Brak ofert spełniających zadane kryteria. Zobacz oferty o podobnych kryteriach wyszukiwania.

Oferty pracy w Niemczech

1 - 8 z 8 praca Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Jelenia Góra, Frankfurt, Hamburg, ..., Dolnośląskie, Za granicą
Ruben - Bau Sp. z o.o.
04-02-16
praca-niemcy-oferty.pl
(...)  do pracy w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym.  Zakres wykonywanych prac: murowanie, zbrojenie, szalowanie, betonowanie. Oferujemy: stałą i legalną pracę, zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.), atrakcyjne wynagrodzenie (stawki godzinowe, regularne (...)
tak, Za granicą
RUBEN-BAU SP ZO.O.
15-01-16
praca-niemcy-oferty.pl
(...) 25-55 lat, - udokumentowane doświadczenie w zawodzie, - sumienność, rzetelność w pracy, - dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz, - brak nałogów, - mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.Obowiązki:Zakres prac – budowa domów od podstaw (murowanie, (...)
Niemcy, Za granicą
Asisco Sp. z o.o. - Personal Care Agency
06-01-16
praca-niemcy-oferty.pl
(...) Agency jest agencją działającą na terenie Polski i za granicą. Świadczymy usługi opiekuńcze na rzecz klientów indywidualnych. Obecnie poszykujemy dla naszych klientów: Opiekun / Opiekunka osób starszych - miejsce pracy: Niemcy - domy prywatne  Wymagania:•komunikatywna znajomość (...)
JELENIA GÓRA, hannover, Dolnośląskie, Za granicą
RUBEN-BAU SP ZO.O.
17-12-15
praca-niemcy-oferty.pl
(...) inwestorami, poszukuje doświadczonych pracowników budowlanych ( murarzy, tynkarzy, zbrojarzy, betoniarzy, brukarzy, operatorów koparek).Wymagania:- preferowani kandydaci w wieku 25-55 lat, - udokumentowane doświadczenie w zawodzie, - sumienność, rzetelność w pracy, - (...)
Frankfurt am Main, Za granicą
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH -
10-12-15
praca-niemcy-oferty.pl
(...) niemiecką firmą z wieloletnim doświadczeniem na międzynarodowym rynku. Posiadamy 33 odziały na terenie Niemiec, rozwijamy również swoją działalność w Polsce. Dewiza Naszej firmy to rzetelność i wsparcie dla osób, które zatrudniamy. Uczciwość, obopólne zaangażowanie i zaufanie (...)
Fulda, Za granicą
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH -
10-12-15
praca-niemcy-oferty.pl
(...) z wieloletnim doświadczeniem na międzynarodowym rynku. Posiadamy 33 odziały na terenie Niemiec, rozwijamy również swoją działalność w Polsce. Dewiza Naszej firmy to rzetelność i wsparcie dla osób, które zatrudniamy. Uczciwość, obopólne zaangażowanie i zaufanie ma dla Nas (...)
Fulda, Za granicą
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH -
10-12-15
praca-niemcy-oferty.pl
(...) nawiąwywania kontaktówObowiązki:- Powitanie gości- Podtrzymywanie dobrych relacji z klientami restauracji- Pomoc w wyborze dań z karty- Serwowanie napojów i dańOferujemy:- zapewniamy niemiecką umowę o pracę,- pełen pakiet socjalny,- gwarancję zachowania niemieckich standardów,- (...)
Hanower , Za granicą
Ruben-Bau Sp. z o.o.
10-12-15
praca-niemcy-oferty.pl
(...) inwestorami poszukuje doświadczonych pracowników budowlanych (murarzy, cieśli, zbrojarzy) do legalnej pracy na terenie Niemiec w budownictwie mieszkaniowym. Zakres prac: murowanie, zbrojenie, szalowanie i betonowanie.  Realizacja projektu budowy dwóch osiedli domów wielorodzinnych w (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email