Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy w Niemczech

1 - 10 z 1781 praca Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bunde
altenbetreuung24
23-10-14
Gowork.pl
(...) potrzebuje jedynie pomocy przy wstawaniu, poruszają się samodzielnie. Choroby z jakimi może spotkać się opiekun to: osteoporoza, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia rytmu serca oraz demencja.   Luiza i Dieter, praca opiekunki w (...)
Aurich
altenbetreuung24
23-10-14
Gowork.pl
(...) demencję oraz inkontynencję.   Pani Maria potrzebuje opiekunki, Niemcy Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: gotowanie, sprzątanie, pranie, robienie (...)
Emmerich am Rhein
altenbetreuung24
23-10-14
Gowork.pl
(...) kobiety z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i z dostateczną znajomością języka niemieckiego. Oferujemy: Naszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie. Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany (...)
Trier
altenbetreuung24
23-10-14
Gowork.pl
(...) lat, porusza się samodzielnie, potrzebuje jedynie pomocy przy wstawaniu. Choruje na nadciśnienie i ma problemy z zasypaniem i przesypaniem nocy.   Pilnie poszukujemy opiekunki, Niemcy Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności (...)
Lich
altenbetreuung24
23-10-14
Gowork.pl
(...) ma 87 lat, porusza się samodzielnie, czasem potrzebuje delikatnego wsparcia. Ma demencję więc często jest zagubiona i o wielu rzeczach zapomina.   Pilnie poszukujemy opiekunki, Niemcy Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą (...)
Monachium
altenbetreuung24
23-10-14
Gowork.pl
(...) Ma chorobę Alzhaimera przez to o wielu rzeczach trzeba przypominać i pilnować.   Pilnie poszukujemy opiekunki, Niemcy Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które (...)
Trier
altenbetreuung24
23-10-14
Gowork.pl
(...) na zewnątrz porusza się za pomocą wózka.   Poszukujemy opiekunki do pracy za granicą Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: sprzątanie, pranie, (...)
Bottrop
altenbetreuung24
23-10-14
Gowork.pl
(...) opiekunki do pracy za granicą Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi głównie przygotowywanie posiłków dla podopiecznej.  Do (...)
altenbetreuung24
23-10-14
Gowork.pl
(...) Margareta ma 94 lata i z racji wieku ma problemy z poruszaniem się. Gdy ma do pokonania większe odległości przemieszcza się na wózku, w pomieszczeniu potrzebuje lekkiego wsparcia. Choruje na Alzhaimera.   Poszukujemy opiekunki do pracy za (...)
Siegbach
engeldaheim
23-10-14
Gowork.pl
(...) dużo uwagi. Porusza się samodzielnie.   Praca w Niemczech dla Opiekunów Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, gotowość do jazdy samochodem na terenie (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.