Oferty pracy pomoc domowa w Niemczech

1 - 4 z 4 praca pomoc domowa Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Północ Niemiec
Agencja Pracy Headhunters
26-01-15
Gowork.pl
(...) podjęcia pracy na terenie Niemiec Oferujemy: pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, stałe zatrudnienie, które zapewnia ciągły rozwój, wysokie wynagrodzenie, niemiecką umowę o pracę oraz wszelkie świadczenia socjalne (...)
Steinperf
Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego sp. z o.o.
21-01-15
Gowork.pl
(...) koordynatorem,- przygotowanie dokumentów aplikacyjnych w j. niemieckim,- przygotowanie umów o pracę i innych formalności w j. niemieckim. Osoby zainteresowane oraz spełniające wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy (...)
Niemcy
klient GoWork.pl
15-01-15
Gowork.pl
(...) proces rekrutacyjny dla klientów z branży hotelarskiej i gastronomicznej na stanowisko: Pokojówka, Pomoc kuchenna Miejsce pracy: Niemcy Idealny Kandydat: - posiada doświadczenie w pracy pokojówki - wykazuje komunikatywną znajomość języka (...)
Stuttgart
J&M Job Service
13-01-15
Gowork.pl
(...) stanowisko: POMOC KUCHENNA   Miejsce pracy: Niemcy, okolice Stuttgartu   Obowiązki: - pomoc kucharzom w przygotowaniu potraw (obieranie warzyw, krojenie, itp.) - utrzymanie czystości na stanowisku pracy   Wymagania: - doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku - (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.