Oferty pracy praca truskawki niemcy w Niemczech

31 - 40 z 1553 praca praca truskawki niemcy Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
okolice Karlsruhe
Engeldaheim
03-08-15
Gowork.pl
(...) się domem: gotowanie, zakupy, sprzątanie, pranie i prasowanie Oprócz tego takie czynności jak: dbanie o higienę, kąpiele, zmiana pielucho – majtek, pomoc w ubieraniu. Opiekunka będzie również zawozić Pana do (...)
Essen
altenbetreuung24
03-08-15
Gowork.pl
(...) w charakterze opiekunki  dla Pani Elisabeth.   Pani ma 88 lat (65 kg, 165 cm wzrostu), przez większość dnia leży na łóżku, jest kompletnie niesamodzielna, porusza się jedynie na wózku inwalidzkim. Cierpi na demencję, często jest apatyczna. Pacjentka ma (...)
Stuttgart
altenbetreuung24
03-08-15
Gowork.pl
(...) mieszkaniu w okolicach Stuttgartu. Starsza Pani ma 88 lat, 70 kg i 165 cm wzrostu. W domu chodzi sama, jednak na zewnątrz korzysta z wózka inwalidzkiego. Obecnie opiekuje się nią rodzina.   Praca dla kobiet w charakterze opiekunki, Niemcy Nr referencyjny: (...)
okolice Luksemburgu
Gowork.pl
03-08-15
Gowork.pl
(...) Luksemburgu, wyjazd od 1 września na 2 – 3 miesiące Zapraszamy Państwa do rekrutacji na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech, jeżeli znasz język Niemiecki w stopniu komunikatywnym, masz doświadczenie w opiece, zgłoś się do nas.   Opieki potrzebuje (...)
Karlsbad
Gowork.pl
03-08-15
Gowork.pl
(...) potrzebuje Senior Pan Ludwik, lat 86. Pacjent jest samodzielny, sam chodzi. Jego stan psychiczny też jest dobry. Przychodzi do niego pielęgniarka. Miejsce delegacji: Karlsbad Data: 10.08.2015 Obowiązki: Opiekunka głównie ma za zadanie prowadzić dom, dbać o (...)
okolice Hamburga
Engeldaheim
03-08-15
Gowork.pl
(...) opiekunów osób starszych czeka na Ciebie! Jeżeli znasz język Niemiecki wyślij do nas swoje zgłoszenie.   Miejsce wyjazdu: okolice Hamburga, 15.08. Opieka dla Seniorki: Pani Inga ma 91 lat, jest niesamodzielna i leżąca, porusza się jedynie za pomocą wózka (...)
Ettlingen
Engeldaheim
03-08-15
Gowork.pl
(...) poszukujemy opiekunki dla Pani Marii (82 lata, 60 kg, 165 cm wzrostu, III stopień opieki). Jest po udarze przez co jest sparaliżowana i niesamodzielna, korzysta z wkładek oraz pielucho majtek ponieważ ma problemy z nietrzymaniem moczu.   Potrzebna (...)
Würselen
altenbetreuung24
03-08-15
Gowork.pl
(...) niemiecki wyślij nam swoje zgłoszenie. Miejsce delegacji: Würselen, 06.08. Szukamy opiekunki dla Pana Leona (80 lat) Jest dość samodzielny, sam chodzi przy balkoniku. Choruje na demencję oraz nowotwór.   Potrzebna osoba do opieki dla Seniora Nr (...)
Okolice Monachium
altenbetreuung24
03-08-15
Gowork.pl
(...) Monachium Potrzebuje pomocy podczas chodzenia i wstawania, najczęściej korzysta z wózka inwalidzkiego. Cierpi na demencję.   Pilnie poszukujemy opiekunki dla Seniora Nr referencyjny: NIEM_658A Obowiązki: gotowanie, pranie, sprzątanie (...)
Brema
Gowork.pl
03-08-15
Gowork.pl
(...) zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego. Nasza podopieczna Pani Laura mieszka w Bremie. Ma 98 lat i z (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email