Oferty pracy mechanik samochodowy volkswagen i audi w Niemczech

31 - 40 z 228 praca mechanik samochodowy volkswagen i audi Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Landsberg am Lech
Human&Hunter
02-09-15
Gowork.pl
(...) do kultury organizacyjnej własnej firmy. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko: Mechatronik samochodowy Miejsce pracy: Landsberg am Lech/Monachium/Niemcy Nr ref.: MS/PS/Ł   Zadania: Praca  na stanowisku mechatronika w (...)
Landsberg am Lech. Monachium
Human&Hunter
02-09-15
Gowork.pl
(...) starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko: Ślusarz/Mechanik Miejsce pracy: Landsberg am Lech/Monachium/Niemcy Nr ref.: PE/PS/Ł   Zadania: Usuwanie błędów (...)
Bayern
Agencja Pracy POLONICA
02-09-15
Gowork.pl
(...) rekrutację dla firm z terenu Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Na chwilę obecną poszukujemy Kandydatów na następującym stanowisku pracy:   Mechanik samochodów osobowych Praca na terenie Niemiec     Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie, - umowę o pracę (...)
Berlin
Sepona Personal
02-09-15
Gowork.pl
(...) polskojęzycznego konsultanta -      pomoc w znalezieniu zakwaterowania Osoby posługujące się przynajmniej komunikatywnym j.niemieckim, posiadające doświadczenie w pracy prosimy o kontakt pod numerem tel. 0049-341 22 45 88 30 (mowimy po polsku) lub mailowo na adres (...)
Niemcy
Rübsam Personalvermittlung
01-09-15
Gowork.pl
(...) socjalnymi i dostępem do opieki medycznej. Dbamy o rozwój fachowy oraz językowy pracowników, dlatego organizujemy bezpłatne kursy językowe i dokształcające. Co nas wyróżnia? Jako nieliczni na rynku pracy zapewniamy pracownikom zatrudnienie przez cały (...)
Kolonia
Workpool Sp. z o.o.
01-09-15
Gowork.pl
(...) Pracownicy (wlasna dzialalnosc) i firma do montaz i demontaz namiotow.   Start: 01/2016 Za godzine od EUR 16,00 do EUR 18,50 Wlasna dzialalnosc i Firma Montaz (Holandia/Belgia) EUR 40,00 diety za dzien Od EUR 0,05 do EUR 0,30 za kilometr dla benzyny Wlasny samochod/transporter Prawo (...)
okolice Berlina
GD Profesja
01-09-15
Gowork.pl
(...) profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech. Naszym klientem jest elektromechaniczny warsztat samochodowy z okolic Berlina       Elektromechanik Samochodowy, Niemcy  (bez (...)
Hannover
Tabel
01-09-15
Gowork.pl
(...) sa przewaznie dostarczane pod adres zamieszkania osoby roznoszacej Po godzine 06 rano nalezy udac sie do punktu rozdzielczego poczty, odebrac I szczegolowo posegregowac poczte przyslugujaca na dany ture , zapisac ile poczty sie otrzymalo do rozniesienia, udac sie rowerem firmowym (badz (...)
Bonn
Serwis Personalny sp. z o.o.
01-09-15
Gowork.pl
(...) hydraulików, monterów CO i klimatyzacjiNasz Klient oferuje:- wysokie wynagrodzenie, ok.100 euro brutto/dzień w tym pensja zasadnicza i dodatek diety- pomoc w relokacji i zakwaterowaniu- pomoc polskojęzycznego konsultanta- niemiecką umowę o pracę- świadczenia (...)
Zwickau
delta aktiv GmbH
01-09-15
Gowork.pl
(...) w zawodzie umiejętność spawania mile widziana prawo jazdy klasy B oraz własny samochód (konieczne) dobra znajomość języka niemieckiego (konieczne) niezawodność i dyspozycyjność gotowość do pracy w systemie zmianowym   Oferujemy: umowę na czas nieokreślony w (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email