Oferty pracy praca fizyczna w Niemczech

21 - 30 z 795 praca praca fizyczna Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Trier
altenbetreuung24
17-10-14
Gowork.pl
(...) Karl-Michael ma 91 lat, porusza się samodzielnie, potrzebuje jedynie pomocy przy wstawaniu. Choruje na nadciśnienie i ma problemy z zasypaniem i przesypaniem nocy.   Pilnie poszukujemy opiekunki, Niemcy Obowiązki: Do obowiązków opiekunki (...)
Lich
altenbetreuung24
17-10-14
Gowork.pl
(...) wsparcia. Ma demencję więc często jest zagubiona i o wielu rzeczach zapomina.   Pilnie poszukujemy opiekunki, Niemcy Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które (...)
Monachium
altenbetreuung24
17-10-14
Gowork.pl
(...) pomocą. Ma chorobę Alzhaimera przez to o wielu rzeczach trzeba przypominać i pilnować.   Pilnie poszukujemy opiekunki, Niemcy Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w (...)
Trier
altenbetreuung24
17-10-14
Gowork.pl
(...) jest po wylewie i ma lekkie problemy z poruszaniem się więc na zewnątrz porusza się za pomocą wózka.   Poszukujemy opiekunki do pracy za granicą Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem (...)
Bottrop
altenbetreuung24
17-10-14
Gowork.pl
(...) jest po udarze, jest częściowo sparaliżowana i ma problemy z poruszaniem się, rzadko wstaje z łóżka. Nosi stały cewnik, ma osteoporozę oraz problemy z przełykiem. W opiece pomaga opiekun środowiskowy.   Poszukujemy opiekunki do pracy za (...)
altenbetreuung24
17-10-14
Gowork.pl
(...) związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie zakupów. Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz gotowość do czuwania w (...)
Siegbach
engeldaheim
17-10-14
Gowork.pl
(...) dużo uwagi. Porusza się samodzielnie.   Praca w Niemczech dla Opiekunów Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, gotowość do jazdy samochodem na terenie (...)
Spira
engeldaheim
17-10-14
Gowork.pl
(...) porusza się za pomocą wózka.   Praca w Niemczech dla kobiet Obowiązki: Konieczna jest dostateczną znajomość języka niemieckiego oraz doświadczanie w opiece nad osobami (...)
Augsburg
engeldaheim
17-10-14
Gowork.pl
(...) pracy dla opiekunów osób starszych w Niemczech. Wyślij do nas swoje zgłoszenie już dziś! Miejscowość: Augsburg   Podopieczny: Pani Hella Wiek: 87 lat Waga: 56kg Wiek:160cm   Pani porusza się samodzielnie, ma (...)
Puchheim
engeldaheim
17-10-14
Gowork.pl
(...) wózka.  Poza tym ma demencję, problemy ze słuchem oraz z nietrzymaniem moczu.   Opieka nad starszą Panią w Niemczech. Obowiązki: Czynności opiekuńcze i pielęgnacyjne, które trzeba (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.