Oferty pracy pomoc domowa w Niemczech

1 - 10 z 18 praca pomoc domowa Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Iserlohn
Gowork.pl
27-07-15
Gowork.pl
(...) mieszka w Iserlohn i z racji swojego wieku nie radzi już sobie z prowadzeniem domu, potrzebuje też pomocy przy codziennych czynnościach jak ubieranie. Jest ogólnie w dobrej kondycji psychicznej, porusza się za pomocą chodzika. Choruje na zaburzenia rytmu (...)
Hagen
Gowork.pl
26-07-15
Gowork.pl
(...) również pomocy przy higienie ciała (kąpiele), ubieraniu i rozbieraniu, zmianie pielucho - majtek. Opiekunka będzie musiała również czuwać przy chorej w nocy, przenosić ją z wózka na łóżko, oklepywać i obracać, aby nie dostała (...)
Karlsruhe
Gowork.pl
26-07-15
Gowork.pl
(...) Brigitte ma 86 lat, mieszka w domu wielorodzinnym wraz z mężem, w mieście Karlsruhe. Pani jest po udarze i potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Porusza się na wózku inwalidzkim. Choruje na nadciśnienie tętnicze. Obowiązki: Do zadań wybranej przez (...)
Gowork.pl
26-07-15
Gowork.pl
(...) czynnościach. Ogólnie są w dobrej kondycji fizycznej oraz psychicznej. Pani Elizabeth cierpi na nadciśnienie, Pan Kurt potrzebuje pomocy przy chodzeniu, korzysta z chodzika. Obowiązki: Głównie to prowadzenie domu oraz dbanie o porządek i ład: (...)
halberstadt
Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego sp. z o.o.
28-07-15
Gowork.pl
(...) dobrych podstaw (obsługa klienta i sprzedaż).   Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało: - przygotowanie sushi.   Praca w barze szybkiej obsługi.   Oferujemy: - praca na stałe, pełen etat, - niemiecka umowa o pracę, - zapewnione zakwaterowanie (...)
Całe Niemcy
Medica Hilfe
28-07-15
Gowork.pl
(...) z najbardziej sprawdzonymi Agencjami w Niemczech. Nasza agencja zajmuje się też prowadzeniem Kursów językowych i szkoleń dla opiekunów. Medica Hilfe poszukuje osób na stanowisko: Opiekunka / Opiekun osób (...)
Freiburg
Dynamic
28-07-15
Gowork.pl
(...) pomocnik magazyniera. Oferujemy niemiecka umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem. Na miejscu polski koordynator, zatem znajomosc jezyka niemieckiego nie jest wymagana. Oferujemy rowniez mozliwosc zakwaterowania. Zainteresowanch prosze o przeslanie CV na adres meil: (...)
Freiburg
Dynamic
28-07-15
Gowork.pl
(...) pracownikow (kobiet i mezczyzn) do pracy na stanowisku pomocnik - zbieracz/picker. Oferujemy niemiecka umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem. Na miejscu polski koordynator, zatem znajomosc jezyka niemieckiego nie jest wymagana. Oferujemy rowniez mozliwosc zakwaterowania. (...)
bawaria
Kancelaria Prawno- Gospodarcza Zawadzki i Wspólnicy
27-07-15
Gowork.pl
(...) o porządek na terenie gospodarstwa, prace na polu przy uprawie, zbiorach.     Wymagania: * dobra znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny, * wykształcenie rolnicze, * doświadczenie w prowadzeniu gospodarstwa, * doświadczenie w pracy przy bydle mlecznym, * prawo (...)
Rostock
jeople
27-07-15
Gowork.pl
(...) pomoc kuchenna na zmywaku w restauracji w Rostocku. Oferta ta jest skierowana do osob, ktore w 2015 roku jeszcze nie pracowaly.   Wymagania to: komunikatywny jezyk niemiecki, gotowosc do przyjazdu od wrzesnia do pazdziernika 2015 roku   Obowiazki: za pomoca zmywarek mycie talerzy, (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email