Oferty pracy mechanik samochodowy volkswagen i audi w Niemczech

1 - 10 z 185 praca mechanik samochodowy volkswagen i audi Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Kirchheim bei München
altenbetreuung24
26-04-15
Gowork.pl
(...) podopieczny: Pani Irmgard (rocznik 1940, 80 kg, 169 cm wzrostu) Choroby: nadciśnienie tętnicze, paraliż, alergia Dodatkowe informacje: osoba leżąca, porusza się jedynie za pomocą wózka inwalidzkiego   Praca dla opiekunów i opiekunek do osób (...)
Hagen
Gowork.pl
26-04-15
Gowork.pl
(...) cm wzrostu) mieszka w Hagen i z racji swojego wieku oraz chorób nie radzi już sobie z prowadzeniem domu, potrzebuje też pomocy przy codziennych czynnościach jak ubieranie. Jest niesamodzielna i głównie leży w łóżku. Do przemieszczania się używa wózka (...)
Meppen
altenbetreuung24
23-04-15
Gowork.pl
(...) porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, ma problemy z nietrzymaniem moczu, ogólnie jest w dobrej kondycji psychicznej. Pan Stefan jest samodzielny, do chodzenia używa balkonika.   Potrzebna opiekunka dla Stefana i Wilhelmy na terenie Niemiec Nr (...)
Wahlstorf
Engeldaheim
22-04-15
Gowork.pl
(...) Potrzebuje pomocy zwłaszcza w prowadzeniu domu a także przy czynnościach opiekuńczych. Choruje na demencję i bywa rozkojarzony . Starszy Pan porusza się sam. Przychodzi do niego opiekun środowiskowy.   Pomoc domowa i opieka dla Pana (...)
Gowork.pl
21-04-15
Gowork.pl
(...) cierpi na demencję i Alzheimera które powodują u niej dezorientację, zapominanie o bieżących sprawach. Ma również problemy ze słuchem. Obowiązki: Głównymi obowiązkami będzie pomoc podopiecznej przy czynnościach higienicznych, (...)
Iserlohn
Gowork.pl
14-04-15
Gowork.pl
(...) (91 lat, 45 kg, 150 cm wzrostu) mieszka w Iserlohn i z racji swojego wieku nie radzi już sobie z prowadzeniem domu, potrzebuje też pomocy przy codziennych czynnościach jak ubieranie. Jest ogólnie w dobrej kondycji psychicznej, porusza się za pomocą chodzika. Choruje na zaburzenia (...)
Hamminkeln
Gowork.pl
14-04-15
Gowork.pl
(...) Kandydatek do tej oferty wymagamy: dostatecznej znajomość języka niemieckiego doświadczenia w opiece nad osobą starszą cierpliwość wobec drugiego człowieka Oferujemy: • legalne i bezpieczne zatrudnienie, • miesięczne wynagrodzenie w (...)
Monachium
Gowork.pl
07-04-15
Gowork.pl
(...) w prowadzeniu domu a także przy czynnościach opiekuńczych. Choruje na astmę oraz zaburzenia rytmu serca. Starszy Pan porusza się jedynie za pomocą wózka inwalidzkiego. Obowiązki: Głównie to prowadzenie domu oraz dbanie o porządek i ład: codzienne (...)
Całe Niemcy
Gastropersonal
27-04-15
Gowork.pl
(...) hotelarskiej i gastronomicznej. Dla naszego klienta -  luksusowego hotelu SPA na południu Niemiec - poszukujemy sympatycznych osobowości na stanowisko: Kosmetyczka i (...)
Monachium
Sempre Sp. z o.o.
27-04-15
Gowork.pl
(...) i/lub Programista maszyn CNC     Zakres obowiązków: - obsługa tokarek/frezarek/szlifierek/maszyn cnc - umiejętność programowania  (bardzo mile widziane) - obróbka metalu - umiejętność czytania rysunków technicznych - korygowanie ustawień (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.