Oferty pracy mechanik samochodowy volkswagen i audi w Niemczech

31 - 40 z 125 praca mechanik samochodowy volkswagen i audi Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Duisburg
POLONICA Agencja Pracy
20-10-14
Gowork.pl
(...) dużą wagę do warunków pracy pracowników i znajdujemy dla nich najlepsze oferty. Co nas wyróżnia? Dbamy o pracowników przez cały okres zatrudnienia, zapewniamy stały kontakt oraz pomoc w każdej sytuacji. Obecnie przeprowadzamy rekrutacją dla (...)
Duisburg
POLONICA Agencja Pracy
20-10-14
Gowork.pl
(...) Współpracujemy z wieloma klientami z terenów Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Przywiązujemy dużą wagę do warunków pracy pracowników i znajdujemy dla nich najlepsze oferty. Co nas wyróżnia? Dbamy o pracowników przez cały okres zatrudnienia, (...)
Stuttgart
POLONICA Agencja Pracy
20-10-14
Gowork.pl
(...) podwyżki po przepracowanym miesiącu, - zatrudnienie długofalowe, również przez okres zimy, - legalna praca na terenie Niemiec, - cotygodniowe zaliczki na konto polskie lub niemieckie, - regularne zjazdy do Polski, - nadgodziny wypłacane co miesiąc! - świadczenia pracownicze ( (...)
Dortmund
MedWork24
20-10-14
Gowork.pl
(...) min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w opiece nad dzieckiem oraz osobą chorą - gotowość od wyjazdu od zaraz - do 30 roku życia     tel: 22 490 37 (...)
Monachium
WORKON
20-10-14
Gowork.pl
(...) pracy: min.151godz./m-c Wynagrodzenie: 11,61€ brutto/godz. (ok.9€ netto) + bon na paliwo 44€ Zakwaterowanie: darmowe Miejsce pracy: Bawaria   Wymagania: - wykształcenie kierunkowe poświadczone świadectwem lub certyfikat - przynajmniej komunikatywna znajomość (...)
Langenhagen
Winckler Personal
20-10-14
Gowork.pl
(...) Langenhagen Nr referencyjny: 167/2014 Obowiązki: -naprawa samolotów -bieżąca konserwacja pojazdów lotniczych -utrzymywanie ich w należytym stanie -kontrola jakości Wymagania: -znajomość j. niemieckiego (minimum (...)
Kielce
Agencja Zatrudnienia PanPol
20-10-14
Gowork.pl
(...) i bez doświadczenia we wszystkich specjalizacjach pielęgniarskich opiekunki do osób starszych do pracy w Niemczech, Wielkiej Brytanii lub Szwecji. Akceptujemy kobiety i mężczyzn. Osoby chcące pracować jako pielęgniarki w Niemczech, Wielkiej Brytanii lub Szwecji muszą (...)
Lipsk
Holbern Sp. z o. o.
20-10-14
Gowork.pl
(...) terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy (...)
Lipsk
Holbern Sp. z o. o. a
20-10-14
Gowork.pl
(...) ambitne projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy. Naszym klientem jest niemiecka firma specjalizująca się w serwisie i naprawie urządzeń oraz maszyn (...)
Hannover
MRJOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.z o.o.
20-10-14
Gowork.pl
(...) Hannover   MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. z Legnicy poszukuje pilnie 4 monterów instalacji sanitarnych i grzewczych (panowie powinni w jakimś stopniu znać język niemiecki) Praca w Mieście Hannover. Prosimy w mailu zaznaczyć czy znają Panowie język niemiecki, (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.