Oferty pracy mechanik samochodowy volkswagen i audi w Niemczech

31 - 40 z 125 praca mechanik samochodowy volkswagen i audi Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Południe
murawska konsultacje i projekty
27-10-14
Gowork.pl
(...) Wymagania: wykształcenie kierunkowe również w pokrewnym zawodzie, znajomość języka niemieckiego, mile widziana wiedza o hydraulice i pneumatyce, własny pojazd, wysoka motywacja i zaangażowanie oraz gotowość do kontynuacji nauki języka niemieckiego. Do Państwa zadań (...)
Ulm
murawska konsultacje i projekty
27-10-14
Gowork.pl
(...) i maszyn mechanicznych na południu Niemiec (różne miasta) mechaników przemysłowych. Wymagania: wykształcenie kierunkowe również w pokrewnym zawodzie, znajomość języka niemieckiego, mile widziana wiedza o hydraulice i pneumatyce, własny pojazd, wysoka (...)
Ulm
murawska konsultacje i projekty
27-10-14
Gowork.pl
(...) maszyn i urządzeń rolniczych i przemysłowych, ślusarzy do maszyn budowlanych i  rolniczych, monterów konstrukcji stalowych, monterów maszyn i urządzeń mechanicznych. Wymagania: wykształcenie kierunkowe, w idealnym przypadku w produkcji pojazdów i (...)
Schiffdorf
HanseTech Personalmanagement GmbH
27-10-14
Gowork.pl
(...) poszukujemy:Lakiernikow / Blacharzy / Mechanikow / Pomocnikow samochodowychMiejsce pracy: Niemcy Data rozpoczęcia: od zaraz Wymagania:-     znajomosc i doswiadczenie w wymienionych zawodach -     komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego (...)
Tirol
Workzone
27-10-14
Gowork.pl
(...) pracy w Austrii na stanowisku:lakiernik samochodowy   Wymagania: - wykształcenie, doświadczenie zawodowe- prawo jazdy i własny samochód mile widziane- solidność, niezawodność, brak nałogów- min. komunikatywną znajomość języka niemieckiego (A2) (...)
Dortmund
MedWork24
26-10-14
Gowork.pl
(...) dziewczyny i jej rocznego dziecka – NIEMCY.     Dziewczyna cierpi na słabość mięśni (wózek inwalidzki) ale poza tym jest zdrowa, dziecko jest zdrowe. Praca bez okresu świątecznego.     Wymagania: - min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego - (...)
Hannover
MRJOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.z o.o.
26-10-14
Gowork.pl
(...) Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. z Legnicy poszukuje pilnie 4 monterów instalacji sanitarnych i grzewczych (panowie powinni w jakimś stopniu znać język niemiecki) Praca w Mieście Hannover. Prosimy w mailu zaznaczyć czy znają Panowie język niemiecki, posiadają samochód (...)
Köln
Holbern
23-10-14
Gowork.pl
(...) z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na (...)
Monachium
POLONICA Agencja Pracy
23-10-14
Gowork.pl
(...) szybko rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy w wielu branżach budowlanych i przemysłowych. Skutecznie współpracujemy z klientami w terenu Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Oferujemy kandydatom długofalową współpracę oraz zatrudnienie ciągłe, również (...)
Frankfurt
POLONICA Agencja Pracy
23-10-14
Gowork.pl
(...) współpracujemy z klientami z terenu Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Oferujemy kandydatom długofalową współpracę oraz zatrudnienie ciągłe, również przez okres zimy. Stale poszukujemy nowych kandydatów na stanowisko pracy:   Blacharz (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.