Oferty pracy praca dla kobiet w Niemczech

531 - 540 z 759 praca praca dla kobiet Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hermsdorf
Holbern
27-03-15
Gowork.pl
(...) u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. (...)
Dresden, Chemnitz, Chemnitz, ...
Holbern
27-03-15
Gowork.pl
(...) z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom (...)
Kiel
Holbern
27-03-15
Gowork.pl
(...) socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne. Decydując się na podjęcie pracy u (...)
Chemnitz
Holbern
27-03-15
Gowork.pl
(...) na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy. Naszym klientem jest niemiecka firma z siedzibą w Bawarii zajmującą się mobilną sprzedażą kurczaków z rożna. Firma działa na rynku niemieckim od (...)
Balingen
Castor Sp. z o.o.
27-03-15
Gowork.pl
(...) stanowisko KOMISJONER  w magazynie EDEKA w Balingen (okolice Stuttgartu)    Zakres obowiązków: - kompletowanie towaru pod zamówienie z wykorzystaniem systemu pick by voice obsługiwanym w języku niemieckim   Wymagania: - podstawową znajomość języka (...)
Hodenhagen
Castor Sp. z o.o.
27-03-15
Gowork.pl
(...) i Gorzowie Wielkopolskim poszukuje osób do pracy na terenie Niemiec w charakterze KOMISJONERA w dużych centrach dystrybucyjnych sieci marketów spożywczych Netto.  Nasze lokalizacje: Bottrop, Bad Wunnenberg, Berlin, Krefeld, Hodenhagen Zakres obowiązków: - obsługa (...)
Singen
Holbern
26-03-15
Gowork.pl
(...) średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie Niemiec. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Dla (...)
Niemcy
CBS Butler
26-03-15
Gowork.pl
(...) zawodowe naszych Klientów przekładają się na ich lepsze życie! Operator maszyny do wyciskania elementów z EPDM (k/m) – Niemcy Miejsce pracy: Gardelegen koło Magdeburga, Niemcy Współpracujemy z nowoczesnymi firmami na terenie (...)
Niemcy
CBS Butler
26-03-15
Gowork.pl
(...) Wierzymy, że właściwe decyzje zawodowe naszych Klientów przekładają się na ich lepsze życie! Dla naszego Klienta, dużej firmy niemieckiej, poszukujemy kandydatów/tek na stanowisko:   Operator wózka widłowego (k/m) – (...)
Gottmadingen
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
26-03-15
Gowork.pl
(...) Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy w wielu branżach.     Obecnie szukamy pracowników na stanowisko:Pokojowa w hotelu z doświadczeniem Miejsce pracy: Niemcy, 78244 GottmadingenPraca od kwietniaNr referencyjny: (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.