Oferty pracy pomoc domowa w Niemczech

1 - 10 z 12 praca pomoc domowa Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hamburg
J&M Job Service
25-11-14
Gowork.pl
(...) potraw - przestrzeganie prawidłowych procesów technologicznych w pracy w kuchni - utrzymanie czystości stanowiska pracy   Wymagania: - mile widziane doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku lub w pracach porządkowych - komunikatywna znajomość języka (...)
Ingolstadt
J&M Job Service
25-11-14
Gowork.pl
(...) W chwili obecnej dla jednego z naszych Klientów z Niemiec, do gasthofu położonego w Bawarii, poszukujemy osoby do pracy na stanowisko: POMOC KUCHENNA   Miejsce pracy: Bawaria, Niemcy   Obowiązki: - pomoc kucharzom w przygotowaniu potraw - przestrzeganie prawidłowych (...)
Północ Niemiec
Agencja Pracy Headhunters
25-11-14
Gowork.pl
(...) dań z półproduktów obsługa klienta dbanie o porządek w lokalu Od kandydata, który jest zainteresowany podjęciem pracy na terenie Niemiec oczekujemy: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku znajomość języka (...)
Berlin
Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego sp. z o.o.
24-11-14
Gowork.pl
(...) pracy: Niemcy, Berlin Wymagania: - podstawowa znajomość języka niemieckiego, - pozytywne nastawienie do obowiązków. Obowiązki: - pomoc w kuchni przy przygotowaniu posiłków, - dbanie o czystość. Oferujemy: - wynagrodzenie w wysokości 1000 € (...)
Niemcy
klient GoWork.pl
21-11-14
Gowork.pl
(...) firmą specjalizującą się w innowacyjnych usługach z zakresu HR. Obecnie realizujemy proces rekrutacyjny dla klientów z branży hotelarskiej i gastronomicznej na stanowisko: Pokojówka, Pomoc kuchenna Miejsce pracy: Niemcy Idealny Kandydat: - posiada (...)
Ingolstadt
J&M Job Service
18-11-14
Gowork.pl
(...) pod nr 11229. W chwili obecnej dla jednego z naszych Klientów z Niemiec, do gasthofu położonego w Bawarii, poszukujemy osób (pary) do pracy na stanowiskach: POMOC KUCHENNA oraz HAUSMEISTER   Miejsce pracy: Bawaria, Niemcy   Obowiązki: pomoc kuchenna: - pomoc (...)
Wesseling, Rheinland
Point Sp. z o.o.
12-11-14
Gowork.pl
(...) do krajów Unii Europejskiej. Aktualnie zajmujemy się wieloma innymi specjalizacjami. Naszą działalność dzielimy na dwa sektory: praca za granicą oraz praca w Polsce. Ponadto w swojej ofercie posiadamy też usługi szkoleniowe oraz badania kompetencji zawodowych. Zadowolenie (...)
Mönchengladbach
Point Sp. z o.o.
12-11-14
Gowork.pl
(...) Unii Europejskiej. Aktualnie zajmujemy się wieloma innymi specjalizacjami. Naszą działalność dzielimy na dwa sektory: praca za granicą oraz praca w Polsce. Ponadto w swojej ofercie posiadamy też usługi szkoleniowe oraz badania kompetencji zawodowych. Zadowolenie naszych (...)
Ingolstadt
J&M Job Service
11-11-14
Gowork.pl
(...) w Bawarii, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: POMOC KUCHENNA   Miejsce pracy: Bawaria, Niemcy     Obowiązki: - pomoc kucharzom w przygotowaniu potraw - przestrzeganie prawidłowych procesów technologicznych w pracy w kuchni - utrzymanie czystości stanowiska (...)
Berlin
PHU "DAKO" Sp. z o.o.
15-10-14
Gowork.pl
(...) niemieckiego, mile widziane doświadczenie na stanowisku pokojówki lub podobnym stanowisku, dyspozycyjność zadbany wygląd komunikatywność, energia w działaniu, motywacja oraz zdolności interpersonalne, wysoka kultura osobista. Zakres obowiązków: Praca polega na (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.