to: Parkinson, demencja, inkontynencja, problemy z poruszaniem się. W opiece pomaga opiekun środowiskowy. Obowiązki: To głównie te związane (...)
Kaarst
Gowork.pl
01-10-14
Gowork.pl
(...) podopieczny: Miejscowość: Kaarst Pan Hainz jest osobą niesamodzielną, porusza się za pomocą chodzika, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Ma problemy z nietrzymaniem moczu. Obowiązki: Prowadzenie domu: sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie zakupów (...)
Szwerin
Gowork.pl
01-10-14
Gowork.pl
(...) 72 lata, 90kg wagi, 174cm wzrostu Choroby: nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, zaburzenie rytmu serca, demencja i inkotynynencja. Obowiązki: Związane z opieką: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy higienie ciała, pomoc przy jedzeniu, gotowość do czuwania w nocy (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.