Oferty pracy opieka nad osobami starszymi w niemczech w Niemczech

231 - 240 z 350 praca opieka nad osobami starszymi w niemczech Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Ahaus
FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG
25-01-15
Gowork.pl
(...) lub Tokarz• Obowiązkowa znajomość programu obsługi Sinumerik 840D sl• Doświadczenie w obróbce detali jednostkowych• Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (kabina operacyjna na wysokości 6 metrów)• Odpowiedzialność • Gotowość do pracy (...)
Drezno
PAV "Arbeit bindet"
25-01-15
Gowork.pl
(...) tryskaczy  NARZĘDZIOWEEC OPERATOR CNC, FREZER, TOKARZ MONTER AGREGATÓW CHŁODNICZYCH LAKIERNIK / BLACHARZ SAMOCHODOWY STOLARZ/MONTER OKIEN ŚLUSARZ,  SPAWACZ ( WSZYSTKIE METODY) I INNE   OFERTA -ZATRUDNIENIE W NIEMIECKIEJ FIRMIE NA PODSTAWIE NIEMIECKIEJ UMOWY O (...)
Drezno
PAV "Arbeit bindet"
25-01-15
Gowork.pl
(...) CNC     OFERTA -ZATRUDNIENIE W NIEMIECKIEJ FIRMIE NA PODSTAWIE NIEMIECKIEJ UMOWY O PRACĘ -ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE GODZINOWE PLUS DODATKI - USTAWOWO USTALONE DODATKI ZA PRACĘ W GODZINACH NADLICZBOWYCH, ZA PRACE W NIEDZIELE I ŚWIETA ORAZ W NOCY. - PRACODAWCA ORGANIZUJE (...)
Drezno
PAV "Arbeit bindet"
25-01-15
Gowork.pl
(...) PRACY NA PODSTAWIE NIEMIECKIEJ UMOWY O PRACĘ ZA GODZIWE WYNAGRODZENIE TO ZGŁOŚ SIE DO NAS .OFERUJEMY PRACĘ TYLKO U SPRAWDZONYCH PRACODaWCÓW . ZA NASZE USŁUGI NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT REKRUTACYJNYCH.POMAGAMY W TRAKCIE PRACY U NIEMIECKIEGO PRACODAWCY. Niemiecki Pracodawca (...)
Muenchen
PAV GOERLITZ
25-01-15
Gowork.pl
(...) . ZA NASZE USŁUGI NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT REKRUTACYJNYCH.POMAGAMY W TRAKCIE PRACY U NIEMIECKIEGO PRACODAWCY.Poszukujemy MECHANIKÓW DO ZAKŁADU PRODUKUJĄCEGO BLACHY DZIURKOWANE PRACA STAŁA W MONACHIUM CZAS PRACY: OD PON. DO PT. W GODZ. 7.30 - 17.00OFERTA-ZATRUDNIENIE W (...)
Mannheim
PAV GOERLITZ
25-01-15
Gowork.pl
(...) WYNAGRODZENIE TO ZGŁOŚ SIE DO NAS .OFERUJEMY PRACĘ TYLKO U SPRAWDZONYCH PRACODaWCÓW . ZA NASZE USŁUGI NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT REKRUTACYJNYCH.POMAGAMY W TRAKCIE PRACY U NIEMIECKIEGO PRACODAWCY.   Poszukujemy ŚLSUARZY Z DOBRA ZNAJOMOŚCIA JĘZYKA (...)
Ahaus
FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG
24-01-15
Gowork.pl
(...) technik dentystyczny.   Wymagania: • wykształcenie kierunkowe - technik dentystyczny• doświadczenie w pracy w zawodzie min. 2 lata• znajomość języka niemieckiego w stopniu minimum komunikatywnym - warunek konieczny Obowiązki: • wykonywanie odlewów (...)
Rostock
jeople
23-01-15
Gowork.pl
(...) energii jako pomoc kuchenna/kucharz w pizzerii w Rostocku.   Szczegolowe informacje: miejsce pracy: Rostock czas pracy: od zaraz na czas nieograniczony praca na pelen etat wynagrodzenie: 8,50 Euro brutto na godzine przy poszukiwaniu zakwaterowania chetnie (...)
Berlin
P2 Recruitment
23-01-15
Gowork.pl
(...) z działami technicznymi wewnątrz i na zewnątrz firmy Przygotowywanie prezentacji i dokumentacji oraz sporządzanie protokołów   Wymagania: Bardzo dobra znajomość jęz.niemieckiego lub angielskiego Doświadczenie zawodowe w konstruowaniu wiązek (...)
Monachium
Sempre Sp. z o.o.
23-01-15
Gowork.pl
(...) Niemczech Lekarzy różnych specjalizacji   Zakres obowiązków: - planowanie i realizacja opieki lekarskiej nad pacjentem - współpraca z personelem szpitalnym - profilaktyka/diagnostyka chorób - wykonywanie odpowiednich zabiegów medycznych wg. (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.