Oferty pracy opieka nad osobami starszymi w niemczech w Niemczech

231 - 240 z 480 praca opieka nad osobami starszymi w niemczech Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
Gowork.pl
21-06-15
Gowork.pl
(...) do opieki: Pani Maria (160 cm wzrostu, 65 kg, 64 lata) Miejsce i data wyjazdu: Berlin Stan podopiecznej: Pani jeździ na wózku inwalidzkim, potrzebuje pomocy by wstać. Choruje na Parkinsona, osteoporozę i stwardnienie (...)
Krefeld
Engeldaheim
21-06-15
Gowork.pl
(...) i porządku oraz opieka przy seniorze: m.in. ubieranie, zmiana pielucho – majtek, pomoc przy jedzeniu, w dojściu do toalety. Wymagania: Kandydatka na stanowisko opiekunki musi znać język na poziomie minimum podstawowym, mieć doświadczenie (...)
Engeldaheim
21-06-15
Gowork.pl
(...) inwalidzkim. Korzysta z wkładek.   Potrzebna opiekunka dla pary seniorów Nr referencyjny: NIEM_461A Obowiązki: Opiekunka będzie głównie zajmowała się prowadzeniem gospodarstwa domowego oraz (...)
Düsseldorf
altenbetreuung24
21-06-15
Gowork.pl
(...) zgłoszenie. Miejsce delegacji: okolice Dusseldorf Data wyjazdu: 01.07.2015 Szukamy opiekunki dla Pani Karoliny, który ma 76 lat i mieszka z mężem. Seniorka jest w dobrej kondycji psychicznej, jednak ma problemy z mobilnością, jeździ na wózku inwalidzkim i potrzebuje (...)
altenbetreuung24
21-06-15
Gowork.pl
(...) opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasza podopieczna:  Pani Susanne, 87 lat Seniorka pod domu porusza się przy chodziku, natomiast na zewnątrz jeździ na wózku (...)
Bamberg
Gowork.pl
18-06-15
Gowork.pl
(...) będzie również pomagać podopiecznej przy pielęgnacji ciała oraz kąpielach a także pomagać jej w ubieraniu. Wymagania: oczekujemy komunikatywnej znajomości języka doświadczenia w opiece nad osobami starszymi empatii, miłego (...)
Friedberg
Engeldaheim
18-06-15
Gowork.pl
(...) wyjazdu: Friedberg Opieka dla Seniorki: sama wstaje, w domu porusza się przy chodziku, na zewnątrz jeździ na wózku inwalidzkim. Stan zdrowia: reumatyzm, osteoporoza, nadciśnienie, cierpi na chroniczne biegunki.   Praca dla (...)
Villingen-Schwenningen
Engeldaheim
18-06-15
Gowork.pl
(...) podczas przemieszczania się po domu, ma problemy ze słuchem. Pan Alfred jest osobą niesamodzielną, po udarze, porusza się jedynie na wózku inwalidzkim. Korzysta z wkładek.   Potrzebna opiekunka dla pary seniorów Nr referencyjny: (...)
okolice Wurzburg
altenbetreuung24
18-06-15
Gowork.pl
(...) osób starszych w Niemczech. Jeżeli znasz język niemiecki wyślij nam swoje zgłoszenie. Miejsce delegacji: okolice Wurzburg Data wyjazdu: 05.08. Szukamy opiekunki dla Pana Karla. Senior jest w dobrej kondycji psychicznej, jednak ma problemy z mobilnością, jeździ na (...)
altenbetreuung24
18-06-15
Gowork.pl
(...) zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasza podopieczna:  Pani Helga, 92 lata Seniorka jest samodzielna, ale potrzebuje wsparcia i (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email