Oferty pracy praca dla kobiet w Niemczech

531 - 540 z 712 praca praca dla kobiet Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Detmold
CBSbutler
14-09-14
Gowork.pl
(...) tapicerowanych tj. wytwarzanie tapicerowanych elementów foteli, krzeseł, oraz tapczanów Wymagania Wymagania:Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku tapiceraMile widziany dyplom czeladniczyDoświadczenie w pracy w zakładzie o seryjnym typie produkcjiDokładność oraz (...)
Regensburg
wk Weber
11-09-14
Gowork.pl
(...) Lakiernik Firma oferuje: umowę na stale zarobek w zależności od kwalifikacji i doświadczenia + dodatki ubezpieczenie, stały kontakt w języku polskim Wymagania: wykształcenie lub potwierdzone doświadczenie w zawodzie dobra znajomość (...)
Regensburg
wk Weber
11-09-14
Gowork.pl
(...) pracowników na następujące stanowiska : Stolarz Elektryk Hydraulik Tokarz Spawacz Mechanik Ślusarz Lakiernik Firma oferuje: umowę na stale zarobek w zależności od kwalifikacji i doświadczenia + dodatki ubezpieczenie, stały kontakt w języku polskim Wymagania: (...)
Regensburg
wk Weber
11-09-14
Gowork.pl
(...) GmbH Oddz. w Polsceposzukuje pracowników na następujące stanowiska : Stolarz Elektryk Hydraulik Tokarz Spawacz Mechanik Ślusarz Lakiernik Firma oferuje: umowę na stale zarobek w zależności od kwalifikacji i doświadczenia + dodatki ubezpieczenie, stały kontakt w (...)
Monachium, Regensburg, Regensburg, ...
CBS Butler Deutschland GmbH
11-09-14
Gowork.pl
(...)   produkcja i montaż mebli kuchennych, salonowych, szaf wnękowych         produkcja i montaż stolarki budowlanej (okna, drzwi)         montaż schodów, parkietów, boazerii         prace (...)
Frankfurt
MG SOLUTIONS SP. Z O.O.
11-09-14
Gowork.pl
(...) o numerze rejestru: 9466,  specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:   KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO (C+E) Nr ref.: (...)
Frankfurt/Main
MG SOLUTIONS SP. Z O.O.
11-09-14
Gowork.pl
(...) stałej na stanowiska poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:   KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO Z DŹWIGIEM (C+E) - NIEMCY Nr ref.:  KSCZD/09/2014 FRANKFURT/MAIN (NIEMCY) KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO Z DŹWIGIEM (C+E) - NIEMCY Miejsce (...)
Oldenburg
CBS Butler
11-09-14
Gowork.pl
(...) osób na stanowisko: Szwacz/ka NIEMCY Miejsce pracy: Niemcy Zakres obowiązków:-szycie odzieży ochronnej (kombinezony, spodnie, rękawice) z grubych, ciężkich materiałów Wymagania:-doświadczenie zawodowe na stanowisku Szwacz/ka-dokładność, precyzja-wysoka (...)
Stuttgart
Holbern Sp. z o. o.
11-09-14
Gowork.pl
(...) Polsce, Niemczech, Słowacji oraz Norwegii. Realizujemy ambitne projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy. Dla naszego klienta, niemieckiego klienta z branży budowlanej (...)
Frankfurt nad Menem
Holbern Sp. z o. o.
11-09-14
Gowork.pl
(...) ambitne projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy. Dla naszego klienta, niemieckiego klienta z branży budowlanej  poszukujemy obecnie kandydatów na (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.