Oferty pracy praca fizyczna w Niemczech

21 - 30 z 780 praca praca fizyczna Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Weinheim
altenbetreuung24
29-06-15
Gowork.pl
(...) do czuwania w nocy oraz przygotowywanie posiłków. Wymagania: Od kandydata oczekujemy dostatecznej znajomości języka niemieckiego oraz zaangażowania w pracę i wykonywane czynności. Mile widziane jest doświadczenie w pracy z osobami (...)
Warthausen
Engeldaheim
29-06-15
Gowork.pl
(...) delegacji: Warthausen   Pani Christel ma II stopień niepełnosprawności i problemy z poruszaniem się. Używa wózka, na który należy podopieczną przenosić.   Opieka na osobą (...)
Gowork.pl
29-06-15
Gowork.pl
(...) ma 80lat, 158cm wzrostu i 58kg wagi. Porusza się za pomocą wózka lub chodzika, potrzebuje pomocy przy wstawaniu i siadaniu na wózek. Jest po zawale serca więc jest bardzo słaba. Obowiązki: - Sprzątanie, pranie, prasowanie oraz gotowanie, jazda (...)
Kempten
Gowork.pl
29-06-15
Gowork.pl
(...) Adela ma 95 lat, porusza się tylko za pomocą wózka lub z asekuracją drugiej osoby jak również potrzebuje pomocy przy wstawaniu z łóżka. Obowiązki: - Sprzątanie, pranie, prasowanie oraz gotowanie - pomoc w (...)
Bad Krozingen
Engeldaheim
29-06-15
Gowork.pl
(...) Ma chorobę nowotworową oraz astmę.   Opiekunka starszego Pana Obowiązki: - pomoc w ubieraniu/rozbieraniu - pomoc przy  higienie ciała - gotowość do czuwania w nocy - przygotowywanie (...)
Engeldaheim
29-06-15
Gowork.pl
(...) zadań opiekuna będzie należało głównie zajmowanie się domem, przygotowywanie posiłków oraz robienie zakupów. Dodatkowo opieka nad podopiecznymi. Wymagania: Wymagamy dostatecznej  znajomości (...)
Schrobenhausen
Engeldaheim
29-06-15
Gowork.pl
(...) ma większych problemów ze zdrowiem. Jedynie jest osłabiony z racji wieku.   Opieka w Niemczech Obowiązki: Czynności związane z higieną, zmiana pielucho-majtek oraz prowadzenie (...)
Apelern
Engeldaheim
29-06-15
Gowork.pl
(...) Christel ma nadciśnienie tętnicze oraz chorobę Alzhaimera.   Opiekunka dla osoby starszej Obowiązki: Do zadań opiekuna będzie należało opieka nad podopiecznym, pomoc przy higienie oraz (...)
Mainz
Gowork.pl
29-06-15
Gowork.pl
(...) rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Pani Margit ma 94 lata, mieszka w Mainz. Ogólnie jest w dobrej kondycji fizycznej, jest samodzielna. Kondycja psychiczna: zdezorientowana. Starsza Pani używa (...)
Harburg
Gowork.pl
29-06-15
Gowork.pl
(...) osteoporozę, nadciśnienie, ma problemy z zasypianiem, porusza się na wózku inwalidzkim. W opiece pomaga rodzina. Obowiązki: Opiekunka głównie ma za zadanie pomagać swojemu podopiecznemu przy ubieraniu i rozbieraniu, dodatkowymi czynnościami będą (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email