Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy w Niemczech

1 - 10 z 1904 praca Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Höchstädt an der Donau
Gowork.pl
28-08-14
Gowork.pl
(...) z opieką: Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu Pomoc przy higienie ciała Zmiana pielucho-majtek Wymagania: Podstawowa znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w opiece. Oferujemy: Stawka:  do 880 euro (...)
Gowork.pl
28-08-14
Gowork.pl
(...) zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia, o treści 4138 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich (...)
Gowork.pl
28-08-14
Gowork.pl
(...) Stefan porusza się za pomocą wózka, ale poza tym w dobrej kondycji fizycznej jedyny problem to poruszanie się.   Obowiązki: Głównie to czynności domowe tj. sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów oraz czynności związane w (...)
Trostberg
engeldaheim
28-08-14
Gowork.pl
(...) czynności związane z prowadzeniem domu oraz gotowanie. Wymagania: Znajomość języka na poziomie dobrym Doświadczenie w pracy z osobami starszymi Oferujemy: Opłacone składki ZUS oraz (...)
Ibbenburen
altenbetreuung24
28-08-14
Gowork.pl
(...) fizycznie, bardziej potrzebują osoby, która zajmie się prowadzeniem domu.   Opieka nad parą seniorów Obowiązki: Prowadzenie domu, robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie. Wymagania: Dostateczna znajomość (...)
Dusseldorf
Gowork.pl
28-08-14
Gowork.pl
(...) Podopieczny: Pan Hans-Werner 86lat, 86kg wagi i 175cm wzrostu. Stan zdrowia: Podopieczny porusza się za pomocą chodzika, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Ma demencję więc często jest rozkojarzony i roztargniony. W opiece pomaga opiekun (...)
Sontra
Gowork.pl
28-08-14
Gowork.pl
(...) osoby, która pomoże im w prowadzeniu gospodarstwa domowego oraz wspomoże w czynnościach opiekuńczych. Obowiązki: Czynności związane z prowadzeniem domu: Gotowanie Robienie zakupów Sprzątanie, pranie, prasowanie Jazda (...)
Grunwald
Gowork.pl
28-08-14
Gowork.pl
(...) więc ma problemy z orientacją przestrzenno-czasową. Większość czasu spędza w łóżku, porusza się tylko za pomocą wózka. Pan mieszka z rodziną, która pomaga w opiece. Obowiązki: To jedynie czynności opiekuńcze tj. pomoc w (...)
Hilpoltstein
engeldaheim
28-08-14
Gowork.pl
(...) jest osobą samodzielną i sprawną fizycznie.   Poszukujemy osób chętnych do pracy opiekunów Obowiązki: To głównie obowiązki związane z prowadzeniem domu: sprzątanie, pranie, gotowanie, (...)
Monachium
altenbetreuung24
28-08-14
Gowork.pl
(...) opiekun środowiskowy.   Praca w Monachium z osobami starszymi Obowiązki: To tylko opieka nad podopiecznym, pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy higienie ciała, zmiana pielucho-majtek. Wymagania: Znajomość języka na poziomie (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.