Oferty pracy pomoc domowa w Niemczech

1 - 10 z 31 praca pomoc domowa Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Wahlstorf
Engeldaheim
24-05-15
Gowork.pl
(...) wzrostu) mieszka w Wahlstorf. Potrzebuje pomocy zwłaszcza w prowadzeniu domu a także przy czynnościach opiekuńczych. Choruje na demencję i bywa rozkojarzony . Starszy Pan porusza się sam. Przychodzi do niego opiekun środowiskowy.   Pomoc domowa i (...)
Gowork.pl
24-05-15
Gowork.pl
(...) z prowadzeniem domu, potrzebują też pomocy przy codziennych czynnościach. Ogólnie są w dobrej kondycji fizycznej oraz psychicznej. Pani Elizabeth cierpi na nadciśnienie, Pan Kurt potrzebuje pomocy przy chodzeniu, korzysta z chodzika. Obowiązki: Głównie (...)
Iserlohn
Gowork.pl
21-05-15
Gowork.pl
(...) porusza się za pomocą chodzika. Choruje na zaburzenia rytmu serca. Obowiązki: Głównie to prowadzenie domu oraz dbanie o porządek i ład: codzienne zakupy oraz przygotowywanie posiłków, pranie, prasowanie oraz sprzątanie domu. Podopieczna (...)
Hamminkeln
Gowork.pl
21-05-15
Gowork.pl
(...) Ogólny stan jej zdrowia jest dobry, ale ma lekką depresję. Starsza Pani porusza się samodzielnie. Cierpi na nadciśnienie tętnicze. Obowiązki: Do zadań wybranej przez nas Opiekunki będą należały prace związane z prowadzeniem domu, takie jak (...)
Gowork.pl
20-05-15
Gowork.pl
(...) Siegen i nie radzi już sobie z prowadzeniem domu, potrzebuje też pomocy przy codziennych czynnościach jak ubieranie. Jest ogólnie w dobrej kondycji fizycznej. Cierpi na lekką depresję oraz demencję więc często jest rozkojarzona. Jest pod opieką (...)
Flensburg
Gowork.pl
12-05-15
Gowork.pl
(...) (88 lat, 80 kg, 170 cm wzrostu) mieszka w okolicach Flensburga . Potrzebuje pomocy zwłaszcza w prowadzeniu domu a także przy czynnościach opiekuńczo - higienicznych. Choruje na Alzheimera oraz demencję. Przez swoją inkontynencję potrzebuje wymiany pielucho – majtek. Starsza Pani (...)
Darmstadt
Engeldaheim
11-05-15
Gowork.pl
(...) Darmstadt. Pan ma 91 lat,  172 cm wzrostu i 72 kg. Porusza się sam przy pomocy chodzika. Choruje na nadciśnienie tętnicze. Obecnie opiekuje się nim rodzina.   Pomoc domowa i opieka, praca na terenie Niemiec Nr referencyjny: (...)
Karlsruhe
Gowork.pl
05-05-15
Gowork.pl
(...) drugiego człowieka Oferujemy: • legalne i bezpieczne zatrudnienie, • miesięczne wynagrodzenie w wysokości min. 1000 Euro/netto, • sprawdzone i pewne miejsca pracy, • ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz (...)
Gdańsk
PRO-KARIERA
26-05-15
Gowork.pl
(...) w kuchni dla swojego klienta z Niemiec. Wymagana znajomość języka niemieckiego. Oferujemy: pracę na 3 m-ce, stawka 8,50 Euro brutto/godzinę, 40 godz. pracy w tygodniu, zarobki po odliczeniu wyżywienia i zakewaterowania-min. 900 Euro netto. zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze (...)
Karlshagen
Personalservices24
26-05-15
Gowork.pl
(...) pracy: od zaraz   Opis zadań: Obsługa gości restauracji Przygotowywanie napoi Wsparcie pracy kelnerów Nadzór nad dostawami Dbanie o porządek na miejscu pracy   Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego / warunek konieczny Doświadczenie w gastronomii (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.