Oferty pracy praca truskawki niemcy w Niemczech

31 - 40 z 1055 praca praca truskawki niemcy Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Karlsruhe
Gowork.pl
18-08-14
Gowork.pl
(...) firmie. Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu. Wynagrodzenie: 900-950 euro netto   Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo (...)
Karlsruhe
Gowork.pl
18-08-14
Gowork.pl
(...) Barbara  porusza się za pomocą chodzika. Ma chorobę Parkinsona oraz problemy z zasypianiem i przesypianiem nocy. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi jedynie (...)
Heppenheim
Gowork.pl
18-08-14
Gowork.pl
(...) Bonn Mannheim Karlsruhe Gelsenkirchen Wiesbaden Münster Monchengladbach Augsburg Chemnitz Aachen Braunschweig Krefeld Halle Kiel Magdeburg Oberhausen Lübeck Freiburg Hagen Erfurt Rostock Kassel Pytania kandydatek/-ów do pracy w charakterze opiekuna (...)
Dänischenhagen
engeldaheim
18-08-14
Gowork.pl
(...) opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.     Stan zdrowia: Pan Oswald jest po udarze ale nie ma większych (...)
Brunszwik
engeldaheim
18-08-14
Gowork.pl
(...) zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.     Stan zdrowia: Pani Erna cierpi na (...)
Wiesbaden
Gowork.pl
18-08-14
Gowork.pl
(...) za pomocą wózka lub za pomocą chodzika w zależności od samopoczucia. Ma zaburzenie oraz niewydolność serca. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: gotowanie, (...)
Waldhufen
Gowork.pl
18-08-14
Gowork.pl
(...) domowego w które wchodzi: gotowanie, sprzątanie. Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: kąpanie/prysznic, ubieranie/rozbieranie, pomoc przy jedzeniu. Oferujemy: Poszukujemy kobiety z doświadczeniem w opiece nad (...)
Bedburg
Gowork.pl
18-08-14
Gowork.pl
(...) pranie, gotowanie, robienie zakupów. Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, kąpani/prysznic, pomoc przy jedzeniu oraz gotowość do czuwania w nocy. Wymagania: Poszukujemy kobiety z (...)
Frankfurt nam Menem
engeldaheim
18-08-14
Gowork.pl
(...) w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.       Stan zdrowia: Poszukujemy opiekunki do małżeństwa, (...)
Lich
altenbetreuung24
18-08-14
Gowork.pl
(...) wsparcia. Ma demencję więc często jest zagubiona i o wielu rzeczach zapomina.   Pilnie poszukujemy opiekunki, Niemcy Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.