Oferty pracy pomoc domowa w Niemczech

1 - 10 z 24 praca pomoc domowa Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hagen
Gowork.pl
26-04-15
Gowork.pl
(...) języka niemieckiego doświadczenia w opiece nad osobą starszą cierpliwość wobec drugiego człowieka mile widziane czynne prawo jazdy Oferujemy: • legalne i bezpieczne zatrudnienie, • miesięczne wynagrodzenie w wysokości min. 1100 (...)
Wahlstorf
Engeldaheim
22-04-15
Gowork.pl
(...) . Starszy Pan porusza się sam. Przychodzi do niego opiekun środowiskowy.   Pomoc domowa i opieka dla Pana Bruno Nr referencyjny: NIEM_249A Obowiązki: Głównie to prowadzenie domu oraz dbanie o (...)
Gowork.pl
21-04-15
Gowork.pl
(...) na demencję i Alzheimera które powodują u niej dezorientację, zapominanie o bieżących sprawach. Ma również problemy ze słuchem. Obowiązki: Głównymi obowiązkami będzie pomoc podopiecznej przy czynnościach higienicznych, myciu, czynnościach (...)
Iserlohn
Gowork.pl
14-04-15
Gowork.pl
(...) Ingrid (91 lat, 45 kg, 150 cm wzrostu) mieszka w Iserlohn i z racji swojego wieku nie radzi już sobie z prowadzeniem domu, potrzebuje też pomocy przy codziennych czynnościach jak ubieranie. Jest ogólnie w dobrej kondycji psychicznej, porusza się za pomocą chodzika. Choruje na (...)
Hamminkeln
Gowork.pl
14-04-15
Gowork.pl
(...) 20.04.2015 Pani Sophia, mieszka w domu wielorodzinnym w mieście Hamminkeln. Ogólny stan jej zdrowia jest dobry, ale ma lekką depresję. Starsza Pani porusza się samodzielnie. Cierpi na nadciśnienie tętnicze. Obowiązki: Do zadań wybranej przez nas Opiekunki (...)
Monachium
Gowork.pl
07-04-15
Gowork.pl
(...) mieszka w Monachium. Potrzebuje pomocy zwłaszcza w prowadzeniu domu a także przy czynnościach opiekuńczych. Choruje na astmę oraz zaburzenia rytmu serca. Starszy Pan porusza się jedynie za pomocą wózka inwalidzkiego. Obowiązki: Głównie to (...)
Hallstadt
Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego sp. z o.o.
27-04-15
Gowork.pl
(...) personalnym. Aktualnie dla swojego niemieckiego klienta poszukujemy KOBIETY CHCĄCEJ PODJĄĆ NAUKĘ W NIEMIECKIEJ SZKOLE ORAZ UZYSKAĆ TYTUŁU specjalisty usług gastronomicznych Miejsce pracy: 96103 Hallstadt, Bawaria, Niemcy   Wymagania: - znajomość języka niemieckiego na (...)
Landau
GMC Bueroservice GmbH
27-04-15
Gowork.pl
(...) Austrii. Posiadamy głównie oferty pracy w branży medycznej, produkcyjnej, budowlanej, logistycznej oraz w przemyśle ciężkim. Na niemieckim rynku pracy działamy już od 20 lat. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatek na stanowisko: Pomoc domowa Miejsce (...)
Starnberg
Manthaler
27-04-15
Gowork.pl
(...) (pary lub znajomych) do pracy przy obsludze klientow.    Obowiazki: Przyjmowanie zamowien i podawanie napojow i dan klientom porzadkowanie stolow pomoc w przygotowaniu posilkow przygotowanie restauracji do otwarcia sprzatanie po zamknieciu restauracji   Wymagania: niemiecki na (...)
Friedrichshafen
Professional Work Service
25-04-15
Gowork.pl
(...) podjąć pracę w charakterze: Kelner/ka/Pomoc bufetowa na terenie Niemiec. Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest w landzie Baden-Württemberg,   20 km od Friedrichshafen Praca od: zaraz do września/października 2015 Czas pracy: praca 6 dni w tygodniu, ok 10-11h (...)
Przesuń do początku
123
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.