Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy w Niemczech

1 - 10 z 1760 praca Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hannover
Gowork.pl
30-10-14
Gowork.pl
(...) Dodatkowo jazda samochodem na terenie Niemiec. Do obowiązków związanych z opieką należy: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy higienie ciała, zmiana pielucho-majtek oraz pomoc przy jedzeniu. Dodatkowo gotowość do czuwania w (...)
Nettetal
Gowork.pl
30-10-14
Gowork.pl
(...) rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.   Pani Agnes porusza się za (...)
Niederkassel
altenbetreuung24
30-10-14
Gowork.pl
(...) potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Ma chorobę Alzhaimera więc o wielu czynnościach trzeba jej przypominać, często jest roztargniona.   Pani Carina potrzebuje opiekunki, Niemcy Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane (...)
Halle
altenbetreuung24
30-10-14
Gowork.pl
(...) zetknąć się na miejscu opiekun to demencja, nadciśnienie tętnicze, problemy ze słuchem oraz problemy z przełykaniem posiłków więc należy odpowiednio przygotowywać dania.  Przynajmniej raz dziennie przychodzi opiekun środowiskowy aby pomóc przy (...)
Halle
altenbetreuung24
30-10-14
Gowork.pl
(...) lecz jedna jest w gorszej kondycji fizycznej ponieważ przeszła udar i ma problem z poruszaniem się. Chorobami z jakimi może zetknąć się na miejscu opiekun to demencja, nadciśnienie tętnicze, problemy ze słuchem oraz problemy z przełykaniem posiłków więc należy (...)
Parsberg
engeldaheim
30-10-14
Gowork.pl
(...) ale w domu porusza się samodzielnie lub z małą pomocą. Cierpi na zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie oraz niedosłyszy.   Pani Betty 94 lata, praca opiekunki w Niemczech Obowiązki: Do (...)
Attendorn
altenbetreuung24
30-10-14
Gowork.pl
(...) charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.     Stan zdrowia: Pani Else ma 90 lat jest osobą bardzo drobną więc (...)
Idar-Oberstein
altenbetreuung24
30-10-14
Gowork.pl
(...) wstawaniu. Ma problemy z niewydolnością serca.   Pilnie poszukujemy opiekunki dla Pani Else, Niemcy Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: sprzątnie, (...)
Duisburg
altenbetreuung24
30-10-14
Gowork.pl
(...) pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.     Stan zdrowia: Pani Lore ma 89 lat jest sprawna (...)
Wewelsfleth
altenbetreuung24
30-10-14
Gowork.pl
(...) zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.       Stan zdrowia: Podopieczna jest osobą całkowicie leżącą ponieważ jest sparaliżowana, ma założony stały cewnik oraz sondę żołądkową. Poszukujemy osoby z bardzo dużym (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.