Oferty pracy opieka nad osobami starszymi w niemczech w Niemczech

231 - 240 z 356 praca opieka nad osobami starszymi w niemczech Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Legnica
MRJOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.z o.o.
24-11-14
Gowork.pl
(...) pracy: Bühl/ Niemcy   Wybrany Kandydat będzie odpowiedzialny za: - montaż instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych (hipermarketach),   Od Kandydatów oczekujemy: - wykształcenia kierunkowego, - doświadczenia zawodowego min.1 rok, - mile (...)
Legnica
MRJOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.z o.o.
24-11-14
Gowork.pl
(...) rok, - mile widziane uprawnienia SEP do 1 KV, - umiejętności czytania rysunku technicznego, - własnego samochodu (mile widziany).   Wybranemu Kandydatowi oferujemy: - polsko – niemiecką umowę o pracę, - dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem, - możliwość (...)
Berlin
Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego sp. z o.o.
24-11-14
Gowork.pl
(...) oraz spełniające wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy pracaniemcy@irkl.pl , a także dopisek w sprawie jakiej oferty pracy wysyłają Państwo CV. Kontakt tel. (89) 679 05 71. Prosimy również o dołączenie do CV następującej (...)
Balderschwang
Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego sp. z o.o.
23-11-14
Gowork.pl
(...) na stanowisko pracy.   Aktualnie dla swojego niemieckiego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:   Sprzątacz/Sprzątaczka   Miejsce pracy: Niemcy, Balderschwang   Wymagania: dyspozycyjność do wyjazdu i rozpoczęcia pracy w grudniu, dobra (...)
Lipsk
ISSP Sp. z o. o.
23-11-14
Gowork.pl
(...) kandydatów do pracy przy: Pakowanie/komisjonowanie artykułów drogeryjnych na terenie Niemiec/Lipsk Wybranym kandydatom oferujemy: • umowa o pracę z firmą niemiecką, • wynagrodzenie 7,86 euro brutto/h, • możliwość rozwoju i awansu, • zorganizowany (...)
Lipsk
Pgra
23-11-14
Gowork.pl
(...) poszukuje ambitnych i zorientowanych na rozwój kandydatów do pracy przy: Pakowanie/komisjonowanie artykułów drogeryjnych na terenie Niemiec/Lipsk Wybranym kandydatom oferujemy: • umowa o pracę z firmą niemiecką, • wynagrodzenie 7,86 euro brutto/h, • (...)
Neuss
ALL-PL
22-11-14
Gowork.pl
(...) zmywaniu naczyń i innych pracach porządkowych w stołówce.   Wymagania:   -Komunikatywna znajomość jęz. niemieckiego. -Własny samochód. -Gotowość do pracy w soboty.   Oferujemy:   -Wynagrodzenie 9,32 Euro/h brutto. -Możliwość wypłacania (...)
Stuttgart, Münster
Holbern
21-11-14
Gowork.pl
(...) z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na (...)
Drezno, Chemnitz, Chemnitz, ...
Holbern
21-11-14
Gowork.pl
(...) na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy (...)
Hermsdorf
Holbern
21-11-14
Gowork.pl
(...) z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.