Oferty pracy kierowca w Niemczech

31 - 40 z 200 praca kierowca Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
Bresland
28-08-14
Gowork.pl
(...) transportowej Kierowca C+E Miejsce pracy: Niemcy Nr referencyjny: 13507 Berlin Oferujemy: wynagrodzenie 1500 euro brutto za miesiąc dodatkowo diety: 6 lub 12 euro (zależne od ilości przepracowanych godzin) premie za obecność trasy po (...)
Leipzig
Bresland
28-08-14
Gowork.pl
(...) pracy: Niemcy Nr referencyjny: 54293 TRIER - EHRANG Obowiązki: - wynagrodzenie 1800 euro brutto za miesiąc - dodatkowo 24 euro  diety - trasy po Niemczech,czasami międzynarodowe   - niemiecką umowę o pracę   - praca od poniedziałku do (...)
Wrocław
Holbern sp. z o.o.
28-08-14
Gowork.pl
(...) średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz (...)
Berlin
Holbern sp. z o.o.
28-08-14
Gowork.pl
(...) znajomości topografii Niemiec   Oferujemy - atrakcyjne wynagrodzenie - umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą - niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe - nowoczesną flotę - możliwość podjęcia pracy od zaraz   Osoby zainteresowane prosimy o kontakt (...)
Wrocław
Holbern sp. z o.o.
28-08-14
Gowork.pl
(...) średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami (...)
Wrocław
Holbern sp. z o.o.
28-08-14
Gowork.pl
(...) Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Dla naszego klienta, niemieckiej firmy transportowej z siedzibą w okolicach Lipska poszukujemy obecnie (...)
Osnabruck
Holbern sp. z o.o.
28-08-14
Gowork.pl
(...) projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy. Dla naszego klienta, niemieckiej firmy transportowej z Nadrenii Północnej Westfalii poszukujemy obecnie (...)
Dresden
Holbern sp. z o.o.
28-08-14
Gowork.pl
(...) Unii Europejskiej, w związku z dynamicznym rozwojem naszych klientów, niemieckich firm transportowych,  poszukujemy z całej Polski ambitnych, sumiennych i zmotywowanych kierowców. Nasze usługi są dla kandydatów w pełni bezpłatne. Kandydaci, którym (...)
Bayreuth
Holbern sp. z o.o.
28-08-14
Gowork.pl
(...) szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami (...)
Bayreuth
Holbern sp. z o.o.
28-08-14
Gowork.pl
(...) klienta, niemieckiej firmy transportowej z siedzibą w Kulmbach poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:   Kierowca krajowy –Silosy- Bayreuth   Opis stanowiska - transport pojazdami typu silosy - system pracy 4/1 - transport krajowy   Wymagania - (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.