Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy w Niemczech

1 - 10 z 2939 praca Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Gowork.pl
29-07-15
Gowork.pl
(...) cierpi na demencję i Alzheimera które powodują u niej dezorientację, zapominanie o bieżących sprawach. Ma również problemy ze słuchem. Obowiązki: Głównymi obowiązkami będzie pomoc podopiecznej przy czynnościach higienicznych, myciu, (...)
Gowork.pl
29-07-15
Gowork.pl
(...) Pani Paula, 70 kg, 170cm wzrostu. Jest po udarze, ma problemy z nadciśnieniem i zaburzeniami rytmu serca. Ze względu na nietrzymanie moczu korzysta z pieluch. Obowiązki: Obowiązki domowe to: zakupy oraz gotowanie pranie i prasowanie Obowiązki (...)
Lohr am Main
Gowork.pl
29-07-15
Gowork.pl
(...) ma chodzik w pomieszczeniu. Choruje na cukrzycę i ma problemy z sercem. Opiekę nad nim sprawuje rodzina. Obowiązki: Podstawowe obowiązki domowe, mające na celu utrzymanie ładu i porządku w domu (sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, pranie), ale też (...)
Oldenburg
Gowork.pl
29-07-15
Gowork.pl
(...) naszego podopiecznego pana Rudolfa (rocznik 1919). Starszy Pan mieszka w domu, niedaleko Oldenburgu, gdzie opiekuje się nim żona oraz córka. Jest samodzielny, sam wstaje ale korzysta z chodzika. Przez demencję często jest zdezorientowany. Ma zaburzenia rytmu serca  i (...)
Hagen
Gowork.pl
29-07-15
Gowork.pl
(...) pomocy podczas ubierania. Dodatkowo zmiana pielucho – majtek, transfer z wózka na łóżko oraz czuwanie w nocy. Wymagania: Wymagamy znajomości języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym, doświadczenia i zaangażowania w powierzone obowiązki. (...)
Frankfurt nad Menem
Gowork.pl
29-07-15
Gowork.pl
(...) i data wyjazdu: okolice Frankfurtu nad Menem Opieki potrzebuje: Pan Hans (rocznik 1934, 70 kg, 166 cm wzrostu)   W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki  dla starszego Pana Hansa mieszkającą samotnie w okolicach (...)
Mannheim
Gowork.pl
29-07-15
Gowork.pl
(...) Niemiec. Wyślij nam swoje zgłoszenia a zadzwonimy do Ciebie i wyszukamy najlepszą ofertę pracy.   Miejsce zlecenia: okolice Mannheim Opieki potrzebuje: Pani Gertruda oraz Pan Bruno Starsza Pani nie potrzebuje pomocy przy wstawaniu, przemieszcza się przy chodziku. Pan Bruno (...)
Gowork.pl
29-07-15
Gowork.pl
(...) podczas wstawania. Porusza się przy chodziku. Potrzebuje pomocy przy wymianie pieluch. Obowiązki: Głównie do gotowanie, zakupy, pranie, prasowanie oraz sprzątanie domu. Pomoc podopiecznej zwłaszcza przy codziennym ubieraniu i rozbieraniu, przy pielęgnacji (...)
Gowork.pl
29-07-15
Gowork.pl
(...) czynnościach jak ubieranie. Jest ogólnie w dobrej kondycji fizycznej. Cierpi na lekką depresję oraz demencję więc często jest rozkojarzona. Jest pod opieką rodziny. Obowiązki: Głównie to prowadzenie domu oraz dbanie o porządek i ład: codzienne (...)
Luksemburg
Gowork.pl
29-07-15
Gowork.pl
(...) Pani Teresa mieszka w okolicach Luksemburgu. Jest w dobrej kondycji fizycznej jak i psychicznej. Porusza się sama z lekką pomocą drugiej osoby. Cierpi również na lekką demencję. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należeć będzie przede wszystkim pomoc w (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email