Oferty pracy mechanik samochodowy volkswagen i audi w Niemczech

1 - 10 z 165 praca mechanik samochodowy volkswagen i audi Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Schwabach
altenbetreuung24
28-02-15
Gowork.pl
(...) całkowicie leżącą, prawie nie wstaje z łóżka, w związku z tym konieczne jest przekładnie i gimnastyka aby uniknąć odleżyn. Podopieczna jest odżywiana przez sondę.   Praca w Niemczech dla opiekunów i pielęgniarek Obowiązki: Do (...)
Schlüsselfeld.
altenbetreuung24
28-02-15
Gowork.pl
(...) i opiekunów Obowiązki: Opiekun ma za zadanie dbać o porządek w domu, przygotowywać posiłki dla podopiecznej oraz pomagać w czynnościach pielęgnacyjnych. Wymagania: Poszukujemy Pani, której język jest na poziomie dobrym oraz (...)
Ludwigsburg
altenbetreuung24
26-02-15
Gowork.pl
(...) Ludwigsburg Podopieczna ma na imię Luitgard, jest niesamodzielna i niesprawna fizycznie, ponieważ choruje na stwardnienie rozsiane. Porusza się tylko za pomocą wózka ale większość czasu spędza w łóżku.   Starsza Pani szuka wsparci i (...)
Singen
Borys-Personal
28-02-15
Gowork.pl
(...) poszukuje pracownika produkcji + monterow okien, drzwie i fasad aluminiowych. Umowa o prace zawarta bezposrednio z pracodawca. Miejsce pracy: 78224 SingenOpis stanowiska:- produkcja okien i fasad aluminiowych- montaz okien oraz fasad akuminiowych- Produkcja oku okiennych- Praca na zakladzie (...)
Heilbronn
Agencja Zatrudnienia Factory 600
28-02-15
Gowork.pl
(...) zamiennych. Wymagania: - zawodowe wykształcenie kierunkowe; - min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku mechanika utrzymania ruchu; - umiejętność wykonywania prac ślusarskich; - umiejętność spawania; - gotowość do pracy zmianowej; - znajomość języka niemieckiego. Oferujemy: - (...)
Saaldorf
BB Jobcenter
28-02-15
Gowork.pl
(...) / ciężarowych z j.niemieckim Opis stanowiska:- Diagnostyka, konserwacja i naprawa pojazdów przemysłowych / ciężarowych Wymagania:- wykształcenie zawodowe lub średnie – profil mechanik samochodowy, mechatronik lub pokrewne- doświadczenie w naprawie sprzętu (...)
Bad Waldsee
JobPlace
28-02-15
Gowork.pl
(...) cechy przywódcze (kierowanie zespołem, 3-osobowy zespół)język obcy: j. niemiecki (swobodne porozumiewanie się w zawodzie)pracamiejsce pracy: Bad Waldseetermin rozpoczęcia: natychmiastrodzaj zatrudnienia: praca stałagodziny pracy: 2 zmiany (max 10h/dobę)warunki pracyukład (...)
Kassel
SOGNO-Personalberatung
28-02-15
Gowork.pl
(...) aut ciezarowych/ autobusow k/m Wymagania:  - doswiadczenie zawodowe na w/w stanowisku  - mile widziane doswiadczenie zawodowe  - znajomosc j.niemieckiego bedzie dodatkowym atutem    Oferujemy:  - zatrudnienie bedzposrednio u Pracodawcy na podstawie (...)
GOERLITZ
PAV GOERLITZ
28-02-15
Gowork.pl
(...) STAŁEJ, UCZCIWEJ I LEGALNEJ PRACY NA PODSTAWIE NIEMIECKIEJ UMOWY O PRACĘ ZA GODZIWE WYNAGRODZENIE TO ZGŁOŚ SIE DO NAS .OFERUJEMY PRACĘ TYLKO U SPRAWDZONYCH PRACODaWCÓW . ZA NASZE USŁUGI NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT REKRUTACYJNYCH.POMAGAMY W TRAKCIE PRACY U NIEMIECKIEGO (...)
Zwickau
teamkompetent GmbH
28-02-15
Gowork.pl
(...) (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.