Oferty pracy murarz w Niemczech

1 - 10 z 92 praca murarz Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Monachium
Walter-Fach-Kraft
14-08-17
Gowork.pl
(...) Monachium, NIEMCY   Obowiązki: prace murarskie z cegły różnego rodzaju, układanie klinkieru na budynkach, murowanie budynków od podstaw (fasady, ściany zewnętrzne, działowe, nośne), inne prace (...)
Monachium
Walter-Fach-Kraft
11-08-17
Gowork.pl
(...)   Obowiązki: prace murarskie z cegły różnego rodzaju, układanie klinkieru na budynkach, murowanie budynków od podstaw (fasady, ściany zewnętrzne, działowe, nośne), inne prace murarskie. Wymagania:   doświadczenie w (...)
okolice Chemnitz
German Polish Job Center Sp. J.
11-08-17
Gowork.pl
(...) dla swojego Klienta we wschodnich Niemczech w okolicy Chemnitz kandydatów na stanowisko:   Pracownik Fizyczny (docieplanie budynków) Miejsce pracy: Niemcy, okolice Chemnitz Nr referencyjny: 99/UMZ/JT/DE/17   Obowiązki: - praca przy ociepleniach budynków za (...)
Monachium
Walter-Fach-Kraft
10-08-17
Gowork.pl
(...) murarskie z cegły różnego rodzaju, układanie klinkieru na budynkach, murowanie budynków od podstaw (fasady, ściany zewnętrzne, działowe, nośne), inne prace murarskie.   Wymagania: doświadczenie w (...)
Niemcy
LIMNUSWORK
07-08-17
Gowork.pl
(...) na każdym etapie współpracy z firmą LimnusWork. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie osób oraz firm korzystających z naszych usług.   Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:   MURARZ/TYNKARZ do tworzenia (...)
Niemcy, Ingolstadt
German Polish Job Center Sp. J.
04-08-17
Gowork.pl
(...) dla swojego Klienta w południowych Niemczech w okolicach Ingolstadt kandydatów na stanowiska: Malarz / Gipsiarz Obowiązki: - praca przy prefabrykacji elementów betonowych - przygotowywanie powierzchni do pokrycia farbami - oklejanie, szlifowanie, gipsowanie (...)
Goch
Dankers International BV
02-08-17
Gowork.pl
(...) mile widziany wlasny samochod, podstawowa znajomosc jezyka niemieckiego lub angielskiego Oferujemy: prace bezposrednio w firmach niemieckich z ubezpieczeniem i zakwaterowaniem W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na (...)
Monachium
Walter-Fach-Kraft
01-08-17
Gowork.pl
(...) od podstaw (fasady, ściany zewnętrzne, działowe, nośne), inne prace murarskie.   Wymagania: doświadczenie w zawodzie, znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny), dobra organizacja pracy, dokładność i (...)
Niemcy
Human Resources Poland Sp z o.o.
31-07-17
Gowork.pl
(...) spełniającymi oczekiwania potencjalnych pracodawców niemieckich za godne wynagrodzenie.   Przez cały okres zatrudnienia, służymy pracownikom pomocą w relacjach z pracodawcą.Nasze kompetencje zawodowe pozwalają nam działać rzetelnie i (...)
Monachium
Walter-Fach-Kraft
31-07-17
Gowork.pl
(...) w zawodzie, znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny), dobra organizacja pracy, dokładność i sumienność, sprawność fizyczna i manualna.   Oferujemy: Stałą niemiecką umowę o prace na czas (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email