Oferty pracy kurier w Niemczech

1 - 5 z 5 praca kurier Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Ulm
SaveTrans
22-11-14
Gowork.pl
(...)                                                                                   (...)
Berlin
Bresland
21-11-14
Gowork.pl
(...) diety premie za obecność trasy po Berlinie niemiecką umowę o pracę praca w systemie 4/1 Wymagania: doświadczenie jako kurier prawo jazdy kat. B komunikatywna znajomość języka niemieckiego Dodatkowe informacje: Pracodawca pomaga (...)
Dortmund
Wojciechowski transport
21-11-14
Gowork.pl
(...) pracy w Niemczech (najlepiej para). Praca w firmie kurierskiej. Przynajmniej jedna osoba musi znać język niemiecki w stopniu komunikatywnym. Praca przez 6 tygodni następnie przerwa 2-tygodniowa na powrót do Polski. Oferujemy: umowę o pracę, mieszkanie w pełni wyposażone, (...)
Dortmund
Business Work and Coaching
03-11-14
Gowork.pl
(...) skretnej osi. Praca z kontenerami BDF,j.angielski lub j.niemiecki na potrzebe pracy kierowcy. Umowa bezsposrednio z Niemieckim pracodawca.  01722139264 Kierowca c+e Miejsce pracy: (...)
Berlin
ARBEITLAND
10-10-14
Gowork.pl
(...) pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie. Zakwaterowanie zapewnione. Niemiecka umowa o pracę. Wynagrodzenie 1200 euro (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.