Oferty pracy praca fizyczna w Niemczech

21 - 30 z 788 praca praca fizyczna Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hofheim am Taunus
Gowork.pl
24-10-14
Gowork.pl
(...) albo za pomocą wózka lub za pomocą chodzika w zależności od samopoczucia. Ma demencję przez co często jest zapominalski. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: (...)
Mindelstetten
Gowork.pl
24-10-14
Gowork.pl
(...) chodzika. Choruje na cukrzycę, zaburzenia rytmu serca oraz demencję. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należy: sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie zakupów. Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: pomoc w (...)
Gelsenkirchen
Gowork.pl
24-10-14
Gowork.pl
(...) się za małą pomocą. Jest po udarze, ma demencję, reumatyzm oraz inkontynencję. W opiece pomaga opiekun środowiskowy. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: sprzątanie, (...)
Koblenz
Gowork.pl
24-10-14
Gowork.pl
(...) osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.     Stan zdrowia: Para (...)
Berlin
Gowork.pl
24-10-14
Gowork.pl
(...) z opieką nad podopiecznym należy: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy higienie ciała, zmiana pielucho-majtek oraz gotowość do czuwania w nocy. Wymagania: Poszukujemy kobiety z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i z dostateczną znajomością (...)
Gangkofen
altenbetreuung24
24-10-14
Gowork.pl
(...) w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.       Stan zdrowia: Pan Meinrad ma 90 lat, porusza się za pomocą chodzika lub za pomocą wózka w (...)
Neu-Anspach
Gowork.pl
24-10-14
Gowork.pl
(...) Neu-Anspach Podopieczny: Pan Horst   Wiek: 76 lat Wzorst: 178 com Waga: 69 kg   Podopieczny porusza się za pomocą wózka jeżeli ma do pokonania większą odległość. Ma nowotwór jelit przez co nosi woreczki stomijne. Przy opiece pomaga opiekun (...)
Wuerselen
Gowork.pl
24-10-14
Gowork.pl
(...) potrzebuje Pan Horst Wiek: 75 lat Waga: 90 kg Wzrost: 175 cm Stan zdrowia: problemy z zasypianiem i przesypianiem nocy, demencja oraz inkontynencja. Obowiązki: Obowiązki opiekuńczo pielęgnacyjne tj. pomoc przy higienie ciała, pomoc w (...)
Schwerte
Gowork.pl
24-10-14
Gowork.pl
(...) ma 178 cm i waży 70 kg. Porusza się samodzielnie lub za pomocą chodzika. Ma lekko depresję, demencję, osteoporozę, nadciśnienie tętnicze. W pracy jest konieczna jest pomoc podopiecznej w podstawowych czynnościach pielęgnacyjnych. Praca opiekunki to (...)
Fryburg
Gowork.pl
24-10-14
Gowork.pl
(...) Charlotte Wzorst: 165 com Waga: 85 kg     Seniorka porusza się za pomocą chodzika, ogólnie jest w dobrej kondycji fizycznej. Głównie ma problemy z pamięcią ponieważ cierpi na demencję.     Pani jest na tyle sprawna, że w (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.