Oferty pracy mechanik samochodowy volkswagen i audi w Niemczech

1 - 10 z 316 praca mechanik samochodowy volkswagen i audi Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Akwizgran
Engeldaheim
28-11-15
Gowork.pl
(...) potrzebuje wsparcia podczas codziennych czynności takich jak: ubieranie i rozbieranie, dbanie o higienę ciała, pomoc w czynnościach toaletowych oraz wymianie pielucho - majtek. Wymagania: Kobieta z doświadczeniem; Dobry stan (...)
Wuppertal
Engeldaheim
28-11-15
Gowork.pl
(...) Pani Idy w tygodniu przychodzi również pielęgniarz.    Pomoc domowa i opieka dla 74 – letniej pani Idy Nr referencyjny: (...)
Monachium
Engeldaheim
27-11-15
Gowork.pl
(...) cm wzrostu, I stopień opieki) Miejsce wyjazdu: okolice Monachium Senior potrzebuje pomocy by chodzić, korzysta z rollatora. Jest po wylewie, cierpi również na lekką depresję. Choruje również na zaburzenia rytmu serca.   Praca w (...)
okolice Ratyzbona
Engeldaheim
27-11-15
Gowork.pl
(...) podopiecznej. Pani Ingrid mieszka w okolicach Ratyzbona. Seniorka cierpi na demencję, nie radzi sobie z  wykonaniem codziennych czynności. Często ma problemy z pamięcią i koncentracją. Podopieczna zarówno w domu jak i na zewnątrz porusza się na (...)
Hamminkeln
Gowork.pl
26-11-15
Gowork.pl
(...) Kurs od podstaw 168 (...)
Karlsruhe
Gowork.pl
26-11-15
Gowork.pl
(...) Kurs doszkalający 60 h 600 zł Zapisz się (...)
Gowork.pl
26-11-15
Gowork.pl
(...) się >             Kurs od (...)
Münster
Engeldaheim
26-11-15
Gowork.pl
(...) korzysta z rollatora. Choruje na Alzheimera oraz demencję, cierpi również na lekką depresję. Ma problemy z nadciśnieniem.   Praca w opiece do osób starszych i chorych, Niemcy Nr referencyjny: (...)
Engeldaheim
26-11-15
Gowork.pl
(...) oraz stoi z pomocą drugiej osoby. Zarówno w domu jak i poza nim korzysta z chodzika. Seniorka ma problemy z nietrzymaniem moczu.    Pomoc domowa i opieka dla 86-letniej Pani Ingeborg Nr referencyjny: (...)
okolicach Tuttlingen
Engeldaheim
26-11-15
Gowork.pl
(...) obowiązków opiekunki należeć będzie przygotowywanie posiłków i pomoc podopiecznemu przy jedzeniu. Pielęgnacja ciała oraz pomoc przy kąpieli, ubieraniu/rozbieraniu seniorowi. Opiekunka będzie również (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email