Oferty pracy kierowca w Niemczech

1 - 10 z 565 praca kierowca Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Straubing, Landshut i Regensburg
Haimerl transporte
17-08-17
Gowork.pl
(...) sieci marketów Lidl i Netto zatrudni pracownika na stanowicko: Kierowca kat. CE Miejsce pracy: Straubing, Landshut i Regensburg Oferujemy: Niemiecką umowę o pracę. Umowa na czas nieokreślony 120 Euro brutto na dzień. Pracę tylko na terenie niemiec do sieci (...)
Nördlingen
Brasco Recruitment Ltd.
19-03-17
Gowork.pl
(...) CE/0317/GW Obowiązki: Przewóz różnych towarów na terenie Niemiec samochodami typu BDF (Hängerzug) Ciężarówka: MERCEDES Trasy dalekobieżne po Niemczech (weekendy na bazie); Praca bez systemu Wymagania: prawo jazdy kat. B, C+E z kodem 95; karta (...)
Bottrop
Bergermann
17-08-17
Gowork.pl
(...) firmami spedycyjnymi na terenie całych Niemiec. Oferujemy legalną i sprawdzoną pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Decydując się na współpracę z (...)
Berlin
Bergermann
17-08-17
Gowork.pl
(...) spedycyjnymi na terenie całych Niemiec od 2011 roku. Oferujemy wyłącznie bezpośrednie i stałe zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Decydując się na współpracę z BERGERMANN mają Państwo pełną (...)
Schwerin
Business & Work Consulting
17-08-17
Gowork.pl
(...) SCHWERIN Obowiązki: Wymagania: Poszukujemy KIEROWCÓW C+E(FIRANKA) do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. 2000 EURO+DIETY. Oferujemy: W dokumentach aplikacyjnych (...)
Berlin
Business & Work Consulting
17-08-17
Gowork.pl
(...) KIEROWCÓW C+E(PLANDEKA) do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. 2000 EURO+DIETY. Oferujemy: W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie (...)
Oberleichtersbach (Północna Bawaria)
Bergermann
17-08-17
Gowork.pl
(...) z wieloma firmami spedycyjnymi na terenie całych Niemiec od 2011 roku. Oferujemy wyłącznie bezpośrednie i stałe zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Decydując się na współpracę z (...)
Niemcy
Human Resources Poland Sp z o.o.
17-08-17
Gowork.pl
(...) Przewozimy tekstylia, kosmetyki, artykuły gospodarstwa domowego, różne produkty nieżywnościowe oraz jedzenie i napoje.   Aby realizować Nasze cele stosujemy nowoczesną flotę 12-tonowych ciężarówek z przyczepą (przegubowa) Multitemp - zamrażarka. Flota ta jest w (...)
Hanower
SaSa Recruitment
17-08-17
Gowork.pl
(...) 3/1 – plandeka!   Kierowca CE / plandeka/ 3/1/ okolice Hanoweru Miejsce pracy: Hanower Obowiązki: Trasy dalekobieżne po Niemczech Jazda samochodem typu plandeka Praca w systemie 3/1 Wymagania: Minimum 1 rok doświadczenia w pracy jako (...)
Niemcy
LIMNUSWORK
16-08-17
Gowork.pl
(...) samowyładowczymi Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd   Oferujemy: Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email