Oferty pracy mechanik samochodowy volkswagen i audi w Niemczech

1 - 10 z 244 praca mechanik samochodowy volkswagen i audi Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Ravensburg
klient GoWork.pl
08-10-15
Gowork.pl
(...) Kurs doszkalający 60 h 600 zł Zapisz się (...)
Duren
Gowork.pl
06-10-15
Gowork.pl
(...) Kurs od podstaw 168 h 1399 zł Zapisz się (...)
okolice Kolonii
Gowork.pl
05-10-15
Gowork.pl
(...) się >             Kurs od (...)
Okolice Mannheim
Gowork.pl
04-10-15
Gowork.pl
(...) zł Zapisz się (...)
Całe Niemcy
LIMNUSWORK
09-10-15
Gowork.pl
(...) pojazdów do lakierowania, Lakierowanie pojazdów Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny!) Doświadczenie na w/w stanowisku Wykształcenie zawodowe, mile widziane kierunkowe Zaangażowanie (...)
Niemcy
Agencja Pracy Koncepcja
09-10-15
Gowork.pl
(...) Euro brutto/miesiąc plus nadgodziny* Wynagrodzenie dla kierowców autobusu Europejskich Linii Międzymiastowych ok. 2000 Euro netto/miesiąc* Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, odpłatne* Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne* Płatny urlop* Wszystkie (...)
Niemcy
Agencja Pracy Koncepcja
09-10-15
Gowork.pl
(...) i emerytalne* Płatny urlop* Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec* Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc w sprawach organizacyjnych Obowiązki: * Przewóz osób na trasach miejskich i podmiejskich* Sprzedaż (...)
Niemcy
ideale-jobs-GmbH
09-10-15
Gowork.pl
(...) co najmniej na poziomie A2-B1. Hydraulik monter instalacji sanitarnych i grzewczych Projekt obejmuje długoterminowe prace, polegające na montażu instalacji wod.-kan., białym montażu i montażu instalacji cieplnej w nowobudowanym (...)
Niemiecy, Austria, Austria, ...
Arpro
09-10-15
Gowork.pl
(...) i układania towaru w marketach. Wynagrodzenie:95€/dzień pracy. Praca od 8-10 godzin. Możliwość pracy w weekendy. Nocleg opłaca zleceniodawca.  Wglik Mile widziany język niemiecki. Faktury wystawiane są co dwa tygodnie. Termin płatności 7 dni od daty wystawienia faktury. (...)
Hamburg
Limes Consult Sp. z o.o. Oddział w Polsce
09-10-15
Gowork.pl
(...) na warunkach niemieckich - stawkę godz. według niemieckich taryf plus dodatki = łącznie dla Hamburga 9-10,00 Euro na rękę/h -zapewnione bezpłatne zakwaterowanie - pełne ubezpieczenie i odprowadzane wszystkie składki - prawo do urlopu oraz wszystkich świadczeń pracowniczych w (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email