Oferty pracy mechanik samochodowy volkswagen i audi w Niemczech

1 - 10 z 162 praca mechanik samochodowy volkswagen i audi Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Ludwigsburg
altenbetreuung24
29-03-15
Gowork.pl
(...) fizycznie, ponieważ choruje na stwardnienie rozsiane. Porusza się tylko za pomocą wózka ale większość czasu spędza w łóżku.   Starsza Pani szuka wsparci i opieki Obowiązki: Sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie (...)
Dortmund
Gowork.pl
29-03-15
Gowork.pl
(...) mieszka w domu wielorodzinnym w mieście Dortmund. Ogólny stan jej zdrowia jest dobry, ale reumatyzm nie pozwala jej na w pełni swobodne funkcjonowanie. Starsza Pani porusza się przy balkoniku i potrzebuje wsparcia i asekuracji. Cierpi na nietrzymanie moczu, więc opiekunka będzie (...)
Schonungen
Gowork.pl
25-03-15
Gowork.pl
(...) podopieczny: Prowadzimy rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Miejsce zlecenia: Schonungen   Nasi (...)
Geislingen an der Steige
altenbetreuung24
22-03-15
Gowork.pl
(...) czynnościach higienicznych oraz pomocy w domu.   Praca dla opiekunów i opiekunek do osób starszych Nr referencyjny: NIEM_131A Obowiązki: Głównie to pomoc podopiecznemu, czyli pomoc przy jedzeniu, kąpielach, dojściu do toalety, ubieraniu i (...)
Kirchheim bei München
altenbetreuung24
11-03-15
Gowork.pl
(...) inwalidzkiego   Praca dla opiekunów i opiekunek do osób starszych na terenie Niemiec Nr referencyjny: NIEM_102A Obowiązki: Czynności opiekuńcze: ubieranie i rozbieranie obsługa wózka inwalidzkiego pomoc w dojściu do (...)
altenbetreuung24
10-03-15
Gowork.pl
(...) opiekunów i opiekunek do osób starszych na terenie Niemiec Nr referencyjny: NIEM_97A Obowiązki: Czynności domowe: gotowanie, zakupy, sprzątanie, pranie, prasowanie. Wymagania: Oczekujemy: komunikatywnej znajomości języka doświadczenia (...)
Düsseldorf
altenbetreuung24
09-03-15
Gowork.pl
(...) Nasz podopieczny mieszka w Düsseldorf. Choruje na Alzheimera, Parkinsona oraz demencję. Do tego ma problemy z nietrzymaniem moczu. Starszy Pan przeważnie leży w łóżku, jednakże korzysta z wózka inwalidzkiego. W opiece nad Panem Martinem pomaga (...)
Sztum
Agencja Zatrudnienia S.E. P-TKM
31-03-15
Gowork.pl
(...) Ukończenie szkoły zawodowej w profilu: mechanik samochodów ciężarowych, mechanik samochodowy z doświadczeniem w branży samochodów ciężarowych lub mechaniki rolnej, - Znajomość warsztatu, każdej marki, - Komunikatywna znajomość j. niemieckiego, Oferujemy: - (...)
Sztum
Agencja Zatrudnienia S.E. P-TKM
31-03-15
Gowork.pl
(...) elektronicznych, - Analiza błędów i systemów naprawy, - Planowanie i realizacja konserwacji, - Ulepszenia technologiczne i zwiększenie dostępności istniejących maszyn, - Montaż, demontaż i przebudowa maszyn i urządzeń, - Opieka nad uczniem w zakresie (...)
Kempten (Allgäu)
Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego sp. z o.o.
31-03-15
Gowork.pl
(...) klienta poszukujemy pracowników jako: WULKANIZATOR/MECHANIK Miejsce pracy:  Niemcy, Kempten   Wymagania: - podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, - umiejętności z zakresu wymiany oraz wyważania opon, - doświadczenie w branży oponiarskiej, - (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.