Oferty pracy pomoc domowa w Niemczech

1 - 10 z 48 praca pomoc domowa Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hamminkeln
Gowork.pl
26-11-15
Gowork.pl
(...) zł Zapisz się (...)
Karlsruhe
Gowork.pl
26-11-15
Gowork.pl
(...) Kurs doszkalający 60 h 600 zł Zapisz się (...)
Gowork.pl
26-11-15
Gowork.pl
(...) się >             Kurs od (...)
Engeldaheim
26-11-15
Gowork.pl
(...) podopiecznej w wizytach lekarskich. Dodatkowe obowiązki to prowadzenie domu: gotowanie, utrzymanie domu w czystości, zakupy, pranie i prasowanie.  Wymagania: - kobieta z podstawową znajomością języka niemieckiego - doświadczenie w (...)
okolicach Tuttlingen
Engeldaheim
26-11-15
Gowork.pl
(...) dla naszego podopiecznego w okolicach Tuttlingen. Senior jest po zawale. Ze względu na dokuczający reumatyzm, ma problemy z chodzeniem. W domu porusza się przy pomocy drugiej osoby lub chodzika, na zewnątrz korzysta z wózka inwalidzkiego. Pan choruje również na cukrzycę. (...)
okolice Monchengladbach
Engeldaheim
26-11-15
Gowork.pl
(...) podopieczny: Pani Olivia, 90 lat, 68 kg, 165 cm wzrostu Miejsce zlecenia: okolice Monchengladbach Seniorka choruje na demencję, przez co ma problemy z pamięcią i czasami bywa rozkojarzona. Pani ma problemy z nietrzymaniem moczu, korzysta z pielucho – majtek. Podopieczna (...)
okolice Franzburg
altenbetreuung24
26-11-15
Gowork.pl
(...) na wózku inwalidzkim. Senior jest w dobrej kondycji psychicznej. Potrzebuje towarzystwa oraz pomoc w codziennych czynnościach.    Opieka oraz pomoc domowa dla pana Rolanda Nr referencyjny: (...)
Engeldaheim
26-11-15
Gowork.pl
(...) problemy z nietrzymaniem moczu oraz chodzeniem. Pan Alfred poza domem porusza się na wózku, w domu korzysta w balkonika. Aktualnie seniorowi pomaga opiekun socjalny.    Opieka oraz pomoc domowa dla 97 – letniego pana Alfreda Nr (...)
Kamen
altenbetreuung24
26-11-15
Gowork.pl
(...) Obsługa i prowadzenie wózka inwalidzkiego ·         Asekuracja w przejściu z łóżka na (...)
Wahlstorf
Engeldaheim
25-11-15
Gowork.pl
(...) mieszka w Wahlstorf. Potrzebuje pomocy zwłaszcza w prowadzeniu domu a także przy czynnościach opiekuńczych. Choruje na demencję i bywa rozkojarzony . Starszy Pan porusza się sam. Przychodzi do niego opiekun środowiskowy.   Pomoc domowa i opieka dla (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email