Oferty pracy praca dla kobiet w Niemczech

531 - 540 z 812 praca praca dla kobiet Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Niemcy, Za granicą
GE RUF Pflege Agentur
13-03-15
praca-niemcy-oferty.pl
(...) na stanowisko:Praca dla opiekunki osoby starszej 1400 euro! Nr ref. 310315WMiejsce pracy: Niemcy: Niemcy (Za granicą)Poszukujemy opiekunki do opieki nad starszą kobietą. Podopieczna mieszka z rodziną. Lokalizacja: Niemcy, 88690 Unteruhldingen. Praca od (...)
Duisburg
GD Profesja
13-03-15
Gowork.pl
(...) treści zamówień, Udział w kontrolach, odbiorach technicznych i rozmowach reklamacyjnych, Tworzenie dokumentacji i raportów,   Wymagania: Wykształcenie elektrotechniczne lub pokrewne, Minimum 5 lat doświadczenia (...)
Niemcy, okolice Olpe
GD Profesja
13-03-15
Gowork.pl
(...) dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech. Naszym Klientem jest nowoczesna Niemiecka Firma specjalizująca się w produkcji metalowych obudów dla przemysłu medycznego, maszynowego i elektrycznego.   Technik Obróbki (...)
Villingen - Schwenningen
GD Profesja
13-03-15
Gowork.pl
(...) na rynku od 2006 roku. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech. Naszym Klientem jest Niemiecka Firma z branży obróbki skrawaniem.   Tokarz - Automaty Tokarskie (...)
Okolice Lipska
GD Profesja
13-03-15
Gowork.pl
(...) na rynku od 2006 roku. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech. Naszym Klientem jest niemiecka Firma zajmująca się planowaniem, montażem, utrzymaniem ruchu i naprawami urządzeń (...)
Niemcy
AB Job Service Polska
13-03-15
Gowork.pl
(...) i Polsce. Pracujemy  dla grupy kapitałowej AB Nederland, która istnieje na holenderskim rynku pracy od ponad 40 lat.   Dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy osoby do pracy jako:   ŚLUSARZ / MONTER Miejsce pracy: Niemcy Nr (...)
Niemcy
AB Job Service Polska
13-03-15
Gowork.pl
(...) Oferujemy pracę osobom zainteresowanym krótko- lub długoterminowym zatrudnieniem w Holandii, Niemczech i Polsce. Pracujemy  dla grupy kapitałowej AB Nederland, która istnieje na holenderskim rynku pracy od ponad 40 lat. Dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy (...)
Niemcy
AB Job Service Polska
13-03-15
Gowork.pl
(...) zatrudnieniem w Holandii, Niemczech i Polsce. Pracujemy  dla grupy kapitałowej AB Nederland, która istnieje na holenderskim rynku pracy od ponad 40 lat.   Dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy osoby do pracy jako: ŚLUSARZ/MONTER konstrukcji, praca w (...)
Niemcy
AB Job Service Polska
13-03-15
Gowork.pl
(...) referencyjny: SPBK/03/2015/DE Obowiązki: - spawanie i montaż kotłów wymagających odbioru - praca według planów i rysunków technicznych   Wymagania: - doświadczenie w zakresie spawania MAG – warunek (...)
Niemcy
AB Job Service Polska
13-03-15
Gowork.pl
(...) SMAG/03/2015/DE Obowiązki: - spawanie średnio ciężkich konstrukcji stalowych (wieże stalowe lub budowa mostów) - praca według rysunków technicznych i instrukcji nadzoru spawalniczego   Wymagania: - ważna (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.