Oferty pracy murarz w Niemczech

1 - 3 z 3 praca murarz Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hannover, Za granicą
Ruben-Bau SP. Z O.O.
07-06-16
praca-niemcy-oferty.pl
(...) poszukuje osób na stanowisko:Murarz, cieśla, zbrojarz- NiemcyMiejsce pracy: Niemcy: Hannover (Za granicą)Polska  firma poszukuje doświadczonych murarzy, cieśli i zbrojarzy do pracy na terenie Niemiec w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym od podstaw. Zakres wykonywanych prac (...)
Jelenia Góra, Dolnośląskie
Ruben-Bau SP. Z O.O.
30-05-16
praca-niemcy-oferty.pl
(...) Niemiec w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym od podstaw. Zakres wykonywanych prac to murowanie, szalowanie, zbrojenie oraz betonowanie.Wymagania:- min 5 lat doświadczenia w zawodzie popartego dokumentami, - kandydaci w wieku 25-55 lat, - mile widziana znajomość języka (...)
Jelenia Góra, Dolnośląskie
Ruben-Bau SP. Z O.O.
29-04-16
praca-niemcy-oferty.pl
(...) i sumienność w pracyOferujemy:- stałą i legalną pracę, - atrakcyjne wynagrodzenie, - bezpłatne zakwaterowanie, - opiekę biuraOsoby zainteresowane proszone są o nadesłanie swojej aplikacji tj. CV na maila biuro@ruben-bau.eu Aplikuj na adres: biuro@ruben-bau.euW aplikacji prosimy (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email