Oferty pracy mechanik samochodowy volkswagen i audi w Niemczech

1 - 10 z 154 praca mechanik samochodowy volkswagen i audi Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bunde
altenbetreuung24
27-08-14
Gowork.pl
(...) i Dieter, praca opiekunki w Niemczech Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów. Dodatkowe jazda samochodem na terenie (...)
Bremen
Art. Job
28-08-14
Gowork.pl
(...) Klimatyzacji,    Miejsce pracy: - NIEMCY / Bremen Możliwe również kilkudniowe wyjazdy montażowe. Ilość miejsc pracy: - 10 Wymagania: - doświadczenie w zawodzie min. 1 rok, - znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym umożliwiającym komunikację w miejscu (...)
Stuttgart
Art. Job
28-08-14
Gowork.pl
(...) oraz do nawet krótkich prac zleconych. Dla naszego Klienta - niemieckiej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:   Monter Wentylacji i Klimatyzacji,    Miejsce pracy: - NIEMCY / Stuttgart Możliwe również kilkudniowe wyjazdy (...)
Bremen
Art. Job
28-08-14
Gowork.pl
(...) Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników na stanowiska specjalistyczne oraz do krótkich prac zleconych. Dla naszego Klienta - niemieckiej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Monter Instalacji wodno - kanalizacyjnej i CO Miejsce pracy: - NIEMCY / (...)
Niemcy
Eurokontakt Projekt Serwis Sp. z o.o.
28-08-14
Gowork.pl
(...) ludzi chętnych do pracy na kontraktach zagranicznych. Obecnie poszukujemy: Dekarzy i szefa ekipky Miejsce pracy: Niemcy, Francja, Belgia Obowiązki: Dekarze: Typowe prace dekarskie, więźba dachowa, dachówki, łupki, montaż okien (...)
Hannover (okolice)
Agencja Pracy Headhunters
28-08-14
Gowork.pl
(...) naprawy, konserwacja i utrzymanie urządzeń i instalacji chłodniczych. Wymagania: Wykształcenie kierunkowe w dziedzinie chłodnictwa i klimatyzacji oraz pokrewne, lub inne wykształcenie techniczne z praktyczną wiedzą w zakresie (...)
Hamburg
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
28-08-14
Gowork.pl
(...) języka niemieckiego     Gwarantujemy wysokie wynagrodzenie. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji i CV na nasz adres email Poszukujemy hydraulika , montera urządzeń sanitarnych i grzewczych - wysokie wynagrodzenie Miejsce pracy: (...)
Bonn
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
28-08-14
Gowork.pl
(...) języka niemieckiego     Gwarantujemy wysokie wynagrodzenie. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji i CV na nasz adres email Hydraulik,Elektryk, Monter instalacji sanitarnych i co poszukiwany - Płace do 15 Euro na godzinę Miejsce pracy: (...)
Ulm
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
28-08-14
Gowork.pl
(...)     Gwarantujemy wysokie wynagrodzenie. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji i CV na nasz adres email Hydraulik,Elektryk, Monter instalacji sanitarnych i co poszukiwany - Płace do 15 Euro na godzinę Miejsce pracy: (...)
Bremen
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
28-08-14
Gowork.pl
(...) niemieckiego     Gwarantujemy wysokie wynagrodzenie. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji i CV na nasz adres email Poszukujemy Elektryków i pomocników elektrzków - płace do 15 Euro na godzinę - umowa o pracę Miejsce pracy: (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.