Oferty pracy praca fizyczna w Niemczech

21 - 30 z 1340 praca praca fizyczna Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bosau
altenbetreuung24
28-11-15
Gowork.pl
(...) większość czynności wykonuje samodzielnie potrzebuje tylko wsparcia oraz towarzystwa. Opiekunka będzie odpowiedzialna za organizowanie czasu: wspólne spacery, zakupy, oglądanie TV. Opiekunka również będzie pomagała seniorce w myciu i (...)
Bochum
altenbetreuung24
28-11-15
Gowork.pl
(...) Berta, która choruje na nowotwór. Podopieczna ma trudności z orientacją i pamięcią. Pani również ma problem z nietrzymaniem moczu. Podopieczna jest osobą leżącą.    Praca jako Opiekunka osób starszych w Niemczech Nr referencyjny: (...)
Engeldaheim
27-11-15
Gowork.pl
(...) starszych w Niemczech. Jeżeli znasz język niemiecki wyślij nam swoje zgłoszenie. Nasza podopieczna: Pani Edith (88 lat, 168 cm wzrostu, 80 kg). Pani porusza się zarówno na wózku inwalidzkim jak i chodzi przy balkoniku. Korzysta z pieluch. Choruje na demencję i (...)
Engeldaheim
27-11-15
Gowork.pl
(...) podczas codziennych czynności takich jak ubieranie, pomoc w dojściu do toalety oraz przenoszenie z wózka na łóżko. Wymagania: Kandydatka na stanowisko opiekunki musi znać język na poziomie dobrym, mieć doświadczenie w opiece oraz (...)
Engeldaheim
27-11-15
Gowork.pl
(...) Julia (72 kg, 178 cm wzrostu) jest sparaliżowana i jeździ jedynie na wózku inwalidzkim. Potrzebuje pomocy przy wstawaniu z wózka.   Potrzebna opieka dla Pani Julii, Niemcy Nr referencyjny: (...)
Engeldaheim
27-11-15
Gowork.pl
(...) opiekunki osób starszych w Niemczech. Jeżeli znasz język niemiecki wyślij nam swoje zgłoszenie. Nasza podopieczna to starsza Pani. Pani ogólnie jest dość samodzielna, może sama chodzić przy balkoniku, nie potrzebuje asekuracji. Choruje na demencję więc często (...)
Monachium
Engeldaheim
27-11-15
Gowork.pl
(...) lat, 82 kg, 170 cm wzrostu, I stopień opieki) Miejsce wyjazdu: okolice Monachium Senior potrzebuje pomocy by chodzić, korzysta z rollatora. Jest po wylewie, cierpi również na lekką depresję. Choruje również na zaburzenia rytmu (...)
altenbetreuung24
27-11-15
Gowork.pl
(...) na stanowisko opiekunki musi znać język na poziomie komunikatywnym, mieć doświadczenie w opiece. Mile widziane czynne prawo jazdy.   Oferujemy: Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, (...)
Brema
altenbetreuung24
27-11-15
Gowork.pl
(...) do podjęcia pracy w charakterze opiekunki  dla Pani Hanny mieszkającej w okolicach Bremy. Pani ma 86 lat, ma problemy z poruszaniem się, wstawaniem i siadaniem. Korzysta z chodzika ale też z wózka inwalidzkiego. Choruje na Alzheimera, reumatyzm oraz demencję, więc (...)
Solingen
altenbetreuung24
27-11-15
Gowork.pl
(...) Seniorka jest sprawna fizycznie, porusza się sama. Cierpi na lekką demencję.   Potrzebna osoba do opieki dla Seniorki Nr referencyjny: NIEM_867A Obowiązki: - pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, - robienie zakupów oraz przygotowywanie (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email