Oferty pracy mechanik samochodowy volkswagen i audi w Niemczech

1 - 10 z 181 praca mechanik samochodowy volkswagen i audi Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Iserlohn
Gowork.pl
21-05-15
Gowork.pl
(...) serca. Obowiązki: Głównie to prowadzenie domu oraz dbanie o porządek i ład: codzienne zakupy oraz przygotowywanie posiłków, pranie, prasowanie oraz sprzątanie domu. Podopieczna potrzebuje również pomocy przy higienie ciała (kąpiele), (...)
Hamminkeln
Gowork.pl
21-05-15
Gowork.pl
(...) Cierpi na nadciśnienie tętnicze. Obowiązki: Do zadań wybranej przez nas Opiekunki będą należały prace związane z prowadzeniem domu, takie jak przygotowywanie posiłków, zakupy spożywczo-chemiczne, dbanie o porządek w (...)
Wahlstorf
Engeldaheim
21-05-15
Gowork.pl
(...) Potrzebuje pomocy zwłaszcza w prowadzeniu domu a także przy czynnościach opiekuńczych. Choruje na demencję i bywa rozkojarzony . Starszy Pan porusza się sam. Przychodzi do niego opiekun środowiskowy.   Pomoc domowa i opieka dla Pana Bruno Nr (...)
Gowork.pl
21-05-15
Gowork.pl
(...) ubieraniu i rozbieraniu. Opiekunka będzie musiała również towarzyszyć seniorom w wizytach u lekarza. Wymagania: Od Kandydatek do tej oferty wymagamy: komunikatywnej znajomość języka niemieckiego doświadczenia w opiece nad osobą (...)
Gowork.pl
20-05-15
Gowork.pl
(...) potrzebuje również pomocy przy higienie ciała (kąpiele), ubieraniu i rozbieraniu. Opiekunka będzie musiała również czuwać przy chorej w nocy. Wymagania: Od Kandydatek do tej oferty wymagamy: dobrej znajomość języka (...)
Flensburg
Gowork.pl
12-05-15
Gowork.pl
(...) 14.05.2015 Pani Anna (88 lat, 80 kg, 170 cm wzrostu) mieszka w okolicach Flensburga . Potrzebuje pomocy zwłaszcza w prowadzeniu domu a także przy czynnościach opiekuńczo - higienicznych. Choruje na Alzheimera oraz demencję. Przez swoją inkontynencję potrzebuje wymiany pielucho (...)
Darmstadt
Engeldaheim
11-05-15
Gowork.pl
(...) referencyjny: NIEM_314A Obowiązki: Głównie to prowadzenie domu oraz dbanie o porządek i ład: codzienne zakupy oraz przygotowywanie posiłków, pranie, prasowanie, sprzątanie domu oraz opieka nad zwierzątkiem domowym. (...)
Karlsruhe
Gowork.pl
05-05-15
Gowork.pl
(...) jest po udarze i potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Porusza się na wózku inwalidzkim. Choruje na nadciśnienie tętnicze. Obowiązki: Do zadań wybranej przez nas Opiekunki będą należały prace związane z prowadzeniem domu, takie jak przygotowywanie (...)
Hagen
Gowork.pl
29-04-15
Gowork.pl
(...) czynnościach jak ubieranie. Jest niesamodzielna i głównie leży w łóżku. Do przemieszczania się używa wózka inwalidzkiego. Choruje na: zaburzenia rytmu serca, nietrzymanie moczu, nadciśnienie, cukrzycę oraz (...)
Meppen
altenbetreuung24
23-04-15
Gowork.pl
(...) ofert pracy dla opiekunów osób starszych na terenie Niemiec. Wyślij nam swoje zgłoszenia a zadzwonimy do Ciebie i wyszukamy najlepszą ofertę pracy. Pani Wilhelma porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, ma problemy z nietrzymaniem moczu, ogólnie jest w (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.