Oferty pracy mechanik samochodowy volkswagen i audi w Niemczech

1 - 10 z 130 praca mechanik samochodowy volkswagen i audi Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bunde
altenbetreuung24
01-10-14
Gowork.pl
(...) jedynie pomocy przy wstawaniu, poruszają się samodzielnie. Choroby z jakimi może spotkać się opiekun to: osteoporoza, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia rytmu serca oraz demencja.   Luiza i Dieter, praca opiekunki w Niemczech Obowiązki: Do (...)
Freiburg
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
01-10-14
Gowork.pl
(...) wysokości 40€ Netto Dodatki za przepracowane nadgodziny i święta Umowa o prace na czas nieokreślony Place i ubezpieczenia społeczne na warunkach niemieckich Wypłacanie diet w trybie tygodniowym Konsultanta polskojęzycznego  Osoby zainteresowane prosimy o (...)
Flensburg
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
01-10-14
Gowork.pl
(...)     Gwarantujemy wysokie wynagrodzenie. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji i CV na nasz adres email Hydraulik,Elektryk, Monter instalacji sanitarnych i co poszukiwany - Płace do 15 Euro na godzinę Miejsce pracy: (...)
Wismar
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
01-10-14
Gowork.pl
(...) niemieckiego . Poszukujemy : Hydraulikow- monterów urządzeń wodnych i sanitarnych  Gwarantujemy wysokie wynagrodzenie. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji i CV na nasz adres email Poszukujemy Hydraulików / monterów urządzeń wodnych i (...)
Leverkusen
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
01-10-14
Gowork.pl
(...) wodnych i sanitarnych  Gwarantujemy wysokie wynagrodzenie. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji i CV na nasz adres email Monter centralnego ogrzewania - Płace do 15 Euro i diety do 50 E Miejsce pracy: (...)
Bonn
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
01-10-14
Gowork.pl
(...) do 15 Euro i diety do 50 E Miejsce pracy: Niemcy Obowiązki: Nasi pracownicy wykonują prace na terenie Niemiec , dużym atutem jest posiadanie prawa jazdy i własnego pojazdu. Wymagania: Umiejętność w pracy w zespole (...)
Monachium
Stadigie
01-10-14
Gowork.pl
(...) samochodowego/mechatronika na calym etacie. Opis stanowiska pracy: Przeglad techniczny pojazdow i obsluga klientow Montaz samochodowych czesci wymiennych Montaz opon samochodowych Wymagania: Wyksztalcenie zawodowe jako mechanik samochodowy/mechatronik Mile widziane doswiadczenie (...)
Ellgau
Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego
01-10-14
Gowork.pl
(...) na stanowisko   MECHANIK SAMOCHODOWY   Miejsce pracy:  Niemcy, Bawaria, Ellgau   Wymagania: - podstawowa znajomość języka niemieckiego, - umiejętności z zakresu: montowania oraz wymiany opon, spawania, wymiany oleju, prac w układem wydechowym, - (...)
Hanower
Agencja Pracy Headhunters
01-10-14
Gowork.pl
(...) Automatyk, Mechanik Utrzymania Ruchu Miejsce pracy: Niemcy Zadania: Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem linii produkcyjnych, Przeglądy, naprawy, konserwacja i utrzymanie linii produkcyjnych, włącznie dokonywaniem koniecznych (...)
Hannover
Agencja Pracy Headhunters
01-10-14
Gowork.pl
(...) linii produkcyjnych, Przeglądy, naprawy, konserwacja i utrzymanie linii produkcyjnych, włącznie z dokonywaniem koniecznych modyfikacji w systemach sterujących, Diagnozowanie uszkodzeń oraz wykonywanie napraw, Modernizacja linii (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.