Oferty pracy praca fizyczna w Niemczech

21 - 30 z 758 praca praca fizyczna Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Engeldaheim
20-04-15
Gowork.pl
(...) jest osobą leżącą, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Ma chorobę nowotworową oraz cukrzycę.   Opieka w Niemczech Obowiązki: Do obowiązków opiekuna należy jedynie opieka nad podopiecznym. (...)
Schopfheim
Engeldaheim
20-04-15
Gowork.pl
(...) Schopfheim   Pan Bruno ma problemy ze słuchem, cukrzycę oraz chorobę Alzhaimera.   Opiekunka dla Pana Bruno Obowiązki: Opieka nad podopiecznym oraz utrzymywanie porządku w domu, (...)
Hemer
Engeldaheim
20-04-15
Gowork.pl
(...) w Niemczech Obowiązki: Opiekuna musi prowadzić dom oraz przygotowywać posiłki. Dodatkowo konieczna jest opieka nad podopiecznym, pomoc w myciu, zmiana (...)
Harsewinkel
Engeldaheim
20-04-15
Gowork.pl
(...) na lekką depresję. Choruje na Parkinsona, demencję, niewydolność serca oraz ma problemy z przełykiem. Cierpi też na chroniczne biegunki.   Potrzebna opieka dla seniora Nr referencyjny: (...)
Mönchengladbach
Engeldaheim
20-04-15
Gowork.pl
(...) panem, która wymaga pomocy w codziennych czynnościach pielęgnacyjnych oraz w prowadzeniu domu. Serdecznie zapraszamy do współpracy.   Praca w roli opiekunki dla Pana Anzelma Nr referencyjny: (...)
Waldshut – Tiengen
Engeldaheim
20-04-15
Gowork.pl
(...) starszych, ze znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece nad osobami po udarze. Nasza opiekunka Pani Hilda ma 87 lat, przeszła udar, jednak jej stan psychiczny jest dobry. Opiekę nad starszą panią obecnie sprawuje (...)
Engeldaheim
20-04-15
Gowork.pl
(...) w pracy nad osobami starszymi oraz znasz język Niemiecki? Jeżeli tak, zgłoś się do nas. Mamy wiele atrakcyjnych ofert pracy.   Obecnie poszukujemy opiekunki dla 73 – letniego starszego Pana. Nasz podopieczny jest samodzielny, jest w dobrej kondycji psychicznej jak i (...)
Königsbrunn
Engeldaheim
20-04-15
Gowork.pl
(...) domowe: Gotowanie oraz zakupy Pranie i prasowanie Sprzątanie domu Opieka nad zwierzątkiem domowym Obowiązki przy podopiecznym: Przenoszenie z wózka na łóżko Pomoc przy ubieraniu i (...)
Rothenburg ob der Tauber
Engeldaheim
20-04-15
Gowork.pl
(...) pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Aktualnie poszukujemy opiekunki dla Pani, która mieszka w Rothenburg ob der Tauber. Ma problemy z (...)
Bocholt
Engeldaheim
20-04-15
Gowork.pl
(...) opiekuna do pary seniorów Nr referencyjny: NIEM_107A Obowiązki: Opieka nad podopiecznymi oraz pomoc przy posiłkach. Dodatkowo prowadzenie domu ponieważ podopieczni z racji wieku już sobie z tym nie (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.