Oferty pracy mechanik samochodowy volkswagen i audi w Niemczech

31 - 40 z 127 praca mechanik samochodowy volkswagen i audi Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Całe Niemcy
M.S. "MEAT" Sp. z o. o.
23-10-14
Gowork.pl
(...) - wykrawacz mięsa wieprzowego i wołowego, przyuczenie do rozbioru mięsa wołowego, pakowac Miejsce pracy: Niemcy   Zapewniamy atrakcyjne warunki pracy i płacy, a także bezpłatne (...)
Kielce
Agencja Zatrudnienia PanPol
23-10-14
Gowork.pl
(...) i bez doświadczenia we wszystkich specjalizacjach pielęgniarskich opiekunki do osób starszych do pracy w Niemczech, Wielkiej Brytanii lub Szwecji. Akceptujemy kobiety i mężczyzn. Osoby chcące pracować jako pielęgniarki w Niemczech, Wielkiej Brytanii lub Szwecji (...)
Lipsk
Holbern Sp. z o. o.
23-10-14
Gowork.pl
(...) pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi (...)
Lipsk
Holbern Sp. z o. o. a
23-10-14
Gowork.pl
(...) w Polsce, Niemczech, Słowacji oraz Norwegii. Realizujemy ambitne projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy. Naszym klientem jest niemiecka firma specjalizująca się w (...)
Hannover
MRJOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.z o.o.
23-10-14
Gowork.pl
(...) JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. z Legnicy poszukuje pilnie 4 monterów instalacji sanitarnych i grzewczych (panowie powinni w jakimś stopniu znać język niemiecki) Praca w Mieście Hannover. Prosimy w mailu zaznaczyć czy znają Panowie język niemiecki, posiadają (...)
München
Agencja Pracy Polonica
23-10-14
Gowork.pl
(...) pracy w wielu branżach budowlanych i przemysłowych. Skutecznie współpracujemy z klientami z terenu Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Oferujemy kandydatom długofalową współpracę oraz zatrudnienie ciągłe, również przez okres zimy. Stale poszukujemy nowych (...)
Monachium
Agencja Pracy Polonica
23-10-14
Gowork.pl
(...) pracowników i znajdujemy dla nich najlepsze oferty. Co nas wyróżnia? Dbamy o pracowników przez cały okres zatrudnienia, zapewniamy stały kontakt oraz pomoc w każdej sytuacji. Obecnie przeprowadzamy rekrutacją dla kandydatów na stanowisko:  Dla (...)
Stuttgart
Agencja Pracy Polonica
23-10-14
Gowork.pl
(...) szybko rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy w wielu branżach budowlanych i przemysłowych. Skutecznie współpracujemy z klientami w terenu Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Oferujemy kandydatom długofalową współpracę oraz zatrudnienie ciągłe, (...)
Stuttgart
Agencja Pracy Polonica
23-10-14
Gowork.pl
(...) z klientami w terenu Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Oferujemy kandydatom długofalową współpracę oraz zatrudnienie ciągłe, również przez okres zimy. Stale poszukujemy nowych kandydatów na stanowisko pracy: Mechanik maszyn rolniczych oraz budowlanych/ (...)
Stuttgart
Agencja Pracy Polonica
23-10-14
Gowork.pl
(...) Współpracujemy z wieloma klientami z terenów Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Przywiązujemy dużą wagę do warunków pracy pracowników i znajdujemy dla nich najlepsze oferty. Co nas wyróżnia? Dbamy o pracowników przez cały okres (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.