Oferty pracy operator koparki w Niemczech

1 - 10 z 67 praca operator koparki Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Dingolfing
P.I.N. Personal
31-08-14
Gowork.pl
(...) pracownikow na stanowisko operatora wozka widlowego/magazynier. Praca na Bawarii. Wymagania:  •Uprawnienia na wozek widlowy  •Doswiadczenie na bocznym wozku widlowym wysokiego skladowania - mile widziane •Znajomosc jezyka niemieckiego w stopniu (...)
Jagstzell
eupraca.pl
31-08-14
Gowork.pl
(...) / prace ziemne, drogowe - Niemcy Miejsce pracy: Jagstzell Nr referencyjny: B/08/03 Obowiązki: Praca dla niemieckiej firmy w charakterze brukarza / prace ziemne, drogowe. (Tiefbauer, Pflasterer, Straßenbaufacharbeiter) Firma (...)
Landshut, Niemcy
ZEITMANN
31-08-14
Gowork.pl
(...) pracowników na stanowisko: Operator CNC Niemcy Miejsce pracy: Niemcy, Landshut   Obowiązki: - Obsługa urządzeń CNC, - Odczytywanie rysunku technicznego i instrukcji służbowych w języku niemieckim, - (...)
Landshut
ARBEITLAND
31-08-14
Gowork.pl
(...) WÓZKA WIDŁOWEGO i KOMISIONIERÓW do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie. Zakwaterowanie zapewnione. Niemiecka umowa o pracę. Wynagrodzenie 1600 (...)
Kielce
Drogowiec-Pl Sp zo.o.
30-08-14
Gowork.pl
(...) poszukuje doświadczonych zbrojarzy oraz operatorów do obsługi automatów i półautomatów do gięcia stali do pracy w Niemczech. Od kandydatów oczekujemy: wykształcenia zawodowego zgodnego z profilem stanowiska o jakie kandydat się ubiega, doświadczenia (...)
okolice Berlina
HR Investment Sp. z o. o.
29-08-14
Gowork.pl
(...) personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.   Dla naszego Klienta w Niemczech poszukujemy osób na stanowisko: OPERATOR WÓZKA (...)
okolice Berlina
HR Investment Sp. z o. o.
29-08-14
Gowork.pl
(...) się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.   Dla naszego Klienta w Niemczech poszukujemy osób na stanowisko: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO/ PRACOWNIK (...)
Hannover
Holbern
29-08-14
Gowork.pl
(...) przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za (...)
Hamburg
A.P.K. Human Personal Logistic LTD
29-08-14
Gowork.pl
(...) się będzie w magazynach Netto i Edeka. Wymagany jest staż pracy na stanowisku Komisjonera oraz doświadczenie w pracy w systemie pick by voice lub na monitorze.   Do zadań pracownika będzie należało: - komisjonowanie towaru spożywczego za pomocą talkmana lub monitora, - jazda (...)
Lipsk, Monachium, Monachium, ...
D.SYSTEMS Sp. z o. o.
29-08-14
Gowork.pl
(...) kontorola jakości. Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego Dyspozycyjność Punktualność Zaangażowanie w powierzone prace Oferujemy: Pracę w stabilnej firmie, cieszącej się bardzo dobrą opinią wśród (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.