Oferty pracy opieka nad osobami starszymi w niemczech w Niemczech

231 - 240 z 414 praca opieka nad osobami starszymi w niemczech Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bayerisch Gmain
GlobalForce Services
27-10-14
Gowork.pl
(...) tymczasowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Hydraulik   Miejsce pracy: Bawaria, Niemcy Zakres obowiązków:  Montaż instalacji wodnych, kanalizacyjnych i gazowych w budownictwie jednorodzinnym oraz budynkach przemysłowych Usuwanie awarii – (...)
Weimar
MRJOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.z o.o.
27-10-14
Gowork.pl
(...) języka niemieckiego. Praca od 3.11.2014 w mieście Weimar. Prosimy w mailu zaznaczyć czy znają Panowie język niemiecki, posiadają samochód, a my zwrotnie poinformujemy o warunkach. Oferowana jest atrakcyjna stawka euro, opłacamy zakwaterowanie (mieszkania komfortowe), (...)
Coburg
ProSenior24
27-10-14
Gowork.pl
(...) opiekunki osób starszych ze znajomością języka niemieckiego na terenie Niemiec. Oferujemy: - legalną pracę - atrakcyjne wynagrodzenie - zapewniamy wyżywienie i zakwaterowanie. Opiekunka z dobrą znajomością języka niemieckiego Miejsce: Coburg w Bawarii >Pensja: od 1100 (...)
Kassel
MRJOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.z o.o.
27-10-14
Gowork.pl
(...) Tymczasowej Sp. z o.o. z Legnicy poszukuje pilnie montera okien PCV, drzwi oraz rolet . Praca od zaraz w okolicach Kassel. Prosimy w mailu zaznaczyć czy znają Panowie język niemiecki, posiadają samochód, a my zwrotnie poinformujemy o warunkach. Oferowana jest atrakcyjna stawka euro, (...)
Grefrath
Spa for Man
27-10-14
Gowork.pl
(...) również przez nasze panie, stworzyliśmy perfekcyjne otoczenie.Oddzielne i wyposażone w ogrzewanie podłogowe prysznice, toalety i przebieralnie sprzyjająmiłej atmosferze tak samo jak salony z telewizorami plazmowymi i lodówki.Także panie mogą korzystać odpłatnie z oferty (...)
Berli
AM POLNISCHES PERSONAL
27-10-14
Gowork.pl
(...) w instalacjach automatyki przemysłowej, Montaż szaf sterowniczych; Prace elektromonterskie.   Oferujemy:   dobre zarobki umowe o prace na warunkach w danym kraju urlopy i zaplecze socjalne diety ubranie robocze po przepracowaniu min. 6 m-cy pomoc przy (...)
Hadamar
HR Investment
27-10-14
Gowork.pl
(...) na stanowisko:   OPIEKUNKA do Pani w Hadamar, 50 km od Koblenz od 22.11.   Opieki wymaga Pani w wieku 88 lat. Poodpieczna waży 50 kg, ma 154 cm wzrostu. Pani ma demencję (bez agresywnych zachować), wysokie ciśnienie, niewydolność nerek. Porusza się samodzielnie bądź (...)
Bitburg
HOLBERN Sp. z o.o.
27-10-14
Gowork.pl
(...) Nasze usługi są bezpłatne. Decydując się na podjęcie pracy u zagranicznego pracodawcy z firmą Holbern mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych ofert pracy na rynkach zagranicznych. Ponadto świadczymy kompleksowe usługi (...)
Markt Indersdorf
HR Investment
27-10-14
Gowork.pl
(...) zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:   OPIEKUNKA do Małżeństwa od 03.11, 30 km od Monachium !   Opieki wymaga Małżeństwo zamieszkujące (...)
Erfurt
HR Investment
27-10-14
Gowork.pl
(...) Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:   OPIEKUNKA do mobilnej Pani od ZARAZ ! 120 km od (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.