Oferty pracy praca na produkcji (kanapki dla maturzystow) w Niemczech

861 - 870 z 1427 praca praca na produkcji (kanapki dla maturzystow) Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bielefeld
JOBS PLUS
18-11-15
Gowork.pl
(...) porządkowych pomoc przy pracach budowlanych   OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY: doświadczenia w pracy na gospodarstwie rolnym komunikatywnej znajomości języka niemieckiego dyspozycyjności i gotowości do podjęcia pracy w Niemczech zdolności manualnych Uwaga: PRAWO JAZDY KAT. T (...)
Braunschweig
JOBS PLUS
18-11-15
Gowork.pl
(...) JEŚLI: znasz bardzo dobrze język niemiecki (zarówno w mowie jak i w piśmie) – warunek konieczny! masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku potrafisz obsługiwać kasę fiskalną poszukujesz pracy w Niemczech i jesteś gotowy/gotowa do wyjazdu na (...)
Saarbrücken
Quickjobs.de
18-11-15
Gowork.pl
(...) górnik, górnik-mechanik, technolog górnictwa albo długoletnie doświadczenie w tym zawodzie komunikatywna znajomość j. niemieckiego (język sprawdzany przez pracodawcę telefonicznie) doświadczenie w pracy w kopalni: wiercenie, wysadzanie w (...)
Nürnbergu - Bawaria
Quickjobs.de
18-11-15
Gowork.pl
(...) gospodzie (okolice Nürnbergu - Bawaria). Kelnerka Wymagania: zawód lub doświadczenie w pracy jako kelnerka komunikatywna znajomość j. niemieckiego Obowiązki: praca jako kelnerka (kuchnia (...)
Niemcy
Rübsam Personalvermittlung
18-11-15
Gowork.pl
(...) posukujemy fachowcow na stanowisku: Monter co. Wod. Kan. / Niemcy także 4 osobowe grupy – 1 osoba z dobrą znajomością j. niemieckiego Zadania: praca według rysunków oraz planów budowlanych i rozkładowych wykonywanie rur stalowych oraz ze stali szlachetnej według (...)
Niemcy
Rübsam Personalvermittlung
18-11-15
Gowork.pl
(...) zorientowanego na wartości człowieka. Nasi klienci gwarantują najlepiej wykształconych fachowców z działów rzemieślniczych i przemysłowych, którzy tworzą doświadczony i zgrany zespół starający się o wyjątkowe oferty dla pracowników na (...)
Niemcy
Rübsam Personalvermittlung
18-11-15
Gowork.pl
(...) na niemieckim rynku pracy. Przy takich działaniach człowiek stoi zawsze na pierwszym miejscu. W chwili obecnej dla wsparcia naszego Teamu poszukujemy fachowców na stanowisku: Hydraulik/ Niemcy także 4 osobowe grupy – 1 osoba z dobrą znajomością j. (...)
Ulm
Translator
18-11-15
Gowork.pl
(...) doświadczonych pracowników z komunikatywnym j. niemieckim. Produkcja przyczep kempingowych, mebli do kempingów, wyposażenia.Wymagania: doświadczenie KONIECZNE obsługa maszyn do obróbki drewnakierunkowe wykształceniechęć do stałej pracy w Niemczech- (...)
Niemcy
Rübsam Personalvermittlung
18-11-15
Gowork.pl
(...) doświadczony i zgrany zespół starający się o wyjątkowe oferty dla pracowników na niemieckim rynku pracy. Przy takich działaniach człowiek stoi zawsze na pierwszym miejscu. W chwili obecnej dla wsparcia naszego teamu poszukujemy fachowców na stanowisku: Elektryk (...)
Niemcy
Rübsam Personalvermittlung
18-11-15
Gowork.pl
(...) na wartości człowieka. Nasi klienci gwarantują najlepiej wykształconych fachowców z działów rzemieślniczych i przemysłowych, którzy tworzą doświadczony i zgrany zespół starający się o wyjątkowe oferty dla pracowników na niemieckim rynku pracy. (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email