Oferty pracy praca na produkcji (kanapki dla maturzystow) w Niemczech

861 - 870 z 897 praca praca na produkcji (kanapki dla maturzystow) Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Freudenstadt
Professional Work Service
17-06-14
Gowork.pl
(...) przez nas stanowisko zlokalizowane jest w Hotelu w landzie Baden-Württemberg, 35 km od Freudenstadt w Niemczech Praca od: zaraz do 31.10.2014 - z możliwością przedłużenia Czas pracy: 5 dni w tygodniu, 10h dziennie w tym przerwa W ramach współpracy pomagamy w (...)
Monachium
WORKON
17-06-14
Gowork.pl
(...) na stanowisko ELEKTRYK.   Termin: od zaraz Czas pracy: min.151godz./m-c Miejsce pracy: jeden z landów: Hesja, Bawaria, Baden Wurtembergia Wymagania: - wykształcenie kierunkowe poświadczone świadectwem lub certyfikat - przynajmniej komunikatywna znajomość j.niemieckiego- (...)
Lipsk
BWC
17-06-14
Gowork.pl
(...) *Praca na zestawie z plandeką przy przewożeniu części samochodowych *System 4/1 *Wynagrodzenie 1400€ - 1600€ brutto miesięcznie *Zakwaterowanie zapewnia i opłaca pracodawca *Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą niemieckim *Stabilne zatrudnienie *Praca w Lipsku... (...)
Kerpen
BWC
17-06-14
Gowork.pl
(...) 3/1 *Wynagrodzenie 1800€ netto miesięcznie *Zakwaterowanie zapewnia pracodawca *Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą niemieckim *Stabilne zatrudnienie *Praca w Północnej Westfalii... Wymagania: *Komunikatywna znajomość języka niemieckiego *Doświadczenie min 1 rok *Wiek (...)
Monachium
BWC
17-06-14
Gowork.pl
(...) widłowych Oczekiwania: *komunikatywna znajomość języka niemieckiego *doświadczenie min 6m-cy *gotowość do natychmiastowego wyjazdu Oferujemy: *9,07€ brutto *150€ diety miesięcznie *zakwaterowanie zapewnia pracodawca... *umowa o pracę na warunkach niemieckich (...)
Berlin
Ewiko Personal
16-06-14
Gowork.pl
(...) lub Spawacz-2-letnie doświadczenie zawodowe-Komunikatywna znajomość języka niemieckiegoOferujemy:-Umowę o pracę-Atrakcyjną stawkę godzinową-Dieta za każdy przepracowany dzień-Dodatki branżowe i taryfowe (BZA)-Gratyfikację bożonarodzeniową i urlopową-Dodatek za nadgodziny w (...)
Monachium
BWC
16-06-14
Gowork.pl
(...) języka niemieckiego *doświadczenie min 6m-cy *gotowość do natychmiastowego wyjazdu   Oferujemy: *9,07€ brutto *150€ diety miesięcznie *zakwaterowanie zapewnia pracodawca *umowa o pracę na warunkach niemieckich *praca na Bawarii   Zainteresowanych i spełniających (...)
GOERLITZ
PAV GOERLITZ
16-06-14
Gowork.pl
(...) .OFERUJEMY PRACĘ TYLKO U SPRAWDZONYCH PRACODaWCÓW . ZA NASZE USŁUGI NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT REKRUTACYJNYCH.POMAGAMY W TRAKCIE PRACY U NIEMIECKIEGO PRACODAWCY. Niemiecki Pracodawca poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech na stanowiskach: SPAWACZE MIG, MAGSPAWACZ TIG ( (...)
Landshut
PAV GOERLITZ
16-06-14
Gowork.pl
(...) SIE DO NAS .OFERUJEMY PRACĘ TYLKO U SPRAWDZONYCH PRACODaWCÓW . ZA NASZE USŁUGI NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT REKRUTACYJNYCH.POMAGAMY W TRAKCIE PRACY U NIEMIECKIEGO PRACODAWCY. Niemiecki Pracodawca poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech na (...)
Landshut
PAV GOERLITZ
16-06-14
Gowork.pl
(...) I LEGALNEJ PRACY NA PODSTAWIE NIEMIECKIEJ UMOWY O PRACĘ ZA GODZIWE WYNAGRODZENIE TO ZGŁOŚ SIE DO NAS .OFERUJEMY PRACĘ TYLKO U SPRAWDZONYCH PRACODaWCÓW . ZA NASZE USŁUGI NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT REKRUTACYJNYCH.POMAGAMY W TRAKCIE PRACY U NIEMIECKIEGO (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.