Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy w Niemczech

1 - 10 z 1816 praca Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Coburg
Gowork.pl
29-07-14
Gowork.pl
(...) konieczna jest gimnastyka oraz przekładanie aby uniknąć odleżyn. Obowiązki: Kąpanie oraz ubierani i rozbieranie oraz gotowość do czuwania w nocy. Prowadzenie domu. Wymagania: Poszukujemy osób, których znajomość języka jest na (...)
Gowork.pl
29-07-14
Gowork.pl
(...) potrzebuje dużo uwagi ponieważ o wielu rzeczach zapomina i trzeba jej pilnować. Porusza się samodzielnie. Obowiązki: Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu Pomoc przy higienie ciała Pomoc przy jedzeniu Prowadzenie domu Przygotowywanie (...)
Gütersloh
Gowork.pl
29-07-14
Gowork.pl
(...) wózka. Obowiązki: Pomoc w podstawowych czynnościach związanych z higieną, pomoc i asekuracji w poruszaniu się, gotowość do czuwania w nocy. Dodatkowo prowadzenie, domu oraz przygotowywanie posiłków. Wymagania: Poziom znajomości (...)
engeldaheim
29-07-14
Gowork.pl
(...) Luise ma nadciśnienie tętnicze, demencję, zaburzenia rytmu serca oraz problemy ze słuchem.   Praca na terenie Niemiec Obowiązki: To sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie oraz robienie (...)
altenbetreuung24
29-07-14
Gowork.pl
(...) prowadzenie domu i przygotowywanie posiłków. Wymagania: Szukamy osób z dostateczną znajomością języka niemieckiego oraz z doświadczeniem. Oferujemy: Pracę w stabilnej firmie, odprowadzane składki emerytalno-rentowe oraz (...)
Gowork.pl
29-07-14
Gowork.pl
(...) Emma porusza się za pomocą chodzika, potrzebuje czasem pomocy przy wstawaniu. Cierpi na demencję więc wielu rzeczy zapomina i trzeba jej pilnować. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należy: sprzątanie, pranie, gotowanie. Dodatkowo jazda (...)
Nettetal
Gowork.pl
29-07-14
Gowork.pl
(...) Agnes 88 lat     Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należy: sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów. Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: (...)
Fryburg
altenbetreuung24
29-07-14
Gowork.pl
(...) porusza się za pomocą wózka i trzeba jej pomagać przy wstawaniu, druga z osób jest sprawiana fizycznie ale ma początki demencji.   Para Seniorów, praca opiekunki w Niemczech Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności (...)
Germering
altenbetreuung24
29-07-14
Gowork.pl
(...) wchodzi: gotowanie, sprzątanie, pranie, robienie zakupów. Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, zmiana pielucho-majtek, pomoc przy higienie ciała oraz gotowość do opieki w (...)
Mönchengladbach
Gowork.pl
29-07-14
Gowork.pl
(...) Rolf ma 83 lata, cierpi na inkontynencję oraz cukrzycę. Porusza się wymiennie albo za pomocą wózka albo za pomocą chodzika w zależności do tego jak Pan Rolf się czuje. Transfer z łóżka na wózek jest konieczny ale podopieczny pomaga przy (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.