Oferty pracy praca fizyczna w Niemczech

21 - 30 z 911 praca praca fizyczna Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Karlsruhe
Gowork.pl
16-09-14
Gowork.pl
(...) opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi jedynie gotowanie, sprzątanie, pranie, robienie zakupów. Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz przy higienie (...)
Heppenheim
Gowork.pl
16-09-14
Gowork.pl
(...) zdrowia: Pan Hans ma 80 lat i jest całkowicie niesamodzielna, większość czasu leży, rzadko wstaje z łóżka. Jest po udarze, ma demencję, Parkinsona, nadciśnienie tętnicze oraz cukrzycę. W opiece pomaga opiekun (...)
Wiesbaden
Gowork.pl
16-09-14
Gowork.pl
(...) zdrowia: Pan Herbert ma 78 lat, porusza się jedynie za pomocą wózka lub za pomocą chodzika w zależności od samopoczucia. Ma zaburzenie oraz niewydolność serca. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z (...)
Waldhufen
Gowork.pl
16-09-14
Gowork.pl
(...) zdrowia: Pani Irmgard ma 81 lat, przeszła udar po którym jest całkowicie nie sprawna. Większość czasu spędza w łóżku, nosi stały cewnik. Obowiązki: Pani Irmgard ma 81 lat, przeszła udar po którym jest całkowicie nie sprawna. Większość (...)
Bedburg
Gowork.pl
16-09-14
Gowork.pl
(...) zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie. Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu. Wynagrodzenie: 1030-1050 euro netto   Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o (...)
Lich
altenbetreuung24
16-09-14
Gowork.pl
(...) ma 87 lat, porusza się samodzielnie, czasem potrzebuje delikatnego wsparcia. Ma demencję więc często jest zagubiona i o wielu rzeczach zapomina.   Pilnie poszukujemy opiekunki, Niemcy Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności (...)
Monachium
altenbetreuung24
16-09-14
Gowork.pl
(...) wchodzi: sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie zakupów. Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy higienie ciała oraz pomoc przy jedzeniu. Wymagania: Poszukujemy kobiety z doświadczeniem w (...)
Frankenhardt
altenbetreuung24
16-09-14
Gowork.pl
(...) pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.     Stan zdrowia: Pan Urlich porusza się albo za pomocą (...)
Dortmund
altenbetreuung24
16-09-14
Gowork.pl
(...) Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.   Stan zdrowia: Pani Hidemarie ma 71 lat jest sprawna fizycznie. Ma chorobę Alzhaimera przez co czasem bywa (...)
Trier
altenbetreuung24
16-09-14
Gowork.pl
(...) po wylewie i ma lekkie problemy z poruszaniem się więc na zewnątrz porusza się za pomocą wózka.   Poszukujemy opiekunki do pracy za granicą Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.