Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy w Niemczech

1 - 10 z 3069 praca Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bovenden
altenbetreuung24
04-09-15
Gowork.pl
(...) opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.     Stan zdrowia: Pani Waltraud przeszła udar, po nim ma problemy z poruszaniem (...)
Lich
altenbetreuung24
04-09-15
Gowork.pl
(...) Niemcy Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie zakupów. Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym (...)
Dorsten
Engeldaheim
04-09-15
Gowork.pl
(...) języka niemieckiego.     Stan zdrowia: Podopieczna jest samodzielna i sprawna fizycznie. Ma demencję przez co trzeba jej poświęcać dużo uwagi, często jest rozkojarzona.   Praca opiekunki do osób starszych w (...)
Gersthofen
Engeldaheim
04-09-15
Gowork.pl
(...) ale w pomieszczeniach chodzi sama lub z małym wsparciem. Przeszła udar i po nim ma problem z poruszaniem się.   Praca u Starszej Pani, Gersthofen Obowiązki: Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu i  (...)
Engeldaheim
04-09-15
Gowork.pl
(...) Elizabeth i Pan Albert. Pan Albert jest osobą sprawną fizycznie i samodzielną, opieki wymaga głównie podopieczna, która porusza się za pomocą wózka i jest bardzo słaba ponieważ choruje na raka.   Para Seniorów poszukuje (...)
Warthausen
Engeldaheim
04-09-15
Gowork.pl
(...) delegacji: Warthausen   Pani Christel ma II stopień niepełnosprawności i problemy z poruszaniem się. Używa wózka, na który należy podopieczną przenosić.   Opieka na osobą (...)
altenbetreuung24
04-09-15
Gowork.pl
(...) problemy z poruszanie się, czasem potrzebuje asekuracji.   Praca u Pana Helmuta w Niemczech Obowiązki: To głównie czynności związane z prowadzeniem domu oraz czynności opiekuńcze, czyli pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz przy higienie (...)
Bad Krozingen
Engeldaheim
04-09-15
Gowork.pl
(...) oraz astmę.   Opiekunka starszego Pana Obowiązki: - pomoc w ubieraniu/rozbieraniu - pomoc przy  higienie ciała - gotowość do czuwania w nocy - przygotowywanie posiłków oraz robienie (...)
Heilbronn
altenbetreuung24
04-09-15
Gowork.pl
(...) nie radzi sobie z prowadzeniem domu.   Opieka nad starszą Panią Obowiązki: - sprzątanie - pranie, prasowanie - gotowanie - robienie zakupów - pomoc w ubieraniu i rozbieraniu - zmiana pielucho-majtek - pomoc przy higienie ciała - (...)
Apelern
Engeldaheim
04-09-15
Gowork.pl
(...) ma nadciśnienie tętnicze oraz chorobę Alzhaimera.   Opiekunka dla osoby starszej Obowiązki: Do zadań opiekuna będzie należało opieka nad podopiecznym, pomoc przy higienie oraz przygotowywanie (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email