Oferty pracy mechanik samochodowy volkswagen i audi w Niemczech

1 - 10 z 117 praca mechanik samochodowy volkswagen i audi Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bunde
altenbetreuung24
20-10-14
Gowork.pl
(...) jedynie pomocy przy wstawaniu, poruszają się samodzielnie. Choroby z jakimi może spotkać się opiekun to: osteoporoza, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia rytmu serca oraz demencja.   Luiza i Dieter, praca opiekunki w Niemczech Obowiązki: Do (...)
Hannover
Agencja Pracy Headhunters
20-10-14
Gowork.pl
(...) nad prawidłowym funkcjonowaniem linii produkcyjnych, Przeglądy, naprawy, konserwacja i utrzymanie linii produkcyjnych, włącznie z dokonywaniem koniecznych modyfikacji w systemach sterujących, Diagnozowanie uszkodzeń oraz wykonywanie napraw, Modernizacja (...)
Niemcy
SILVERHAND
20-10-14
Gowork.pl
(...) sprawdzony niemiecki Pracodawca, umowa o pracę na warunkach niemieckich, możliwość podjęcia pracy już od najbliższego poniedziałku! Warunki konieczne – doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, komunikatywny j. niemiecki (mile widziany własny (...)
München
P.H.U. DAKO Sp. z o.o.
20-10-14
Gowork.pl
(...) projektantów i wytwórców reklam i szyldów z j. niemieckim do pracy w Niemczech. Oczekujemy: - doświadczenia w zawodzie (projektowanie i tworzenie szyldów reklamowych, reklam podświetlanych,        montaż,  (...)
Monachium
Stradigie
20-10-14
Gowork.pl
(...) sieci warsztatow samochodowych na terenie Bawarii poludniowej oraz Monachium pracowitego i zaangazowanego mechanika samochodowego/mechatronika na calym etacie. Opis stanowiska pracy: Przeglad techniczny pojazdow i obsluga klientow Montaz samochodowych czesci wymiennych Montaz opon (...)
Köln
Holbern
20-10-14
Gowork.pl
(...) średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi (...)
Monachium
POLONICA Agencja Pracy
20-10-14
Gowork.pl
(...) z klientami w terenu Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Oferujemy kandydatom długofalową współpracę oraz zatrudnienie ciągłe, również przez okres zimy. Stale poszukujemy nowych kandydatów na stanowisko pracy: Mechanik maszyn rolniczych oraz budowlanych/ (...)
Frankfurt
POLONICA Agencja Pracy
20-10-14
Gowork.pl
(...) Jesteśmy szybko rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy w wielu branżach budowlanych i przemysłowych. Skutecznie współpracujemy z klientami z terenu Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Oferujemy kandydatom długofalową współpracę oraz zatrudnienie ciągłe, (...)
Duisburg
POLONICA Agencja Pracy
20-10-14
Gowork.pl
(...) z wieloma klientami z terenów Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Przywiązujemy dużą wagę do warunków pracy pracowników i znajdujemy dla nich najlepsze oferty. Co nas wyróżnia? Dbamy o pracowników przez cały okres zatrudnienia, zapewniamy stały (...)
Duisburg
POLONICA Agencja Pracy
20-10-14
Gowork.pl
(...) Przywiązujemy dużą wagę do warunków pracy pracowników i znajdujemy dla nich najlepsze oferty. Co nas wyróżnia? Dbamy o pracowników przez cały okres zatrudnienia, zapewniamy stały kontakt oraz pomoc w każdej sytuacji. Obecnie przeprowadzamy rekrutacją (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.