Oferty pracy kierowca w Niemczech

1 - 10 z 189 praca kierowca Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Frankfurt am Main
TransportowaBDF
21-09-14
Gowork.pl
(...) metrów od placu manewrowego. Oferuję stałą legalną pracę w renomowanej niemieckiej firmie. -niemiecka umowa o pracę -niemieckie ubezpieczenie -gwar antujemy jazdę zgodną z przepisami ustawy o czasie pracy i jazdy kierowców -system pracy trzy lub cztery tygodnie na (...)
Frankfurt am Main
TransportowaBDF
21-09-14
Gowork.pl
(...) kierowca C+E w Niemczech, nie wiesz jak zacząć i gdzie? mogę ci pomóc. Potrafisz prowadzić ciężarówkę z przyczepą ze skrętnym dyszlem? Reprezentuję niemieckiego pracodawcę skontaktuj się ze mną. Jest możliwość szkolenia z zakresu prowadzenia przyczepy na (...)
Detmold
UBT-PERSONAL
21-09-14
Gowork.pl
(...) wynagrodzenie Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne Płatny urlop Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta (...)
Hannover
UBT-PERSONAL
21-09-14
Gowork.pl
(...) na czas nieokreślony Możliwość wyboru miejsca zatrudnienia Praca na pełny etat plus nadgodziny Atrakcyjne wynagrodzenie Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne Płatny urlop Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z (...)
Essen
Pro Quality
21-09-14
Gowork.pl
(...) do pracy na trasy w Niemczech w systemi 4+1 (chłodnie bądź BDF w zależności od doświadczenia i chęci) Wymagania: Prawo jazdy kat. CE Karta kierowcy Doświadczenie w transporcie międzynarodowym (udokumentowane 5 lat) Znajomość języka niemieckiego-komunikatywna Zapewniamy:Wysokie (...)
Hamm
Pro Quality
21-09-14
Gowork.pl
(...) systemi 4+1 (chłodnie bądź BDF w zależności od doświadczenia i chęci) Wymagania: Prawo jazdy kat. CE Karta kierowcy Doświadczenie w transporcie międzynarodowym (udokumentowane 5 lat) Znajomość języka niemieckiego-komunikatywna Zapewniamy:Wysokie wynagrodzenieumowę o pracę (...)
Mannheim
PS Transporte 24UG
20-09-14
Gowork.pl
(...) kierowcy z prawem jazdy kat.B Praca na busach do 3,5t. Mile widziana znajomosc jezyka (...)
Norymberga
PERSONALSERVICES24
20-09-14
Gowork.pl
(...) oraz opieki i pomocy w gospodarstwie domowym dla Osób Starszych w Polsce, Niemczech i innych krajach Europy Zachodniej. Dla naszych Klientów poszukujemy obecnie: Kierowców k/m   MIEJSCE PRACY: NIEMCY, BAWARIA OD ZARAZ   TRANSPORT MIEJSKI i PODMIEJSKI SPRZEDAŻ (...)
Erlangen
PERSONALSERVICES24
20-09-14
Gowork.pl
(...) Starszych w Polsce, Niemczech i innych krajach Europy Zachodniej. Dla naszych Klientów poszukujemy obecnie: Kierowca autobusu - Kat. D k/m Miejsce pracy: Niemcy Opis zadań: Przewozy – transport liniowy Sprzedaż biletów Kontrola pojazdu przed każdą (...)
Niemcy, Darmstadt
ZEITMANN
20-09-14
Gowork.pl
(...) pracowników na stanowisko: Kierowca śmieciarki (Niemcy) Miejsce pracy: Niemcy, Darmstadt   Obowiązki: - Jazda śmieciarką na terenie miasta i okolic, - Obsługa automatu opróźniającego kubły ze (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.