Oferty pracy kierowca krajowy i miedzynarodowy c e, niemcy w Niemczech

261 - 270 z 907 praca kierowca krajowy i miedzynarodowy c e, niemcy Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
różne lokalizacje
CBS Butler
29-06-15
Gowork.pl
(...) dynamicznej pracy oraz dobrej organizacji czasu Mile widziany własny samochód Dyspozycyjność do podjęcia pracy o zaraz Oferujemy: Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełnych niemieckich (...)
Stuttgart
UBT Personal Sp. z o.o.
29-06-15
Gowork.pl
(...) nadgodziny Atrakcyjne wynagrodzenie + diety + dodatki + premie Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne Płatny urlop Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec Wsparcie na (...)
Offenburg
Koncepcja
29-06-15
Gowork.pl
(...) na stanowisko:   Inżynier budowy - Niemcy   Obowiązki: • Zarządzanie projektami budowlanymi • Koordynowanie prac podwykonawczych • Prowadzenie dokumentacji budowy • Analiza dokumentacji projektowej   Wymagania: • Komunikatywna znajomość (...)
Sachsen
Dako Job Center
29-06-15
Gowork.pl
(...) osoby w charakterze: KIEROWCY C+E Do obowiązków zatrudnionego należeć będzie przywóz i rozładunek odzieży oraz pościeli szpitalnej do pralni chemicznej. Oferujemy: stałe i legalne zatrudnienie umowę o pracę na okres 4 lat atrakcyjne wynagrodzenie darmowe (...)
GOERLITZ
PAV Goerlitz
29-06-15
Gowork.pl
(...) kandydatów do pracy w Niemczech na stanowiskach:   ELEKTRYK, ELEKTRONIK, ELEKTROTECHNIK HYDRAULIK, MONTER INST. SAN.- WODNYCH, -KAN.-, GAZOWEJ MONTER KLIMATYZACJI, WENTYLACJI KIEROWCA SAM. CIĘŻAROWYCH Monter tryskaczy  NARZĘDZIOWEEC OPERATOR CNC, FREZER, TOKARZ MONTER (...)
Wrocław
Agencja Pracy Koncepcja
28-06-15
Gowork.pl
(...) na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych Obowiązki:Diagnoza i usuwanie usterek Naprawa pojazdów samochodowych:-naprawy mechaniczne, elektryczne, elektroniczne, hydrauliczne oraz pneumatycznePrzeglądy serwisowe Drobne naprawy (...)
Wrocław
Agencja Pracy Koncepcja
28-06-15
Gowork.pl
(...) legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU: FREZER, TOKARZ - OPERATOR I PROGRAMISTA MASZYN CNC Kösching Niemcy Miejsce pracy: Niemcy / KöschingOferujemy:Pracę na pełny (...)
Duisburg
Globaltech Energetics
28-06-15
Gowork.pl
(...) Globaltech Energetics poszukuje 2 konkretnych Monterów Brygadzistów konstrukcyjnych do legalnej pracy na terenie Berlina, na stanowisku kierowniczym montera brygadzisty. Oferujemy : - Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - Darmowe mieszkanie pracownicze oraz  (...)
Wrocław
Agencja Pracy Koncepcja
28-06-15
Gowork.pl
(...) pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU: OPERATOR MASZYN CNC Z UMIEJETNOŚCIĄ PROGRAMOWANIA HAIDENHAIN i/lub FANUC – FREZOWANIE, TOCZENIEMiejsce pracy: Niemcy, Annweiler a. TrifelsOferujemy:Umowę o pracę na czas (...)
Offenburg
Koncepcja
28-06-15
Gowork.pl
(...) zawodowe min. 4 lata, Umiejętność czytania rysunku technicznego, Pozytywne referencje od poprzednich pracodawców. Pracodawca oferuje: Umowę o pracę, Pracę na pełny etat, Atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od doświadczania i poziomu (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email