Oferty pracy opieka nad osobami starszymi w niemczech w Niemczech

231 - 240 z 446 praca opieka nad osobami starszymi w niemczech Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Frankfurtu nad Odra
Arpro
31-07-15
Gowork.pl
(...) Praca w wylęgarni i na hodowli kaczek oraz gęsi, opieka nad zwierzętami,  małe prace naprawcze, przewóz małych transportów Praca 5 dni w tyg. 40 godz. z możliwością nadgodzin. Stawka godzinowa: 8,50 brutto/h Zakwaterowanie płatne w wysokości 100 euro (...)
Norymberga
Personalservices24
31-07-15
Gowork.pl
(...) NADGODZINY     Zapraszamy do kontaktu mailowego, w zgłoszeniu prosimy o zamieszczanie klauzuli o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z (...)
Hannover
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
31-07-15
Gowork.pl
(...) niemieckiego     Gwarantujemy wysokie wynagrodzenie. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji i CV na nasz adres email HYDRAULIKA - POSZUKUJEMY OD ZARAZ - PRACA W NIEMCZECH Miejsce pracy: Niemcy Obowiązki: Nasi (...)
Hannover
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
31-07-15
Gowork.pl
(...) wysokie wynagrodzenie. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji i CV na nasz adres email HYDRAULIKÓW POSZUKUJEMY -PRACA W NIEMCZECH Miejsce pracy: Niemcy Obowiązki: Nasi pracownicy wykonują prace na (...)
Ahaus
FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG
31-07-15
Gowork.pl
(...) - warunek konieczny• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata• certyfikaty spawalnicze• motywacja do pracy na terenie Niemiec • prawo jazdy kat. B + własny samochód   Obowiązki: • spawanie konstrukcji stalowych i elementów (...)
Lipsk
FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG
31-07-15
Gowork.pl
(...) zawodowe na stanowisku: hydraulik - praca w Niemczech.   Wymagania: • mile widziane wykształcenie w zawodach: hydraulik, instalator sanitarny• doświadczenie w pracy na tym stanowisku min. 2 lata• prawo jazdy kat. B [mile widziany własny samochód]• znajomość (...)
cały kraj
Dremo Personaldienstleistung GmbH
31-07-15
Gowork.pl
(...) / opiekunka osób starszych Miejsce pracy: Niemcy - cały kraj Obowiązki: Przeprowadzanie podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych z zachowaniem koniecznej profilaktyki Pomoc przy uruchamianiu i uaktywnianiu (...)
Niemcy - różne miejscowości
ATERIMA MED
31-07-15
Gowork.pl
(...) w Polsce i w Niemczech. Zapewniamy bezpieczne zatrudnienie, kierując pracowników jedynie do sprawdzonych i pewnych miejsc pracy. Starannie dobieramy personel opiekuńczy, dzięki któremu nasi podopieczni otrzymują wsparcie i fachową pomoc w codziennych (...)
Dingolfing
ZEITMANN
31-07-15
Gowork.pl
(...) wózka widłowego w BMW (Niemcy) Miejsce pracy: Niemcy, Dingolfing   Obowiązki: - Rozładunek i załadunek towarów, - Udział w sprawnym funkcjonowanie magazynu, - Optymalne wykorzystanie przestrzeni (...)
Landshut
ZEITMANN
31-07-15
Gowork.pl
(...) Produkcji w BMW (Niemcy) Miejsce pracy: Niemcy, Landshut   Obowiązki: - Praca na linii produkcyjnej, - Obróbka części samochodowych,  - Składanie, skręcanie, mocowanie części (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email