Oferty pracy praca fizyczna w Niemczech

21 - 30 z 716 praca praca fizyczna Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
okolice Hamburga
Gowork.pl
30-10-14
Gowork.pl
(...) okolice Hamburga Podopieczny: Pan Christian, 76 lat. Choruje na demencję. Porusza się w zależności od samopoczucia albo za pomocą wózka albo za pomocą chodzika. Obowiązki: Czynności pielęgnacyjno-opiekuńcze: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy (...)
Westerhausen
Gowork.pl
30-10-14
Gowork.pl
(...) czasem opieka w ciągu nocy oraz prowadzenie gospodarstwa domowego. Wymagania: Podstawowa znajomość języka niemieckiego oraz mile widziane jest doświadczenie w opiece. Oferujemy: Legalną pracę Odprowadzane składki oraz (...)
Bergisch Gladbach
Gowork.pl
30-10-14
Gowork.pl
(...) Gladbach   Stan podopiecznego: ma problemy z poruszaniem się, używa chodzika. Poza tym ma problemy ze słuchem. Obowiązki: Należy pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz przy higienie ciała, pomoc oraz gotowość do czuwania w nocy. Dotykowo p czynności tj. (...)
Grassau
Gowork.pl
30-10-14
Gowork.pl
(...) Grassau   Opieki potrzebuje Pani Josefina, 90 lat, 170 cm wzrostu, 60kg wagi. Porusza się za pomocą wózka czasem używa chodzika. Po wylewie ma niewładną jedną nogę dlatego potrzebuje asekuracji przy chodzeniu. Cierpi na demencję przez co komunikacja z Panią jest (...)
Gersdorf
Gowork.pl
30-10-14
Gowork.pl
(...) zmarła żona podopiecznego przez co wpadł w lekką depresję, ma demencję więc o wielu rzeczach zapomina. Miejsce delegacji: Gersdorf Obowiązki: Pomoc przy jedzeniu ponieważ Panu drży ręka. Pomoc przy higienie ciała oraz w ubieraniu i rozbieraniu. Dodatkowo (...)
Berlin
Gowork.pl
30-10-14
Gowork.pl
(...) za pomocą chodzika, jest bardzo słaba, często miewa zawroty głowy, choruje na demencję oraz osteoporozę. W ciągu dnia przychodzi opiekun środowiskowy, który pomaga w opiece i wydaje leki dla podopiecznej. Obowiązki: Należy pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz (...)
Moers
Gowork.pl
30-10-14
Gowork.pl
(...) chodzika, ma problemy z sercem. Obowiązki: Praca opiekunki to przede wszystkim czynności pielęgnacyjne ale również prowadzenie domu i gotowanie. Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w takiego (...)
Erftstadt
Gowork.pl
30-10-14
Gowork.pl
(...) delegacji: Erftstadt Dane podopiecznej: wiek 88lat, wzrost 160cm, waga 70kg Choroby: demencja, nadciśnienie tętnicze, zaburzenie rytmy serca. Obowiązki: Czynności pielęgnacyjne tj. pomoc przy higienie ciała, ubieranie/rozbieraniu, zmiana (...)
Monachium
Gowork.pl
30-10-14
Gowork.pl
(...) Luise ma 103 lat porusza się samodzielnie czasem potrzebuje jedynie asekuracji przy wchodzeniu po schodach lub poruszaniu się przy większych odległościach. Poza tym ma demencję więc często jest rozkojarzona i o wielu rzeczach trzeba jej przypominać. Obowiązki: To (...)
Großräschen
Gowork.pl
30-10-14
Gowork.pl
(...) Großräschen Podopieczny porusza się za pomocą chodzika, potrzebuje wsparcie przy wstawaniu. Choruje na cukrzycę więc należy pilnować odpowiedniej diety. Obowiązki: Wymagania: Prowadzenie domu: sprzątanie, pranie, (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.