Oferty pracy opieka nad osobami starszymi w niemczech w Niemczech

231 - 240 z 411 praca opieka nad osobami starszymi w niemczech Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Kettenkamp
altenbetreuung24
23-04-15
Gowork.pl
(...) dla opiekunki w Kettenkamp, Niemcy Nr referencyjny: NIEM_228A Obowiązki: Głównymi obowiązkami będzie pomoc podopiecznej przy czynnościach higienicznych, ubieraniu i rozbieraniu oraz przenoszeniu z wózka na łóżko. (...)
Düsseldorf
Engeldaheim
23-04-15
Gowork.pl
(...) sama się ubiera i sama je, potrzebuje pomocy przy pielęgnacji ciała.   Pan Walter ma 90 lat, 175 cm wzrostu, 74kg, do poruszania się używa chodzika. Ma problemy ze słuchem oraz zaburzenia rytmu serca. Sam się ubiera, ale potrzebuje pomocy przy pielęgnacji (...)
altenbetreuung24
23-04-15
Gowork.pl
(...) tętnicze. Sama wstaje i sama się porusza przy pomocy chodzika. Jest zdezorientowana i zapominalska.   Praca w Niemczech od zaraz w charakterze opiekunki Nr referencyjny: NIEM_233A Obowiązki: Czynności domowe: gotowanie, zakupy, sprzątanie, (...)
Meppen
altenbetreuung24
23-04-15
Gowork.pl
(...) ofertę pracy. Pani Wilhelma porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, ma problemy z nietrzymaniem moczu, ogólnie jest w dobrej kondycji psychicznej. Pan Stefan jest samodzielny, do chodzenia używa balkonika.   Potrzebna opiekunka dla Stefana i (...)
Harburg
Engeldaheim
23-04-15
Gowork.pl
(...) porusza się jedynie za pomocą wózka inwalidzkiego. Ma guza i cierpi na reumatyzm.   Praca w Niemczech dla opiekunki Nr referencyjny: NIEM_237A Obowiązki: Podopiecznej trzeba pomóc w higienie (...)
Heilbronn
Engeldaheim
23-04-15
Gowork.pl
(...) opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Aktualnie poszukujemy opiekunki dla małżeństwa Adeli i Gerta. Para mieszka w mieście Essen. Pani Anna jest dość samodzielna, (...)
Sulz am Neckar
altenbetreuung24
23-04-15
Gowork.pl
(...) niesamodzielna, jeździ na wózku inwalidzkim   Praca w Niemczech od zaraz w charakterze opiekunki Nr referencyjny: NIEM_239A Obowiązki: Czynności domowe: gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie. Czynności opiekuńcze: mycie/ kąpiele, pomoc (...)
Gunzenhausen
altenbetreuung24
23-04-15
Gowork.pl
(...) na terenie Niemiec. Wyślij nam swoje zgłoszenia a zadzwonimy do Ciebie i wyszukamy najlepszą ofertę pracy. Pan Hubert (88 lat, 60 kg, 160 cm wzrostu) ma problemy z poruszaniem się, potrzebuje wsparcia i asekuracji, korzysta z wózka inwalidzkiego, ogólnie jest w dobrej (...)
Fröndenberg
altenbetreuung24
23-04-15
Gowork.pl
(...) stosowane są u niego wkładki. Obecnie opiekę nad nim sprawuje rodzina.   Potrzebna opiekunka dla Pana Edgara Nr referencyjny: NIEM_245A Obowiązki: Opiekunka głównie ma za zadanie prowadzić dom, przygotowywać posiłki oraz zajmować się (...)
altenbetreuung24
23-04-15
Gowork.pl
(...) osób starszych na terenie Niemiec. Wyślij nam swoje zgłoszenia a zadzwonimy do Ciebie i wyszukamy najlepszą ofertę pracy. Data wyjazdu: 01.05.2015 Nasza podopieczna: Pani Alexandry. Pani cierpi na demencję, która powoduje u niej dezorientację, zapominanie o (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.