Oferty pracy praca dla kobiet w Niemczech

531 - 540 z 951 praca praca dla kobiet Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hamburg
APT Agencja zatrudnienia
04-09-14
Gowork.pl
(...) Artykułów Spożywczych Miejsce pracy: Hamburg Praca: Jest to praca tymczasowa na umowę zlecenie, w trybie akordowym na halach magazynowych. Pracuje się w fabryce na taśmie, jest to praca fizyczna, przy pakowaniu i sortowaniu artykułów (...)
Hamburg
Limes Consult Sp. z o.o. Oddział w Polsce
04-09-14
Gowork.pl
(...) od 15 lat świadczy usługi dla niemieckich przedsiębiorstw poprzez rekrutację personelu i jego wynajem głównie dla branży przemysłowej i okołobudowlanej. Obecnie dla naszych niemieckich Klientów poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:   MONTER (...)
Lipsk
Holbern sp. z o.o.
04-09-14
Gowork.pl
(...) Słowacji oraz Norwegii. Realizujemy ambitne projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy. Dla naszego klienta, niemieckiego klienta z branży budowlanej  poszukujemy (...)
Dannenberg
Holbern sp. z o.o.
04-09-14
Gowork.pl
(...) 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy (...)
Saarbrücken
Holbern sp. z o.o.
04-09-14
Gowork.pl
(...) i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz (...)
Kirchheim
Holbern sp. z o.o.
04-09-14
Gowork.pl
(...) firma specjalizująca się w serwisie i naprawie urządzeń oraz maszyn rolniczych i budowlanych. Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Mechanik maszyn rolniczych i budowlanych Opis stanowiska - utrzymywanie w należytym stanie maszyn rolniczych i budowlanych - przegląd techniczny i (...)
Visbek
MRJOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.z o.o.
04-09-14
Gowork.pl
(...) z Niemiec  Kandydatów na stanowisko: Monter okien i fasad aluminiowych w Visbek   Wybrany Kandydat będzie odpowiedzialny za: - pracę przy montażu okien i fasad  z aluminium, - praca na terenie Niemiec.   Od Kandydatów oczekujemy: - (...)
Monachium
MRJOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.z o.o.
04-09-14
Gowork.pl
(...) wykształcenia zasadniczego zawodowego lub średniego technicznego, mile widziane w kierunku ślusarz spawacz, - doświadczenia minimum 12 miesięcy przy spawaniu, - dokładności, precyzji, dobrego wzroku, - gotowości do pracy w trybie zmianowym, - chęci do pracy, - znajomości (...)
Stuttgart, Za granicą
Holbern Sp. z o. o.
03-09-14
praca-niemcy-oferty.pl
(...) rusztowań- Niemiecka umowaMiejsce pracy: Niemcy: Stuttgart (Za granicą)Holbern – jesteśmy międzynarodową firmą doradztwa personalnego. Posiadamy biura w Polsce, Niemczech, Słowacji oraz Norwegii. Realizujemy ambitne projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak (...)
Berlin
Professional Work Service
03-09-14
Gowork.pl
(...) i gastronomicznej, kandydatów gotowych podjąć pracę w charakterze: Młodszy kucharz/Kucharka na terenie Niemiec. Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest w Hotelu w Berlinie Praca od: od zaraz do 31.12.2014 Czas pracy: praca 5 dni w tygodniu, 10h dziennie Możliwość (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.