Oferty pracy pomoc domowa w Niemczech

1 - 10 z 20 praca pomoc domowa Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Gowork.pl
06-07-15
Gowork.pl
(...) Pani Elizabet i Pan Kurt nie radzą już sobie z prowadzeniem domu, potrzebują też pomocy przy codziennych czynnościach. Ogólnie są w dobrej kondycji fizycznej oraz psychicznej. Pani Elizabeth cierpi na nadciśnienie, Pan Kurt potrzebuje pomocy przy chodzeniu, (...)
Gowork.pl
05-07-15
Gowork.pl
(...) zaangażowania w pracę, doświadczenia Oferujemy: - ubezpieczenie - odprowadzane składki ZUS - wyżywienie i zakwaterowanie - przejazd do i z Niemiec - wysokie zarobki Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie (...)
Hagen
Gowork.pl
05-07-15
Gowork.pl
(...) czynnościach jak ubieranie. Jest niesamodzielna i głównie leży w łóżku. Do przemieszczania się używa wózka inwalidzkiego. Choruje na: zaburzenia rytmu serca, nietrzymanie moczu, nadciśnienie, cukrzycę oraz (...)
Karlsruhe
Gowork.pl
05-07-15
Gowork.pl
(...) wielorodzinnym wraz z mężem, w mieście Karlsruhe. Pani jest po udarze i potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Porusza się na wózku inwalidzkim. Choruje na nadciśnienie tętnicze. Obowiązki: Do zadań wybranej przez nas Opiekunki będą należały prace związane z (...)
Lubeck
Gastropersonal
06-07-15
Gowork.pl
(...) z branży hotelarskiej i gastronomicznej. Dla naszego klienta - nowootwartej restauracji rybnej, w przepięknej miejscowości nadmorskiej w okolicach Lubeki - szukamy właśnie Ciebie! Kucharz, Pomoc Kuchenna, Kelner (m/k) Miejsce pracy: Niemcy, (...)
Berlin
Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o.
06-07-15
Gowork.pl
(...) niemieckiej firmy Meyer Fachkräfte z siedzibą w Erfurcie poszukuje kandydatów (k/m) na stanowisko: Kucharz (k/m) Miejsce pracy: Berlin, Niemcy Zadania na stanowisku:• przygotowanie potraw• planowanie menu• organizacja pracy w kuchni• zakup (...)
Berlin
Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o.
06-07-15
Gowork.pl
(...) gości w restauracji• przyjmowanie zamówień• profesjonalna obsługa kelnerska • serwowanie dań• bieżąca współpraca z kuchnią• nakrywanie do stołu• dbałość o wysokie standardy obsługi gości Wymagania:• dobra znajomość j. (...)
Nordenham
Professional Work Service Sp. z o.o.
06-07-15
Gowork.pl
(...) całkowicie darmowe! Nie pobieramy żadnych opłat! Skorzystanie z naszej oferty oznacza zatrudnienie w oparciu o niemieckie przepisy, bezpośrednio u pracodawcy. Oferowane przez nas stanowiska zlokalizowane są na terenie całych Niemiec. W ramach współpracy pomagamy w organizacji (...)
Lubeck
Gastropersonal
06-07-15
Gowork.pl
(...) nad morzem,  poszukuje kandydatów na stanowiska: KUCHARZ  i POMOC KUCHENNA - wiele miejsc pracy! Kucharz (m / k) i Pomoc kuchenna (m / k) Miejsce pracy: Lübeck Nr referencyjny: 888 Wyjazd: OD (...)
Gdańsk
PRO-KARIERA
05-07-15
Gowork.pl
(...) na nastepujące stanowiska: -Kucharz -Pomoc kuchena -Kelner-dwie osoby Oczekiwania: -udokumentowane doświadczenie zawodowe stosowne do aplikowanego stanowiska -w przypadku kucharza wymagane wykształcenie kierunkowe -dobra znajomość języka niemieckiego Zakres (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email