Oferty pracy praca fizyczna w Niemczech

21 - 30 z 829 praca praca fizyczna Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
altenbetreuung24
24-05-15
Gowork.pl
(...) czasem potrzebuje asekuracji.   Praca u Pana Helmuta w Niemczech Obowiązki: To głównie czynności związane z prowadzeniem domu oraz czynności opiekuńcze, czyli pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz przy higienie (...)
Hamburg
Engeldaheim
24-05-15
Gowork.pl
(...) udarze, jest częściowo sparaliżowany i porusza się za pomocą wózka. Poza tym choruje na nadciśnienie tętnicze oraz cukrzycę.     Praca dla opiekunek w Hamburgu Obowiązki: Czynności (...)
Manhagen
altenbetreuung24
24-05-15
Gowork.pl
(...) której język jest na poziomie dostatecznym oraz która posiada doświadczenie w pracy z osobami starszymi oraz leżącymi. Oferujemy: Ubezpieczanie, legalne zatrudnienie, zakwaterowanie na miejscu oraz wyżywanie. Wynagrodzenie: 1250 euro (...)
Gowork.pl
24-05-15
Gowork.pl
(...) podopieczny: Pani Marianne ma 80lat, 158cm wzrostu i 58kg wagi. Porusza się za pomocą wózka lub chodzika, potrzebuje pomocy przy wstawaniu i siadaniu na wózek. Jest po zawale serca więc jest bardzo słaba. Obowiązki: - Sprzątanie, pranie, prasowanie (...)
altenbetreuung24
24-05-15
Gowork.pl
(...) oraz inkontynencję.   Opieka nad straszym Panem, Niemcy Obowiązki: Pomoc potrzebuje głównie przy prowadzeniu domu: sprzątanie, gotowanie robienie zakupów oraz pranie, prasowanie. Wymagania: Od kandydatów (...)
Augsburg
Gowork.pl
24-05-15
Gowork.pl
(...) Marianne jest osobą niesamodzielną, większość czasu spędza w łóżku. Porusza się jedynie za pomocą wózka, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Ma demencję oraz chorobę Parkinsona. Obowiązki: Czynności związane z prowadzeniem domu to: gotowanie, (...)
Landshut
Gowork.pl
24-05-15
Gowork.pl
(...) ma 76lat, 168cm wzrostu i 80kg wagi. Porusza się za pomocą wózka ponieważ jest po udarze i ma problemy z chodzeniem. Obowiązki: Czynności związane z higieną i ubieraniem. Dodatkowo prowadzenie domu, gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów (...)
Lage
Engeldaheim
24-05-15
Gowork.pl
(...)  jest w dobrej kondycji psychicznej i fizycznej.   Opieka w Niemczech Obowiązki: Prowadzenie domu, gotowanie, robienie zakupów. Dodatkowo wsparcie przy czynnościach związanych z (...)
Radisleben
Gowork.pl
24-05-15
Gowork.pl
(...) zlecenia: Radisleben   Pan Ernst ma 98 lat, 175 cm wzrostu i 80kg wagi. Porusza się za pomocą chodzik, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Obowiązki: Do obowiązków opiekuna należy podstawowa pielęgnacja  i higiena ciała. Dodatkowo (...)
Ratingen
Gowork.pl
24-05-15
Gowork.pl
(...) samodzielnie ale choruje na demencję więc wymaga dużo uwagi. Choruje też na nadciśnienie tętnicze oraz zaburzenia rytmu serca. Obowiązki: Głównie to pomoc przy prowadzeniu domu: sprzątanie, pranie, prasownie, gotowanie, robienie zakupów oraz gotowość do (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.