Oferty pracy mechanik samochodowy volkswagen i audi w Niemczech

31 - 40 z 308 praca mechanik samochodowy volkswagen i audi Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Frankfurt
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
29-11-15
Gowork.pl
(...) o pracę , świadczenia socjalne i opieka medyczna . MONTERÓW KLIMATYZACJI I WENTYLACJI POSZUKUJEMY OD ZARAZ Miejsce pracy: Niemcy Obowiązki: Nasi pracownicy wykonują prace na terenie Niemiec , dużym atutem jest posiadanie prawa (...)
Całe Niemcy
easyJobads.com (w imieniu naszych klientów)
29-11-15
Gowork.pl
(...) Chemnitz (180 km od Zgorzelca) specjalizująca się w transporcie kontenerów i ciężkich maszyn poszukuje wyspecjalizowanych pracowników na stanowisko: Kierowca ciężarówki TIR z dźwigiem i naczepą niskopoziomową Miejsce (...)
Stuttgart
Brasco S.C.
29-11-15
Gowork.pl
(...) Łódź, Rzeszów;Miejsce pracy: Niemcy.  Od roku 2014 udało nam się nauczyć języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (poziom A2-B1) ponad 100 fachowców, którzy dziś pracują w Niemczech jako Elektrycy i Hydraulicy. Oferujemy: Atrakcyjne (...)
Karlsruhe
Christal s.r.o.
29-11-15
Gowork.pl
(...) pracy: zarazTrwanie projektu: długoterminowo, 40 godzin/tydzieńStawka: zależy od umiejętności zawodowych i językowych Zamieszkanie: bezpłatne, zabezpieczone przez naszą agencję w pełni wyposażonych mieszkaniachOpis prac:Samodzielne przeprowadzanie prac remontowych na (...)
Bitterfeld
Sepona Personal
29-11-15
Gowork.pl
(...) Dodatki świąteczne i urlopowe -       Umowę (w języku polskim) na czas nieokreślony, na warunkach niemieckich -       Ubezpieczenie społeczne i (...)
Hannover
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
29-11-15
Gowork.pl
(...)     Gwarantujemy wysokie wynagrodzenie. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji i CV na nasz adres email HYDRAULIKÓW I ELEKTRYKÓW POSZUKUJEMY- PRACA OD ZARAZ Miejsce pracy: Niemcy Obowiązki: Nasi (...)
Erfurt
Business Bridge Group Sp.z o.o.
28-11-15
Gowork.pl
(...) – renomowanej, wielokrotnie nagradzanej i jednej z największych niemieckich firm zajmującej się montażem instalacji grzewczych, sanitarnych, elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych na rynku niemieckim – osoby do pracy, na stanowisku:MONTER INSTALACJI C.O., (...)
Heidenheim
Agencja DE-PL
28-11-15
Gowork.pl
(...) monterów instalacji gazowych i wodociągowych.   Miejsce pracy: Baden-Württemberg, Niemcy   Wymagania: - znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny - posiadanie własnego auta - doświadczenie na podobnym stanowisku, wykształcenie   Oferujemy: - (...)
Całe Niemcy
Quickjobs.de
28-11-15
Gowork.pl
(...) Niemiec. Monter rurociągów Wymagania: zawód spawacza albo doświadczenie w montażu rurociągów znajomość rysunku izometrycznego komunikatywna znajomość j. niemieckiego gotowość pracy na montażach w Niemczech, region (...)
Całe Niemcy
Quickjobs.de
28-11-15
Gowork.pl
(...) na niemieckich warunkach płaca w granicach od 10 -15,- € brutto, w zależności od kwalifikacji pracownika, zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy na niemieckich warunkach możliwy dodatek do zakwaterowania w Düsseldorfie Proszę (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email