Oferty pracy mechanik samochodowy volkswagen i audi w Niemczech

1 - 10 z 203 praca mechanik samochodowy volkswagen i audi Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Iserlohn
Gowork.pl
02-08-15
Gowork.pl
(...) porusza się za pomocą chodzika. Choruje na zaburzenia rytmu serca. Obowiązki: Głównie to prowadzenie domu oraz dbanie o porządek i ład: codzienne zakupy oraz przygotowywanie posiłków, pranie, prasowanie oraz sprzątanie domu. Podopieczna (...)
Gowork.pl
01-08-15
Gowork.pl
(...) cierpi na demencję i Alzheimera które powodują u niej dezorientację, zapominanie o bieżących sprawach. Ma również problemy ze słuchem. Obowiązki: Głównymi obowiązkami będzie pomoc podopiecznej przy czynnościach (...)
Gowork.pl
01-08-15
Gowork.pl
(...) 60 kg, 180 cm wzrostu) mieszka w okolicach Siegen i nie radzi już sobie z prowadzeniem domu, potrzebuje też pomocy przy codziennych czynnościach jak ubieranie. Jest ogólnie w dobrej kondycji fizycznej. Cierpi na lekką depresję oraz demencję więc często jest rozkojarzona. Jest (...)
GOERLITZ
PAV GOERLITZ
02-08-15
Gowork.pl
(...) o pracę w stabilnej firmie na niemieckich lub szwajcarskich warunkach z pełnympakietem socjalnym - atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe plus dodatki na pokryciekosztów utrzymania - ustawowo okreslone dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych, za nocki , za (...)
Agencja Pracy Koncepcja
02-08-15
Gowork.pl
(...) dieta 15 Euro netto za każdy przepracowany dzień jeżeli firma pokrywa koszty zakwaterowania lub 45 Euro netto za każdy przepracowany dzień jeżeli pracownik sam pokrywa koszty zakwaterowania     Opłacone składki ubezpieczeniowe i emerytalne    Wszystkie (...)
Niemcy
Maintec
02-08-15
Gowork.pl
(...) polega na utrzymaniu ruchu, serwisowaniu oraz naprawie maszyn przemysłowych. Praca z maszynami wzajemnie powiązanymi. Praca w systemie zmianowym.   Wymagania:   Bardzo dobra znajomość pneumatyki i hydrauliki Umiejętność czytania i pracy z rysunkami (...)
Berlin
Professional Work Service Sp. z o.o.
02-08-15
Gowork.pl
(...) z branży przemysłowej, kandydatów gotowych podjąć pracę w charakterze: Spawacz elementów żurawi i pojazdów specjalnych na terenie Niemiec. Praca w okolicach Berlina i w Dessau (Sachsen Anhalt) Praca od: zaraz – możliwość pracy na dłuższy czas (6 (...)
Całe Niemcy
LIMNUSWORK
02-08-15
Gowork.pl
(...) się w rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Austrii i Szwajcarii w różnych zawodach. Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko: ŚLUSARZ (...)
okolice Tuttlingen
CPC Group Sp. z o.o.
02-08-15
Gowork.pl
(...) okolice Tuttlingen Obowiązki: prace naprawcze i konserwacyjne przy maszynach, głównie przy prasie (Warmpresse) a także przy innych urządzeniach. Modernizacja maszyn oraz inne prace konserwacyjne Wymagania: - wykształcenie (...)
okolice Tuttlingen
CPC Group Sp. z o.o.
02-08-15
Gowork.pl
(...) OBŁSUGI I USTAWIANIA PRASY (WARMPRESSE) - w branży metalurgicznej Miejsce pracy: Niemcy, okolice Tuttlingen Obowiązki: - ustawianie oraz obsługa prasy (Warmpresse), różne prace przy maszynach Wymagania: - wykształcenie (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email