Oferty pracy kierowca krajowy i miedzynarodowy c e, niemcy w Niemczech

261 - 270 z 611 praca kierowca krajowy i miedzynarodowy c e, niemcy Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Stuttgart
Polvik
22-03-15
Gowork.pl
(...) i działamy na polskim rynku z dużym powodzeniem. Poszukujemy kandydatów do pracy w sektorze: motoryzacyjnym, logistycznym, budowlanym, technicznym a także w sektorach opiekuńczym, hotelarskim oraz służby zdrowia. Pomagamy znaleźć dobrą pracę na terenie państw (...)
Coburg
Cbsbutler
22-03-15
Gowork.pl
(...) pracy: Coburg, Niemcy    Zakres obowiązków: - wykonywanie bieżących napraw, konserwacji, przeglądów i prac związanych z utrzymaniem ruchu maszyn szwalniczych, maszyn do szycia i krojenia - obsługa i monitorowanie pracy maszyn - stosowanie się do (...)
Augsburg
Firma niemiecka
22-03-15
Gowork.pl
(...) stolarzy do pracy w Niemczech. Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie. Zakwaterowanie zapewnione, niemiecka umowa o pracę                     i wynagrodzenie 2100 €.   Proszę wysłać CV (...)
Gardelegen
Cbsbutler
22-03-15
Gowork.pl
(...) maszyny do wyciskania elementów z EPDM (k/m) – Niemcy     Miejsce pracy: Gardelegen koło Magdeburga, Niemcy    Zakres obowiązków: - ustawianie i obsługa maszyny do wyciskania elementów z EPDM (gumy krzemowej) - wyciskanie (...)
Marburg
Klient GP People
22-03-15
Gowork.pl
(...) biznesowych w Niemczech. Być może to Ciebie szukamy. Jesteśmy polską agencją zatrudnienia z niemieckim certyfikatem na świadczenie usług pracy tymczasowej w Niemczech. Naszymi wartościami są poszanowanie ludzi, wysoki etos pracy i jakość obsługi. Stawiamy na dynamicznych ludzi (...)
Monachium
Cbsbutler
22-03-15
Gowork.pl
(...) Kandydatów/tek do pracy na stanowisku:     Elektryk/Elektryk przemysłowy (k/m) – Niemcy     Miejsce pracy: Marktobedorf, Bawaria-Niemcy    Zakres obowiązków: - budowa maszyn i systemów elektrycznych - wykrywanie i usuwanie (...)
Augsburg, Za granicą
Holbern
20-03-15
praca-niemcy-oferty.pl
(...) i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Dla naszego klienta, niemieckiej firmy transportowej poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:   Kierowca CE – kłonica z dźwigiem – Augsburg Miejsce (...)
Gerolstein, Za granicą
Holbern
20-03-15
praca-niemcy-oferty.pl
(...) personalnego, specjalizujemy się w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych (...)
Reinstetten, Za granicą
Holbern
20-03-15
praca-niemcy-oferty.pl
(...) wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców  wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Dla naszego klienta, niemieckiej firmy transportowej poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:   Kierowca CE – Obrotnica z BDF – (...)
różne lokalizacje, Dowolny
KS Personal Service
20-03-15
praca-lublin-oferty.pl
(...) Stuttgartu, Monachium)   Praca dla elektryków utrzymania ruchu, jak i budowlanych (nowe budownictwo lub remonty).   ZAROBKI : od 2000 € netto / mc   Szczegółowych informacji o ofertach w poszczególnych lokalizacjach udzielą nasi konsultanci: Telefon: 618 605 117   Jesteś (...)
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.