Oferty pracy murarz w Niemczech

1 - 10 z 30 praca murarz Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Niemcy
Agencja Pracy Headhunters
22-10-14
Gowork.pl
(...) dla naszego niemieckiego partnera murarzy, którzy posiadają wykształcenie kierunkowe. Wymagania: Warunkiem koniecznym jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego; Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na danym lub (...)
Engen
Borys-Personal
21-10-14
Gowork.pl
(...) lub wieloletnie doswiadczenie na podobnym stanowisku.- komunikatywna znajomosc j. niemieckiego- prawo jazdy kat. B- samodzielnosc, odpowiedzialnosc i wysoka motywacja do pracyOFERUJEMY:- 13, 90 Euro brutto/godz. (tylko z wyksztalceniem zawodowym)- umowa o prace zawarta bezposrednio z (...)
Einbeck
Fach Work Sp.z o.o.
20-10-14
Gowork.pl
(...) do pracy w Niemczech, od zaraz.     Wymagania: -              minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe jako murarz -              umiejętność (...)
Lipsk
Holbern Sp. z o. o.
20-10-14
Gowork.pl
(...) Polsce, Niemczech, Słowacji oraz Norwegii. Realizujemy ambitne projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy. Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży budowlanej, (...)
Stuttgart
Holbern Sp. z o. o.
16-10-14
Gowork.pl
(...) biura w Polsce, Niemczech, Słowacji oraz Norwegii. Realizujemy ambitne projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy. Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży (...)
Lipsk
Holbern Sp. z o. o.
09-10-14
Gowork.pl
(...) zatrudnieniem u pracodawcy. Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży budowlanej poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:   Murarz/ Betoniarz/ Cieśla szalunkowy   Opis stanowiska: - betonowanie - murowanie - cieśla szalunkowy - budowa od (...)
Stuttgart
Holbern Sp. z o. o.
06-10-14
Gowork.pl
(...) średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy. Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży budowlanej, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko: Murarza/ Cieśli/ Betoniarza Obowiązki: - prace murarskie - (...)
Bremerhaven
Translator
05-10-14
Gowork.pl
(...) malarzy i murarzy. Praca w delegacji- różne miasta w Niemczech, w zależności od kontraktu. Dojazd zapewnia pracodawca. Wymagania: gotowość do podjęcia stałej pracy w Niemczechdoświadczenie zawodowe- konieczneświadectwo czeladnicze- dyplomPracodawca oferuje: niemiecką (...)
Sigmaringen
Holbern Sp. z o. o.
02-10-14
Gowork.pl
(...) projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy. Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży budowlanej poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:   Murarz/ (...)
Frankfurt am Main
PM Bau GmbH
01-10-14
Gowork.pl
(...) , lub wykształcenie czeladnicze   Oferujemy :   - atrakcyjną stawkę godzinową – około 8,5 euro netto /godzina - dieta 8 euro na dzień + mieszkanie za darmo + benzyna do pracy i spowrotem za darmo firmowymi samochodami - zatrudnienie w opraciu o legalną umowę o (...)
Przesuń do początku
123
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.