Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy w Niemczech

1 - 10 z 2625 praca Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hamm
Gowork.pl
04-07-15
Gowork.pl
(...) 72kg i ma 166 cm wzrostu. Mieszka w Hamm. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego i potrzebuje wsparcia przy wstawaniu. Jest po zawale serca, miała również udar. Choruje na demencję i osteoporozę. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należeć (...)
Gowork.pl
04-07-15
Gowork.pl
(...) 31.07. Szukasz pracy jako opiekunka/opiekun osób starszych w Niemczech? Zgłoś się do nas! Pan Guenther jest osobą schorowaną i sparaliżowaną, porusza się tylko za pomocą wózka, korzysta z pielucho - majtek. Choruje na (...)
okolice Kolonii
Engeldaheim
04-07-15
Gowork.pl
(...) fizycznie jak i psychicznie, porusza się sama przy balkoniku.   Poszukujemy osób chętnych do pracy w Niemczech Nr referencyjny: NIEM_531A Obowiązki: Opiekunka będzie prowadzić dom, dbać o (...)
Ingolstadt
Engeldaheim
04-07-15
Gowork.pl
(...) w Niemczech od zaraz dla opiekunki osób starszych Nr referencyjny: NIEM_532A Obowiązki: Zajmowanie się domem: gotowanie, zakupy, sprzątanie, pranie i prasowanie Oprócz tego takie czynności (...)
altenbetreuung24
04-07-15
Gowork.pl
(...) w charakterze opiekunki  dla Pani Marioli.   Pani ma 87 lat i jest niewidoma,  potrzebuje pomocy przy poruszaniu się po domu, trzeba ją asekurować. Choruje na demencję. Przychodzi do niej pielęgniarka.   Opiekunka do osoby starszej w Niemczech Nr (...)
Essen
altenbetreuung24
04-07-15
Gowork.pl
(...) opiekunki dla Pani Elizabeth, która mieszka samotnie w Essen. Starsza Pani ma 86 lat, 58 kg i 164 cm wzrostu. Pani jest osobą leżącą, jeździ jedynie na wózku inwalidzkim.   Praca dla kobiet w charakterze opiekunki, Niemcy Nr referencyjny: (...)
Bovenden
altenbetreuung24
03-07-15
Gowork.pl
(...) charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.     Stan zdrowia: Pani Waltraud przeszła udar, po nim ma problemy z (...)
Rain
Engeldaheim
03-07-15
Gowork.pl
(...) zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.     Stan zdrowia: Pani Agathe porusza się tylko za pomocą chodzika, na który należy podopieczną przenosić. Choruje na (...)
Poszukujemy osób chętnych do pracy
Gowork.pl
03-07-15
Gowork.pl
(...) w ubieraniu/rozbieraniu, kąpanie/prysznic, pomocy przy wstawaniu oraz prowadzenie gospodarstwa domowego. Wymagania: Język niemiecki na poziomie dobrym. Mile widziane doświadczenie w opiece w Polsce lub za granicą. Oferujemy: Zatrudnienie (...)
Neroth
Gowork.pl
03-07-15
Gowork.pl
(...) ale pomaga w transferze z wózka  na łóżko, z toalety korzysta z czyjąś pomocą. Nosi stały cewnik.  Pan : jest osobą mobilną - lubi spacery. Ma demencje i początkową chorobę Parkinsona - pomoc w karmieniu, jest również osobą (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email