Oferty pracy mechanik samochodowy volkswagen i audi w Niemczech

1 - 10 z 126 praca mechanik samochodowy volkswagen i audi Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bunde
altenbetreuung24
23-10-14
Gowork.pl
(...) gospodarstwa domowego w które wchodzi: gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów. Dodatkowe jazda samochodem na terenie Niemiec. Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: pomoc w przy higienie ciała oraz pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, zmiana (...)
Niemcy
SILVERHAND
23-10-14
Gowork.pl
(...) niemieckiego Klienta poszukujemy od zaraz Osoby do pracy na stanowisku: Mechanik / Lakiernik / Blacharz Miejsce pracy: Niemcy Nr referencyjny: GO/22C/114 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: Bardzo dobre warunki, sprawdzony niemiecki (...)
Köln
Holbern
23-10-14
Gowork.pl
(...) szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami (...)
Monachium
ESD Personalservice Polska Sp. z o.o.
23-10-14
Gowork.pl
(...) 7373, poszukuje dla swoje go klienta mechanika maszyn rolniczych. Prace związane z montażem, serisem maszyn rolniczych. wymagana znajomość niemieckiego. Praca na warunkach (...)
Monachium
POLONICA Agencja Pracy
23-10-14
Gowork.pl
(...) się agencją pośrednictwa pracy w wielu branżach budowlanych i przemysłowych. Skutecznie współpracujemy z klientami w terenu Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Oferujemy kandydatom długofalową współpracę oraz zatrudnienie ciągłe, również przez okres zimy. Stale (...)
Frankfurt
POLONICA Agencja Pracy
23-10-14
Gowork.pl
(...) Jesteśmy szybko rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy w wielu branżach budowlanych i przemysłowych. Skutecznie współpracujemy z klientami z terenu Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Oferujemy kandydatom długofalową współpracę oraz zatrudnienie ciągłe, (...)
Duisburg
POLONICA Agencja Pracy
23-10-14
Gowork.pl
(...) Współpracujemy z wieloma klientami z terenów Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Przywiązujemy dużą wagę do warunków pracy pracowników i znajdujemy dla nich najlepsze oferty. Co nas wyróżnia? Dbamy o pracowników przez cały okres zatrudnienia, (...)
Duisburg
POLONICA Agencja Pracy
23-10-14
Gowork.pl
(...) Austrii oraz Szwajcarii. Przywiązujemy dużą wagę do warunków pracy pracowników i znajdujemy dla nich najlepsze oferty. Co nas wyróżnia? Dbamy o pracowników przez cały okres zatrudnienia, zapewniamy stały kontakt oraz pomoc w każdej sytuacji. Obecnie (...)
Stuttgart
POLONICA Agencja Pracy
23-10-14
Gowork.pl
(...) szybko rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy w wielu branżach budowlanych i przemysłowych. Skutecznie współpracujemy z klientami w terenu Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Oferujemy kandydatom długofalową współpracę oraz zatrudnienie ciągłe, również (...)
Hannover (okolice)
Agencja Pracy Headhunters
23-10-14
Gowork.pl
(...) Mechanik Chłodniczy Miejsce pracy: Niemcy Zadania: Montaż urządzeń i instalacji chłodniczych, Przeglądy, naprawy, konserwacja i utrzymanie urządzeń i instalacji chłodniczych. Wymagania: Wykształcenie kierunkowe w (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.