Oferty pracy mechanik samochodowy volkswagen i audi w Niemczech

1 - 10 z 193 praca mechanik samochodowy volkswagen i audi Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Gowork.pl
05-07-15
Gowork.pl
(...) powodują u niej dezorientację, zapominanie o bieżących sprawach. Ma również problemy ze słuchem. Obowiązki: Głównymi obowiązkami będzie pomoc podopiecznej przy czynnościach higienicznych, myciu, czynnościach toaletowych, ubieraniu i rozbieraniu oraz (...)
Hagen
Gowork.pl
05-07-15
Gowork.pl
(...) to prowadzenie domu oraz dbanie o porządek i ład: codzienne zakupy oraz przygotowywanie posiłków, pranie, prasowanie oraz sprzątanie domu. Podopieczna potrzebuje również pomocy przy higienie ciała (kąpiele), ubieraniu i rozbieraniu, zmianie pielucho - (...)
Karlsruhe
Gowork.pl
05-07-15
Gowork.pl
(...) zadań wybranej przez nas Opiekunki będą należały prace związane z prowadzeniem domu, takie jak przygotowywanie posiłków, zakupy spożywczo-chemiczne, dbanie o porządek w domu, ale również zapewnienie wsparcia Pani Brigitte w (...)
Schwabach
altenbetreuung24
03-07-15
Gowork.pl
(...) leżącą, prawie nie wstaje z łóżka, w związku z tym konieczne jest przekładnie i gimnastyka aby uniknąć odleżyn. Podopieczna jest odżywiana przez sondę.   Praca w Niemczech dla opiekunów i pielęgniarek Obowiązki: Do (...)
Meppen
altenbetreuung24
03-07-15
Gowork.pl
(...) osób starszych na terenie Niemiec. Wyślij nam swoje zgłoszenia a zadzwonimy do Ciebie i wyszukamy najlepszą ofertę pracy. Pani Wilhelma porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, ma problemy z nietrzymaniem moczu, ogólnie jest w dobrej kondycji psychicznej. Pan (...)
Gowork.pl
03-07-15
Gowork.pl
(...) domu, potrzebują też pomocy przy codziennych czynnościach. Ogólnie są w dobrej kondycji fizycznej oraz psychicznej. Pani Elizabeth cierpi na nadciśnienie, Pan Kurt potrzebuje pomocy przy chodzeniu, korzysta z chodzika. Obowiązki: Głównie to prowadzenie (...)
Wrocław
Agencja Pracy Koncepcja
05-07-15
Gowork.pl
(...) o nr 1926OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU: KIEROWCA KATEGORIA D, DE – LINIE MIEJSKIE I PODMIEJSKIE  Miejsce pracy: Niemcy, Stuttgart - okolice.Niniejsza oferta pracy kierowana jest do osób poszukujących stałego i długoterminowego (...)
Agencja Pracy Koncepcja
05-07-15
Gowork.pl
(...) serwisowe Drobne naprawy karoseriiKonserwacja i naprawa systemów klimatyzacyjnychWulkanizacja Wymagania:Wykształcenie techniczne, kierunkowe: mechanik samochodowy, elektromechanikDobra znajomość mechaniki samochodowejWiedza z zakresu elektromechaniki Udokumentowane (...)
Całe Niemcy
LIMNUSWORK
05-07-15
Gowork.pl
(...) do pracy u pracodawców w Niemczech, Austrii i Szwajcarii w różnych zawodach. Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko: LAKIERNIK PROSZKOWY Obowiązki: Przygotowanie powierzchni elementów (...)
Karlsuhe
Don bv
05-07-15
Gowork.pl
(...) wsparcie i pomoc w wielu zakresach, atrakcyjną pracę w znanych firmach, stałe zarobki i pewne miejsca pracy. Dysponujemy odpowiednimi metodami i wiedzą, które pozwalają nam realizować potrzeby osób szukających pracy. Zakres obowiazkow: - montaz i demontaz drzwi, (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email