Oferty pracy pomoc domowa w Niemczech

1 - 10 z 30 praca pomoc domowa Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hamminkeln
Gowork.pl
26-08-15
Gowork.pl
(...) Starsza Pani porusza się samodzielnie. Cierpi na nadciśnienie tętnicze. Obowiązki: Do zadań wybranej przez nas Opiekunki będą należały prace związane z prowadzeniem domu, takie jak przygotowywanie posiłków, zakupy spożywczo-chemiczne, dbanie o porządek w (...)
Wahlstorf
Engeldaheim
26-08-15
Gowork.pl
(...) pomocy zwłaszcza w prowadzeniu domu a także przy czynnościach opiekuńczych. Choruje na demencję i bywa rozkojarzony . Starszy Pan porusza się sam. Przychodzi do niego opiekun środowiskowy.   Pomoc domowa i opieka dla Pana Bruno Nr referencyjny: (...)
Hagen
Gowork.pl
26-08-15
Gowork.pl
(...) sobie z prowadzeniem domu, potrzebuje też pomocy przy codziennych czynnościach jak ubieranie. Jest niesamodzielna i głównie leży w łóżku. Do przemieszczania się używa wózka inwalidzkiego. Choruje na: zaburzenia rytmu serca, nietrzymanie moczu, nadciśnienie, (...)
Karlsruhe
Gowork.pl
26-08-15
Gowork.pl
(...) Brigitte ma 86 lat, mieszka w domu wielorodzinnym wraz z mężem, w mieście Karlsruhe. Pani jest po udarze i potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Porusza się na wózku inwalidzkim. Choruje na nadciśnienie tętnicze. Obowiązki: Do zadań wybranej przez nas Opiekunki (...)
Gowork.pl
26-08-15
Gowork.pl
(...) też pomocy przy codziennych czynnościach. Ogólnie są w dobrej kondycji fizycznej oraz psychicznej. Pani Elizabeth cierpi na nadciśnienie, Pan Kurt potrzebuje pomocy przy chodzeniu, korzysta z chodzika. Obowiązki: Głównie to prowadzenie domu oraz dbanie o (...)
Bremerhaven
Engeldaheim
18-08-15
Gowork.pl
(...) Helgi, mieszkającej w okolicach Bremerhaven. Pani korzysta z wózka inwalidzkiego, dlatego opiekunka będzie ją przenosić z wózka na łóżko. Choruje na demencję i ma problemy z nietrzymaniem moczu. Pan chodzi przy balkoniku, jest (...)
Hamburg
Engeldaheim
17-08-15
Gowork.pl
(...) do podjęcia pracy w charakterze opiekunki  dla seniorki Pani Rosy, mieszkającej w Hamburgu. Pani Rosa: 94 lata, 60 kg, 168 cm wzrostu, II stopień opieki. Pani korzysta z wózka inwalidzkiego, dlatego opiekunka będzie ją przenosić z wózka na łóżko. Choruje na (...)
Hamburg
Engeldaheim
16-08-15
Gowork.pl
(...) dla seniorki Pani Renaty, mieszkającej w Hamburgu. Pani cierpi na demencję i jest czasami rozkojarzona. Porusza się sama przy balkoniku. Wyjazd na 2-3 miesiące od 1 września.   Pomoc domowa i opieka dla Pani Renaty Nr referencyjny: (...)
Erfurt
Engeldaheim
13-08-15
Gowork.pl
(...) inwalidzkim. Choruje na stwardnienie rozsiane. Wyjazd na 2-3 miesiące od 12 sierpnia.   Pomoc domowa i opieka dla Pani Marie Nr referencyjny: NIEM_685A Obowiązki: Głównymi obowiązkami będą prace (...)
Stuttgart
Engeldaheim
12-08-15
Gowork.pl
(...) pracy w charakterze opiekunki  dla seniorki Pani Elizabeth, mieszkającej w Stuttgart. Pani jest osobą leżącą i kompletnie niesamodzielną. Ma stały cewnik i korzysta z wkładek. Pani jest również cukrzykiem. Przychodzi do mniej pielęgniarka. Wyjazd na 2-3 miesiące od 20 (...)
Przesuń do początku
123
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email