Oferty pracy murarz w Niemczech

1 - 10 z 92 praca murarz Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Monachium
Walter-Fach-Kraft
14-08-17
Gowork.pl
(...) niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji oraz pokrycie 60 % kosztów wynajmu. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne. Płatne urlopy i premie świąteczne. Możliwość otrzymania zaliczki już po (...)
Monachium
Walter-Fach-Kraft
11-08-17
Gowork.pl
(...) NIEMCY   Obowiązki: prace murarskie z cegły różnego rodzaju, układanie klinkieru na budynkach, murowanie budynków od podstaw (fasady, ściany zewnętrzne, działowe, nośne), inne prace (...)
okolice Chemnitz
German Polish Job Center Sp. J.
11-08-17
Gowork.pl
(...) w stopniu umożliwiającym komunikowanie się w miejscu pracy, - wytrzymałość i dobra kondycja fizyczna. Mile widziane / Preferowane: - posiadanie samochodu osobowego, - gotowość do pracy w nadgodzinach. Oferujemy: - wynagrodzenie wg stawki 10,52 Euro/godz. brutto plus 2 (...)
Monachium
Walter-Fach-Kraft
10-08-17
Gowork.pl
(...) na budynkach, murowanie budynków od podstaw (fasady, ściany zewnętrzne, działowe, nośne), inne prace murarskie.   Wymagania: doświadczenie w zawodzie, znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny), dobra (...)
Niemcy
LIMNUSWORK
07-08-17
Gowork.pl
(...) i innych materiałów budowlanych do budowy ścian, fundamentów, przegród, kanałów, filarów itp. Łączenie ścian betonowych z murowanymi Murowanie zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz Fugowanie cegły, klinkieru Nakładanie (...)
Niemcy, Ingolstadt
German Polish Job Center Sp. J.
04-08-17
Gowork.pl
(...) Niemczech w okolicach Ingolstadt kandydatów na stanowiska: Malarz / Gipsiarz Obowiązki: - praca przy prefabrykacji elementów betonowych - przygotowywanie powierzchni do pokrycia farbami - oklejanie, szlifowanie, gipsowanie małych powierzchni - prace (...)
Goch
Dankers International BV
02-08-17
Gowork.pl
(...) pracy: Niemcy Obowiązki: Wymagania: prawo jazdy, mile widziany wlasny samochod, podstawowa znajomosc jezyka niemieckiego lub angielskiego Oferujemy: prace bezposrednio w firmach niemieckich z ubezpieczeniem i zakwaterowaniem W dokumentach aplikacyjnych prosimy (...)
Monachium
Walter-Fach-Kraft
01-08-17
Gowork.pl
(...) od podstaw (fasady, ściany zewnętrzne, działowe, nośne), inne prace murarskie.   Wymagania: doświadczenie w zawodzie, znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny), dobra organizacja pracy, dokładność i (...)
Niemcy
Human Resources Poland Sp z o.o.
31-07-17
Gowork.pl
(...) cały okres zatrudnienia, służymy pracownikom pomocą w relacjach z pracodawcą.Nasze kompetencje zawodowe pozwalają nam działać rzetelnie i profesjonalnie.   Poszukujemy samodzielnych pracowników z doświadczeniem oraz znajomością języka niemieckiego do pracy w (...)
Monachium
Walter-Fach-Kraft
31-07-17
Gowork.pl
(...) murarskie z cegły różnego rodzaju, układanie klinkieru na budynkach, murowanie budynków od podstaw (fasady, ściany zewnętrzne, działowe, nośne), inne prace murarskie.   Wymagania: doświadczenie w zawodzie, znajomość języka (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email