Oferty pracy opieka nad osobami starszymi w niemczech w Niemczech

231 - 240 z 368 praca opieka nad osobami starszymi w niemczech Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Niemcy
Holbern
19-12-14
Gowork.pl
(...) na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą (...)
Gosheim
MRJOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.z o.o.
19-12-14
Gowork.pl
(...) tokarki CNC w Gosheim   Wybrany Kandydat będzie odpowiedzialny za:  - obsługę tokarki numerycznej (...)
Lauchringen
MRJOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.z o.o.
19-12-14
Gowork.pl
(...) przygotowanie maszyn do pracy po krótkim instruktażu, -  rozwiązywanie problemów (...)
Koblencja
Point Sp. z o.o.
19-12-14
Gowork.pl
(...) się, demencję i zawroty głowy. Pan lat 93 stan zdrowia jak na zaawansowany wiek bardzo dobry, ma tylko problemy z chodzeniem i żylaki na nogach.  Asystent/ka osoby starszej - Starsze Państwo Miejsce pracy: Niemcy Nr referencyjny: 1/12/2014 Obowiązki: Codzienna pomoc w (...)
Bonn
Point Sp. z o.o.
19-12-14
Gowork.pl
(...) o współpracy. Pan cierpi na lekką demencję i ma problemy z poruszaniem się, dolegliwości są związane podeszłym wiekiem. Asystent/ka osoby starszej - Pan 80 lat Miejsce pracy: Niemcy Nr referencyjny: 2/12/2014 Obowiązki: Codzienna pomoc w podstawowych (...)
Ingolstadt
Point Sp. z o.o.
19-12-14
Gowork.pl
(...) 85 lat cierpi na raka, ma kłopoty z sercem, problemy z poruszaniem się, oraz inkontynencję. Pani mieszka z mężem, potrzebuje jedynie pomocy w utrzymaniu domu.  Asystent/ka osoby starszej - Pani 85 lat Miejsce pracy: Niemcy Nr referencyjny: 3/12/2014 Obowiązki: Codzienna (...)
Heilborn
Point Sp. z o.o.
19-12-14
Gowork.pl
(...) znajomość j. niemieckiego dobry stan zdrowia gotowość do podjęcia pracy od stycznia Oferujemy: umowę o współpracy  mieszkanie oraz pełne wyżywienie zwrot kosztów podróży stała opieka koordynatora Zachęcamy do (...)
Nedlitz
Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego sp. z o.o.
19-12-14
Gowork.pl
(...) drewna.   Zapewniamy: - legalne zatrudnienie w Niemczech na umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, - wynagrodzenie: 9 € brutto/ h, - czas pracy 40 godzin/tygodniowo, - zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (koszty częściowo pokrywa pracownik), - częściową refundację (...)
Berlin
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
19-12-14
Gowork.pl
(...) ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec oraz Austrii. Zatrudniamy ponad 2200 osób. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy w wielu branżach.  Obecnie szukamy pracowników na stanowisko:Masz doświadczenie w pracy jako (...)
GOERLITZ
PAV "Arbeit bindet"
19-12-14
Gowork.pl
(...) UCZCIWEJ I LEGALNEJ PRACY NA PODSTAWIE NIEMIECKIEJ UMOWY O PRACĘ ZA GODZIWE WYNAGRODZENIE TO ZGŁOŚ SIE DO NAS .OFERUJEMY PRACĘ TYLKO U SPRAWDZONYCH PRACODaWCÓW . ZA NASZE USŁUGI NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT REKRUTACYJNYCH.POMAGAMY W TRAKCIE PRACY U NIEMIECKIEGO (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.