Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy w Niemczech

1 - 10 z 1934 praca Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Balingen
Gowork.pl
19-11-14
Gowork.pl
(...) z prowadzeniem domu, przygotowywanie posiłków oraz jazda samochodem na terenie Niemiec. Dodatkowo opieka nad podopiecznym, zmiana pielucho-majtek oraz towarzyszenie w wizytach u lekarza. Wymagania: Wymagana jest dobra znajomość języka niemieckiego oraz (...)
Gowork.pl
19-11-14
Gowork.pl
(...) w nocy Towarzyszenie w wizytach u lekrza. Dodatkowo utrzymywanie porządku w domu, przygotowywanie posiłków oraz jazda samochodem na terenie Niemiec. Wymagania: Od kandydatów oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz zaangażowania w (...)
Moguncja
Gowork.pl
19-11-14
Gowork.pl
(...) czynności związane z opieką jak i również zajmowanie się domem, robienie zakupów, przygotowywanie posiłków. Wymagania: Poszukujemy osoby z dostateczną  znajomością języka niemieckiego ale i z doświadczaniem w opiece. (...)
Münster
engeldaheim
19-11-14
Gowork.pl
(...) się na wózku i ma inkontynencję ale poza tym nie ma większych problemów ze zdrowiem żadna z osób.   Opieka nad Parą Seniorów Obowiązki: Podopiecznie nie radzą już sobie samie z (...)
Leer
altenbetreuung24
19-11-14
Gowork.pl
(...) z osobami starszymi Obowiązki: Czynności opiekuńcze: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, higiena ciała, zmiana pielucho-majtek, gotowość do czuwania w nocy. Wymagania: Poszukujemy Pani, której język jest na poziomie (...)
Frankfurt nad Menem
Gowork.pl
18-11-14
Gowork.pl
(...) zlecenia: Frankfurt nad Menem   Podopieczna choruje na raka, przez co często jest osłabioną i potrzebuje wsparcie przy wstawaniu z łóżka. Ma nadciśnienie tętnicze więc należy pilnować podawania leków. Obowiązki: Dzielą się na (...)
Sankt Augustin
Gowork.pl
18-11-14
Gowork.pl
(...) składki ZUS Wynagrodzenie do 1350 euro miesięcznie.   Dodatkowo z okazji świąt przygotowaliśmy dla naszych pracowników atrakcyjne bonusy! Podwójna dieta delegacyjna za dni świąteczne oraz 60 euro premii. Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy (...)
Wartenberg
Gowork.pl
18-11-14
Gowork.pl
(...) jest w miarę samodzielna ale potrzebuje wsparcia przy kąpieli i ubieraniu. Dodatkowo obowiązki to: gotowanie, robienie zakupów, pranie, prasowanie, sprzątanie oraz jada samochodem na terenie Niemiec. Wymagania: Poszukujemy osoby z (...)
Marienmünster
engeldaheim
18-11-14
Gowork.pl
(...) nad starszą Panią Obowiązki: Opiekun musi być osobą z dobrą znajomością języka niemieckiego. Mile widziane (...)
altenbetreuung24
18-11-14
Gowork.pl
(...) się, czasem potrzebuje asekuracji.   Praca u Pana Helmuta w Niemczech Obowiązki: To głównie czynności związane z prowadzeniem domu oraz czynności opiekuńcze, czyli pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz przy higienie (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.