Oferty pracy praca dla kobiet w Niemczech

531 - 540 z 692 praca praca dla kobiet Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Wassenberg
Holbern Sp. z o. o.
11-09-14
Gowork.pl
(...) i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych (...)
Erfurt
Holbern Sp. z o. o.
11-09-14
Gowork.pl
(...) rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy. Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży budowlanej poszukujemy obecnie kandydatów na (...)
Stuttgart
Holbern Sp. z o. o.
11-09-14
Gowork.pl
(...) średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami (...)
Wassenberg
Holbern Sp. z o. o.
11-09-14
Gowork.pl
(...) bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz (...)
Aalen
Solutions 30
10-09-14
Gowork.pl
(...) i firmom dostępu do stale postępujących zmian technologicznych. Zorganizowane wokół europejskiej sieci ekspertów i techników Solutions30 każdego dnia zapewnia swoim klientom techniczne wsparcie na miejscu lub wsparcie zdalne oraz pomoc w zakresie nowych technologii. (...)
Hannover
UBT-PERSONAL
10-09-14
Gowork.pl
(...) wyboru miejsca zatrudnienia Praca na pełny etat plus nadgodziny Atrakcyjne wynagrodzenie Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne Płatny urlop Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie (...)
Bielefeld
CBSbutler
10-09-14
Gowork.pl
(...) tapicerowanych elementów foteli, krzeseł, oraz  tapczanów Wymagania: Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku tapicera Mile widziany dyplom czeladniczy Doświadczenie w pracy w zakładzie o seryjnym typie produkcji Dokładność oraz precyzja Wysoka (...)
Stuttgart
Translator
10-09-14
Gowork.pl
(...) ZARAZ dyplomowane pielęgniarki/ pielęgniarzy zainteresowanych udziałem w projekcie, który organizujemy wspólnie z naszym niemieckim partnerem. OFERTA: - praca w szpitalu w Stuttgarcie oraz intensywny kurs j. niemieckiego do uzyskania certyfikatu B2 i aprobacji w (...)
Lipsk
Holbern Sp. z o. o.
09-09-14
Gowork.pl
(...) pracodawcy. Dla naszego klienta, niemieckiego klienta z branży budowlanej  poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:   MONTER RUSZTOWAŃ - NIEMCY    Zakres obowiązków - stawianie i rozbiórka rusztowań fasadowych lub przemysłowych - dodatkowe (...)
Hannover
Tabel GmbH
09-09-14
Gowork.pl
(...) w Laatzen/Hannover poszukuje monterow urzadzen grzewczych i sanitarnych, hydraulikow, elektrykow, monterow szaf rozdzielczych, spawaczy MIG/MAG i slusarzy ze znajomoscia j.niemieckiego. Miejsca pracy: Niemcy polnocne (okolice Hanoweru, Hameln, Giesen, Hamburga,  Nienburga (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.