Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy w Niemczech

1 - 10 z 1872 praca Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Karlsruhe
Gowork.pl
19-10-14
Gowork.pl
(...) wyjazdu: 20.10.2014r. Pan Wolfhgang choruje na stwardnienie rozsiane ale nie ma dużych problemów z poruszaniem się. Potrzebuje pomocy jedynie przy wstawaniu. W opiece pomaga pielęgniarka środowiskowa. Obowiązki: To głównie prowadzenie domu, sprzątanie (...)
Bedburg
Gowork.pl
19-10-14
Gowork.pl
(...) i data delegacji: Bedburg, 24.10.2014r. Opiekunki poszukuje Pani Christa ma 75lat, waży 65kg i ma 157cm wzrostu. Pani jest po udarze, nie wstaje z łóżka. Obowiązki: Głównie to czynności związane z opieką: kąpanie/prysznic, gotowość do (...)
Filderstadt
Gowork.pl
19-10-14
Gowork.pl
(...) chodzi sama, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Choruje na: reumatyzm, nadciśnienie tętnicze, ma problemy ze słuchem. Obowiązki: To obowiązki związane z czynnościami opiekuńczymi, pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, higiena ciała, gotowość do opieki w ciągu (...)
Hademstorf
engeldaheim
19-10-14
Gowork.pl
(...) oraz ubezpieczanie. Dobre stawki: do 1250 euro netto Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na. numer: 882128820 o treści: 4523 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom (...)
Wittenbeck
altenbetreuung24
19-10-14
Gowork.pl
(...) Fritz jest w miarę sprawny fizycznie, ma jedynie demencję.   Praca w Niemczech dla opiekunek Obowiązki: Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu Gotowanie Sprzątnie Wymagania: Poszukujemy Pani, której język (...)
Hamburgu
Gowork.pl
19-10-14
Gowork.pl
(...) Gerhard jest bardzo słaby nie radzi sobie z samodzielnym wstawaniem i poruszaniem się. Używa wózka, czasem też chodzika. Ma demencję więc czasem ciężko utrzymać z nim kontakt. Choruje na nadciśnienie tętnicze oraz zaburzenie rytmu (...)
Panschwitz-Kuckau
Gowork.pl
19-10-14
Gowork.pl
(...) mieszka w Panschwitz-Kuckau. Pani ma demencję oraz cukrzycę, porusza się samodzielnie. Obowiązki: Związane z prowadzeniem domu: gotowanie, robienie zakupów, sprzątanie oraz jazda samochodem na terenie Niemiec. Związane z opieką: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, (...)
Brunszwik
Gowork.pl
19-10-14
Gowork.pl
(...) Friedrich jest samodzielny i sprawny fizycznie. Problemem jest chorobą Alzhaimera, przez co podopieczny bardzo roztargniony i potrzebuje dużo uwagi. Obowiązki: Czynności związane z opieką to: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc w higienie ciała. Dodatkowo (...)
Hamburgu
engeldaheim
19-10-14
Gowork.pl
(...) 31.10.2014r.   Podopieczny, Pan Manfred porusza się albo za pomocą chodzika albo za pomocą wózka. W domu chodzi sam potrzebuje tylko małego wsparcia. W opiece pomaga opiekun środowiskowy.   Opieka nad starszym Panem w (...)
altenbetreuung24
19-10-14
Gowork.pl
(...) częściej porusza się za pomocą wózka, potrzebuje pomocy przy wstawaniu.   Pani Heike poszukuje opiekunki Obowiązki: Prowadzenie domu oraz czynności opiekuńczo-pielęgnacyjne. Wymagania: Poszukujemy Pani, (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.