Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy w Niemczech

1 - 10 z 2933 praca Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Ratingen
Gowork.pl
30-07-15
Gowork.pl
(...) tętnicze oraz zaburzenia rytmu serca. Obowiązki: Głównie to pomoc przy prowadzeniu domu: sprzątanie, pranie, prasownie, gotowanie, robienie zakupów oraz gotowość do jazdy samochodem na terenie Niemiec. Wymagania: - Poszukujemy (...)
Bochum
Gowork.pl
30-07-15
Gowork.pl
(...) 53 kg. Jest niesamodzielna, choruje na alzheimera, demencję oraz ma problemy ze słuchem. Obowiązki: Głównie to gotowanie, pranie, sprzątanie domu oraz opieka nad zwierzętami. Dodatkowo pomoc przy jedzeniu, ubieraniu, czynnościach higienicznych a także (...)
Hanower
Gowork.pl
30-07-15
Gowork.pl
(...) zlecenia: okolice Hanoweru Stan podopiecznego: Inkontynencja i cukrzyca. Opiekunka będzie pomagać Panu wstać oraz poruszać się. Pan jeździ na wózku inwalidzkim a także korzysta z chodzika. Obowiązki: Opiekunka głównie ma za zadanie prowadzić (...)
Aschaffenburg
Gowork.pl
30-07-15
Gowork.pl
(...) jest po udarze, lekko sparaliżowany po jednej stronie, potrzebuje pomocy by wstać, ma również problemy ze słuchem oraz nietrzymaniem moczu. Opiekunka będzie prowadzić wózek inwalidzkim z podopiecznym. Obowiązki: Głównie to czynności opiekuńcze: (...)
Wiesbaden
Gowork.pl
30-07-15
Gowork.pl
(...) wymaga opieki. Senior jest dość samodzielny, ale trzeba uważać gdy wstaje i asekurować podczas chodzenia. Choruje na Parkinsona, ma również problemy ze słuchem. Obowiązki: Opiekunka głównie ma za zadanie prowadzić dom, przygotowywać posiłki oraz (...)
Hamm
Gowork.pl
30-07-15
Gowork.pl
(...) lat Seniorka nie radzi już sobie z prowadzeniem domu, potrzebuje też pomocy przy codziennych czynnościach jak ubieranie. Jest ogólnie w dobrej kondycji fizycznej jak i psychicznej. Choruje na nadciśnienie. Obowiązki: Głównie to czynności opiekuńcze: (...)
Hanower
Gowork.pl
30-07-15
Gowork.pl
(...) podopieczny: Osoba do opieki: Pan Bruno Wiek: 91 lat, Waga: 86 kg, Wzrost: 178 cm wzrostu. Miejsce zlecenia: okolice Hanoweru Stan podopiecznego: Pan mieszka z żoną, jednak ona nie wymaga opieki. Senior potrzebuje pomocy i asekuracji przy wstawaniu i (...)
Lich
altenbetreuung24
30-07-15
Gowork.pl
(...) się samodzielnie, czasem potrzebuje delikatnego wsparcia. Ma demencję więc często jest zagubiona i o wielu rzeczach zapomina.   Pilnie poszukujemy opiekunki, Niemcy Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z (...)
Cleebronn
Gowork.pl
30-07-15
Gowork.pl
(...) opieki: Pani Traude Miejsce: Cleebronn koło Heilbronn Wiek: 84 lata   Stan zdrowia: Podopieczna jest po udarze, jest bardzo słaba i prawie w ogóle nie wstaje z łóżka. Obowiązki: Pomoc w (...)
Gowork.pl
30-07-15
Gowork.pl
(...) w ubieraniu/rozbieraniu, kąpanie/prysznic, pomocy przy wstawaniu, obsługa wózka inwalidzkiego oraz gotowość do czuwania w nocy. Wymagania: Język niemiecki na poziomie dobrym. Mile widziane doświadczenie w opiece w Polsce lub za granicą. Mile widziane (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email