Oferty pracy opieka nad osobami starszymi w niemczech w Niemczech

231 - 240 z 385 praca opieka nad osobami starszymi w niemczech Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Kassel
Point Sp. z o.o.
28-08-14
Gowork.pl
(...) osoby starszej - Niemcy Miejsce pracy: Niemcy Nr referencyjny: Opiekun/ka - osoby starszej Obowiązki: Codzienna pomoc w podstawowych czynnościach, takich jak przygotowywanie posiłków, spacery, podawanie leków, pomoc w toalecie (...)
Erfurt
Point Sp. z o.o.
28-08-14
Gowork.pl
(...) w pracy na w/w stanowisku (minimum 6 miesięcy) znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym dobry stan zdrowia gotowość do podjęcia pracy „od zaraz” Oferujemy: stałe zatrudnienie pełne świadczenia (...)
Osnabruck
Holbern sp. z o.o.
28-08-14
Gowork.pl
(...) Realizujemy ambitne projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy. Dla naszego klienta, niemieckiej firmy transportowej z Nadrenii Północnej Westfalii (...)
Legnica
MRJOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.z o.o.
28-08-14
Gowork.pl
(...) w Berlinie   Wybrany Kandydat będzie odpowiedzialny za: - montaż instalacji elektrycznych w  obiektach przemysłowych i mieszkaniowych, - kładzenie i montaż kabli w budynkach (...)
Karlsruhe
MRJOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.z o.o.
28-08-14
Gowork.pl
(...) oraz grzewczych.   Od Kandydatów oczekujemy: - ukończonej szkoły o profilu montera instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacji lub wykształcenie pokrewne, - doświadczenia, - dokładności, precyzji, dobrego wzroku, - umiejętności czytania rysunku (...)
Herbertingen
Medikraft Sp. z o.o.
27-08-14
Gowork.pl
(...) zakresie pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej zdobywają już od 2001 roku. Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 10928. Indywidualne podejście do pracowników i podopiecznych to fundament współpracy z naszymi partnerami.   Obecnie poszukujemy:   Pana (...)
Frankfurt nad Odrą
Medikraft Sp. z o.o.
27-08-14
Gowork.pl
(...) Indywidualne podejście do pracowników i podopiecznych to fundament współpracy z naszymi partnerami.   Obecnie poszukujemy: Opiekunki do opieki nad starszą Panią Praca od 02/09   Miejsce wykonywania pracy: Frankfurt nad Odrą (Niemcy) BLISKO POLSKI     Opis (...)
Stuttgart
BETA aktiv GbR
27-08-14
Gowork.pl
(...) pracy na stanowisko:  PIELĘGNIARKA . Dostępność oferty pracy : od zaraz. Oferowanych miejsc pracy: 2.   Intensywna terapia w domu pacjenta, praca z respiratorami opieka pielęgniarska nad jednym pacjentem.   Zatrudnienie na 100% etatu. 12-sto godzinne zmiany, (...)
Berlin
Opieka24
26-08-14
Gowork.pl
(...) sukcesu, który oparty jest na mocnych fundamentach - zadowoleniu i satysfakcji Twojej oraz Naszych Klientów. Obecnie jesteśmy na etapie tworzenia nowej grupy Pań, które dzięki swej serdeczności, łagodnej oraz cierpliwej naturze, podejmą pracą na stanowisku (...)
Karlsruhe
Herz24
26-08-14
Gowork.pl
(...) legalne zatrudnienie w charakterze Opiekunek Osób Starszych w Niemczech, najkorzystniejsze warunki oraz fachową pomoc naszych Doradców. Aktualnie poszukujemy opiekunki do starszej pani w Karlsruhe w Niemczech. STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ:  Pani: Data urodzenia: (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.