Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy w Niemczech

1 - 10 z 1870 praca Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bunde
altenbetreuung24
27-11-14
Gowork.pl
(...) gospodarstwa domowego w które wchodzi: gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów. Dodatkowe jazda samochodem na terenie Niemiec. Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: pomoc w przy higienie ciała oraz pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, zmiana (...)
Hannover
Gowork.pl
27-11-14
Gowork.pl
(...) obowiązków opiekunki należy: sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie zakupów. Dodatkowo jazda samochodem na terenie Niemiec. Do obowiązków związanych z opieką należy: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy higienie ciała, zmiana pielucho-majtek oraz pomoc (...)
Aurich
altenbetreuung24
27-11-14
Gowork.pl
(...) robienie zakupów. Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, zmiana pielucho-majtek, kąpanie/prysznic oraz pomoc przy jedzeniu. Wymagania: Poszukujemy kobiety z doświadczeniem w opiece nas osobami (...)
Nettetal
Gowork.pl
27-11-14
Gowork.pl
(...) rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.   Pani Agnes porusza się za (...)
Parsberg
engeldaheim
27-11-14
Gowork.pl
(...) się przy większych odległościach za pomocą wózka ale w domu porusza się samodzielnie lub z małą pomocą. Cierpi na zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie oraz niedosłyszy.   Pani Betty 94 lata, praca opiekunki w (...)
Ilsede
Gowork.pl
27-11-14
Gowork.pl
(...) Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.     Stan zdrowia: Pan Heinrich ma 93 lata, jest po udarze i ma problemy z poruszaniem się. Porusza się albo za pomocą wózka (...)
Krefeld
Gowork.pl
27-11-14
Gowork.pl
(...) do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.   Stan zdrowia: Pani Maria ma 90 lat, porusza się za pomocą wózka, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Cierpi na chorobę (...)
Emmerich am Rhein
altenbetreuung24
27-11-14
Gowork.pl
(...) w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.     Stan zdrowia: Pani Katharina porusza się w zależności od samopoczucia albo za pomocą wózka albo za pomocą (...)
Trier
altenbetreuung24
27-11-14
Gowork.pl
(...) Karl-Michael ma 91 lat, porusza się samodzielnie, potrzebuje jedynie pomocy przy wstawaniu. Choruje na nadciśnienie i ma problemy z zasypaniem i przesypaniem nocy.   Pilnie poszukujemy opiekunki, Niemcy Obowiązki: Do obowiązków opiekunki (...)
Karlsruhe
Gowork.pl
27-11-14
Gowork.pl
(...) Irmgard 79 lat porusza się za pomocą chodzika, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Cierpi na chorobę Alzhaimera oraz nowotworową. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: gotowanie, (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.