Oferty pracy praca fizyczna w Niemczech

21 - 30 z 732 praca praca fizyczna Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
altenbetreuung24
16-12-14
Gowork.pl
(...) zatrudnienie u polskiego pracodawcy -Odprowadzane składki emerytalno-rentowe oraz ubezpieczanie -Opłacony oraz zorganizowany przejazd z/do Niemiec -Wyżywienie oraz zakwaterowanie -Kurs doszkalający z języka (...)
Aachen
altenbetreuung24
16-12-14
Gowork.pl
(...) poruszaniem się.   Praca w Aachen, 1250 euro Obowiązki: -Utrzymywanie porządku w domu - Czynności opiekuńcze tj. pomoc w ubieraniu, rozbieranie i higiena ciała oraz przy jedzeniu. Wymagania: Od kandydatów oczekujemy (...)
Lipsk
Gowork.pl
16-12-14
Gowork.pl
(...) 165cm wzrostu, waży 75kg. Porusza się za pomocą wózka i potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Przeszedł udar od tamtej pory ma problemy z chodzeniem. Obowiązki: Te związane z opieką to: pomoc w higienie ciała oraz w ubieraniu i rozbieraniu, gotowość do opieki w (...)
Gowork.pl
16-12-14
Gowork.pl
(...) na nadciśnienie tętnicze, zaburzenie krążenia oraz demencję. Porusza się za pomocą wózka gdy ma do pokonania większą odległość. Obowiązki: Czynności opiekuńcze tj. pomoc przy higienie ciała, pomoc przy jedzeniu oraz gotowość do czuwania w nocy. (...)
engeldaheim
16-12-14
Gowork.pl
(...) w codziennych czynnościach higieniczno-pielęgnacyjnych oraz otrzymywanie porządku w domu. Wymagania: Wymagamy podstawowej znajomości języka oraz zaangażowania w pracę. Mile widziane (...)
engeldaheim
16-12-14
Gowork.pl
(...) diety.   Praca dla opiekunów, wysokie zarobki+premie Nr referencyjny: NIEM_023A Obowiązki: - Prowadzenie domu - Czynności pielęgnacyjno-opiekuńcze czyli, pomoc przy jedzeniu, ubieranie/rozbieranie, (...)
Butzbach
altenbetreuung24
16-12-14
Gowork.pl
(...) w pracy opiekuna. Porusza się za pomocą chodzika. Ma problemy ze słuchem oraz zaburzenie rytmu serca. W opiece pomaga opiekun środowiskowy.   Niemcy praca, opiekunka Nr referencyjny: NIEM_024A Obowiązki: Czynności pielęgnacyjne: pomoc w (...)
altenbetreuung24
16-12-14
Gowork.pl
(...) oraz opiekun środowiskowy.   Praca dla opiekunek osób starszych Nr referencyjny: NIEM_025A Obowiązki: Opiekun ma za zadanie utrzymywanie domu w czystości, przygotowywanie posiłków oraz robienie zakupów. Wymagania: Od (...)
Fryburg
Gowork.pl
16-12-14
Gowork.pl
(...) Pani Charlotte Wzorst: 165 com Waga: 85 kg     Seniorka porusza się za pomocą chodzika, ogólnie jest w dobrej kondycji fizycznej. Głównie ma problemy z pamięcią ponieważ cierpi na demencję.     Pani jest na (...)
Essen
Gowork.pl
16-12-14
Gowork.pl
(...) oraz higiena ciała, pomoc w poruszaniu się. Dodatkowo pomoc w prowadzeniu domu. Wymagania: Poszukujemy osoby z komunikatywną znajomością języka niemieckiego ale z doświadczaniem w opiece. Oferujemy: Opłacony oraz zorganizowany przejazd (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.