Oferty pracy opieka nad osobami starszymi w niemczech w Niemczech

231 - 240 z 482 praca opieka nad osobami starszymi w niemczech Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Pforzheim
Gowork.pl
15-09-14
Gowork.pl
(...) delegacji:  Pforzheim Senior jest po udarze, porusza się za pomocą chodzika potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Obowiązki: Pomoc w obowiązkach domowych tj. gotowanie, pranie, sprzątanie, robienie zakupów. Dodatkowo opieka nad podopiecznym, pomoc w (...)
Uelzen
Gowork.pl
15-09-14
Gowork.pl
(...) podopieczny: Miejsce delegacji: Uelzen Pan Wolf-Dieter ma 65 lat, jest sprawny fizycznie, potrzebuje pomocy w prowadzeniu domu. Obowiązki: Głównie to prowadzenie domu, sprzątanie, pranie, (...)
Worms
Gowork.pl
15-09-14
Gowork.pl
(...) pielęgnacyjno-opiekuńcze oraz prowadzenie domu, gotowanie i robienie zakupów. Wymagania: Znajomość języka na poziomie dobrym, doświadczenie w pracy z osobami starszymi. Oferujemy: Opłacone składki ZUS oraz (...)
Krefeld
engeldaheim
15-09-14
Gowork.pl
(...) oraz ma problemy z sercem więc trzeb pilnować podawania leków.   Praca w Niemczech dla opiekunów Obowiązki: Pomoc przy higienie ciała oraz towarzyszenie w wizytach u lekarza. Dodatkowo (...)
Dahme
altenbetreuung24
15-09-14
Gowork.pl
(...) fizycznie jedynie czasem potrzebują pomocy przy wstawaniu. Z racji wieku nie radzą sobie z prowadzeniem domu.   Opieki poszukuje para Seniorów Obowiązki: Głównie to prowadzenie domu, gotowanie, robienie (...)
Augsburg
Gowork.pl
15-09-14
Gowork.pl
(...) Veronika jest osobą sprawną, choruje jedynie na nadciśnienie tętnicze oraz zaburzenie rymu serca. Obowiązki: Gotowanie, robienie zakupów, sprzątanie, pranie. W czynnościach pielęgnacyjnych podopieczna radzi sobie (...)
Arnsberg
Gowork.pl
15-09-14
Gowork.pl
(...) Vera 77 lat, 51kg wagi, 151cm wzrostu. Pani porusza się za pomocą chodzika, ma problemy ze przełykiem i nosi sondę żołądkową. W opiece pomaga opiekun środowiskowy. Obowiązki: To prowadzenie domu oraz czynności (...)
Gowork.pl
15-09-14
Gowork.pl
(...) roztargniona i zapominalska. Obowiązki: Głównie to czynności pielęgnacyjne: Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu Pomoc przy jedzeniu Pomoc przy kąpieli Gotowość do czuwania w nocy Towarzyszenie w wizytach u (...)
Brunszwik
engeldaheim
15-09-14
Gowork.pl
(...) osoba, która ma demencję ale porusza się samodzielnie. Często o wielu rzeczach zapomina, potrzebuje dużo uwagi.   Praca dla opiekunki osób strasznych Obowiązki: Głównie to (...)
Gowork.pl
15-09-14
Gowork.pl
(...) jest osobą samodzielna, sprawną fizycznie. Problemem jest jedynie komunikacja, ponieważ Pani jest osobą z niedosłyszącą. Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należy głównie prowadzenie domu oraz przygotowanie posiłków. (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.