Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy w Niemczech

1 - 10 z 1929 praca Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Lipsk
Gowork.pl
19-12-14
Gowork.pl
(...) wzrostu, waży 75kg. Porusza się za pomocą wózka i potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Przeszedł udar od tamtej pory ma problemy z chodzeniem. Obowiązki: Te związane z opieką to: pomoc w higienie ciała oraz w ubieraniu i rozbieraniu, gotowość do opieki w ciągu (...)
Gowork.pl
19-12-14
Gowork.pl
(...) utrzymywanie porządku w domu. Wymagania: Poszukujemy osób z dobrą znajomością języka ale z doświadczeniem i zaangażowaniem w powierzone obowiązki. Oferujemy: Ubezpieczanie, legalne zatrudnienie, zakwaterowanie na miejscu oraz (...)
engeldaheim
19-12-14
Gowork.pl
(...) w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej.   Praca w Niemczech Obowiązki: Pomoc w codziennych czynnościach higieniczno-pielęgnacyjnych oraz otrzymywanie porządku w (...)
engeldaheim
19-12-14
Gowork.pl
(...) więc należy pilnować odpowiedniej diety.   Praca dla opiekunów, wysokie zarobki+premie Nr referencyjny: NIEM_023A Obowiązki: - Prowadzenie domu - Czynności pielęgnacyjno-opiekuńcze czyli, pomoc przy (...)
Butzbach
altenbetreuung24
19-12-14
Gowork.pl
(...) są umiejętności i doświadczenie w pracy opiekuna. Porusza się za pomocą chodzika. Ma problemy ze słuchem oraz zaburzenie rytmu serca. W opiece pomaga opiekun środowiskowy.   Niemcy praca, opiekunka Nr referencyjny: (...)
altenbetreuung24
19-12-14
Gowork.pl
(...) pomocy przy wstawaniu i siadaniu na wózek. Ma lekką depresję. W obowiązkach nad podopiecznym pomaga rodzina oraz opiekun środowiskowy.   Praca dla opiekunek osób starszych Nr referencyjny: NIEM_025A Obowiązki: Opiekun ma za zadanie (...)
Gowork.pl
19-12-14
Gowork.pl
(...) problemy z poruszaniem się i używa chodzika. W opiece pomaga rodzina podopiecznej. Obowiązki: Obowiązki związane z opieką to pomoc przy higienie ciała i przy ubieraniu i rozbieraniu. Dodatkowo utrzymywanie porządku w domu. Wymagania: Od (...)
Hasswel
Gowork.pl
19-12-14
Gowork.pl
(...) Pan Walter, który ma 178cm wzrostu i  178 cm wzrostu. Porusza się za pomocą wózka lub za pomocą chodzika, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Ma demencję oraz nosi stały cewnik. Obowiązki: - Sprzątanie, pranie, prasowanie oraz gotowanie - pomoc (...)
Rheinbach
engeldaheim
19-12-14
Gowork.pl
(...) nie radzi już sobie z prowadzeniem domu. Poruszają się samodzielnie, nie cierpią na żadne poważne choroby.   Opiekunka dla Pary Seniorów Obowiązki: Głównie to prowadzenie domu, pranie, (...)
Spenge
engeldaheim
19-12-14
Gowork.pl
(...) delegacji: Spenge, okolice Bielefeld Pani Erika i Pan Wilhelm poszukują osoby, która będzie wspomagała ich w codziennych czynnościach.   Opieka nad Parą Seniorów Obowiązki: Podopieczni (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.