Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_1e5c29e63417b9d963b2ffdada9a50c5, O_RDWR) failed: Przekroczony limit dyskowy (122) in /home/praca/ftp/domains/praca-niemy-oferty.pl/public/index.php on line 6

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/praca/ftp/domains/praca-niemy-oferty.pl/public/index.php:6) in /home/praca/ftp/domains/praca-niemy-oferty.pl/public/index.php on line 6

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/praca/ftp/domains/praca-niemy-oferty.pl/public/index.php:6) in /home/praca/ftp/domains/praca-niemy-oferty.pl/public/index.php on line 6
Praca Niemcy, 1 z 171 stron Oferty pracy w Niemczech | Aktualne oferty pracy Niemcy

Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy w Niemczech

1 - 10 z 1710 praca Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Wuppertalu
Gowork.pl
21-07-14
Gowork.pl
(...) mieszka w okolicach Wuppertalu, ma 90 lat i z racji wieku jest już bardzo słaba i potrzebuje opieki. Choruje na demencję, ma problemy ze słuchem oraz z nietrzymaniem moczu. Obowiązki: Typowo domowe obowiązki takie jak sprzątanie, gotowanie. Dodatkowo (...)
Gowork.pl
21-07-14
Gowork.pl
(...) się ponieważ ma chorobę Parkinsona. Pan jest samodzielny potrzebuje głównie pomocy w poruszaniu się. Obowiązki: Głównie prowadzenie domu, gotowanie oraz robienie zakupów. Wymagania: Poszukujemy osób, których (...)
Gowork.pl
21-07-14
Gowork.pl
(...) pracę Odprowadzane składki oraz ubezpieczanie Wynagrodzenie: 1170 euro netto Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia, o treści 3911 Prosimy o (...)
Gersthofen
engeldaheim
21-07-14
Gowork.pl
(...) pracy jako opiekunka/opiekun osób starszych w Niemczach? Zgłoś się do nas! Pani Cornelia porusza się za pomocą wózka ale w pomieszczeniach chodzi sama lub z małym wsparciem. Przeszła udar i po nim ma problem z poruszaniem (...)
Rohrbach
altenbetreuung24
21-07-14
Gowork.pl
(...) na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech   Miejsce i data delegacji: Rohrbach, 06.08.2014r. Opieki poszukuje Pan Siegbret, który jest po udarze i ma problemy z poruszaniem się.  W opiece pomaga pielęgniarka środowiskowa.   Praca dla (...)
Mannheim
Gowork.pl
21-07-14
Gowork.pl
(...) Mannheim Data: 14.08.2014r. Wiek: 84 lata Choroby: cukrzyca oraz problemy ze słuchem Obowiązki: Domowe: gotowanie, robienie zakupów, sprzątanie, pranie, prasowanie. Opiekuńcze: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy higienie ciała, gotowość do (...)
Gowork.pl
21-07-14
Gowork.pl
(...) więc jest roztargniona i potrzebuje dużo uwagi. Obowiązki: Głównie to obowiązki związane z opieką nad podopieczną, towarzyszenie w wizytach u lekarza i gotowość do opieki w ciągu nocy, ale również czynności związane z prowadzeniem domu i (...)
Stuttgart
Gowork.pl
21-07-14
Gowork.pl
(...) porusza się za pomocą chodzika. Ma Parkinsona oraz problemy z nietrzymaniem moczu. Obowiązki: Prowadzenie domu, robienie zakupów, gotowanie oraz jazda samochodem. Te związane z opieką to: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz przy higienie (...)
Würselen
engeldaheim
21-07-14
Gowork.pl
(...) pracy i znasz język Niemiecki? Zgłoś się do nas a na pewno znajdziemy pracę dla Ciebie. Pan Horst poszukuje osoby, która pomoże mu w prowadzeniu domu oraz wspomoże przy czynnościach związanych z opieką.   Praca w Würselen, (...)
Basel
altenbetreuung24
21-07-14
Gowork.pl
(...) pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.   Pani Claudia jest chora na cukrzycę więc najważniejsze jest pilnowanie odpowiedniej diety, porusza się samodzielnie lub z lekkim wsparciem.   Praca przy opiece dla Starszego Pani w (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_1e5c29e63417b9d963b2ffdada9a50c5, O_RDWR) failed: Przekroczony limit dyskowy (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0