Oferty pracy praca fizyczna w Niemczech

21 - 30 z 579 praca praca fizyczna Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hamburg
engeldaheim
24-01-15
Gowork.pl
(...) potrzebuje pomocy przy wstawaniu.   Praca u Starszej Pani, Niemcy Obowiązki: Pani jest samodzielna więc tylko czasem potrzebuje pomocy w ubieraniu i rozbieraniu. Nieradzi sobie jedynie z prowadzeniem (...)
Gersthofen
engeldaheim
24-01-15
Gowork.pl
(...) osób starszych w Niemczach? Zgłoś się do nas! Pani Cornelia porusza się za pomocą wózka ale w pomieszczeniach chodzi sama lub z małym wsparciem. Przeszła udar i po nim ma problem z poruszaniem się.   Praca u Starszej (...)
Gütersloh
Gowork.pl
24-01-15
Gowork.pl
(...) pracą od już. Opieki potrzebuje Pan  Werner, który ma 74 lata i chorobę Parkinsona, przez co ma problemy z poruszaniem się. Używa wózka. Obowiązki: Pomoc w podstawowych czynnościach związanych z higieną, pomoc i asekuracji w poruszaniu (...)
engeldaheim
24-01-15
Gowork.pl
(...) zaburzenia rytmu serca oraz problemy ze słuchem.   Praca na terenie Niemiec Obowiązki: To sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie oraz robienie zakupów oraz czynności (...)
Bad Griesbach
Gowork.pl
24-01-15
Gowork.pl
(...) ma 82 lat, Pan choruje na Parkinsona przez co ma lekkie problemy ze poruszaniem się, potrzebuje asekuracji. Poza tym choruje na cukrzycę, ma niewydolność krążeniową oraz nosi stały cewnik. Obowiązki: Czynności opiekuńcze, prowadzenie domu (...)
Monachium
Gowork.pl
24-01-15
Gowork.pl
(...) Jedna z osób jest bardziej samodzielna ale ma demencję a druga z osób jest mnie sprawna i samodziana.  Obowiązki: Prowadzenie domu, gotowanie oraz czynności związane z opieką tj. pomoc w ubieraniu/rozbieraniu i higienie pracy, zmiana pielucho-majtek, (...)
Duisburg
Gowork.pl
24-01-15
Gowork.pl
(...) podopieczny:   Pani Gladys, 90 lat, wzrost 165cm, waga 72kg. Choroby: nadciśnienie tętnicze, cukrzyca oraz problemy z poruszaniem się. Obowiązki: Pomoc w podstawowych czynnościach związanych z higieną oraz pomoc przy jedzeniu. Dodatkowo (...)
Bernkastel-Kues
engeldaheim
24-01-15
Gowork.pl
(...) demencję, ma problem z sercem oraz nadciśnienie tętnicze.   Praca na terenie Niemiec Obowiązki: To sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie oraz robienie zakupów oraz czynności (...)
Gowork.pl
24-01-15
Gowork.pl
(...) Jutta ma głównie problem z poruszaniem się. Wymiennie używa chodzika i wózka w zależności od samopoczucia. Obowiązki: Praca opiekunki to prace związane z opieką nad podopieczny ale również obowiązki związane z prowadzeniem (...)
Bremen
Gowork.pl
24-01-15
Gowork.pl
(...) 60kg Stan zdrowia: osteoporoza- przez co są problemy z poruszaniem się oraz demencja więc Pani potrzebuje dużo uwagi. Obowiązki: Prowadzenie domu, gotowanie oraz czynności związane z opieką tj. pomoc w ubieraniu/rozbieraniu i higienie (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.