Oferty pracy kierowca krajowy i miedzynarodowy c e, niemcy w Niemczech

261 - 270 z 670 praca kierowca krajowy i miedzynarodowy c e, niemcy Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Niemcy, Za granicą
Holbern
07-10-14
praca-niemcy-oferty.pl
(...) (Za granicą)- praca w systemie 3/1  lub 4/1 - transport liniowy krajowy na terenie Niemiec w pojedynczej obsadzie - zestawy przyczep na obrotnicy z kontenerami BDFWymagania:- doświadczenie w pracy na przyczepach na obrotnicy - podstawowa znajomość j. niemieckiego - karta kierowcy     - (...)
Drezno
ARBEITLAND
07-10-14
Gowork.pl
(...) C do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. System 4/1 Wynagrodzenie 1700 (...)
Magdeburg
NIEMIECKA SPEDYCJA
07-10-14
Gowork.pl
(...) C+E(PLANDEKA) do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. System 3/1 Wynagrodzenie 1800 (...)
Kassel
UBT Personal
07-10-14
Gowork.pl
(...) różnych branż. W chwili obecnej poszukujemy pracownika dla bezpośredniego pracodawcy Deutsche Bahn na stanowisko:                    KIEROWCA AUTOBUSUMiejsce pracy: Niemcy   (...)
Dessau
Agencja Pracy Polonica
07-10-14
Gowork.pl
(...) zatrudnienie ciągłe. Obecnie poszukujemy dla niemieckiego Kontrahenta Pracowników na terenie Niemiec na stanowisko:   Dekarz/ Niemcy  Praca również dla duetów     Oferujemy: - atrakcyjna stawka godzinowa + diety za przepracowany dzień, - (...)
Europa
mcfarlanekynn
07-10-14
Gowork.pl
(...) KM/WaW/1014 WYMAGANIA:minimum 2 lata doświadczenia w pracy Kierowcy na terenie Europy Zachodniejdoświadczenie w pracy w branży TSLważną karta tachografu cyfrowegowymagamy zaświadczenia o niekaralnościnie wymagamy znajomości języka obcego OFERUJEMY:zatrudnienie na podstawie umowy o (...)
Dessau
Agencja Pracy Polonica
07-10-14
Gowork.pl
(...) + diety za przepracowany dzień, - zatrudnienie długofalowe, - cotygodniowe zaliczki na konto, - premie, dodatki urlopowe oraz świąteczne, - możliwość pracy w nadgodzinach - praca na umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, - świadczenia pracownicze (ubezpieczenie, Kindergeld (...)
Essen
Pro Quality
06-10-14
Gowork.pl
(...) pracy na terenie Niemiec w systemie 4/1. Praca na chłodni bądź BDF. Oczekuję od kierowców: Wpis 95 niemiecki- komunikatywny Doświadczenie - 5 lat Oferuję: Zakwaterowanie Dobre wynagrodzenie (stałe niezależnie od ilości przejechanych dni) umowa niemiecka o pracę praca (...)
Stuttgart
ARBEITLAND
06-10-14
Gowork.pl
(...) jęz.niemieckiego oraz doświadczenie(CHŁODNIA,PLANDEKA) i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. System 3/1 lub 4/1 Wynagrodzenie 2000 (...)
Magdeburg
ARBEITLAND
06-10-14
Gowork.pl
(...) C+E do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie(WYWROTKA,SILOSY) i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. System 4/1 Wynagrodzenie 2000 (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.