Oferty pracy praca fizyczna w Niemczech

21 - 30 z 798 praca praca fizyczna Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Schwerin
Engeldaheim
26-03-15
Gowork.pl
(...) i ma 175 cm wzrostu. Porusza się za pomocą chodzika, potrzebuje pomocy przy wstawaniu.   Opieka nad osobami starszymi-Niemcy Obowiązki: Prowadzenie gospodarstwa domowego oraz opieka i pomoc w czynnościach (...)
Neroth
altenbetreuung24
26-03-15
Gowork.pl
(...) opieki: Pani Susanna i Pan Ferdinand Pani: ma trudności z chodzeniem związane z wiekiem ma do dyspozycji wózek inwalidzki,  ale pomaga w transferze z wózka  na łóżko, z toalety korzysta z czyjąś pomocą. Nosi stały cewnik.  Jest osobą mało (...)
Ulm
altenbetreuung24
26-03-15
Gowork.pl
(...) w czynnościach pielęgnacyjnych oraz prowadzenie gospodarstwa domowego. Wymagania: Znajomość języka na poziomie dostateczną oraz doświadczanie w pracy z osobami starszymi. Oferujemy: Naszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie (...)
Cloppenburg
Engeldaheim
26-03-15
Gowork.pl
(...) Pani Danuta, która porusza się za pomocą wózka i potrzebuje pomocy przy wstawaniu i siadaniu na wózek.   Opieka nad starszą Panią w Niemczech. Obowiązki: Prowadzenie domu oraz (...)
Wilhelmshaven
Engeldaheim
26-03-15
Gowork.pl
(...) ponieważ jest bardzo osłabiona.   Opieka nad Panią Astrid w Niemczech Obowiązki: Prowadzenie domu oraz gotowanie i robienie zakupów. Czynności opiekuńcze, zmiana pielucho-majtek, pomoc przy (...)
Rohrbach
altenbetreuung24
26-03-15
Gowork.pl
(...) jest po udarze i ma problemy z poruszaniem się.  W opiece pomaga pielęgniarka środowiskowa.   Praca dla opiekunek w Niemczech Obowiązki: Prowadzenie domu oraz jazda samochodem na terenie Niemiec. Jeżeli chodzi o czynności opiekuńcze to (...)
Bremen
Gowork.pl
26-03-15
Gowork.pl
(...) osteoporoza- przez co są problemy z poruszaniem się oraz demencja więc Pani potrzebuje dużo uwagi. Obowiązki: Prowadzenie domu, gotowanie oraz czynności związane z opieką tj. pomoc w ubieraniu/rozbieraniu i higienie (...)
Engeldaheim
26-03-15
Gowork.pl
(...) stawki: do 1140 euro netto   Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na. numer: 882128820 o treści: 4161 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego. (...)
Karlsruhe
altenbetreuung24
26-03-15
Gowork.pl
(...) Parkinsona, przez co ma problemy z nietrzymaniem moczu.   Oferty pracy w Niemczech Obowiązki: Sprzątanie, gotowanie Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu Pomoc przy higienie ciała Pomoc przy jedzeniu Zmiana (...)
Hilpoltstein
Engeldaheim
26-03-15
Gowork.pl
(...) delegacji: Hilpoltstein Pan Boris jest osobą samodzielną i sprawną fizycznie.   Poszukujemy osób chętnych do pracy opiekunów Obowiązki: To głównie obowiązki związane z prowadzeniem (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.