Oferty pracy murarz w Niemczech

1 - 10 z 29 praca murarz Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Niemcy
Agencja Pracy Headhunters
30-10-14
Gowork.pl
(...) na stanowisko: Murarz Murarz – Niemcy Miejsce pracy: Niemcy Opis: Poszukujemy dla naszego niemieckiego partnera murarzy, którzy posiadają wykształcenie kierunkowe. Wymagania: Warunkiem koniecznym jest (...)
Iserlohn
Agencja Zatrudnienia Factory 600
30-10-14
Gowork.pl
(...) znajomość języka niemieckiego; - umiejętność czytania rysunku technicznego. Oferujemy: - zatrudnienie na umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (praca na niemieckich warunkach); - stawka 12 euro brutto/h, po dwóch miesiącach pracy możliwość podwyżki do 13-14 euro (...)
Sigmaringen
Holbern
30-10-14
Gowork.pl
(...) ambitne projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy. Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży budowlanej, poszukujemy obecnie kandydatów na (...)
Freiburg
Workzone
30-10-14
Gowork.pl
(...) zainteresowanych podjęciem pracy w Austrii na stanowisku:pracownik budowlany, pomocnik budowlanyLiczba miejsc pracy: 3 Termin rozpoczęcia pracy: jak najszybciej Wymagania: - wykształcenie, doświadczenie zawodowe- prawo jazdy i własny samochód mile widziane- solidność, (...)
Ulm
a.personal
29-10-14
Gowork.pl
(...) MURARZA że znajomoscia solidnych podstaw j. niemieckiego. Miejsce pracy w okolicach Ulm. Zatrudnienie o umowe o prace na pelen etat. Wymagany wlasny samochod.  Tel (...)
Singen
Borys-Personal
29-10-14
Gowork.pl
(...) Umowa o prace zawarta bezposrednio z niemieckim pracodawca na czas nieokreslony. WYMAGANIA:- wyksztalcenie zawodowe jako murarz- komunikatywna znajomosc j. niemieckiego- w wieku do 45 lat- prawo jazdy kat. B- samodzielnosc, odpowiedzialnosc i wysoka motywacja do pracyOFERUJEMY:- 13, 90 Euro (...)
Lipsk
Holbern Sp. z o. o.
23-10-14
Gowork.pl
(...) Polsce, Niemczech, Słowacji oraz Norwegii. Realizujemy ambitne projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy. Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży budowlanej, (...)
Einbeck
Fach Work Sp.z o.o.
20-10-14
Gowork.pl
(...) do pracy w Niemczech, od zaraz.     Wymagania: -              minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe jako murarz -              umiejętność (...)
Stuttgart
Holbern Sp. z o. o.
16-10-14
Gowork.pl
(...) średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy. Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży budowlanej, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko: Murarza Obowiązki: - prace murarskie, ciesielskie, (...)
Lipsk
Holbern Sp. z o. o.
09-10-14
Gowork.pl
(...) w Polsce, Niemczech, Słowacji oraz Norwegii. Realizujemy ambitne projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy. Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży budowlanej (...)
Przesuń do początku
123
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.