Oferty pracy mechanik samochodowy volkswagen i audi w Niemczech

1 - 10 z 186 praca mechanik samochodowy volkswagen i audi Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bunde
altenbetreuung24
15-12-14
Gowork.pl
(...) rytmu serca oraz demencja.   Luiza i Dieter, praca opiekunki w Niemczech Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: gotowanie, sprzątanie, robienie (...)
Schwabach
altenbetreuung24
15-12-14
Gowork.pl
(...) jest przekładnie i gimnastyka aby uniknąć odleżyn. Podopieczna jest odżywiana przez sondę.   Praca w Niemczech dla opiekunów i pielęgniarek Obowiązki: Do obowiązków opiekuna głównie należy głównie opieka nad (...)
altenbetreuung24
15-12-14
Gowork.pl
(...) przy wstawaniu, poruszają się samodzielnie. Choroby z jakimi może spotkać się opiekun to: osteoporoza, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia rytmu serca oraz demencja.   Luiza i Dieter, praca opiekunki w Niemczech Obowiązki: Do obowiązków (...)
Hanower
Agencja Pracy Headhunters
18-12-14
Gowork.pl
(...) kandydatów na stanowisko Mechatronik, Automatyk, Mechanik Utrzymania Ruchu Miejsce pracy: Niemcy Zadania: Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem linii produkcyjnych, Przeglądy, naprawy, konserwacja i utrzymanie linii (...)
Hamburg
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
18-12-14
Gowork.pl
(...) wysokie wynagrodzenie. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji i CV na nasz adres email ELEKTRYKÓW I HYDRAULIKÓW DO PRACY W NIEMCZECH POSZUKUJEMY - WYSOKIE STAWKI DO 15€ Miejsce pracy: Niemcy Obowiązki: Nasi pracownicy (...)
Frankfurt
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
18-12-14
Gowork.pl
(...) Niemcy Obowiązki: Nasi pracownicy wykonują prace na terenie Niemiec , dużym atutem jest posiadanie prawa jazdy i własnego pojazdu. Wymagania: Umiejętność w pracy w zespole , niezawodność i samodzielność podczas wykonywanych (...)
Hannover
Agencja Pracy Headhunters
18-12-14
Gowork.pl
(...) linii produkcyjnych, Przeglądy, naprawy, konserwacja i utrzymanie linii produkcyjnych, włącznie z dokonywaniem koniecznych modyfikacji w systemach sterujących, Diagnozowanie uszkodzeń oraz wykonywanie napraw, Modernizacja linii (...)
Frankfurt
Sempre Sp. z o.o.
18-12-14
Gowork.pl
(...) ogrzewania, klimatyzacji i urządzeń sanitarnych   Zakres obowiązków: - montaż, instalacja urządzeń sanitarnych, ogrzewania i klimatyzacji - wymiana zużytych części takich jak uszczelki , filtry - umiejętność spawania   Oferujemy: - zatrudnienie (...)
Stuttgart
Sempre Sp. z o.o.
18-12-14
Gowork.pl
(...) Niemczech osób na stanowisko: Kierowca pojazdu ciężarowego   Zakres obowiązków: - przewóz towarów zarówno na bliskie i duże odległości (komunikacja miejska i połączenia międzymiastowe)   Oferujemy: - zatrudnienie bezpośrednio u (...)
Nürnberg
Agencja Pracy Koncepcja
18-12-14
Gowork.pl
(...) pracę.   OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:   KIEROWCA AUTOBUSU – LINIE MIEJSKIE I PODMIEJSKIE      Miejsce pracy: Niemcy, Bawaria.      Oferujemy: Pracę na pełny etat plus nadgodziny Umowę o pracę z (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.