Oferty pracy elektryk montazysta niemcy w Niemczech

341 - 350 z 899 praca elektryk montazysta niemcy Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berest
Zspedition
24-06-15
Gowork.pl
(...) KIEROWCA C+E (NIEMCY) Poszukujemy kierowców (...)
Hamburg
RM Personal Service
24-06-15
Gowork.pl
(...) Wynagrodzenie od 10€ netto i opłacone mieszkanie. Wymagane - język niemiecki komunikatywny na budowie, samodzielność ( praca z planami), doświadczenie w zawodzie, własny środek transportu, chęci do (...)
Lipsk
Agencja Pracy SOCPOL
24-06-15
Gowork.pl
(...) na stanowisko :Elektryk Firma oferuje: -  umowę o pracę z pracodawcą niemieckim-  wynagrodzenie 9,0 - 10,0 Euro netto/godz- organizacja i opłacenie mieszkania-  praca na terenie południowych Niemiec Zakres obowiązków: -  remonty i naprawy,-  montaż (...)
Halle
Polkadra
23-06-15
Gowork.pl
(...) na stanowisko: Elektryk   Miejsce pracy: Niemcy   Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego Doświadczenie zawodowe Uprawnienia SEP   Firma oferuje: umowę na warunkach wynagrodzenie godzinowe Dieta za każdy przepracowany dzień Organizację (...)
Neckersulm
AP GRUPA s.c.
23-06-15
Gowork.pl
(...) kwalifikacji. Pracodawcom zapewniamy najwyższą jakość obsługi Klienta oraz wykwalifikowany i solidny personel. Obecnie dla polskiej firmy poszukujemy kandydatów do pracy przy kontroli jakości w branży automotive. Miejsce pracy: Neuburg an der Donau lub Neckersulm, (...)
Kolonia
CBSbutler
23-06-15
Gowork.pl
(...) stanowisko:   Kamieniarz/pomocnik do obróbki kamienia (k/m)   Miejsce pracy: Niemcy, okolice Memmingen Zakres obowiązków: Obróbka kamienia naturalnego, marmuru, granitu Cięcie, szlifowanie, grawerowanie poszczególnych elementów Piłowanie i (...)
Kolonia
CBSbutler
23-06-15
Gowork.pl
(...) Niemcy Zakres obowiązków: - praca na zakładzie prefabrykacji przy wykonywaniu szalunków - samodzielna praca z rysunkiem technicznym - prace betoniarskie   Wymagania: - wykształcenie kierunkowe - doświadczenie w pracy jako cieśla szalunkowy przy prefabrykacji (...)
Kolonia
ISSP Sp. z o. o.
22-06-15
Gowork.pl
(...) i zorientowanych na rozwój kandydatów do pracy przy:   Załadunku oraz rozładunku paczek na magazynie jednej z firm kurierskich na terenie Niemiec w miejscowości Magdeburg Praca wstępnie na 4 tygodnie z możliwością przedłużenia.   Paczki mogą ważyć od 100g do (...)
Zgorzelec
WBD WeldingService GmbH
22-06-15
Gowork.pl
(...) wszystkich powszechnie stosowanych procesów spawania, ślusarzy rur wg norm ISO, ślusarzy, osoby pełniące nadzór spawalniczy i inżyniera spawalnictwa.   WBD WeldingService GmbH jest przedsiębiorstwem świadczącym usługi w zakresie spawania i posiadającym (...)
Zgorzelec
PAV GOERLITZ
22-06-15
Gowork.pl
(...) NIEMIECKIEJ UMOWY O PRACĘ ZA GODZIWE WYNAGRODZENIE TO ZGŁOŚ SIE DO NAS .OFERUJEMY PRACĘ TYLKO U SPRAWDZONYCH PRACODaWCÓW . ZA NASZE USŁUGI NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT REKRUTACYJNYCH.POMAGAMY W TRAKCIE PRACY U NIEMIECKIEGO PRACODAWCY. Niemiecki Pracodawca poszukuje (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email