Oferty pracy mechanik samochodowy volkswagen i audi w Niemczech

31 - 40 z 188 praca mechanik samochodowy volkswagen i audi Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Villingen-Schwenningen
GD Profesja
06-07-15
Gowork.pl
(...) Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech. Naszym klientem jest renomowana niemiecka firma zajmująca się wielkoseryjną produkcją wysokiej jakości (...)
Monachium
Sogno-Consulting
06-07-15
Gowork.pl
(...) osob dla miast poszukujemy obecnie Kandydatow/ tki na stanowisko:    Mechanik autobusow k/m    Wymagania:  - doswiadczenie zawodowe  - wyksztalcenie kierunkowe mile widziane  - komunikatywna znajomosc j. niemieckiego    Oferujemy:  - umowe o (...)
Oppenau
Christal s.r.o.
06-07-15
Gowork.pl
(...) na podstawie rysunku technicznego- prace powiązane – szlifowanie, cięcie, itp.Wymagamy:- doświadczenie z pracami mechanicznymi/monterskimi - bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego- solidna praktyka w zawodzie- wymagany język niemiecki na stopniu komunikatywnym! (...)
Stuttgart
Christal s.r.o.
06-07-15
Gowork.pl
(...) naczep na podstawie rysunku technicznego- prace powiązane – szlifowanie, cięcie, itp.Wymagamy:- doświadczenie z pracami mechanicznymi/monterskimi - bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego- solidna praktyka w zawodzie- wymagany język niemiecki na stopniu (...)
Baden-Württemberg
Agencja Pracy POLONICA
06-07-15
Gowork.pl
(...) na terenie Niemiec       Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie, - umowę o pracę na warunkach niemieckich (świadczenia, ubezpieczenie, Kindergeld) - zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez Pracodawcę,   Wymagania: - komunikatywna znajomość języka (...)
Villingen-Schwenningen
Workzone
06-07-15
Gowork.pl
(...) i ogrodniczego lub mechanika maszyn budowlanych ·         Doświadczenie samodzielnej w diagnozie i naprawie sprzętu (maszyn) ogrodniczego i rolniczego ·         Praca będzie odbywać się w (...)
Wrocław
Agencja Pracy Koncepcja
05-07-15
Gowork.pl
(...) POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU: KIEROWCA KATEGORIA D, DE – LINIE MIEJSKIE I PODMIEJSKIE  Miejsce pracy: Niemcy, Stuttgart - okolice.Niniejsza oferta pracy kierowana jest do osób poszukujących stałego i długoterminowego zatrudnienia w zawodzie (...)
Agencja Pracy Koncepcja
05-07-15
Gowork.pl
(...) pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU: MECHANIK SAMOCHODOWY      Miejsce pracy: Niemcy, okolice NorymbergiiOferujemy:Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem (...)
Karlsuhe
Don bv
05-07-15
Gowork.pl
(...) Pracy Tymczasowej. Naszym Pracownikom oferujemy wsparcie i pomoc w wielu zakresach, atrakcyjną pracę w znanych firmach, stałe zarobki i pewne miejsca pracy. Dysponujemy odpowiednimi metodami i wiedzą, które pozwalają nam realizować potrzeby osób szukających pracy. Zakres (...)
Fulda
WalterFachKraft
05-07-15
Gowork.pl
(...) pracy na terenie Niemiec, dla specjalistów różnych branż, tj.: gastronomia, budownictwo, energetyka, informatyka, motoryzacja, przemysł, medycyna. Dzięki fachowej obsłudze wciąż poszerzamy grono zadowolonych pracowników. Relacje z klientami budujemy bazując na (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email