Oferty pracy mechanik samochodowy volkswagen i audi w Niemczech

1 - 10 z 171 praca mechanik samochodowy volkswagen i audi Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Gowork.pl
26-11-14
Gowork.pl
(...) lub za pomocą chodzika w zależności jaką ma odległość do pokonania i jak się czuje. Choruje na nadciśnienie tętnicze oraz niewydolność krążeniową serca. W opiece pomaga opiekun środowiskowy. Obowiązki: Związane z opieką to: gotowość do czuwania w nocy, (...)
Schlüsselfeld.
altenbetreuung24
26-11-14
Gowork.pl
(...) dla naszych pracowników atrakcyjne bonusy! Podwójna dieta delegacyjna za dni świąteczne oraz 60 euro premii. Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na. numer: 882128820 o treści: 4762 podając (...)
Bunde
altenbetreuung24
24-11-14
Gowork.pl
(...) Jedno z nich potrzebuje jedynie pomocy przy wstawaniu, poruszają się samodzielnie. Choroby z jakimi może spotkać się opiekun to: osteoporoza, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia rytmu serca oraz demencja.   Luiza i Dieter, praca opiekunki w (...)
Schwabach
altenbetreuung24
24-11-14
Gowork.pl
(...) porządku w domu. Wymagania: Poszukujemy Pani, której język jest na poziomie dobrym oraz która posiada doświadczenie w pracy z osobami starszymi oraz leżącymi. Oferujemy: Ubezpieczanie, legalne zatrudnienie, zakwaterowanie na (...)
Monachium
Sempre Sp. z o.o.
26-11-14
Gowork.pl
(...) ze swoich klientów w Niemczech osób na stanowisko: Mechanik samochodów ciężarowych   Zakres obowiązków: - naprawa pojazdów ciężarowych   Oferujemy: - 2000 Euro netto/ 4 tygodnie + opłacone zakwaterowanie (pokój jednoosobowy z kuchnią) (...)
Monachium
Sempre Sp. z o.o.
26-11-14
Gowork.pl
(...) naprawa, serwis oraz diagnostyka samochodów osobowych   Oferujemy: - pracę na terenie Bawarii - stawkę godzinową + diety za każdy przepracowany dzień - zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną (...)
Hamburg
Sempre Sp. z o.o.
26-11-14
Gowork.pl
(...) ze swoich klientów w Niemczech osób na stanowisko: Monter ogrzewania, klimatyzacji i urządzeń sanitarnych   Zakres obowiązków: - montaż, instalacja urządzeń sanitarnych, ogrzewania i klimatyzacji - wymiana zużytych części takich jak uszczelki , filtry - (...)
Berlin
GD Profesja
26-11-14
Gowork.pl
(...) w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech. Naszym klientem jest niemiecka firma specjalizująca się w pracach blacharskich (...)
Berlin
GD Profesja
26-11-14
Gowork.pl
(...) rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech. Naszym klientem jest niemiecka firma specjalizująca się w pracach blacharskich i lakierniczych samochodów osobowych.   Blacharz Samochodowy Miejsce (...)
Berlin
GD Profesja
26-11-14
Gowork.pl
(...) zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech. Naszym klientem jest elektromechaniczny warsztat samochodowy z okolic Berlina.   Elektromechanik Samochodowy Miejsce Pracy: okolice Berlina Nr ref.: ELMECH/DE   Zakres Obowiązków Kompleksowy serwis (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.