Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy w Niemczech

1 - 10 z 1756 praca Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Nettetal
Gowork.pl
30-09-14
Gowork.pl
(...) osób starszych w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.   Pani Agnes porusza się za pomocą chodzika, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Podopieczna ma chorobę (...)
Wolfratshausen
altenbetreuung24
30-09-14
Gowork.pl
(...) zdrowia: Pani Gabriele ma 91 lat jest sprawna fizycznie ma jednie problemy zaburzenie rytmu serca.   Pilnie poszukujemy opiekunki dla Pani Else, Niemcy Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem (...)
Bovenden
altenbetreuung24
30-09-14
Gowork.pl
(...) starszych w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.     Stan zdrowia: Pani Waltraud przeszła udar, po nim ma problemy z poruszaniem się. Jest w dobrej kondycji (...)
Ilsede
Gowork.pl
30-09-14
Gowork.pl
(...) osób starszych w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.     Stan zdrowia: Pan Heinrich ma 93 lata, jest po udarze i ma problemy z poruszaniem się. Porusza (...)
Krefeld
Gowork.pl
30-09-14
Gowork.pl
(...) naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.   Stan zdrowia: Pani Maria ma 90 lat, porusza się za pomocą wózka, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Cierpi na chorobę nowotworową. Obowiązki: Do (...)
Frankfurt nad Menem
Gowork.pl
30-09-14
Gowork.pl
(...) pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, zmiana pielucho-majtek, pomoc przy higienie ciała oraz pomoc przy jedzeniu. Wymagania: Poszukujemy kobiety z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i z komunikatywną znajomością języka. Oferujemy: Naszym (...)
Frankfurt nad Menem
Gowork.pl
30-09-14
Gowork.pl
(...) firma oferuje pracę w Niemczech jako opiekunki/opiekunowie osób starszych. Gwarantujemy pracę w legalnej i stabilnej firmie oraz ubezpieczenie. Miejscowość: Frankfurt nad Menem     Podopieczna to Pani Christel, która ma 82 lata. Choroby: (...)
Poszukujemy osób chętnych do pracy
Gowork.pl
30-09-14
Gowork.pl
(...) Annaliese Waga: 50 kg Wzrost: 155 cm Obowiązki: Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, kąpanie/prysznic, pomocy przy wstawaniu oraz prowadzenie gospodarstwa domowego. Wymagania: Język niemiecki na poziomie dobrym. Mile widziane (...)
Neroth
Gowork.pl
30-09-14
Gowork.pl
(...) Neroth Osoba potrzebująca opieki: Pani Susanna i Pan Ferdinand     Pani: ma trudności z chodzeniem związane z wiekiem ma do dyspozycji wózek inwalidzki,  ale pomaga w transferze z wózka  na łóżko, z toalety korzysta z czyjąś (...)
Pforzheim
Gowork.pl
30-09-14
Gowork.pl
(...) miesięczna to 1400 euro netto dodatkowo zapewniamy swoim pracownikom zakwaterowanie u podopiecznego oraz wyżywienie. Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.