Oferty pracy praca fizyczna w Niemczech

21 - 30 z 1066 praca praca fizyczna Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Akwizgran
altenbetreuung24
29-07-15
Gowork.pl
(...) osób starszych w Niemczech. Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasz podopieczny: Pani Inga, 90 lat Miejsce zlecenia: Akwizgran Seniorka chodzi przy balkoniku, cierpi na demencję oraz (...)
Balingen
Gowork.pl
28-07-15
Gowork.pl
(...) podopieczny: Podopieczna, Pani Maria ma 84 lata, mieszka w Balingen, wraz ze swoim mężem. Jest w dobrej kondycji fizycznej jak i psychicznej. Porusza się sama z lekką pomocą drugiej osoby. Cierpi również na lekką demencję. Obowiązki: Do (...)
okolice Ratyzbony
Gowork.pl
28-07-15
Gowork.pl
(...) podopieczny: Miejsce zlecenia: okolice Ratyzbony Szukasz pracy jako opiekunka/opiekun osób starszych w Niemczech? Zgłoś się do nas! Pani Emilia ma 80 lat, waży 85 kg, zarówno w domu jak i na zewnątrz chodzi sama przy balkoniku, ale potrzebuje asekuracji. (...)
okolice Hamburga
Engeldaheim
28-07-15
Gowork.pl
(...) na wózku inwalidzkim. Choruje na nowotwór i jest częściowo sparaliżowana, dlatego też potrzebuje pomocy i wsparcia.   Poszukujemy osób chętnych do pracy w Niemczech Nr referencyjny: (...)
okolice Karlsruhe
Engeldaheim
28-07-15
Gowork.pl
(...) w Niemczech. Jeżeli znasz język niemiecki wyślij nam swoje zgłoszenie. Nasz podopieczny: Pan Wilhelm  – 76 lat (81 kg, 181 cm wzrostu). Miejsce wyjazdu: okolice Karlsruhe Pan mieszka w domu wraz ze swoją córką. Pan przeszedł udar mózgu, cierpi na (...)
Essen
altenbetreuung24
28-07-15
Gowork.pl
(...) ma 88 lat (65 kg, 165 cm wzrostu), przez większość dnia leży na łóżku, jest kompletnie niesamodzielna, porusza się jedynie na wózku inwalidzkim. Cierpi na demencję, często jest apatyczna. Pacjentka ma również stały cewnik, korzysta z (...)
Stuttgart
altenbetreuung24
28-07-15
Gowork.pl
(...) mieszkaniu w okolicach Stuttgartu. Starsza Pani ma 88 lat, 70 kg i 165 cm wzrostu. W domu chodzi sama, jednak na zewnątrz korzysta z wózka inwalidzkiego. Obecnie opiekuje się nią rodzina.   Praca dla kobiet w charakterze opiekunki, Niemcy Nr referencyjny: (...)
okolice Dortmundu
Gowork.pl
28-07-15
Gowork.pl
(...) wyjazd na 2 – 3 miesiące Zapraszamy Państwa do rekrutacji na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech, jeżeli znasz język Niemiecki w stopniu komunikatywnym, masz doświadczenie w opiece, zgłoś się do nas.   Opieki potrzebuje Pani Elizabeth, (...)
okolice Singen
Gowork.pl
28-07-15
Gowork.pl
(...) lat 88, waga 90 kg. Pacjent jest osobą niesamodzielną, potrzebuje pomocy drugiej osoby podczas przemieszczania się, korzysta z chodzika. Choruje na demencję i często jest rozkojarzony. Miejsce delegacji: okolice Singen Obowiązki: Opiekunka głównie ma za (...)
okolice Tybingi
Engeldaheim
28-07-15
Gowork.pl
(...) okolice Tybingi Opieka dla Seniora: Pan Erwin ma 85 lat, w domu porusza się przy chodziku, potrzebuje jednak pomocy i asekuracji. Ma problemy ze słuchem. Obecnie opiekuje się nim rodzina.   Praca dla opiekunki w Niemczech Nr referencyjny: (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email