Oferty pracy praca fizyczna w Niemczech

21 - 30 z 842 praca praca fizyczna Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bunde
altenbetreuung24
30-08-14
Gowork.pl
(...) Jedno z nich potrzebuje jedynie pomocy przy wstawaniu, poruszają się samodzielnie. Choroby z jakimi może spotkać się opiekun to: osteoporoza, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia rytmu serca oraz demencja.   Luiza i Dieter, praca opiekunki w (...)
Hannover
Gowork.pl
30-08-14
Gowork.pl
(...) używa chodzika. Cierpi na demencję. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należy: sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie zakupów. Dodatkowo jazda samochodem na terenie Niemiec. Do obowiązków związanych z opieką należy: pomoc w (...)
Aurich
altenbetreuung24
30-08-14
Gowork.pl
(...) wózka, rzadko wstaje z łóżka. Cierpi na osteoporozę, demencję oraz inkontynencję.   Pani Maria potrzebuje opiekunki, Niemcy Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa (...)
Niederkassel
altenbetreuung24
30-08-14
Gowork.pl
(...) Ma chorobę Alzhaimera więc o wielu czynnościach trzeba jej przypominać, często jest roztargniona.   Pani Carina potrzebuje opiekunki, Niemcy Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa (...)
Halle
altenbetreuung24
30-08-14
Gowork.pl
(...) Seniorów, praca opiekunki w Niemczech Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: gotowanie, sprzątnie oraz jazda samochodem na terenie Niemiec. Do obowiązków (...)
Halle
altenbetreuung24
30-08-14
Gowork.pl
(...) jedna jest w gorszej kondycji fizycznej ponieważ przeszła udar i ma problem z poruszaniem się. Chorobami z jakimi może zetknąć się na miejscu opiekun to demencja, nadciśnienie tętnicze, problemy ze słuchem oraz problemy z przełykaniem posiłków więc należy odpowiednio (...)
Deuren
altenbetreuung24
30-08-14
Gowork.pl
(...) Ma problemy ze słuchem, osteoporozę, niewydolność krążeniową oraz inkontynencję.   Praca opiekunki do osób starszych od zaraz Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w (...)
Attendorn
altenbetreuung24
30-08-14
Gowork.pl
(...) z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.     Stan zdrowia: Pani Else ma 90 lat jest osobą bardzo drobną więc pomoc przy wstawaniu nie powinna sprawiać problemu. Porusza się za pomocą wózka, ma (...)
Idar-Oberstein
altenbetreuung24
30-08-14
Gowork.pl
(...) Else, Niemcy Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: sprzątnie, gotowanie, robienie zakupów. Dodatkowo jazda samochodem na terenie Niemiec. Do obowiązków (...)
Duisburg
altenbetreuung24
30-08-14
Gowork.pl
(...) zdrowia: Pani Lore ma 89 lat jest sprawna fizycznie ale ma problemy z przełykiem oraz zaburzenie rytmu snu.   Pilnie poszukujemy opiekunki dla Pani Else, Niemcy Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.