Oferty pracy mechanik samochodowy volkswagen i audi w Niemczech

1 - 10 z 236 praca mechanik samochodowy volkswagen i audi Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hamminkeln
Gowork.pl
26-08-15
Gowork.pl
(...) stan jej zdrowia jest dobry, ale ma lekką depresję. Starsza Pani porusza się samodzielnie. Cierpi na nadciśnienie tętnicze. Obowiązki: Do zadań wybranej przez nas Opiekunki będą należały prace związane z prowadzeniem domu, takie jak przygotowywanie (...)
Meppen
altenbetreuung24
26-08-15
Gowork.pl
(...) osób starszych na terenie Niemiec. Wyślij nam swoje zgłoszenia a zadzwonimy do Ciebie i wyszukamy najlepszą ofertę pracy. Pani Wilhelma porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, ma problemy z nietrzymaniem moczu, ogólnie jest w dobrej kondycji (...)
Wahlstorf
Engeldaheim
26-08-15
Gowork.pl
(...) . Starszy Pan porusza się sam. Przychodzi do niego opiekun środowiskowy.   Pomoc domowa i opieka dla Pana Bruno Nr referencyjny: NIEM_249A Obowiązki: Głównie to prowadzenie domu oraz dbanie o (...)
Hagen
Gowork.pl
26-08-15
Gowork.pl
(...) potrzebuje też pomocy przy codziennych czynnościach jak ubieranie. Jest niesamodzielna i głównie leży w łóżku. Do przemieszczania się używa wózka inwalidzkiego. Choruje na: zaburzenia rytmu serca, nietrzymanie moczu, nadciśnienie, cukrzycę oraz (...)
Karlsruhe
Gowork.pl
26-08-15
Gowork.pl
(...) zadań wybranej przez nas Opiekunki będą należały prace związane z prowadzeniem domu, takie jak przygotowywanie posiłków, zakupy spożywczo-chemiczne, dbanie o porządek w domu, ale również zapewnienie wsparcia Pani Brigitte w (...)
Gowork.pl
26-08-15
Gowork.pl
(...) widziane czynne prawo jazdy oraz referencje Oferujemy: • legalne i bezpieczne zatrudnienie, • miesięczne wynagrodzenie w wysokości min. 1050 Euro/netto, • sprawdzone i pewne miejsca pracy, • ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia (...)
Bremerhaven
Engeldaheim
18-08-15
Gowork.pl
(...) i ma problemy z nietrzymaniem moczu. Pan chodzi przy balkoniku, jest cukrzykiem.   Pomoc domowa i opieka dla małżeństwa Nr referencyjny: NIEM_703A Obowiązki: Głównymi obowiązkami będą (...)
Hamburg
Engeldaheim
17-08-15
Gowork.pl
(...) dla seniorki Pani Rosy, mieszkającej w Hamburgu. Pani Rosa: 94 lata, 60 kg, 168 cm wzrostu, II stopień opieki. Pani korzysta z wózka inwalidzkiego, dlatego opiekunka będzie ją przenosić z wózka na łóżko. Choruje na demencję, lekką depresję oraz ma problemy z (...)
Hamburg
Engeldaheim
16-08-15
Gowork.pl
(...) opiekunki  dla seniorki Pani Renaty, mieszkającej w Hamburgu. Pani cierpi na demencję i jest czasami rozkojarzona. Porusza się sama przy balkoniku. Wyjazd na 2-3 miesiące od 1 września.   Pomoc domowa i opieka dla Pani Renaty Nr (...)
Erfurt
Engeldaheim
13-08-15
Gowork.pl
(...) pracy w charakterze opiekunki  dla seniorki Pani Marie (58 lat, 165 cm wzrostu, 60 kg), mieszkającej w okolicach Erfurt. Pani jest niesamodzielna, porusza się na wózku inwalidzkim. Choruje na stwardnienie rozsiane. Wyjazd na 2-3 miesiące od 12 (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email