Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy w Niemczech

1 - 10 z 1910 praca Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bunde
altenbetreuung24
16-09-14
Gowork.pl
(...) pomocy przy wstawaniu, poruszają się samodzielnie. Choroby z jakimi może spotkać się opiekun to: osteoporoza, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia rytmu serca oraz demencja.   Luiza i Dieter, praca opiekunki w Niemczech Obowiązki: Do (...)
Hannover
Gowork.pl
16-09-14
Gowork.pl
(...) związanych z opieką należy: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy higienie ciała, zmiana pielucho-majtek oraz pomoc przy jedzeniu. Dodatkowo gotowość do czuwania w nocy. Wymagania: Poszukujemy kobiety z doświadczeniem w opiece nas osobami starszymi i dobrą (...)
Aurich
altenbetreuung24
16-09-14
Gowork.pl
(...) kąpanie/prysznic oraz pomoc przy jedzeniu. Wymagania: Poszukujemy kobiety z doświadczeniem w opiece nas osobami starszymi i z dostateczną znajomością języka niemieckiego. Oferujemy: Naszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, (...)
Niederkassel
altenbetreuung24
16-09-14
Gowork.pl
(...) wstawaniu. Ma chorobę Alzhaimera więc o wielu czynnościach trzeba jej przypominać, często jest roztargniona.   Pani Carina potrzebuje opiekunki, Niemcy Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem (...)
Halle
altenbetreuung24
16-09-14
Gowork.pl
(...) z jakimi może zetknąć się na miejscu opiekun to demencja, nadciśnienie tętnicze, problemy ze słuchem oraz problemy z przełykaniem posiłków więc należy odpowiednio przygotowywać dania.  Przynajmniej raz dziennie przychodzi opiekun środowiskowy aby pomóc (...)
Halle
altenbetreuung24
16-09-14
Gowork.pl
(...) może zetknąć się na miejscu opiekun to demencja, nadciśnienie tętnicze, problemy ze słuchem oraz problemy z przełykaniem posiłków więc należy odpowiednio przygotowywać dania.  Przynajmniej raz dziennie przychodzi opiekun środowiskowy aby pomóc przy (...)
Deuren
altenbetreuung24
16-09-14
Gowork.pl
(...) wózka i potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Ma problemy ze słuchem, osteoporozę, niewydolność krążeniową oraz inkontynencję.   Praca opiekunki do osób starszych od zaraz Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności (...)
Attendorn
altenbetreuung24
16-09-14
Gowork.pl
(...) osób starszych w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.     Stan zdrowia: Pani Else ma 90 lat jest osobą bardzo drobną więc pomoc przy (...)
Idar-Oberstein
altenbetreuung24
16-09-14
Gowork.pl
(...) opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.     Stan zdrowia: Pani Eva ma 82 lata, porusza się za pomocą chodzika, potrzebuje (...)
Duisburg
altenbetreuung24
16-09-14
Gowork.pl
(...) pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.     Stan zdrowia: Pani Lore ma 89 lat jest sprawna (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.