Oferty pracy opieka nad osobami starszymi w niemczech w Niemczech

231 - 240 z 446 praca opieka nad osobami starszymi w niemczech Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Mannheim
Point Sp. z o.o.
21-11-14
Gowork.pl
(...) rekrutacją wykwalifikowanego personelu do świadczenia usług opiekuńczych na terenie Unii Europejskiej. Nasz sukces opiera się na szerokim wachlarzu oferowanych przez nas usług oraz rzetelnym ich wykonywaniu. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowsiko: Opiekun/ka osoby (...)
Mannheim
Point Sp. z o.o.
21-11-14
Gowork.pl
(...) do świadczenia usług opiekuńczych na terenie Unii Europejskiej. Nasz sukces opiera się na szerokim wachlarzu oferowanych przez nas usług oraz rzetelnym ich wykonywaniu. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowsiko: Opiekun/ka osoby starszej - Niemcy Miejsce pracy: Niemcy Nr (...)
Stuttgart, Münster
Holbern
21-11-14
Gowork.pl
(...) z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz (...)
Drezno, Chemnitz, Chemnitz, ...
Holbern
21-11-14
Gowork.pl
(...) socjalnych oraz dodatkowych pakietów ubezpieczeń.                            Naszym klientem jest niemiecka firma z siedzibą w Bawarii zajmującą (...)
Hermsdorf
Holbern
21-11-14
Gowork.pl
(...) dołączyć do zespołu.   Koordynator magazynu w Niemczech Miejsce pracy: Niemcy Nr referencyjny: koordyator/11/2014   Obowiązki: załadunek oraz (...)
Frankfurt am Main
Home and Care
21-11-14
Gowork.pl
(...) - Niemcy Opikun/ka osób starszych Miejsce pracy: Niemcy Nr referencyjny: Opikun/ka Obowiązki: Codzienna pomoc w podstawowych czynnościach, takich jak przygotowywanie posiłków, spacery, podawanie leków, pomoc w (...)
okolice Stuttgartu
Point Sp. z o.o.
21-11-14
Gowork.pl
(...) Unii Europejskiej. Aktualnie zajmujemy się wieloma innymi specjalizacjami. Naszą działalność dzielimy na dwa sektory: praca za granicą oraz praca w Polsce. Ponadto w swojej ofercie posiadamy też usługi szkoleniowe oraz badania kompetencji zawodowych. Zadowolenie naszych (...)
Stuttgart
Holbern
21-11-14
Gowork.pl
(...) szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami (...)
Mannheim
Home and Care
21-11-14
Gowork.pl
(...) rekrutacją wykwalifikowanego personelu do świadczenia usług opiekuńczych na terenie Unii Europejskiej. Nasz sukces opiera się na szerokim wachlarzu oferowanych przez nas usług oraz rzetelnym ich wykonywaniu. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowsiko: Opiekun/ka (...)
Nürnberg
Home and Care
21-11-14
Gowork.pl
(...) kandydatów na stanowsiko: Opiekun/ka osoby starszej - Niemcy Miejsce pracy: Niemcy Nr referencyjny: opieka Niemcy Obowiązki: Codzienna pomoc w podstawowych czynnościach, takich jak przygotwywanie posiłków, spacery, (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.