Oferty pracy kierowca krajowy i miedzynarodowy c e, niemcy w Niemczech

261 - 270 z 732 praca kierowca krajowy i miedzynarodowy c e, niemcy Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Kassel
CBSButler
24-08-14
Gowork.pl
(...) jesteś kierowcą i szukasz zatrudnienia lub chcesz zmienić pracę na lepszą to mamy dla Ciebie kilka propozycji. Kierowca C+E – Niemcy (k/m) Miejsce pracy: Kassel Obowiązki: W CBSbutler  masz możliwość (...)
Stuttgart
MB-SERVICE
24-08-14
Gowork.pl
(...) zatrudnianiem fachowców z Polski m.in. elektryków. Posiadamy oferty, które pozwolą Wam rozwijać się zawodowo, pracując w renomowanych niemieckich firmach. Wymagania: - znajomość języka niemieckiego na poziomie min. komunikatywnym (WYMÓG KONIECZNY), - (...)
München
MB-SERVICE
24-08-14
Gowork.pl
(...) Posiadamy oferty, które pozwolą Wam rozwijać się zawodowo, pracując w renomowanych niemieckich firmach. Wymagania: - doświadczenie jako malarz/ tapeciarz, - umiejętność samodzielnego tapetowania, - komunikatywna znajomość języka niemieckiego, - (...)
Frankfurt am Main
MB-SERVICE
24-08-14
Gowork.pl
(...) zakwaterowanie, - darmowy służbowy samochód, - pewną i stałą pracę u naszych niemieckich klientów   Kontakt: Firma MB-Service ul. Oleska 121B/2 45-231 Opole Telefon: 0048 774270543 Mobile: 0048 603098905 Mobile: 0048 729275076 Certyfikat: 9875 Prosimy o dopisanie (...)
Monachium
EuroJob24
24-08-14
Gowork.pl
(...) niemieckiego, doświadczenie.   Oferujemy: umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w szybko rozwijającej się firmie, pełen pakiet świadczeń.   Swoje aplikacje proszę przesłać na adres p.nawrot@eurojob24.pl w temacie proszę wpisać: Kierowca. Informacja pod numerem (...)
GOERLITZ
PAV GOERLITZ
22-08-14
Gowork.pl
(...) NIEMIECKIEJ UMOWY O PRACĘ ZA GODZIWE WYNAGRODZENIE TO ZGŁOŚ SIE DO NAS .OFERUJEMY PRACĘ TYLKO U SPRAWDZONYCH PRACODaWCÓW . ZA NASZE USŁUGI NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT REKRUTACYJNYCH.POMAGAMY W TRAKCIE PRACY U NIEMIECKIEGO PRACODAWCY. Niemiecki Pracodawca poszukuje (...)
GOERLITZ
PAV GOERLITZ
22-08-14
Gowork.pl
(...) PODSTAWIE NIEMIECKIEJ UMOWY O PRACĘ ZA GODZIWE WYNAGRODZENIE TO ZGŁOŚ SIE DO NAS .OFERUJEMY PRACĘ TYLKO U SPRAWDZONYCH PRACODaWCÓW . ZA NASZE USŁUGI NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT REKRUTACYJNYCH.POMAGAMY W TRAKCIE PRACY U NIEMIECKIEGO PRACODAWCY. Niemiecki Pracodawca poszukuje (...)
GOERLITZ
PAV GOERLITZ
22-08-14
Gowork.pl
(...) OFERT DO OPIEKI W PRYWATNYCH DOMACH. UMOWY NA NIEMIECKICH WARUNKACH Z PEŁNYM ZAPLECZEM SOCJALNYM: UBEZPIECZENIE W NIEMCZECH ! Poszukujemy kandydatów na stanowisku: -WYKWALIKOWANY OPIEKUN OSÓB STARSZYCH -POMOCNIK OPIEKUNA -FIZJOTERAPEUTA - PIELĘGNIARKA OFERTA: -umowa o (...)
GOERLITZ
PAV GOERLITZ
22-08-14
Gowork.pl
(...) W NIEMIECKIEJ FIRMIE NA PODSTAWIE NIEMIECKIEJ UMOWY O PRACĘ-ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE GODZINOWE PLUS DODATKI NA POKRYCIE KOSZTÓW UTRZYMANIA-USTAWOWE DODATKI ZA PRACĘ W GODZINACH NADLICZBOWYCH EWENTUALNIE ZA PRACE W NIEDZIELE I ŚWIETA ORAZ W NOCY.-PRACODAWCA (...)
Niemcy
SCHNELLKRAFT Sp. z o.o.
21-08-14
Gowork.pl
(...) instalacji wentylacyjnych i klimatyzacji Konserwacja oraz naprawa instalacji Montaż instalacji  zarówno w obiektach mieszkalnych jak i  przemysłowych Wymagania: Doświadczenie przy montażu  (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.