Oferty pracy pomoc domowa w Niemczech

1 - 10 z 14 praca pomoc domowa Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Dortmund
Gowork.pl
29-03-15
Gowork.pl
(...) mieszka w domu wielorodzinnym w mieście Dortmund. Ogólny stan jej zdrowia jest dobry, ale reumatyzm nie pozwala jej na w pełni swobodne funkcjonowanie. Starsza Pani porusza się przy balkoniku i potrzebuje wsparcia i asekuracji. Cierpi na nietrzymanie moczu, więc opiekunka będzie (...)
Gdańsk
PRO-KARIERA
31-03-15
Gowork.pl
(...) agencji zatrudnienia nr 8758) poszukuje dla swojego klienta w Niemczech Wszechstronnej pomocy do hotelu. Obowiązki: prace porządkowe, czasem pomoc w kuchni, pomoc przy śniadaniach. Wymagana dobra znajomość jezyka niemieckiego. CV w jezyku niemieckim prosimy przesyłać na adres: (...)
Landau
BB Jobcenter
29-03-15
Gowork.pl
(...) mile widziana znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym- mile widziane doświadczenie w pracy na kuchni- mile widziane prawo jazdy min. kat. B i własny samochód   Oferujemy :atrakcyjne zarobki, darmowe zakwaterowania, miłą atmosferę, zdobycie nowych (...)
Lichtenau
Klient GP People
29-03-15
Gowork.pl
(...) stanowiska: - praca w gastronomii w parku rozrywki (praca w kilku punktach gastronomicznych na terenie parku) - podawanie przekąsek Klientom (kiełbaski, frytki, gotowane potrawy) - obsługa gości, opieka nad parkiem, ochrona mienia parku, sprzątanie - drobne pomoce innym pracownikom (...)
Lichtenau
Klient GP People
29-03-15
Gowork.pl
(...) Klienta – osobliwego parku rozrywki, z którym współpracujemy od lat, poszukuje Kandydatów na stanowisko:   pomoc kuchenna   nr referencyjny: pom/03/15 miejsce pracy: Saksonia / Lichtenau region: Niemcy   opis stanowiska: - praca w gastronomii (...)
Frankfurt
organizacja wesel
25-03-15
Gowork.pl
(...) pomocy przy ubieraniu i dekorowaniu Domu Weselnego w Niemczech pod Francuską granicą , zapewniam mieszkanie oraz wyżywienie zarobki w EURO. Zainteresowane osoby proszę o kontakt (...)
różne lokalizacje
IPF
25-03-15
Gowork.pl
(...) / Pomoc pielęgniarska Miejsce pracy: Niemcy Nr referencyjny: PIE/02/2015 Obowiązki: - pielęgnacja i opieka nad pacjentami - monitorowanie, podawanie leków - współpraca z lekarzami i z personelem medycznym - sporządzanie (...)
Bawaria, Dowolny
KS Personal Service
20-03-15
praca-lublin-oferty.pl
(...) do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi europejskimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą. Aktualnie (...)
Hohenhausen
Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego
18-03-15
Gowork.pl
(...) obowiązków oraz klienta.   Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało: - przyjmowanie zamówień od gości, - doradztwo w zakresie menu restauracyjnego, - przygotowanie sali do posiłków, - dbanie o porządek w miejscu pracy.   Oferujemy: - (...)
Warszawa
Hiddensee
18-03-15
Gowork.pl
(...) Bałtyckimi Hidednsee.Rodzinnie prowadzony hotel wraz z restauracja szuka nowych pracowników, mile widziane osoby z komunikatywna znajomością języka niemieckiego, doświadczeniem ale i rownież studenci lub praktykanci.Praca legalna, umowa i kontakt bezpośrednio z pracodawcą. (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.